تلفن فروشگاه تخت طاووس

 فروشگاه تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02146084205
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

مبل ال

مبل ال یکی از زیباترین مدل های مبلمان است که برای هر نوع چیدمانی قابلیت استفاده را دارد. از آنجایی که مبل ال در رده مبل های راحتی ساخته و تولید می شود به شما توصیه می کنیم از این وسیله برای اتاق نشیمن خود استفاده کنید. شما می توانید مبل ال را در فضاهای کوچک و بزرگ بر اساس نیاز خود به کار بگیرید.

مبل ال با کیفیت

به عنوان مثال شما می توانید در نزدیکی میز تلویزیون یک مبل ال قرار دهید و کار دکوراسیون را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانید. این سبک از مبل برای چیدمان های مدرن بسیار قابلیت استفاده دارد؛ زیرا تم رنگی و سبک طراحی آن به شکلی است که به راحتی با دکوراسیون های مدرن هم خوانی لازم را به دست می آورد. شکل و طرح مبل ال، تم رنگی، ایده پردازی برای دکوراسیون اطراف مبل ال و سایر موارد را در مطلب پیش رو با شما به اشتراک می گذاریم. با ما همراه باشید تا با مبل های ال زیبا ترین تصویر سازی را در فضای داخلی منزل خود داشته باشید.

نوع طراحی و ساخت مبل ال

مبل ال عموماً بر خلاف سایر مبل های راحتی ساخته شده از تعداد صندلی مشخصی بهره نگرفته است. مبل های راحتی عموماً در سری های مشخصه هفت نفره و نه نفره تهیه و در چیدمان داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حالی که مبل های ال صندلی های مشخصی ندارد. به همین خاطر شما به سادگی می توانید آن ها را با هر سایزی که تمایل دارید در منزل مورد استفاده قرار دهید. بر فرض اگر برای خانه های ویلایی خود می خواهید از مبل ال استفاده کنید به شما توصیه می کنیم از مدل های که صندلی های بزرگ و بیشتری دارد کمک بگیرید تا فضای بیشتری را برای نشیمن مهمان های خود در اختیار داشته باشید. از سوی دیگر شما می توانید اتاق های نشیمن خانه های آپارتمانی خود را با مبل ال به زیبا ترین حالت ممکن دیزاین کنید. برخی از مبل های ال به دلیل اینکه همراه با میز پذیرایی طراحی و ساخته می شوند بهترین انتخاب برای خانه های نقلی محسوب می شوند؛ زیرا دیگر نیازی به تهیه میز عسلی و میز پذیرایی برای جایگذاری وسایل پذیرایی نیست. استفاده از مبل راحتی در کنار اینکه به شما این قابلیت را می دهد که فضای بیشتری را برای مهمان های خود در اختیار داشته باشید با حذف میز عسلی قابلیت نظم دادن به فضاهای کوچک را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

مبل یو

دیزاین فضای اطراف مبل ال

مبل ال را شما به راحتی می توانید با هر وسیله ای که برای دکوراسیون های مدرن قابلیت دکور کردن را دارد چیدمان کنید. به عنوان مثال شما می توانید در قسمت ال مبل خود از یک شال مبل استفاده کنید و یک تصویر زیبا را به نمایش بگذارید. بهتر است رنگ مبل و شال با یکدیگر تفاوت داشته باشند تا زیبایی خود را بیشتر به رخ بکشد. از آنجایی که بخشی از فضا در زمان استفاده از مبل ال باز است شما می توانید با استفاده از صندلی های تکی لوکس محیط را بسته و یک ایده پردازی بسیار لوکس را به نمایش بگذارید. استفاده از آباژورهای ایستاده برای قسمت انتهای مبل ال خود می تواند یک ایده پردازی لوکس و زیبا را برای شما به تصویر بکشد. استفاده از کوسن های رنگی برای روی مبل و روی زمین در مجاورت با مبل سبک دیگری از طراحی مبل های ال محسوب می شود. شما می توانید از تاپ های ریلکسی برای فضای باز انتهایی مبل ال نیز کمک بگیرید. در نهایت استفاده از بوفه های اسپرت را برای دیزاین فضا به شما توصیه می کنیم.

مبل ال زیبا

قیمت مبل ال

مبل ال یکی از مبل های همه پسند است، زیرا رنج قیمتی این مبل به همه این امکان را می دهد که از آن برای دکوراسیون کردن منزل خود بهره بگیرند. مبل های الی که با متریال پارچه تهیه و ساخته می شوند به نسبت مبل های که با چرم مصنوعی آماده می شوند هزینه کمتری را به شما تحمیل می کنند؛ اما این را به یاد داشته باشید که مبل های که با چرم طبیعی در دسترس شما قرار دارند مبل های گران قیمت تری هستندف زیرا برای چیدمان های بسیار لوکس برای شما قابلیت استفاده را دارند. به شما توصیه می کنیم با یک نگاه کلی و مقایسه قیمت ها در وب سایت های فروش اینترنتی متناسب ترین مبل را برای خود انتخاب کنید.

مبل ال ارزان

سرویس خواب ( تخت خواب )

سرویس خواب یکی از مهم ترین وسایلی است که برای دیزاین کردن اتاق خواب به آن نیاز است. از همه مهم تر تخت خواب سرویس خواب است که بدون آن هیچ وسیله دکوری دیگری قابلیت استفاده خود را به خوبی منعکس نمی کند. به عنوان مثال وجود میز های کنار تختی بدون تخت خواب هیچ تعریفی ندارد. یا اینکه استفاده از میز توالت در صورت عدم وجود تخت خواب تصویر سازی خاصی را منعکس نمی کند. از جمله مواردی که در یک سرویس خواب مشاهده می شود می توان به تخت خواب، میز های کنار تختی، بوفه، میز توالت و آینه همراه، کمد البسه، درآور و آینه های قدی اشاره ای داشت. شما با توجه به نیازهای که در دکوراسیون داخلی برای شما تعریف شده است و بر حسب مساحت اتاق خواب خود می توانید از تمام وسایل سرویس خواب و یا از یک سری از وسایلش بهره بگیرید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا از سرویس خواب و تخت خواب برای شما بگویم. با ما همراه باشید اگر قصد خرید سرویس خواب جدیدی را برای اتاق خواب خود دارید.

سرویس خواب مدرن

تخت خواب را شما با سبک های بسیار متفاوت می توانید برای دکوراسیون داخلی منزل خود مورد استفاده قرار دهید. به عنوان مثال برای چیدمان های مدرن خود می توانید از سرویس خواب مدرن کمک بگیرید. این سری از سرویس خواب ها بسیار شیک و ساده طراحی شده است. به همین خاطر همه پسند است و حتی سخت پسند ترین افراد هم شیفته سادگی و زیبایی این سری از سرویس خواب ها می شوند. شما می توانید از تخت خواب سفید یا مشکی برای چیدمان های مدرن خود استفاده کنید. سپس با استفاده از رو تختی های رنگی کار دیزاین آن را به انجام برسانید. همچنین شما می توانید از وسایل دکوری همانند شال تخت، بالشت های رنگی با شکل و طرح های متفاوت و آباژورهای رو میزی مدرن برای دکوراسیون کردن سرویس خواب مدرن خود استفاده کنید.

سرویس خواب مدرن

سرویس خواب سلطنتی

تخت خواب سلطنتی یکی از زیبا ترین تخت های است که برای دکوراسیون کردن اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید برای اتاق خواب های که مساحت بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند از سرویس خواب سلطنتی و تخت خواب سلطنتی استفاده کنید. تم های رنگی این سری از کارها عموما با رنگ طلایی دنبال می شود. به همین خاطر شما با استفاده از سرویس خواب سلطنتی به سادگی می توانید به یک دکوراسیون لوکس دست پیدا کنید. زیبایی چشم نواز تخت خواب های این سری از کارها به خاطر تاج آن ها است؛ زیرا برخی از مدل ها با هنر لمسه دوزی و برخی دیگر با تاج های منبت کاری شده دیزاین شده است. سرویس خواب سلطنتی متشکل شده است از تخت خواب، میز توالت و درآور که گزینه انتخابی بسیار مناسبی برای جهیزیه عروس خانم ها محسوب می شود. اگر می خواهید جهیزیه شما متفاوت تر از دیگران چشم نوازی کند به شما استفاده از سرویس خواب سلطنتی را توصیه می کنیم؛ زیرا تم طلایی بهترین سبک برای ایده پردازی های لوکس به شمار می آید.

سرویس خواب سلطنتی

سرویس خواب کلاسیک

تخت خواب کلاسیک یکی از لوکس ترین و با کیفیت ترین تخت خواب های است که شما برای دیزاین اتاق خواب خود می توانید از آن ها استفاده کنید. این سری از تخت ها دارای تاج و پایه های منبت کاری شده هستند. تاج این سری از تخت ها به نسبت تاج تخت های سلطنتی کوتاه تر است، اما زیبایی آن بیشتر است، زیرا هنر دست است و به صورت دستی کار منبت کاری بر روی این سری از سرویس خواب ها به انجام می رسد. علاوه بر زیبایی چشم نواز باید بگویم هزینه تهیه این سری از تخت خواب ها به نسبت سرویس خواب مدرن و سلطنتی قدری بیشتر است. به این دلیل از هزینه بیشتری بهره گرفته است که متریال استفاده شده برای ساخت این سری از سرویس خواب ها مرغوب تر از سایر سرویس خواب های دیگر است. چوب راش، چوب درخت گردو و چوب سفید از جمله مواردی است که برای ساخت این سری از تخت ها مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل آن منبت کاری است که بر روی آن صورت می گیرد، زیرا در زمان منبت کاری کردن احتمال آسیب رسیدن به این سری از تخت ها زیاد است. به همین خاطر از متریال مرغوب در زمان ساخت آن ها بهره گرفته می شود. امید است راهنمایی های ارائه شده شما را در انتخاب بهترین سرویس خواب شما را یاری رسانده باشد.

سرویس خواب کلاسیک

انواع طراحی دکوراسیون مدرن اداری

در دنیای امروز، مهم است که فضای اداری داشته باشید که بر اساس نیاز های کسب و کارتان عمل کند و عملکرد آن ها را در دیوار های آن افزایش می دهد، به همین دلیل طراحی دفتر شما بسیار مهم است و روند طراحی به طور مداوم در حال تغییر و سازگاری با خواسته های کسب و کار است و این امر به طور مستقیم توانایی ما در کار را تحت تاثیر قرار می دهد.

میز اداری

ادامه مطلب: انواع طراحی دکوراسیون مدرن اداری

بوفه

بوفه یکی از وسایل بسیار پر کاربرد برای چیدمان های داخلی به شمار می آید. شما می توانید بر اساس سبکی که در منزل دنبال می کنید با استفاده از بوفه به یک چیدمان متناسب دست پیدا کنید. بدون تردید همه شما خوب می دانید که بوفه به چه منظور و برای چه کاری در منزل مورد استفاده قرار می گیرد. بوفه یک کمد دکوری است که برای جایگذاری وسایل شیک و لوکس به منظور زیبا تر جلوه دادن ایده پردازی های شما مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید از بوفه برای دکوراسیون کردن اتاق نشیمن و یا اتاق پذیرایی بهره بگیرید.

بوفه زیبا

البته جالب است که بدانید برخی از مزون های بسیار لوکس و شیک از بوفه های دکوری به منظور دکور کردن دکوراسیون های مغازه های خود نیز بهره می گیرند. شما می توانید با توجه به نیاز و علاقه خود و بر حسب سبک مورد استفاده در چیدمان داخلی منزلتان با استفاده از بوفه ای متناسب دست به یک ایده پردازی منحصر به فرد بزنید. به عنوان مثال با استفاده از بوفه های سلطنتی می توانید مبلمان سلطنتی خود را دکور کنید. با کمک بوفه کلاسیک می توانید بخش مربوط به میز پذیرایی کلاسیک خود را زیبا تر به تصویر بکشید و در نهایت با کمک بوفه های اسپرت کار ایده پردازی فضاهای مدرن خود را به انجام برسانید. در مطلب پیش رو شما را با انواع بوفه و نحوه به کار گیری آن ها در چیدمان های داخلی آشنا می کنیم. با ما همراه باشید تا با خلق ایده های جدید در فضای داخلی منزلتان دوستان خود را شگفت زده کنید.

بوفه سلطنتی و دکوراسیون های لوکس

بوفه سلطنتی به شما این امکان را می دهد که زرق و برق دکوراسیون داخلی منزل خود را چندین برابر کنید. برای این مهم می توانید از بوفه های بهره بگیرید که ست با کنسول و آینه همراه آن تهیه و در چیدمان داخلی منزل شما قابلیت استفاده دارد. شما به سادگی می توانید با انتخاب تم طلایی برای مبلمان سلطنتی خود و ست کنسول و بوفه بی نظیر ترین ایده پردازی را در فضای اتاق پذیرایی خود دنبال کنید. از آنجایی که نگهداری ظروف عتیقه و قدیمی قدری دشوار است و همیشه نیاز به مراقبت از آن ها احساس می شود. به شما توصیه می کنیم با تهیه یک بوفه کار خود را ساده تر از گذشته دنبال کنید. شما به راحتی با جایگذاری وسایل لوکس و قدیمی خود در داخل بوفه نه تنها به سادگی می توانید به نگهداری از آن ها بپردازید. بلکه می توانید با در معرض دید قرار دادن آن ها خاطرات نوستالژی خود را بار دیگر زنده کنید.

بوفه سلطنتی

 

بوفه کلاسیک و دکوراسیون نوستالژی

بوفه کلاسیک یکی از زیبا ترین و خاص ترین وسایلی است که برای هر سبک چیدمان که با وسایل نوستالژی و قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد قابلیت استفاده دارد. شما زمانی که از یک تم چوبی با هارمونی رنگ قهوه ای در منزل خود کار دکوراسیون کردن را دنبال می کنید به سادگی می توانید با استفاده از یک بوفه کلاسیک کار تصویر سازی در منزل را زیبا تر از همیشه به نمایش بگذارید. ایده پردازی با وسایل کلاسیک و بوفه های چوبی سبب گرم تر شدن محیط منزل شما می شود. این سبک ایده پردازی را می توانید در مجاورت با مبلمان چوبی کلاسیک که با دستان اساتید هنرمند منبت کاری شده است به تصویر بکشید.

بوفه معرق

 

بوفه اسپرت و چیدمانی مدرن

بوفه را با سبک ها و تم های بسیار متنوع و متفاوت می توانید برای دکوراسیون های لوکس خود مورد استفاده قرار دهید. بدون تردید در منزلی که از یک سرویس مبل راحتی یا یک مبل نیم دایره مدرن استفاده شده است نمی توان از یک بوفه سلطنتی استفاده کرد. به همین خاطر به شما توصیه می کنیم از یک بوفه با تم رنگی سفید یا مشکی بهره بگیرید و کار ایده پردازی خود را مدرن تر از همیشه دنبال کنید. استفاده از بوفه های متنوع با تم های رنگی مختلف کار شما را برای دکوراسیون داخلی در منزل به سادگی دنبال می کند. شما به سادگی با توجه به تم رنگی و سبکی که در زمان دکوراسیون کردن مورد استفاده قرار داده اید می توانید یک بوفه متناسب تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید. امید است ایده پردازی های ارائه شده شما را به جهت زیبا ترین ایده پردازی در فضای منزل به منظور یک تغییر دکوراسیون بی نظیر یاری رسانده باشد.

بوفه اسپرت

آیا مبل ال بخریم یا راحتی؟

در اینجا برای انتخاب صحیح شما در بین مبل ال و مبل  راحتی ، هر دو را نقد و بررسی می کنیم و با توجه به سبک زندگیتان که اگر مدرن و صمیمانه  است از مبل ال و اگر سبک سنتی تر یا کلاسیک تری دارید و احتیاج به فضای رسمی دارید از مبل راحتی استفاده کنید.

مبل ال یاقوت

ادامه مطلب: آیا مبل ال بخریم یا راحتی؟

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 22:30

تلگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 51 تخت طاووس

شماره تلفن: 02146084205 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page