فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

 • تلفن: 02155266112
 • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

Gallery

سرویس خواب یکی از مهم ترین نیاز ها در زندگی هر فردی محسوب می شود و از مهم ترین وسایل برای خواب افراد می باشد، به همین دلیل سرویس خواب مناسب می تواند تأثیر بسیار زیادی در ایجاد یک خواب آرام و راحت داشته باشد.

سرویس خواب از اهمیت خاصی در طراحی دکوراسیون اتاق خواب برخوردار می باشد و بهتر این است که برای اتاق خواب به صورت سری و ست انتخاب شود. به این ترتیب می توانید به وسیله دیزاین هماهنگ و بسیار زیبای اتاق خواب خود، جذابیت و آرامش را در محیط اتاق خواب خود فراهم آورید.

مشتری گرامی جهت خرید حضوری و غیر حضوری و بازدید حضوری از کارگاه با شماره زیر تماس بگیرید. گالری عکس سرویس خواب فروشگاه تخت طاووس برای مشاهده عکس ها در سایز بزرگ تر روی هر سرویس خواب کلیک کنید و برای دریافت قیمت و توضیحات بیشتر با شماره های 09399920433_ 02155266112 تماس بگیرید.

تمامی جنس مدل ها از بهترین ام دی اف بوده و در ساخت آن ها از پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده شده.و همچنین تمامی مدل ها دارای دارای گواهینامه ISO 9001 : 2008 در مدیریت کیفیت می باشد.

سرویس خواب در واقع تکمیل کننده و زیبایی بخش اتاق خواب می باشد و طراحی زیبا و ایده آل را در اتاق خواب ایجاد می کند. استفاده از وسایل مناسب، محیط راحت و فرح بخشی را پس از پایان یک روز کاری سخت برای شما به ارمغان می آورد و به این ترتیب می توانید از استراحت در اتاق خوابتان لذت ببرید و آسودگی و راحتی را توسط امکانات زیبا و منحصر به فرد خود تجربه کنید.

با برنامه ریزی مناسب و صرف وقت و هزینه کافی در زمینه خرید سرویس خواب عالی و اختصاصی برای اتاق خواب خود می توانید مجموعه ای بی نظیر و ایده آل را در اتاق خواب خود تدارک ببینید و به این ترتیب از سپری کردن اوقات فراغت و استراحت خود در اتاق خواب دلخواه تان نهایت لذت و آرامش را تجربه کنید.

در این مقاله نکاتی را پیرامون خرید یک سرویس خواب شیک و عالی برای اتاق خواب برای شما فراهم آورده ایم که بهتر است قبل از اقدام به خرید آن با مطالعه نکات زیر و با آگاهی بیشتر در این زمینه، نسبت به خرید ست مناسب برای اتاق خواب خود اقدام کنید:

به طورکلی سرویس خواب شامل سه قطعه اصلی می باشد: یک تخت خواب، دراور و یک کمد. برخی دیگر از وسایل جانبی نیز در در این سرویس وجود دارند که از آن جمله می توان به دراور دوم، تعدادی کشوی کوچک، یک نیمکت، میز آرایش، آینه، چراغ خواب و یا حتی ملحفه نیز اشاره کرد.

سرویس خواب شامل مجموعه ای از قطعات است که می توانید در خرید آن برنامه ریزی کرده و یک ست کامل را خریداری کنید. در غیر این صورت می توانید با آزادی عمل در انتخاب خود، تنها تعدادی از لوازم مورد نیاز را خریداری کنید و به این ترتیب چیدمان زیبایی را در اتاق خواب خود، ایجاد کنید.

بنابراین بهتر است قبل از انتخاب، معیارهای مورد نظر خود از ست مناسب برای اتاق خواب دلخواهتان را مشخص کنید و بررسی کنید که کدام یک از لوازم جانبی موجود در این سرویس را احتیاج دارید. به عنوان مثال صندلی، میز آرایش و یا میز کنار تخت و دیگر وسایل جانبی را در نظر بگیرید و میزان استفاده و یا اهمیت آن را در اتاق خواب مشخص کنید تا در نهایت بتوانید برآورد مناسبی از نیازهای خود داشته باشید و وسایل مورد نیاز در ست سرویس خواب را خریداری کنید و در این زمینه، یک انتخاب بهینه داشته باشید.

به عنوان اولین قدم در خرید وسایل مورد نیاز در اتاق خواب بهتر است ابعاد اتاق خواب خود را اندازه گیری نموده و به این ترتیب اندازه تخت مناسب با ابعاد اتاق خواب را مشخص نمایید. با این کار هم چنین می توانید سبک سرویس خواب دلخواه خود را نیز متناسب با طراحی سایر قسمت های منزل خود مشخص نمایید.

اندازه اتاق خواب و چیدمان آن تأثیر بسیار زیادی در انتخاب وسایل مورد نیاز در اتاق خواب دارد و با تعیین میزان فضای موجود در اتاق خواب، می توانید تعداد و اجزای مناسب سرویس خواب مورد نیاز خود را تعیین کرده و بر اساس آن نسبت به خرید وسایل ایده آل برای اتاق خوابتان اقدام کنید.

در صورتی که اتاق خواب شما کوچک است می توانید از خرید برخی از قطعات اضافی که نیازی به آن احساس نمی کنید، خودداری کنید و تنها قطعات اصلی و مورد نیاز خود را خریداری کرده و با استفاده از آن طراحی اتاق خواب خود را کامل کنید.

این در حالی است که اگر اتاق خواب بزرگی دارید و جای کافی را برای قرار دادن وسایل بیشتر در اختیار دارید بهتر است یک سرویس خواب کامل و بی نظیر را برای اتاق خواب خود تهیه کنید و یک مکان آرامش بخش و ایده آل را برای استراحت خود فراهم آورید.

برای تعیین میزان فضای اتاق خواب باید به طور کامل این اندازه گیری را انجام دهید به عنوان مثال باید در اندازه گیری های خود ارتفاع و عرض در و پنجره ها را نیز در نظر داشته باشید تا به این ترتیب بتوانید یک سرویس خواب متناسب با ابعاد اتاق خواب خود را خریداری کنید و به گونه ای باشد که پس از قرار دادن آن، فضای کافی برای رفت و آمد و باز شدن درها در اتاق خواب وجود داشته باشد و هم چنین برخی از وسایل موجود در این سرویس را بتوانید در جای مناسبی قرار دهید.

به عنوان مثال اندازه گیری دقیق در و پنجره ها به شما در انتخاب کمد که یکی از اجزای اصلی سرویس خواب می باشد، کمک بسیار زیادی می کند و به این ترتیب می توانید یک کمد مناسب را خریداری کنید و انتخاب شما به گونه ای باشد که پس از قرار دادن وسایل آن در اتاق خواب هم پوشانی میان وسایل و پنجره های اتاق خواب ایجاد نشود.

اگر در طراحی اتاق خواب مورد نظر از پنجره های زیادی استفاده شده است و قصد دارید تخت خواب خود را در زیر پنجره های اتاق خواب قرار دهید، برای این کار جالب تر است از سرویس خواب هایی که تخت خواب آن ها دارای تاج کوتاهی می باشد استفاده کنید. به این ترتیب می توانید به راحتی تخت خواب خود را در زیر پنجره قرار دهید و زیبایی و دلپذیری را در دیزاین اتاق خواب تان ایجاد کنید.

اتاق خواب هر فردی دارای یک سبک منحصر به فرد و مخصوص می باشد که در هنگام خرید سرویس خواب بهتر است به سبک آن نیز توجه داشته باشید تا به این ترتیب بتوانید یک ست مناسب و هماهنگ با سبک اتاق خواب خود را انتخاب کنید.

در صورتی که این مدل سرویس خواب خریداری شده منطبق با سبک اتاق خواب شما باشد می توانید مجموعه ای منطبق و هماهنگ را در اتاق خواب خود ایجاد کنید و به این ترتیب حس آرامش و انسجام را در اتاق خواب تان ایجاد کنید.

از جمله محبوب ترین و رایج ترین سبک های موجود می توان به سبک کلاسیک اشاره کرد که سرویس خواب های کلاسیک معمولا از چوب های جنگلی با استحکام ساخته شده اند و احساس شکوه و مجلل بودن را برای اتاق خواب شما به ارمغان می آورند. در این سبک معمولا از حجاری ها و نقوش برجسته بسیار زیبا استفاده شده است و هم چنین تخت خواب ها در سبک کلاسیک، معمولا از تاج های بزرگ و بسیار زیبایی برخوردار هستند.

در سبک مدرن از طراحی های مرتب و خطوط یک دست استفاده شده است و سرویس خواب هایی که به سبک مدرن هستند اغلب در رنگ های سفید کامل و یا سیاه و سفید وجود دارند.

سرویس خواب های سنتی و یا محلی که معمولا دارای سبک محلی می باشند و در آن ها از چوب های زیبا استفاده شده است و معمولا به رنگ روشن می باشند.

با خریداری یک تخت خواب بزرگ تر می توانید احساس راحتی و آسایش بیشتری را برای خود به ارمغان آورید و به این ترتیب با فراهم آوردن یک اتاق خواب مناسب و ایده آل یک استراحت عالی را بعد از یک روز کاری پرمشغله سپری کنید.

اگر اتاق خواب مورد نظر از نظر ابعاد کوچک است بهتر است در هنگام خرید سرویس خواب به ارتفاع آن دقت داشته باشید و یک تخت خواب با ارتفاع کوتاه تر را انتخاب کنید؛ زیرا استفاده از تخت خواب کوتاه تر، باعث می شود اتاق خواب شما بزرگتر جلوه کند. این در حالی است که استفاده از تخت خواب هایی با ارتفاع بیشتر، فضای اتاق خواب شما را کوچکتر جلوه می دهد.

سرویس خواب دلخواه خود را برای داشتن یک اتاق خواب زیبا و دلپذیر مشخص کنید و ارزیابی خود را از تم و رنگ دلخواه اتاق خواب خود مشخص کنید. بهتر است رنگ و نور اتاق خواب را به گونه ای انتخاب کنید که محیط مناسبی را برای استراحت خود فراهم آورید.

با انتخاب یک تم و رنگ مناسب برای سرویس خواب ، می توانید سبک دلخواه خود را در اتاق خوابتان ایجاد کنید. برای این کار می توانید از تم کلاسیک و یا مدرن استفاده کنید و به این ترتیب یک سبک زیبا و خارق العاده را در اتاق خواب خود ایجاد کنید و با خریداری وسایل متناسب با سبک اتاق خواب خود هماهنگی و طراحی زیبا و منحصر به فرد را در چیدمان اتاق خوابتان به ارمغان آورید. البته بهتر است این نکته را نیز در نظر داشته باشید که با خریداری وسیله هایی شیک و با رنگ گرم می توانید آرامش و دلپذیری بیشتری را درون اتاق خواب خود ایجاد کنید و ساعات استراحت خود را در آسودگی و آرامش بیشتر سپری کنید.

کیفیت و مرغوبیت، یکی دیگر از نکات بسیار مهم و تأثیر گذار در ساخت یک فضا آرام و رویایی در اتاق خواب شما می باشد. در هنگام انتخاب وسایل مورد نیاز برای اتاق خواب خود باید به استحکام آن و کیفیت و مرغوبیت مواد به کار رفته در ساخت آن توجه داشته باشید و یک سرویس خواب با دوام و عالی را خریداری کنید و سال های زیادی بتوانید با آسودگی خاطر از آن استفاده کنید. به همین دلیل بهتر است در ابتدا با اندکی هزینه بیشتر، یک امکانات منحصربفرد و با کیفیتی را برای استراحت خود تهیه کنید.

قیمت سرویس خواب یکی از کلیدی ترین نکات در هنگام انتخاب و خریداری آن می باشد. البته در مواردی که قصد دارید وسایلی شیک و همچنین مقرون به صرفه را تهیه کنید باید دقت کافی را در این زمینه داشته باشید و قطعاتی با قیمت و کیفیت مناسب را خریداری کنید. البته می توان گفت سرویس خواب ام دی اف دارای قیمت مناسب تری نسبت به سایر انواع موجود در بازار می باشند.

ست چوبی یکی از مناسب ترین و بهترین انتخاب ها می باشد، که البته هزینه نوع چوبی نسبت به انواع دیگر آن کمی بالاتر است و در عین حال سرویس خواب چوبی از کیفیت و دوام بیشتری نسبت به سایر انواع آن برخوردار می باشند.

همانطور که مبلمان در چیدمان منزل به عنوان نقطه کانونی محسوب می شود، سرویس خواب هم به عنوان نقطه کانونی اتاق خواب به شمار می رود. بنابراین در انتخاب آن باید دقت و حساسیت زیادی را به خرج دهید تا در نهایت بتوانید یک احساس خوشایند را در اتاق خواب دلخواه و جدید خود تجربه نمایید و از خرید خود راضی و خرسند باشید.

اگر اتاق خواب شما کوچک است و جای کافی برای قرار دادن وسایل و امکانات بیشتر، درون آن وجود ندارد، می توانید از سرویس خواب های تاشو استفاده کنید و به این ترتیب علاوه بر ایجاد یک دکوراسیون شیک و بسیار زیبا، از فضای موجود در اتاق خواب کوچکتان به گونه ای بهینه استفاده کرده باشید.

برخی از سرویس های خواب دارای تخت خواب تمام پارچه ای هستند و استفاده از این تخت خواب ها به خصوص برای افرادی که دچار حساسیت پوستی هستند و هم چنین برای پوست لطیف کودکان بسیار مناسب می باشد و می توانید با انتخاب این نوع سرویس خواب می توانید یک خواب شیرین و آسوده را برای اعضای خانواده خود به ارمغان آورید.

برای مشاهده مدل های جدید و به روز سرویس خواب می توانید از مدل های آنلاین موجود در اینترنت و همچنین مجلات مد ایده بگیرید و یک دیزاین زیبا و بی نظیر را در اتاق خواب خود ایجاد کنید.

در نهایت برای داشتن یک سرویس خواب شیک و منحصر به فرد در اتاق خواب تان بهتر است با توجه به نکات ارائه شده در بالا و همچنین با توجه به میزان هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته اید یک سرویس خواب فوق العاده و با کیفیت را انتخاب نموده و مطابق با سلیقه و ایده های ذهنی خود، اتاق خواب خود را به محیطی دلپذیر و رویایی تبدیل کنید.

بهترین سرویس خواب ها را در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس می توانید ببینید و مدل مورد نظر را با جنس و رنگ مدنظر خودتان انتخاب کنید و بقیه کار را به ما بسپارید تخت طاووس بزرگترین تولید کننده انواع سرویس خواب ها در سراسر کشور میباشد که با بهترین متریال موجود شما را به خواسته تان می رساند کیفیت محصولات این شرکت تضمین شده است تمام محصولات دارای دوسال گارانتی میباشند پس با خیالی راحت از ما خرید کنید.

نظرات (3)

 1. مریم

  سلام سرویس خواب هاتون خیلی شیک هستند

   
  1. سارا محمدی

   سلام خسته نباشید
   این همه عکس سرویس خواب گذاشتید چرا توشون اصلا یه دونه عکس هم از سرویس کودک یا نوجوان نیست؟؟

    

    سلام دوست عزیز
    شما میتونید برای مشاهده این مدل سرویس خواب ها وارد گالری سرویس خواب نوزاد،کودک،نوجوان شوید.

     
    نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

    لطفا دیدگاه خود را وارد کنید و چنانچه سوالی در مورد محصولات دارید ذکر کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند

    ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
    پیوست ها (0 / 3)
    اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
    متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

    ویژگی های خرید از فروشگاه تخت طاووس

    ویژگی های خرید از فروشگاه تخت طاووس

    ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

    google plus takhttavoos  pinterest takhttavoos  aparat takhttavoos  instagram takhttavoos  telegram takhttavoos  facebook takhttavoos  linkdine takhttavoos

    تماس با ما

    لوگو شرکت تخت طاووسآدرس:  اتوبان خلیج فارس بعد از عوارضی تهران خروجی کاشانک به سمت قیصر آباد خيابان شهيد اسماعيلي كوچه بن بست سوم غربی صنایع چوبی تخت طاووس

    شماره تلفن: 02155266112 _ 09399920433

    فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

    تخت طاووس یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

    Top of Page