کانال تلگرام

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 09120576319
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

کانال تلگرام سرویس خواب

بهترین کانال تلگرام سرویس خواب را می شناسید؟

برای مشاهده جدید ترین مدل های سرویس خواب کلیک کنید:

 ♦ سرویس خواب MDF ترکیه

 ♦ سرویس خواب عروس

 ♦ سرویس خواب نوزاد و کودک

 ♦ سرویس خواب سلطنتی

 ♦ سرویس خواب مدرن

 ♦ تخت  خواب گرد

کانال تلگرام سرویس خواب تخت طاووس ارائه دهنده بهترین سرویس های خواب است. در کانال تلگرام سرویس خواب تخت طاووس انواع سرویس خواب جذاب به قیمت مناسب ارائه می شود.

یک خانه زیبا و مناسب برای زندگی از اجزای مختلفی تشکیل شده است. میز ناهارخوری، کابینت، مبلمان، جاکفشی، کتابخانه و... از جمله وسایلی هستند که در یک منزل مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند. قسمت مهمی از فعالیت هایی که در هر خانه ای انجام می شود مربوط به استراحت و زمان خوابیدن است. بنابراین یکی از لوازمی که وجودش در هر خانه ای لازم و ضروری است سرویس خواب می باشد. اگر شما هم به این نتیجه رسیده اید که یک سرویس خواب در منزل خود داشته باشید در این مطلب ما را همراهی کنید تا در علاوه بر راهنمایی در زمینه سرویس خواب یک کانال تلگرام سرویس خواب را نیز به شما معرفی کنیم.

کانال تلگرام سرویس خواب

کانال تلگرام و معرفی مزایای سرویس خواب

شاید در نگاه اول به نظر بیاید که وجود یک سرویس خواب در خانه تنها از لحاظ استراحت و خواب میتواند مفید باشد و تاثیر دیگری نداشته باشد. اما واقعیت وجود سرویس خواب در منزل چیز دیگری است. یک سرویس خواب مناسب علاوه بر اینکه استراحت و خواب راحتی را برای شما فراهم میکند یک مزیت بزرگ دیگر نیز دارد که مربوط به مسائل زیبایی شناسی میشود. یک سرویس خواب مدرن و زیبا بیشتر از آنچه فکرش را بکنید به زیبایی خانه شما کمک میکند. در صورتی که نیاز به تهیه یک سرویس خواب جدید و متناسب با فضای خانه خود دارید بهتر است که انواع سرویس خواب را در یک سایت یا کانال تلگرام سرویس خواب بررسی و مقایسه کنید. پیشنهاد ما این است که به کانال تلگرام سرویس خواب تخت طاووس سری بزنید.

انواع سرویس خواب در کانال تلگرام سرویس خواب

سرویس خواب به لحاظ جنس و متریالی که در آنها استفاده شده است به چند دسته مختلف تقسیم می شود که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. ضمن اینکه شما می توانید انواع سرویس خواب های مورد نظر خود را به راحتی در کانال تلگرام سرویس خواب تخت طاووس مشاهده کنید.

کانال تلگرام سرویس خواب

سرویس خواب فلزی

سرویس خواب فلزی معمولا از جنس آهن بوده و تقریبا همه جای آنها از فلزات ساخته میشود. این سرویس های خواب معمولا در حجم انبوه و برای برخی مراکز خاص مانند خوابگاه های دانشجویی و امثالهم ساخته می شوند. این نوع سرویس خواب قیمت کمتری نسبت به سایر سرویس های خواب دارد اما به هیچ عنوان از زیبایی و ظرافیت سرویس خواب های دیگر برخوردار نیست.

سرویس خواب ملامینه در کانال تلگرام سرویس خواب

احتمالا این سوال برای شما پیش آمده که ملامینه چیست. ملامینه نوعی ورق است که از به هم چسبیدن خرده های چوب با چسب مخصوص به وجود آمده و به شکل یک روکش میباشد. ورق ملامینه دارای زیبایی خاصی بوده و از مقاومت نسبتا خوبی نیز برخوردار می باشد. اگر علاقه دارید که اطلاعات بیشتری را از سرویس خواب ملامینه به دست بیاورید و تصاویری از آن را مشاهده کنید میتوانید به کانال تلگرام سرویس خواب تخت طاووس مراجعه نمایید.

سرویس خواب ام دی اف در کانال تلگرام سرویس خواب

سرویس خواب ام دی اف که احتمالا با آن آشنایی دارید نوع مرغوب تری نسبت به سرویس خواب ملامینه است. ورق سرویس خواب ام دی اف بسیار فشرده و مستحکم بوده و روکشی بسیار جذاب دارد. در مقایسه سرویس خواب ملامینه و سرویس خواب ام دی اف باید گفت که قیمت سرویس خواب ملامینه ارزان تر از ام دی اف است اما از سوی دیگر باید این نکته را در نظر گرفته که مقاومت سرویس خواب ام دی اف بیشتر از سرویس خواب ملامینه می باشد و مرغوبیت آن نیز بیشتر است. برای مشاهده سرویس خواب ام دی اف و مقایسه آن با نوع ملامینه میتوانید به کانال تلگرام سرویس خواب تخت طاووس سر بزنید.

کانال تلگرام سرویس خواب

سرویس خواب چوبی در کانال تلگرام سرویس خواب

حتما شما هم سرویس خواب های فوق العاده ای را دیده اید که به صورت سفارشی تولید می شوند. معمولا این نوع سرویس خواب ها چوبی هستند و از جذابیت بسیار زیادی نیز برخوردارند. البته سرویس خواب ملامینه و ام دی اف نیز به نوعی زیر مجموعه سرویس خواب چوبی هستند اما میزان چوب استفاده شده در ساخت رویس خواب تمام چوبی بسیار بیشتر از نوع ملامینه و ام دی اف می باشد. ضمن اینکه امکان کنده کاری و اجرای کارهای هنری روی این نوع سرویس خواب وجود دارد. طبیعی است که سرویس خواب تمام چوبی قیمت گران تری را نیز داشته باشد. برای مشاهده انواع سرویس خواب چوبی به کانال تلگرام تخت طاووس مراجعه کنید.

معرفی اجزای سرویس خواب در کانال تلگرام سرویس خواب

هر سرویس خوابی بسته به نوع آن از اجزای مختلفی تشکیل شده است. اما یک سرویس خواب مناسب معمولا از اجزای زیر تشکیل می شود:

(تخت،پاتختی،میز آرایش  (یا میز دراور یا میز توالت)،آینه،صندلی)

البته برخی از سرویس های خواب نیز دارای یک جز اضافی به نام پاف هستند که البته جزو مزیت های اضافی سرویس خواب محسوب می شود. برخی از شرکت ها اقدام به تولید یک کمد متناسب با سروی خواب نیز می کنند و در هنگام خرید به مشتریان پیشنهاد می دهند که سرویس خواب خود را با کمد مذکور ست کنند. خرید کمد به همراه سرویس خواب کار عاقلانه ای بوده و باعث ست شدن آنها خواهد شد اما به هیچ وجه اجباری در خرید آن وجود ندارد و کمد جزو سرویس خواب به حساب نمی آید. برای مشاهده سرویس خواب های گوناگون به همراه اجزای مختلف آن به کانال تلگرام سرویس خواب تخت طاووس رفته و مدل های مختلف را مقایسه کنید.

کانال تلگرام سرویس خواب

البته برخی از سرویس های خواب نیز دارای یک جز اضافی به نام پاف هستند که البته جزو مزیت های اضافی سرویس خواب محسوب می شود. برخی از شرکت ها اقدام به تولید یک کمد متناسب با سروی خواب نیز می کنند و در هنگام خرید به مشتریان پیشنهاد می دهند که سرویس خواب خود را با کمد مذکور ست کنند. خرید کمد به همراه سرویس خواب کار عاقلانه ای بوده و باعث ست شدن آنها خواهد شد اما به هیچ وجه اجباری در خرید آن وجود ندارد و کمد جزو سرویس خواب به حساب نمی آید. برای مشاهده سرویس خواب های گوناگون به همراه اجزای مختلف آن به کانال تلگرام سرویس خواب تخت طاووس رفته و مدل های مختلف را مقایسه کنید.

بهترین کانال تلگرام سرویس خواب

همانطور که متوجه شدید خرید یک سرویس خواب شیک و راحت برای خانه بسیار مهم است. اما نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که سرویس خواب خود را از جایی مطمئن بخرید که راهنمایی لازم را نیز به شما بدهد. برای انجام مقایسه و بررسی سرویس خواب بهترین راه این است که در یک کانال تلگرام سرویس خواب عضو شوید. ما عضویت در کانال تلگرام سرویس خواب تخت طاووس را به شما پیشنهاد میکنیم. در این کانال تلگرام سرویس خواب شما می توانید انواع مدل های سرویس خواب را از لحاظ جنس، رنگ بندی، سایز و قیمت مورد بررسی و مقایسه قرار دهید. برای خرید یک سرویس خواب مناسب تنها کافی است که در کانال تلگرام سرویس خواب تخت طاووس عضو شوید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 09120576319  

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page