کانال تلگرام

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 09120576319
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

کابینت آشپزخانه مدل جدید

تولید کابینت متوقف شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

با آغاز سال جدید، هر سال طرح های زیادی از کابینت آشپزخانه مدل جدید توسط طراحان و سازندگان ارائه می شود. علت گستردگی طرح های کابینت، اهمیت این عنصر در چیدمان آشپزخانه و تاثیر آن بر سایر فضاهای منزل است.

از یک سو تاثیرگذارترین عنصر آَشپزخانه کابینت است که بر زیبایی آشپزخانه تاثیر گذار است و بیشتر از سایر عناصر در نگاه مخاطب جلب توجه می کند؛ از سوی دیگر پرکاربردترین عنصر آشپزخانه کابینت است که برای نظم دهی به ابزار و وسایل آشپزخانه استفاده می شود.  به همین دلیل علاوه بر ویژگی های زیبایی شناسی، کیفیت کابینت نیز باید توسط سازندگان و خریداران مورد توجه قرار بگیرد.

کابینت آشپزخانه مدل جدید

تنوع گسترده ای از طرح، رنگ، متریال و .... هر سال توسط طراحان و سازندگان کابینت ارائه می شود  و مورد استقبال خریداران قرار می گیرد.

کابینت آَشپزخانه مدل جدید می تواند در سبک کلاسیک و یا سبک مدرن ارائه شود. انتخاب میان دو سبک باید بر اساس توجه به سایر عناصر آشپزخانه باشد.

شما هم اگر می خواهید از میان مجموعه گسترده ای از کابینت  آشپزخانه مدل جدید که توسط طراحان و سازندگان ارائه شده است و در بازار موجود است، انتخاب کنید با ما باشید تا ویژگی های کابینت آشپزخانه مدل جدید را با هم بررسی کنیم.

در این مطلب می خواهیم سبک، جنس و رنگ کابینت آَشپزخانه مدل جدید را با هم بررسی کنیم؛ همچنین اصول دکوراسیون آَشپزخانه با کابینت مدل جدید را مرور می کنیم.

پس اگر شما هم قصد سفارش یک کابینت آَشپزخانه مدل جدید را دارید تا انتهای مطلب همراه ما باشد.

سبک کابینت آشپزخانه مدل جدید

هر سال کابینت آَشپزخانه مدل جدید در دو سبک مدرن و کلاسیک ارائه می شود؛ هر دو سبک طرفداران خود را دارد و از سوی افراد زیادی با استقبال رو به رو می شود.

در صورتی که چیدمان سایر قسمت های منزل مانند پذیرایی، در سبک کلاسیک باشد و عناصری مانند مبل استیل استفاده شده باشد، بهتر است چیدمان آَشپزخانه نیز در سبک کلاسیک انتخاب شود؛ زیرا در صورتی که همه عناصر در سبک کلاسیک انتخاب شده باشد، فضایی لوکس، شیک و مجلل فراهم میشود.

در آشپزخانه کلاسیک باید از کابینت آَشپزخانه مدل جدید با سبک کلاسیک استفاده شود. چوب پرکاربردترین متریال سبک کلاسیک است؛ انواع مختلف چوب در ساخت کابینت مورد استفاده قرار می گیرد؛ و هر کدام ویژگی ها ، برش ها و رنگ منحصر به فردی دارد که در ساخت کابینت جلوه ای خاص و زیبا ایجاد میکند.

در بعضی از موارد، کابینت کلاسیک، تمام چوب اجرا می شود و در بعضی از موارد به منظور کاهش هزینه در قسمت بدنه متریال های دیگر مانند ام دی اف به کار برده می شود.

در طراحی کابینت در سبک کلاسیک، تجملات به چشم می خورد؛ بر روی درهای کابینت منبت کاری انجام می شود و  در قسمت بالای کابینت، در بسیاری از موارد از تاج استفاده می شود. در کابینت کلاسیک از کار دست بر ری کابینت استفاده می شود که این امرنیز موجب بالاتر رفتن هزینه کابینت می شود.

در طراحی کابینت آَشپزخانه مدل جدید در بعضی از موارد به جای چوب، ممبران به کار برده می شود و به جای کار دست، از دستگاه سی ان سی، برای برش بر روی ممبران استفاده می شود. استفاده از متریال ممبران و دستگاه سی ان سی موجب کاهش قیمت کابینت می شود.

کابینت آشپزخانه مدل جدید در سبک مدرن نیز ارائه می شود. در کابینت آشپزخانه مدل جدید در سبک مدرن  ام دی اف و هایگلاس از پرکاربردترین متریال هستند. تنوع گسترده ای از رنگ در ام دی اف و هایگلاس وجود دارد و این مزیت موجب استفاده از این متریال در سبک مدرن شده است. استفاده از رتگ های خاص و منحصر به فرد در طراحی سبک مدرن وجود دارد و این متریال ها با این ویژگی سبک مدرن هماهنگ است.

سبک کابینت آشپزخانه مدل جدید

در کابینت آشپزخانه مدل جدید، در سبک مدرن دستگیره ها نمایی خاص و ویژه ایجاد می کند. دستگیره های براق با ارتفاع بلند و عرض کم در سبک کابینت مدرن مورد استفاده می باشد.

امروزه در کابینت آَشپزخانه مدل جدید، برای ایجاد سادگی بیشتر، در بسیاری از طرح ها، دستگیره کابینت نیز حذف شده است و کابینت بدون دستگیره ارائه شده است.

استفاده از کابینت مدرن برای آَشپزخانه، در فضایی که سایر قسمت ها نیز از طراحی مدرن بهره برده اند، انتخابی مناسب است که در عین سادگی، زیبایی برای محیط فراهم می کند.

مجموعه ای گسترده از کابینت مدل جدید در سبک کلاسیک و سبک مدرن در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس ارائه شده است.

جنس کابینت آشپزخانه مدل جدید

تنوع گسترده ای از متریال در ساخت کابینت آشپزخانه مدل جدید مورد  استفاده قرار می گیرد؛ کابینت تمام چوب، کابینت ام دی اف، کابینت ممبران، کابینت هایگلاس از انواع رایج کابینت هستند که  افراد متناسب با سیک کابینت مورد نظر و سلیقه خود، متریال مورد نظر را انتخاب می کنند؛ در بعضی از موارد نیز ترکیبی از دو متریال استفاده می شود.

در کابینت مدل جدید استفاده از هایگلاس بسیار به چشم می خورد. در کابینت هایگلاس یک روکش شفاف و براق پلاکسی گلاس بر روی ام دی اف قرار دارد. و به علت براق بودن و تنوع رنگ از متریال های محبوب درکابینت آَشپزخانه مدل جدید است.

کابینت هایگلاس به علت داشتن یک صفحه صیقلی و براق، نور را منعکس می کند و به عنوان یک منبع نور در دکوراسیون آشپزخانه در نظر گرفته می شود. به ویژه با استفاده از رنگ سفید هایگلاس، این ویژگی بیشرخود نمایی می کند و تنها با استفاده از یک لامپ در آشپزخانه می توان فضایی باز و روشن ایجاد کرد. 

کاربرد متریال هایگلاس در کابینت آشپزخانه مدل جدید، با استقبال زیادی رو به رو بوده است؛ که این امر به علت تنوع رنگ و مقاومت این متریال می باشد. یکی از طرح های هایگلاس که در کابینت آَشپزخانه مدل جدید مورد توجه می باشد طرح چرم است. طرح چرم نیز در تنوع گسترده ای از رنگ ارائه شده است.

از دیگر متریال های پرکاربرد چوب است؛ کاربرد چوب در کابینت، فضایی لوکس ایجاد می کند؛ اما هزینه ای بیشتر از سایر متریال ها به خریدار تحمیل می کند؛ زیرا از یک سو چوب یک متریال گران قیمت است و از سوی دیگر برای ساخت کابینت تمام چوب نیاز به زمان بیشتری می باشد؛ و علاوه بر ارزش و قیمت چوب، زمان زیاد و کار دست نیز بر افزایش قیمت کابینت با متریال چوب تاثیرگذار است. متریال چوب به ویژه در سبک کلاسیک از متریال های پرکاربرد است.

در کابینت آَشپزخانه مدل جدید، یکی از متریال هایی که استفاده می شود چرم می باشد. در این طرح، یک روکش از چرم بر روی درب کابینت ام دی اف طراحی شده است.

ام دی اف نیز در کابینت سبک مدرن پرکاربرد است؛ قیمت مناسب، تنوع رنگ و زیبایی از مزایای ام دی اف است؛ و به دلیل این مزایا ام دی اف یکی از متریال هایی است که مورد استقبال قرار دارد.

به منظور انتخاب جنس مناسب برای کابینت آشپزخانه مدل جدید، می توان با یک متخصص مشورت کرد  و با توجه به سبک، طرح و ..... انتخابی آگاهانه داشت.

کابینت کلاسیک آشپزخانه مدل جدید

رنگ کابینت آشپزخانه مدل جدید

انتخاب رنگ از مهم ترین انتخاب هایی است که برای سفارش کابینت باید انجام شود.  انتخاب رنگ علاوه بر جنبه های زیبایی شناسی، بر ابعاد آشپزخانه تیز تاثیر گذار است. برای بزرگ نمایی فضای آَشپزخانه در کابینت آَشپزخانه مدل جدید، رنگ های روش کاربرد زیادی دارد.

انتخاب رنگ های تیره برای آشپزخانه ای با فضای کوچک، موجب کوچک تر شدن آشپزخانه در نظر مخاطب می شود. رنگ های روشن مانند سفید هم در کابینت سبک مدرن و هم در کابینت سبک کلاسیک قابلیت اجرا دارد.

یکی دیگر از رنگ هایی که در کابینت مدل جدید بسیار کاربرد داشته است رنگ مشکی و خاکستری است؛ این رنگ ها در کابینت سبک مدرن بسیار پرکاربرد است؛ در فضا ها بزرگ این رنگ ها قابلیت اجرا دارند؛ و برای فضاهای کوچک می توان از این رنگ ها در ترکیب رنگ دیگر استفاده کرد.

ایجاد کنتراست در کابینت آَشپزخانه در سبک مدرن نیز مورد توجه قرار دارد؛ برای ایجاد کنتراست باید دو رنگ متضاد استفاده شود؛ ترکیب رنگ سفید و مشکی یکی از پر طرفدار ترین کنتراست هایی است که اجرای آن در کابینت مورد استقبال قرار گرفته است.

دکوراسیون آَشپزخانه با کابینت آشپزخانه مدل جدید

دکوراسیون و طراحی داخلی روز به روز در حال پیشرفت است و مورد توجه قرار می گیرد؛ زیرا با رعایت اصول و قوانین حاکم بر این علم، علاوه بر ایجاد فضایی زیبا، محیطی آرامش بخش برای افراد فراهم می شود. یکی از کاربردهای این رشته در طراحی و چیدمان دکوراسیون آشپزخانه می باشد

بر اساس اصول این علم، برای چیدمان کابینت آَشپزخانه مدل جدید نیز اصولی باید مورد توجه قرار بگیرد که زیبایی این کابینت را بیشتر نمایان کند.

مهمترین عنصر در چیدمان و دکوراسیون، توجه به نورپردازی است؛ با اجرای یک نورپردازی مناسب می توان معایب یک چیدمان را پنهان کرد و زیبایی ها و ویژگی های ممتاز را بیشتر نمایان کرد.

اجرای نور پردازی در آشپزخانه ای با کابینت آشپزخانه مدل جدید، می بایست بر اساس سبک کابینت باشد؛ التزام های نور پردازی در آشپزخانه مدرن متفاوت از التزام های نور پردازی در آشپزخانه کلاسیک است. در آشپزخانه مدرن لامپ های ال ای دی و نور مخفی مورد  استفاده قرار می گیرد و در آشپزخانه کلاسیک، از لوسترهای بزرگ برای نورپردازی استفاده می شود.

امروزه در طراحی و دکوراسیون ، با توجه به محدود بودن فضاها، سادگی و خلوت بودن چیدمان مورد توجه قرار گرفته است؛ در چیدمان آشپزخانه با کابینت های مدل جدید نیز باید از قرار دادن وسایل اضافه بر روی کابینت ها خود داری کرد. زیرا فضایی نامرتب ایجاد می کند و تاثیر منفی بر چیدمان دارد. در نتیجه در طراحی کابینت باید در انتخاب تعداد و ابعاد کابینت دقت لازم اعمال شود. و فضا برای همه ابزار و وسایل آشزخانه در نظر گرفته شود.

توجه به نکات و اصول چیدمان و دکوراسیون آشچزخانه فضایی زیبا، شیک و منحصر به فرد در آشپزخانه فراهم می کند.

 انواع کابینت آشپزخانه مدل جدید

خرید مدل کابینت آشپزخانه مدل جدید

تاثیر کابینت بر زیبایی آَشپزخانه غیر قابل انکار است. تاثیر کابینت علاوه بر زیبایی آشپزخانه بر زیبایی سایر مکان ها نیز قابل توجه است. به ویژه در آَشپزخانه های اپن، که نمای آشپزخانه از قسمت های دیگر نیز قابل مشاهده است. با توجه به اهمیت این عنصر می بایست در انتخاب و سفارش آن وقت و دقت کافی صرف شود.

اهمیت این عنصر در چیدمان را می توان از گستردگی تنوع طرح و رنگ کابینت های موجود در بازار بهتر درک کرد؛ علاوه بر طرح های موجود، هر سال، مجموعه ای جدید از کابینت آشپزخانه مدل جدید توسط طراحان و سازندگان کابیت ارائه می شود؛ کابینت آَشپزخانه مدل جدید در دو سبک مدرن و کلاسیک توسط طراحان ارائه می شود؛ افراد متناسب با چیدمان سایر عناصر، سبک مورد نظر را برای کابینت انتخاب می کنند.

در گام بعدی و پس از انتخاب سبک، افراد طرح و رنگ کابینت را تعیین می کنند. در انتخاب رنگ باید رنگ سایر عناصر و اِلمان های آشپزخانه مورد توجه قرار بگیرد؛ زیرا ایجاد هارمونی از کابینت آشپزخانه مدل جدیداصول اساسی چیدمان و دکوراسیون است.

در گام بعدی برای سفارش کابینت، باید جنس متریال و همچنین جنس و کیفیت یراق آلات نیز مشخص شود. گام نهایی تعیین چیدمان کابینت، مشخص کردن جابگاه سبنک، گاز، یخچال، و مشخص کردن تعداد و ابعاد کابیینت ها می باشد. پس از این مرحله امکان برآور قیمت کابینت آَشپزخانه مدل جدید وجود دارد.

تنوع گسترده ای از طرح و رنگ در کابینت مدل جدید وجود دارد؛ افراد برای انتخاب باید علاوه بر ویژگی های زیبایی شناسی، کیفت متریال و کیفیت ساخت را نیز در نظر بگیرند.

مجموعه ای متنوع از کابینت آشپزخانه مدل جدید در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس ارائه شده است؛ کیفیت در ساخت و همچنین استفاده از متریال با کیفیت، از اصولی است که در این مجموعه فروشگاهی مورد توجه قرار دارد.

اگر شما هم می خواهید کابینت آَشپزخانه مدل جدید برای آَشپزخانه خود انتخاب کنید، می توانید از مجموعه متنوع محصولات فروشگاه تخت طاووس،  کابینت زیبا و با کیفیت سفارش دهید.

سفارش کابینت آَشپزخانه مدل جدید در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس، علاوه بر زیبایی و کیفیت به علت حذف واسطه، مقرون به صرفه نیز خواهد بود.

خرید مدل کابینت آشپزخانه مدل جدید

تولید کابینت متوقف شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 09120576319  

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page