takhttavoos5

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

چرم مصنوعی چیست

چرم مصنوعی چیست؟با ما همراه باشید تا با انواع چرم مصنوعی آشنا شوید.فروشگاه تخت طاووس فروشنده چرم مصنوعی در انواع طراح ها و رنگ ها میباشد.در گذشته کسی حرفی از چرم مصنوعی به میان نمی آورد چون که کسی نمی دانست که چرم مصنوعی چیست؟ در آن زمان تماما وسایل را از چرم طبیعی ساخته و از روش های قدیمی برای تولید آن استفاده می کردند. کم کم با گذشت زمان و افزایش جمعیت، در خواست برای چرم نیز افزایش یافت. تا جای که نیاز به چرم مصنوعی احساس گردید. لزا طراحان پارچه با کمک مهندسان نساجی در صدد ساختن الیافی بودند که خواص چرم طبیعی را داشته باشد. با گذشت چندین آزمایش شکست خورده، آن ها بر آن شدند که در واقع از خود بپرسند که چرم مصنوعی چیست و باید چه ویژگی هایی داشته باشد. با پاسخ دادن به این سوال مشخص گردید که به جست و جوی چه نوع الیافی هستند.

قیمت چرم

ویژگی های چرم مصنوعی چیست؟

از جمله مزایا و معایبی که چرم مصنوعی در مقابل چرم طبیعی دارد به ترتیب زیر می باشد:

1_فرآیند تولید ارزانتر: چرم های طبیعی به این ذلیل که می بایست از مرحله پوست به مرحله چرم برسند، باید مراحلی را طی کرده که این مراحل زمن وقت گیر بودن بسیار گران نیز می باشد. به همین دلیل در آخر هزینه چرم طبیعی آنقدر گران تمام می شود که هر کسی نمی تواند از آن استفاده نماید. در صورتی که چرم مصنوعی تماما توسط دستگاه های اتوماتیک ساخته و طراحی می شود. این فرآیند باعث تولید چرم با قیمت کمتر و مقرون به صرفه می شود.

2_از لحاظ بهداشتی دچار آفت نشود: از جمله معایب چرم طبیعی وجود بوی نا مطلوب و کپک زدن آن بود که باعث ایجاد لکه دائمی بر روی چرم می شود. همچنین برخی افراد به پوست های دباغی شده حساسیت داشتند. در حالی که چرم مصنوعی از الیاف گیاهی یا نایلون به همراه یک پوسته براق تهیه می شود. این نوع از چرم در برابر تغییرات شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و به راحتی تغییر شکل نمی دهد.

 

3_طرح های متنوع: چرم های طبیعی به دلیل زمخت بودن کمتر قابل طرح ریزی و ایجاد نقش و نگار بر روی خود هستند. در صورتی که چرم های مصنوعی به راحتی قابل طراحی، آن هم با تنوع بالا هستند.

4_داشتن وزن کم: چرم های طبیعی بسیار سنگین و سفت بودند. این چرم ها به سختی جا به جا می شدند. در طراحی چرم های مصنوعی این مشکل با استفاده از نایلون برطرف شد.

5_آسانی در استفاده: یکی از بزرگترین مزیت هایی که می توان در پاسخ به پرسش اینکه چرم مصنوعی چیست، این است که می توان شرح داد این چرم بر خلاف چرم طبیعی که بسیار سخت برش می خورده و مورد دوخت قرار می گرفت، می تواند به راحتی برش خورده و از آن برای انواع پوشاک استفاده نمود.

چرم مصنوعی یکی از بهترین ابداعات بشر بود که توسط سوالی ساده در حد دانستن اینکه چرم مصنوعی چیست؟ به وجود آمد. این سوال امروزه نیز مطرح است و پایه و اساس تولید هر نوع چرم مصنوعی می باشد.

چرم مازراتی تخت طاووس
چرم مازراتی کد 35
چرم مازراتی تخت طاووس
چرم مازراتی کد 20
چرم مازراتی قیمت مناسب
چرم مازراتی کد 7
چرم مازراتی تخت طاووس
چرم مازراتی کد 3
فروش چرم
چرم کد 46
فروش چرم
چرم کد 42
فروش چرم
چرم کد 41
قیمت چرم تخت طاووس
چرم کد 45
قیمت فروش چرم
چرم کد 36
فروش چرم
چرم کد 35
فروش چرم
چرم کد 35
فروش چرم تخت طاووس
چرم کد31
فروش چرم
چرم کد 20
قیمت چرم تخت طاووس
چرم کد10
قیمت فروش چرم
چرم کد8
فروش چرم تخت طاووس
چرم کد 5
فروش چرم
چرم کد 3
چرم تخت طاووس
چرم کد1
قیمت فروش چرم
چرم کد 46
فروش چرم
چرم کد46
قیمت چرم تخت طاووس
چرم کد 45
قیمت فروش چرم
چرم کد44
فروش چرم
چرم کد 41
فروش چرم تخت طاووس
چرم کد 36
قیمت چرم تخت طاووس
چرم مازراتی کد35
قیمت چرم تخت طاووس
چرم کد 20
قیمت چرم
چرم کد 10
فروش چرم تخت طاووس
چرم کد 10
فروش چرم
چرم کد8
قیمت چرم
چرم کد5
فروش چرم
چرم کد1

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page