فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

ویژگی های مبل نیمه سلطنتی

مبل نیمه سلطنتی، مبل سلطنتی و مبل مدرن کدام یک  انتخاب بهتری است؟ این مبلمان چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند؟ قیمت مبل سلطنتی بیشتر است یا مبل‌های نیمه سلطنتی؟ مبل‌های نیمه سلطنتی برای استفاده در چه مکان‌هایی مناسب هستند؟ تنوع در مبل‌های نیمه سلطنتی هم به اندازه مبل‌های مدرن است؟
سؤالاتی مشابه پرسش‌های فوق ذهن مخاطبان زیادی را هنگام انتخاب و خرید یک مبل مناسب درگیر می‌کند. زیرا مشتری با وجود بررسی مدل‌های مختلف ممکن است دچار سردرگمی شود و نتواند مبلمان مد نظرش را به درستی انتخاب کند.
در ادامه ویژگی‌های مبل نیمه سلطنتی مورد بررسی قرار گرفته است. تا هنگام خرید این نمونه از مبلمان با آگاهی بیشتری بتوانید تصمیم گیری کنید.
 

ویژگی های مبل نیمه سلطنتی

 

مبل نیمه سلطنتی برای چه دکوراسیونی مناسب است؟


مبل نیمه سلطنتی با توجه به این که نسبت به مبل‌های سلطنتی معمولی دارای نقش و نگارهای کمتری می‌باشد، بهتر است در خانه‌هایی با دکوراسیون‌های کلاسیک و امروزی مورد استفاده قرار بگیرد.
برای این که زیبایی مبلمان هنگام استفاده در خانه بیشتر شود، بهتر است در کنار مبل‌ها از وسایلی همانند آباژورهای بلند یا تابلوهای نقاشی خاص استفاده کنید.
این مبل‌ها در حقیقت به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در تمام خانه‌ها بتوانید از آن‌ها استفاده کنید؛ بنابراین همانند مبل‌های سلطنتی محدودیت فضا ندارید و در آپارتمان‌های جمع و جور نیز می‌توانید یک دست مبل نیمه سلطنتی یا مبل نیمه استیل داشته باشید.

 

مبل نیمه سلطنتی برای چه دکوراسیونی مناسب است؟

 

نقش و نگار مبل نیمه سلطنتی


در مبل ‌های مبل نیمه سلطنتی دیگر خبری از آثار منبت کاری شده پر پیچ و خم نیست و طراحی‌های شلوغ و در هم پیچیده مشاهده نمی‌شود؛ زیرا این مبل‌ها با اصول مدرن طراحی شده‌اند و تا حد امکان جزییات برای افزایش جذابیت مبل حذف شده است.
بر روی این نمونه از مبل‌ ها یک تاج ظریف که برش‌هایی خاص و منحصر به فرد دارد نصب شده است در قسمت دسته‌ها و پایه‌ها نیز برش‌هایی هماهنگ با تاج دیده می‌شود.
تاج و قسمت ‌های چوبی مبلمان نیز بیشتر به رنگ سفید یا قهوه‌ای روشن رنگ آمیز می‌شوند و رنگ‌های طلایی و نقره‌ای که نمود سلطنتی دارند کمتر قابل مشاهده هستند.
بیشتر قسمت ‌های تاج و پایه‌ها طراحی‌های ساده‌ای دارند و در برخی از قسمت ‌ها پیچ و خم‌های ظریفی مشاهده می‌شود تا نمای ظاهری مبلمان را جذاب‌تر کند. حتی در برخی از مدل ‌های نیمه سلطنتی تاج تنها در قسمت میانی مبلمان قرار دارد.

 

نقش و نگار مبل نیمه سلطنتی

 

رنگ بندی مبل نیمه سلطنتی


با توجه به این که مبل نیمه سلطنتی بیشتر برای استفاده در خانه‌های امروزی و کلاسیک طراحی شده است، رنگ بندی‌های متنوعی را برای آن در نظر گرفته‌اند.
به گونه‌ای که همانند سایر مبل‌ها می‌توانید مبل مد نظرتان را با رنگ بندی دلخواه انتخاب و خریداری کنید.
نکته حائز اهمیت در رنگ بندی این مبل‌ ها استفاده از رنگ‌های ساده و یک دست است. به گونه‌ای که در بیشتر مبل‌ها تمام قسمت‌ها دارای رنگی ثابت هستند و ترکیب رنگ خاصی را نمی‌توان مشاهده کرد.
اما مبل‌ های نیمه سلطنتی که به رنگ روشن هستند گاهی دارای نشیمن‌گاه‌های متفاوت هستند. حتی ممکن است برای خارج شدن مبلمان از حالت سادگی بالشتک‌هایی با رنگ بندی‌های متضاد بر روی آن قرار داشته باشند.
در کل رنگ بندی این مبل‌ها بیشتر به طراحی‌های مدرن و امروزی نزدیک است و طراح تا حد امکان سعی کرده است که ساده بودن مبلمان را در عین زیبا و کارآمد بودن آن‌ها حفظ کند.رنگ بندی مبل نیمه سلطنتی

 

نوع پارچه در مبل نیمه سلطنتی

نوع پارچه در مبل نیمه سلطنتی از اهمیت زیادی برخوردار است؛ زیرا بیشترین فضایی که در مبل‌ها به طور مداوم مورد استفاده قرار می‌گیرد قسمت نشیمنگاه و تیکه گاه است؛ بنابراین در صورتی که جنس پارچه مناسب نباشد، ممکن است رویه مبل پس از چند بار استفاده پاره شود و مجبور شوید هزینه جداگانه‌ای برای تعمیر یا تعویض مبل‌ها در نظر بگیرید.
رویه برخی از مبل‌های نیمه سلطنتی مطابق با اصول رنگ بندی مدرن طراحی شده است، بنابراین در آن‌ها چندین پارچه با رنگ بندی‌های متفاوت وجود دارد. به گونه‌ای که قسمت پشتی، تیکه گاه یا حتی نشیمنگاه دارای طراحی متفاوتی با سایر قسمت‌های مبلمان می باشند و از پارچه‌های رنگی خاصی برای آن‌ها استفاده شده میشود.
بنابراین، هنگام انتخاب مبلمان می‌توانید علاوه بر نوع پارچه به رنگ بندی‌های ارائه شده توجه داشته باشید. تا بتوانید یک مبلمان متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی فضای منزلتان را خریداری نمایید.

 

تعداد مبل نیمه سلطنتی

تعداد مبل نیمه سلطنتی نیز هنگام خرید آنها باید مورد توجه قرار بگیرد. با توجه به این که بیشتر مبل‌های سلطنتی عرضه شده در بازار دارای یک مبل سه نفره، یک مبل دو نفره و دو مبل تک نفره هستند؛ اما تعداد مبل‌های تک نفره ممکن است بنا بر ابعاد در نظر گرفته شده برای مبلمان بیشتر باشد.
مبل سه نفره بیشترین فضا را به خود اختصاص می‌دهد و در کنار آن می‌توان از مبل دو نفره و مبل‌های تک نفره استفاده کرد.
در صورتی که فضای جمع و جوری برای چیدمان مبل‌ها در اختیار دارید، به شما پیشنهاد می‌کنیم ست‌هایی که دارای یک مبل سه نفره و چهار مبل تک نفره هستند را مد نظر داشته باشید. تا با آزادی عمل بیشتری بتوانید مبل‌ها را در قسمت مد نظر قرار دهید و نگران کمبود فضا و در هم فرو رفتگی آن‌ها نباشید.تعداد مبل نیمه سلطنتی

 

اجزای مبل نیمه سلطنتی


اجزای مبل نیمه سلطنتی همانند سایر مبل‌ها تعیین شده است. علاوه بر مبل‌های تک نفره، دو نفره و سه نفره عسلی‌هایی نیز برای جذابیت مبل‌ها در نظر گرفته شده است. همچنین یک میز نیز در قسمت میانی مبل‌ها قرار می‌گیرد تا بتوانید وسایل پذیرایی را روی آن قرار دهید.
شاید در نظر اول طراحی عسلی‌ها و میز تأثیرگذاری چندانی نداشته باشد، اما در حقیقت این اجزای مبل نیمه سلطنتی عضوهای جدا نشدنی آن هستند. به گونه‌ای که بدون وجود میز و عسلی‌ها عملاً مبلمان ناقص خواهد بود.
عسلی‌ها و میز نیز همانند تاج‌های مبلمان دارای طراحی‌های ظریف و ساده‌ای هستند؛ بنابراین نمای دکوراسیون داخلی را جذاب‌تر جلوه می‌دهند. پایه‌های آن‌ها دقیقاً مطابق با پایه‌های مبل‌ها طراحی شده است و در کناره‌های میز و عسلی نیز طراحی‌های پر پیچ و خم تاج مبلمان به وضوح قابل مشاهده میباشد.

 

اجزای مبل نیمه سلطنتی

 

تفاوت قیمت مبل نیمه سلطنتی و مبل‌های سلطنتی


قیمت مبل نیمه سلطنتی و مبل‌های سلطنتی بر اساس تعداد آن‌ها، جنس پارچه استفاده شده، منبت کاری‌های تاج مبلمان، ظرافت و دقت ساخت آن‌ها و ...تعیین می‌شود.
مبل‌های نیمه سلطنتی با وجود طراحی ساده‌تری که دارند به نسبت از قیمت بهتری برخوردار هستند؛ بنابراین بیشتر مشتریان این نمونه از مبل‌ها را برای خرید مد نظر دارند.اما افرادی که علاقه‌مند هستند خانه‌ای اشرافی و سلطنتی داشته باشند و هزینه برای آن‌ها اولویت دوم را دارا می‌باشد. می‌توانند یک مبل استیل مجلل با تاج سلطنتی خیره کننده را برای دیزاین دکوراسیون داخلی منزلشان خریداری نمایند.

 

تفاوت قیمت مبل نیمه سلطنتی و مبل های سلطنتی

 

خرید اینترنتی مبل نیمه سلطنتی


خرید اینترنتی مبل نیمه سلطنتی نیز به لطف پیشرفت فناوری‌های روز دنیا میسر شده است؛ اما باید به این نکته توجه داشته باشید که تمام فروشگاه‌های اینترنتی از اعتبار و صلاحیت لازم برخوردار نیستند و تنها فروشگاه‌های معتبر را برای خرید غیرحضوری باید انتخاب کنید.
ما در فروشگاه تخت طاووس دسته بندی‌های ویژه‌ای برای مبل‌های گوناگون در نظر گرفته‌ایم؛ بنابراین در یک نظر می‌توانید مبل‌های نیمه استیل متنوع با رنگ بندی‌های گوناگون را مشاهده کنید.
با خرید اینترنتی مبل نیمه سلطنتی می‌توانید در زمان و هزینه تا حد معقولی صرفه جویی کنید و مبل دلخواهتان را در اسرع وقت انتخاب و خریداری نمایید.
 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

دسته بندی مقالات

تلفن فروشگاه تخت طاووس

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Call for price

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page