واردات مبلمان استیل
09129630185مشاوره رایگان خرید سرویس خواب و مبل
فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • 7 روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

واردات مبلمان استیل

در این نوشته زیر و بم واردات مبلمان استیل را بیرون می کشیم، چالش های واردکننده های مبلمان استیل را بررسی کرده و روی تمامی مراحل طراحی، ساخت، واردات و پخش آن دست می گذاریم. همچنین قبل از هر چیز تعریفی صحیح از مبلمان استیل ارائه خواهیم کرد. نام مناسب دیگر برای این مقاله را می توان راهنمای جامع خرید مبلمان استیلِ وارداتی گذاشت.

شناخت مبلمان استیل وارداتی

همانند بسیاری دیگر از اصطلاحات رایج در زبان فارسی "مبلمان استیل" نیز یک غلط رایج است. به بیان دقیق تر منظور از مبلمان استیل، مبلی است که سلطنتی یا کلاسیک کار شده باشد و از حد معمول فرسنگ ها زیباتر و تشریفاتی تر تهیه گردد. به بیان دقیق تر هر مبلی که راحتی نباشد، استیل است.

واردات مبلمان استیل

وقتی که ما قصد واردات مبلمان استیل داریم باید سفارش خود را با نام Classic style sofa ارائه دهیم و شواهد نشان می دهد که ما در عبارت مبلمانِ Classic style  واژه ی style را به اشتباه Steel خوانده ایم و از این طریق نام مبلمان استیل بر گونه ی کلاسیک، سلطنتی و اشرافی مبل باقی مانده است. اگر موافق باشید بحث های جانبی را رها کرده و با دقت به موضوع اصلی می پردازیم. در ادامه چند تصویر و نمونه از مبلمان استیل واداتی نمایش می دهیم و بحث را پی خواهیم گرفت:

همان طور که مشاهده می کنید منظور از واردات مبلمان استیل دقیقا واردات مبلمانی است که در مقابل مدل های راحتی قرار دارد. حضور برجسته ی چوب در سطح مبلمان های استیل وارداتی، نقش و نگارهای مهندسی شده و ظاهری که به معنی واقعی دکوراسیون داخلی یک منزل را تا حد کاخ های سلطنتی بالا می برد. با این مقدمه ی نسبتا طولانی حالا می توانیم با خیال راحت به بحث واردات مبلمان استیل ورود کنیم. با ما همراه باشید.

واردکننده ی مبل استیل چه می کند؟

گشتی در عالم مد و تولیدات دکوراسیون داخلی نشان می دهد که یکی از پرچمداران این حوزه کشور ایتالیا است. ذات صنعتگران این کشور همانند خودمان با کارهای فنی و دست گره خورده و مبلمان هایی که توسط برندهای ایتالیایی وارد بازار دنیا می شود با اختلاف زیادی صدر جدول کیفیت، زیبایی و طراحی را به خود اختصاص می دهد. از همین روست که در بین واردکننده های مبل استیل رقابتی است شدید برای در اختیار داشتن سهم بیشتری از برندهای ایتالیایی مبلمان استیل.

واردات مبلمان استیل

از آن جا که ذائقه ی ایرانی همواره به دنبال بهترین ها است در سال های گذشته حجم قابل توجهی از محصولات مبلمان استیل ایتالیایی وارد کشور می شده است؛ اما هر چه به زمان حال نزدیک تر می شویم از این مقدار واردات مبلمان استیل کاسته شده؛ شاید علت اصلی این امر نوسانات بازار ارز باشد. باری؛ قصد نا امید ساختن شما را نداریم؛ هنوز هم هستند شرکت هایی که در کنار تولیدات داخلی معتبرترین برندهای دنیا را وارد و پخش می کنند؛ در نتیجه برای یک دست مبلمان استیل وارداتی درجه یک می توانید روی ما حساب باز کنید.

کشور دیگری که نباید از یاد برده شود ترکیه است. همسایه ی شمالی ما هم دستی بر آتش تولید مبلمان های استیل دارد و سهم قابل توجهی از بازار داخلی ایران را به خود اختصاص داده است. تنها یک مشکل در باره ی خرید محصولات ترک وجود دارد و آن عدم اطمینان از صحت و کیفیت تولیدات این کشور است. دقیق و خودمانی اگر بخواهیم بگوییم تضمینی وجود ندارد که خرید شما واقعا مبلمان استیل وارداتی از ترکیه باشد؛ در چنین شرایطی است که بار دیگر اهمیت حضور یک تولیدی و مرکز واردات و پخش معتبر خودنمایی می کند؛ توصیه می کنیم اگر به هر دلیل تصمیم خرید دارید و گزینه ی شما ما نیستیم؛ بازهم گشته و معتبر ترین فروشگاه را پیدا کنید؛ جایی که بتوان گذشته و سابقه اش را بررسی کرد.

در نتیجه اگر بخواهیم دقیق تر موضوع را بیان کنیم یک واردکننده ی مبلمان استیل ابتدا نیاز بازار را شناسایی کرده و با کسب و تعمیق شناخت خود از شرایط بازار داخلی سراغ بهترین نمونه های تولیدات استیل می رود. اقتصادی ترین و رقابتی ترین قیمت ها را انتخاب کرده و از طریق بهینه ترین راه ممکن مبلمان استیل خود را وارد کشور می کند. از آن جا به بعد کار نگهداری و پخش است که اهمیت می یابد.

واردات مبلمان استیل

منازل ایرانی و نقش مبلمان استیل وارداتی

ما ایرانی ها به دکوراسیون و فضای داخلی منزل خود بهای زیادی می دهیم. از آن جا که درباره ی شخصیت فردی و خانوادگی از روی محیط داخلی منزل قضاوت هایی می شود شاید خیلی هم اشتباه نمی کنیم. قصد این است که روی این نکته تاکید داشته باشیم که علت علاقه ی ما ایرانی ها به مبلمان استیل وارداتی چیست. وقتی مبلمان های وارداتی را در کنار سایر محصولات بازار قرار می دهیم به خوبی مشخص است که سلیقه ی و ذائقه ی ایرانی اشتباه انتخاب نکرده است.

تنها می ماند انتخاب وارد کننده ی کارکشته و با اعتبار. در فضای بسته ی بازار ایران که می توان هر مبلمانی را در لحظه با کمی تزیین به جای مبلمان استیل وارداتی جا زد تنها خرید از برند و شرکت های معروف است که می تواند امنیت و آرامش خرید مناسب، بهینه و دقیق را به ارمغان بیاورد.

دنیای پیچیده ی واردات مبل استیل

اگر دقت کرده باشید در بالا اشاره کردیم که مبلمان استیل یا همان مبلمان های سلطنتی، کلاسیک یا اشرافی در المان و مولفه های طراحی دکوراسیون داخلی نقشی برجسته بازی می کنند. به این معنی که نمی توان بدون مطالعه و روی هوا مدلی انتخاب کرد و انتظار داشت در فضای داخلی منزل جلوه گری کند. اگر قصد خریداری مبلمان استیل دارید؛ شدیدا و اکیدا توصیه می کنیم قبل از سفارش با یک متخصص گفت و گو داشته باشید، شرایط منزل و خواسته های خود را با او در میان بگذارید و گزینه ی بهینه و مناسب را انتخاب کنید.

در مجموعه ی ما هستند متخصصانی که علاوه بر واردات مبلمان استیل و پخش مبلمان اطلاعات مربوط به طراحی دکوراسیون داخلی را چاشنی داده های خود کرده اند و با افتخار آماده ی همراهی و ارائه ی مشورت به شما هستند؛ همین حالا با ما تماس بگیرید.

واردات مبلمان استیل

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید و چنانچه سوالی در مورد محصولات دارید ذکر کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

google plus takhttavoos     pinterest takhttavoos     youtube takhttavoos   aparat takhttavoos instagram takhttavoos  Tumblr takhttavoos telegram takhttavoostwiter takhttavoosfacebook takhttavooslinkdine takhttavoos

تماس با ما

آدرس: اتوبان آزادگان خروجی اتوبان خلیج فارس( قم) سه دقیقه بعد از عوارضی خروجی کاشانک به سمت قیصر آباد خيابان شهيد اسماعيلي كوچه بن بست سوم غربی(روبروی قالی شویی) شرکت تخت طاووس

شماره تلفن : 02155266112_09399920433

                 

لینک های مفید

ساعت کاری

7 روز هفته

24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image