کانال تلگرام

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 09120576319
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

میز تلویزیون سلطنتی

 میز تلویزیون سلطنتی در رنگ های طلایی ، استخوانی، قهوه ای، کرم، سفید از جنس ام دی اف وکیوم با بهترین قیمت در کارگاه فروشگاه تخت طاووس تولید می گردد. سفارش ساخت انواع میز ال سی دی پذیرفته می شود.

میز تلویزیون سلطنتی

میز تلویزیون سلطنتی یک سبک از میز تلویزیون موجود در بازار است که برای چیدمان در یک دکوراسیون کلاسیک و شیک مورد استفاده قرار می گیرد و برای استفاده در سالن های پذیرایی مناسب است.

قیمت میز تلویزیون سلطنتی جدید

میز ال سی دی جدید
میز ال سی دی کد 124 - قیمت 1,100,000

جنس: ام دی اف و چوب

قیمت میز ال سی دی
میز ال سی دی کد 125 - قیمت 1,100,000

جنس: ام دی اف و چوب

میز ال سی دی سلطنتی
میز ال سی دی کد 126 - قیمت 1,100,000

جنس: ام دی اف و چوب

جدیدترین  میز ال سی دی
میز ال سی دی کد 128 - قیمت 1,100,000

جنس: ام دی اف و چوب

میز ال سی ارزان
میز ال سی دی کد 133 - قیمت 950,000

جنس: ام دی اف وکیوم

میز ال سی جدید
میز ال سی دی کد 134 - قیمت 950,000

جنس: ام دی اف وکیوم

یکی از اجزای اصلی چیدمان میز تلویزیون است که افراد برای انتخاب آن دقت زیادی می کنند؛ امروزه مدل های متنوعی از میز تلویزیون و میز ال سی دی در بازار موجود است که متناسب با فضای مدرن و یا کلاسیک طراحی شده است؛ افراد متناسب با چیدمان فضای منزل خود می توانند یک میز تلویزیون ساده و مدرن و یا یک میز تلویزیون کلاسیک و شیک خریداری کنند.

دقت در خرید عناصر چیدمان کلاسیک بسیار مهم و ضروری است؛ از یک سو تناسب میان اجزاء دکوراسیون باید مورد توجه قرار بگیرد و از سوی دیگر، تمام عناصر به صورت مجزاء باید کیفیت و زیبایی منحصر به فرد داشته باشند.

♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: میز تلویزیون چوبی مدرن

آگاهی از اصول و ریزه کاری های چیدمان، زمینه انتخابی صحیح و چیدمانی زیبا را فراهم می کند شما هم می توانید با ما همراه باشید تا ویژگی های یک میز تلویزیون سلطنتی را بررسی کنیم.

رنگ وابعاد میز تلویزیون سلطنتی

اگر مبلمان سلطنتی و پرده سلطنتی در یک مکان باشد، قرار دادن یک میز تلویزیون در سبک کلاسیک و یا سلطنتی موجب زیبایی و تکمیل عناصر چیدمان خواهد شد. میز تلویزیون سلطنتی در انواع رنگ ها و طرح ها موجود است؛  و برای انتخاب رنگ آن باید به رنگ سایر اجزاء توجه کرد. این سبک از میز تلویزیون به دنبال القای حس تجمل است؛ به همین دلیل استفاده از رنگ طلایی در این سبک از میز تلویزیون رواج دارد و علت آن، القای حس تجمل به کمک رنگ طلایی است.

میز تلویزیون سلطنتی برای استفاده در قسمت پذیرایی در نظر گرفته می شود و می بایست تا حد امکان حس نظم را به بیننده القا کند؛ بنابر این به هنگام خرید باید ابعاد میز تلویزیون هم در نظر گرفت و برای یک فضای پذیرایی کوچک یک میز تلویزیون با ابعاد کوچک و برای یک فضای بزرگ یک میز تلویزیون با ابعاد بزرگ خریداری کرد. زیرا یک میز تلویزیون بزرگ در یک فضای کوچک موجب القای بی نظمی می شود و این بی نظمی با چیدمان فضای کلاسیک بسیار ناهماهنگ است.

میز ال سی دی معرق کشودار
میز ال سی دی معرق سه کشو - قیمت 1,190,000

جنس: ام دی اف

میز ال سی دی معرق
میز ال سی دی معرق - قیمت 1,190,000

جنس: ام دی اف و چوب

میز ال سی دی زیبا
میز ال سی دی کد 1027 - قیمت 950,000

جنس: ام دی اف

میز ال سی دی سلطنتی
میز ال سی دی کد 10025 - قیمت 950,000

جنس: ام دی اف

سفارش میز ال سی دی
میز ال سی دی کد 120 - قیمت 1,100,000

جنس: ام دی اف و چوب

قیمت میز ال سی دی
میز ال سی دی کد 121 - قیمت 1,100,000

جنس: ام دی اف و چوب

خرید میز ال سی دی
میز ال سی دی کد 122 - قیمت 1,100,000

جنس: ام دی اف و چوب

میز ال سی دی سلطنتی
میز ال سی دی پافیلی - قیمت 1,150,000

جنس: ام دی اف وکیوم

جنس میز ال سی دی کلاسیک

شیشه، چوب، ام دی اف می تواند در ساخت میز تلویزیون کلاسیک مورد استفاده قرار بگیرد؛ با توجه یه آن که میز تلویزیون سلطنتی در قسمت پذیرایی،  مورد استفاده قرار می گیرد، بنابر این جنس آن باید از جنس درجه یک باشد که بتواند زیبایی لازم برای یک چیدمان شیک و سلطنتی را فراهم کند. به همین دلیل در بسیاری از موارد از چوب های طبیعی مانند راش در ساخت آن استفاده می شود که علاوه بر زیبایی، فضایی گرم برای اتاق پذیرایی ایجاد می کند.

به علت القای حس تجمل در این سبک از چیدمان، از یراق آلات زیادی استفاده می شود؛ و  استفاده از یراق آلات با کیفیت از ویژگیهای مهم یک میز تلویزیون کلاسیک و سلطنتی است.

قیمت میز تلویزیون سلطنتی بستگی به جنس آن دارد

قیمت میز تلویزیون سلطنتی به طور معمول بیشتر از سایر میز تلویزیون های موجود در بازار است؛ از یک سو در ساخت  آن اغلب از چوب های طبیعی استفاده می شود که موجب بالا رفتن قیمت می شود و از سوی دیگر یراق آلات و تزئینات استفاده شده در آن باید با کیفیت باشد و این امر نیز بر قیمت آن تاثیر گذار است.

خرید میز تلویزیون سلطنتی

میز تلویزیون سلطنتی برای استفاده در اتاق پذیرایی در نظر گرفته می شود؛ به همین دلیل به هنگام خرید باید نکات زیادی مورد توجه قرار گیرد؛ اولین گام توجه به دکوراسیون و رنگ سایر اجزاء و میزان فضای موجود است؛  سلیقه، ، قیمت و کیفیت  نیز از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

در صورتی که شما هم قصد خرید یک میز تلویزیون سلطنتی برای فضای پذیرایی خود را دارید، می توانید برای خرید ، با مشاهده مجموعه متنوعی از محصولاتی که در مجموعه فروشگاهی تخت طاووس ارائه شده است، محصولی زیبا و با کیفیت خریداری کنید. 

ویژگی های میز تلویزیون سلطنتی شیک

یکی از متداول ترین میزهای تلویزیون موجود در بازار مربوط به میز تلویزیون سلطنتی می شود. میزهای تلویزیون سلطنتی برخلاف میز تلویزیون مدرن دارای طرح های ساده ای نبوده و از نقش و نگارهای مختلفی برخوردار می باشد. در طراحی میز تلویزیون سلطنتی سعی شده تا از هنرهایی مانند منبت کاری استفاده شود و در نهایت محصولی با شکوه و جذاب تولید شود. گونه رایج میز تلویزیون سلطنتی شباهت زیادی به مدل کابینتی داشته و نوعی حس نوستالژیک را منتقل می کند. طرح های کار شده روی میز تلویزیون سلطنتی و همچنین رنگ آمیزی جذاب آن باعث شده تا این نوع میز به عنوان یک میز تلویزیون شیک و لوکس شناخته شود. برای آشنایی بیشتر با انواع میز تلویزیون سلطنتی شیک و جذاب می توانید به کانال تلگرام تخت طاووس مراجعه نمایید.

خرید میز تلویزیون سلطنتی شیک

یکی از مهم ترین سوالاتی که در هنگام انتخاب میز تلویزیون برای خریداران پیش می آید این است که کدام نوع میز تلویزیون را بخریم. به طور کلی میزهای تلویزیون را می توان در دو دسته مدرن و کلاسیک دسته بندی کرد که میز تلویزیون سلطنتی جزو دسته کلاسیک محسوب می شود. این دو نوع میز تلویزیون نیز دارای انواع مدل های مختلف هستند که باعث می شود کار انتخاب و خرید میز تلویزیون برای مشتریان دشوار شود. اما به راستی کدام میز تلویزیون بهتر است؟ در ادامه پاسخ به این سوال را بررسی خواهیم کرد.

در پاسخ به این سوال باید گفت که یک مدل میز تلویزیون به خودی خود بهتر از مدل دیگر نیست بلکه بسته به موارد مختلف می تواند انتخاب بهتری باشد. اما این موارد کدام ها هستند؟ مهم ترین موضوع در انتخاب مدل میز تلویزیون مربوط فضای خانه شما و نوع دکوراسیون داخلی آن می باشد. بنابراین قبل از اینکه نسبت به انتخاب و خرید میز تلویزیون اقدام کنید حتما نگاه دقیقی را به ویژگی های دکوراسیون خانه خود داشته باشید. یک میز تلویزیون سلطنتی شیک بیشتر برای فضاهایی مناسب است که دارای دکوراسیون داخلی کلاسیک هستند. خانه های بزرگ با لوازم و دکور کلاسیک بهترین فضا برای استفاده از یک میز تلویزیون سلطنتی است. میز تلویزیون سلطنتی می تواند به فضای این نوع خانه ها جلوه و شکوه بیشتری ببخشد.

در خرید میز تلویزیون سلطنتی دقت داشته باشید که طرح آن با فضای خانه شما همخوانی داشته باشد و در ضمن رنگ میز تلویزیون نیز با رنگ اجزای دکوراسیون خانه دارای هماهنگی باشد. هماهنگی رنگ میز تلویزیون سلطنتی به ویژه با مبلمان و پرده های خانه دارای اهمیت زیادی است و یک انتخاب مناسب می تواند باعث شیک تر شدن خانه شما شود. در حال حاضر میز تلویزیون سلطنتی قهوه ای، میز تلویزیون سلطنتی سفید و میز تلویزیون سلطنتی طلایی جزو محبوب ترین رنگ های میز تلویزیون سلطنتی محسوب می شوند.

نکته دیگری که در خرید میز تلویزیون سلطنتی باید بدان دقت کنید مربوط به ابعاد میز تلویزیون سلطنتی می باشد. حتما در هنگام خرید میز تلویزیون به اندازه خانه خود و محل قرارگیری تلویزیون توجه داشته باشید. در صورتی که اندازه اتاق نشیمن خانه شما چندان بزرگ نیست بهتر است که یک میز تلویزیون سلطنتی کوچک تر را انتخاب کنید زیرا استفاده از میز تلویزیون سلطنتی بزرگ در فضایی کوچک باعث آشفتگی فضا و برهم خوردن تعادل بصری دکوراسیون خواهد شد. در نهایت نیز سعی کنید که چیدمان میز تلویزیون سلطنتی را هماهنگ با سایر اجزای دکوراسیون و با ظرافت خاصی انجام دهید تا جلوه جذاب تری را به فضای خانه شما بدهد.

مرکز فروش میز تلویزیون سلطنتی لوکس

در صورتی که قصد خرید یک میز تلویزیون سلطنتی لوکس را دارید توصیه می کنیم که خرید خود را از مراکز معتبر فعال در این زمینه انجام دهید. تخت طاووس به عنوان یکی از باسابقه ترین و معتبرترین مراکز فروش میز تلویزیون سلطنتی در کشور شناخته می شود و بهترین میزهای تلویزیون را به منصفانه ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت میز تلویزیون سلطنتی و همچنین سایر مدل های میز تلویزیون می توانید با کارشناسان فروش تخت طاووس تماس بگیرید.

خرید حضوری تخت طاووس

نظرات (3)

  1. مختاری

سلام دوست عزیز این میز سلطنتی طرح شلوغ قیمت چند باتشکر

  پیوست ها
 
  1. فروشگاه تخت طاووس    مختاری

سلام کاربر گرامی
قیمت این طرح ها از 950,000 تومان تا 1,150,000 تومان
برای قیمت دقیق،با شماره 02155266112 تماس بگیرید و یا به شماره 09129630185 در تلگرام پیام دهید.

  پیوست ها
 
  1. Nedal

سلام وزن میز تلویزیون ۱۰۲۷ چقدر هست

  پیوست ها
 
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 09120576319  

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page