فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

میز کنسول چوبی چیست و چه کاربردی دارد؟

کنسول چوبی به صورت میزهای مختلف و با طرح های متنوع است که اکثراً به همراه آینه های کوچک و بزرگ استفاده می شوند و در فضاهای مختلفی می توان از آن ها استفاده کرد. در دکوراسیون داخلی منزل وجود یک میز کنسول چوبی در صورت عدم وجود خالی است و به زیبایی محیط می افزاید.

میز کنسول جدید

 

کنسول چوبی جز وسایل تزئینی و کاربردی در خانه هاست که می توان به کمک آن به مقدار زیادی در زیباسازی و دکوراسیون بهتر و مفیدتر عمل کرد. انسان به زیبایی نیاز دارد و این امر باعث می شود روز به روز محصولات زیباتری را برای ایجاد فضایی زیبا تولید کند. کنسول و میز کنسول از انواع لوازمی است که در طرح های مختلف می توان آن را در بازار دید و به صورت هنرمندانه از آن استفاده کرد.

میز کنسول چیست؟

(0 votes, average 0 out of 5)

میز کنسول چوبی نیز یک نوع کمد لاکچری و لوکس دکوراتیو است که به علت زیبایی که دارد در بخش های مختلف خانه مانند راهروهای ورودی، اتاق نشیمن، اتاق خواب و ... قابل استفاده است. این که میز کنسول در کدام بخش خانه قرار می گیرد بسته به نوع کنسول و سلیقه ی مشتری است. باید دقت داشته باشید که کنسول را در هر جایی از منزل نمی توان قرار داد.

-         میز کنسول چوبی در قسمت ورودی خانه قابل استفاده است با این کار علاوه بر زیبا کردن فضا می توان فضایی برای قرار دادن وسایل کوچک به وجود آورد.

-         می توان میز کنسول را در سالن نشیمن قرار داد. در این مواقع معمولاً از آینه ی کوچک تری از اندازه ی کنسول روی آن استفاده می شود. هنگام انتخاب میز کنسول باید این مطلب را مد نظر قرار داد که با لوازم این بخش از خانه ست باشد. برای انتخاب کنسول سالن پذیرایی باید روی لوازم دکوری و انواع چیدمان قفسه ها تمرکز بیشتری داشت.

-         میز کنسول در اتاق خواب نیز مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً کنسول های اتاق خواب دارای کشوها و آینه هستند که می توان لوازم آرایشی و بهداشتی و حتی تزئینی را بر روی آن قرار داد.

 میز کنسول ارزان

کنسول چوبی چیست؟

کنسول چوبی یکی از مواردی است که در دکوراسیون زیبایی فوق العاده ای می آفریند. کنسول های چوبی یک کمد چند منظوره یا نوعی دراور قلمداد کرد. این نوع میز کنسول می تواند برای نگهداری عتیقه جات، لوازم گران قیمت و لوکس مورد استفاده قرار داد. طراحی داخلی و دکوراسیون در محیط می تواند بسیار چشم نواز باشد و اگر از وسایل مفید مانند میز کنسول استفاده کنیم می توان چهره ای طبیعی تر و دلنواز تر به محیط داد.

کنسول چوبی نمونه ای از کنسول است که از جنس چوب های مختلف موجود در بازار این لوازم تهیه می شود. با توجه به محبوبیت چوب و زیبایی لوازمی که از آن ها به دست می آید، بیشتر از این نوع کنسول در دکوراسیون داخلی استفاده می شود. بسته به این که جنس میز کنسول چوبی چیست قیمت های متفاوتی در بازار دارد و ممکن است رنج وسیعی از قیمت ها را در بر بگیرند. طرح های مختلف از این کنسول ها نیز در بازار موجود است که می توان با توجه به دیگر اجزای دکوراسیون طرحی مناسب را انتخاب کرد. معمولاً کنسول های چوبی در کنار آینه ی خود استفاده می شوند تا زیباتر به نظر برسند.

♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: میز تلویزیون چوبی مدرن

آینه کنسول چوبی چه کاربردی دارد؟

برای جواب به این سؤال که آینه کنسول چوبی چه کاربردی دارد نمی توان به این مسئله بی توجه بود که نقش اصلی آینه در هر جایی دیدن خود در آن است. البته باید در مورد آینه کنسول چوبی این نکته را نیز مد نظر داشت که یک سری کاربردهای دیگر علاوه بر نقش آینه ای آن می توان برای این لوازم در نظر گرفت. همانگونه که کنسول برای زیبایی نیز در خانه به کار می رود، آینه کنسول با طرح های مختلف و متنوع دارای کاربری های زیبا شناختی نیز می باشد. قرار دادن یک آینه بر روی کنسول چوبی باعث می شود تا به راحتی فضا را زیباتر و بزرگ تر نشان داد و به جای دیوار بی روح پشت کنسول آینه ای شفاف و طراح دار قرار داد.

اگر از آینه به صورت مناسب در فضا استفاده شود نور بیشتری را می تواند با بازتاب نورهای موجود در فضا به وجود آورد و بخش مورد استفاده را روشن تر کند. از این رو با ایجاد نور طبیعی برای اتاق، فضا را بزرگتر و روشن تر نشان می دهد.

آینه کنسول چوبی که بین دو پنجره قرار داده شود می تواند خطای دید به وجود آورد و چشم را گول بزند. بدین صورت که انگار یک پنجره ی دیگر در آن قسمت از خانه وجود دارد و بر زیبایی فضا می افزاید که هر چه این آینه بزرگ تر و بلندتر باشد بهتر است و آرامش بیشتری را به فضا می دهد.

قرار دادن یک آینه بر روی میز کنسول چوبی در کنار قاب های مختلفی که به دیوار زده اید یا هر گونه تابلوی هنری می تواند بسیار زیبا جلوه کند و زیبایی آثار هنری را بیشتر به چشم آورد.

اگر میز کنسول تنها دارید که آینه ی ست برای آن نخریده اید، می توانید از آینه ای با طرح خورشیدی برای بالای آن انتخاب کنید و طرحی زیبا و دل انگیز به خانه ی خود بدهید.

قرار دادن آینه میز کنسول چوبی که یک آباژور در کنار آن قرار داده شده است برای اتاق خواب مناسب است و نور بیشتری را در فضا می پراکند. نور آباژور با تابیده شدن به آینه میز کنسول به سمت روبرو پخش می شود و انگار دو منبع نور در اتاق دارید. علاوه بر روشن سازی فضا، زیبایی بیشتری نیز در این صورت از میز کنسول خود می بینید. هر چند این آینه ها نقش اساسی در اتاق خواب دارند و می توان برای آماده شدن برای شروع یک روز جدید از آن ها استفاده کرد و مرتب از خانه خارج شد.

 آینه و کنسول

معرفی مدل های مختلف میز کنسول چوبی

میز کنسول چوبی مدل های مختلفی دارد که بسته به محل قرار گیری آن ها در خانه می تواند متفاوت باشد. میز کنسول در بخش هایی مانند اتاق کار، اتاق خواب یا راهروها دارای کشوهای بیشتری است و می توان از آن ها برای جا دادن بسیاری از وسایل استفاده کرد.

میز کنسول برای اتاق خواب با میز کنسول سالن پذیرایی متفاوت است و دارای طرح های متنوعی هستند.

به طور معمول میز کنسول چوبی که برای سالن های پذیرایی به کار می روند اکثراً دارای پایه های بلند هستند و کشوهای کمتری دارند.

انواع میزها در طرح سلطنتی، معرق، ساده و ... در بازار وجود دارند برای این که یک انتخاب خوب از میز کنسول چوبی خود داشته باشید باید حتماً محل مورد استفاده را در نظر بگیرید. فضایی که قرار است میز در آن جا قرار داده شود باید با اندازه و ابعاد میز کنسول شما متناسب باشد و میز از اطراف دیوار بیرون رفتگی نداشته باشد زیرا در این صورت علاوه بر ناهمگون بودن با محیط احتمال واژگونی آن در اثر برخورد بیشتر است.

♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: ساعت ایستاده چوبی

میزهای مختلف کنسول دارای آینه یا بدون آینه نیز وجود دارد که هر کدام نیز می توانند طرح های ساده یا معرق و پیچیده داشته باشند.

میز کنسول چوبی ممکن است دارای در شیشه ای یا چوبی و قفسه های مختلف باشد یا به صورت ساده باشد.

ابعاد مختلفی نیز در این لوازم دکوراسیون منزل به چشم می خورد که تنوع بالایی دارند. اگر سری به بازار میز کنسول چوبی بزنید رنگ ها، طرح ها و مدل های بسیاری می بینید که می توانید به راحتی بین آن ها متناسب با فضای منزل خود انواع مناسب را انتخاب کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

تلفن فروشگاه تخت طاووس

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 22:30

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page