سرویس خواب مدرن
09129630185مشاوره رایگان خرید سرویس خواب و مبل
فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • 7 روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

سرویس خواب مدرن

 معرفی انواع گوناگون سرویس خواب مدرن

انتخاب و استفاده از سرویس خواب مدرن امروزه نسبت به گذشته رواج بیشتری پیدا کرده است؛ زیرا دیگر طراحی داخلی منازل از سبک و سیاق سنتی پیروی نمی‌کند و کمتر کسی را می‌بینید که طراحی داخلی کلاسیک را برای یک خانه مدرن و امروزی انتخاب کرده باشد!

ایده‌های خلاقانه‌ای که در طراحی داخلی صورت پذیرفته است خواه یا ناخواه سبب می‌شود که وسایل منزل و نحوه چیدمان آن‌ها نیز شکلی مدرن و امروزی داشته باشد.

به عنوان مثال در خانه‌ای که دیوارهای اتاق خواب با تناژهای رنگی بنفش، صورتی، سفید، سبز یا آبی رنگ آمیزی شده است باید از یک سرویس خواب مدرن و امروزی استفاده کنید تا جلوه گری طراحی داخلی چندین برابر شود.

سرویس خواب مدرن طرح انیل

مدل تخت‌های متفاوت و خلاقانه در سرویس خواب مدرن

در یک سرویس خواب مدرن دیگر خبری از تخت خواب‌های یک دست که تنها با رنگ‌های تیره رنگ آمیزی شده‌اند نخواهد بود. طراحی تخت خواب‌های تک نفره یا دو نفره دستخوش تغییرات بسیاری شده است تا افراد در هنگام استراحت از آرامش بیشتری برخوردار باشند.

 طراحی‌های خمیده یا غیرمتعارف را می‌توان در این سرویس خواب‌ها مشاهده کرد. طراحی تخت می‌تواند به صورت دو تکه انجام شود تا سرویس خواب از جلوه گری بیشتری برخوردار باشد.

برخی از افراد ترجیح می‌دهند که یک تخت خواب ساده و در عین حال شیک داشته باشند؛ زیرا علاوه بر خواب شبانه می‌توان از تخت خواب جهت استراحت در نیم روز و مطالعه یا بازی‌های رایانه‌ای نیز استفاده کرد. بنابراین طرحی تخت باید به گونه‌ای صورت پذیرفته باشد که هنگام استفاده از آن احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

مهم‌ترین قسمت تخت خواب‌های سرویس خواب مدرن قسمت بالای تخت است که می‌تواند دارای طراحی‌های خارق‌العاده‌ای باشد که در عین سادگی زیباتر نیز به نظر برسد. همچنین می‌توان این قسمت را به گونه‌ای طرحی کرد که به عنوان تکیه گاه قابل استفاده باشد.

سرویس خواب مدرن

پاتختی‌های مناسب و جمع و جور در سرویس خواب مدرن

در یک سرویس خواب مدرن پاتختی‌های که کنار تخت قرار می‌گیرند نیز بسیار قابل توجه می‌باشند. به عنوان مثال اگر تخت ارتفاع زیادی دارد باید پاتختی‌ها نیز دارای ارتفاعی مناسب باشند تا از روی تخت بتوانید به راحتی به پاتختی دسترسی داشته باشید.

در قسمت کشوهایی پاتختی یک طرح کلی که در تمام قسمت‌های سرویس خواب به کار رفته است استفاده می‌شود. به کارگیری این طراحی سبب می‌شود که تمامی اجزای سرویس خواب خریداری شده از هماهنگی برخوردار باشند.

بنا بر ارتفاع پاتختی از دو یا سه کشو در پاتختی‌های امروزی استفاده می‌شود. پاتختی‌ها ممکن است دارای طراحی خاصی باشند به عنوان مثال در گوشه‌ای از پاتختی از یک طرح براق استفاده شده باشد تا جذاب‌تر به نظر برسد.

سرویس خواب مدرن سونیا چوبی

میز آرایش خاص و هیجان انگیز در سرویس خواب مدرن

میز آرایش‌ها نیز در سرویس خواب مدرن دچار تغییر و تحولات بسیاری شده‌اند و دیگر از طراحی‌های قدیمی و سنتی پیروی نمی‌کنند. در طراحی میز آرایش از خطوطی با رنگ‌های متضاد در کنار هم استفاده می‌شود. این شیوه از طراحی رنگ و بوی تازه‌ای را به اتاق خوابتان هدیه می‌کند. میز کشودار زیر آینه نیز می‌تواند به صورت خاص و در ابعاد بزرگ‌تری طراحی شود.

در طراحی مدرن ممکن است آینه میز توالت به جای این که بر روی میز قرار بگیرد در قسمت بالای آن نصب شود. این طراحی امکان استفاده از تمام فضای قسمت رویی میز آرایش را امکان پذیر می‌سازد. بنابراین می‌توانید لوازم آرایش پرکاربرد را در کنار یک گلدان یا شی تزئینی بر روی میز قرار دهید تا زیبایی آن چشم نواز تر باشد.

سرویس خواب مدل سیما

طراحی میز درآور در سرویس خواب مدرن

 میز درآور نیز امروزه در سرویس خواب مدرن جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. درآورهای مناسب با توجه به این که جهت نگه داری لباس های جمع و جور مانند لباس زیر، جوراب و... مورد استفاده قرار می‌گیرند اهمیت ویژه‌ای در طراحی یک سرویس خواب دارند.

در سرویس خواب‌های امروزی گاهی از درآورهایی با چند جعبه استفاده می‌شود و در برخی از اوقات درآورهای طراحی شده به صوت عمودی هستند و جعبه‌های بیشتری دارند.

اگر نیاز به یک درآور جادار و بزرگ‌تر دارید درآورهای عمودی گزینه مناسب‌تری به نظر می‌رسند؛ اما با انتخاب یک درآور افقی و متفاوت که امروزه جایگاه ویژه‌ای در یک سرویس خواب مدرن دارد می‌توانید اشیا تزئینی را نیز بر روی آن قرار دهید و اتاق خواب زیباتری داشته باشید.


سرویس خواب مدرن طرح کاسپین رنگ مشکی و سفید

اهمیت کمدها در سرویس خواب مدرن

اگر فضای کافی در اتاق خواب دارید می‌توانید از کمدهایی که در سرویس خواب مدرن ارائه شده‌اند استفاده کنید. این کمدها نسبت به سایر اجزای سرویس خواب دارای طراحی خاص‌تر و متفاوت‌تری هستند.

اگر از سرویس خواب دونفره استفاده می‌کنید کمد به گونه‌ای طراحی شده است که جهت استفاده دو نفر مناسب باشد اما طراحی کمدها در سرویس خواب‌های مدرن تک نفره جمع و جورتر است.

در کمدها با توجه به این که فضای بیشتری در اختیار طراح است می‌توان از طراحی‌های ویژه‌ای استفاده کرد تا سرویس خواب زیباتر به نظر برسد. توجه داشته باشید که اولین اصل در انتخاب سرویس خواب مدرن طراحی ساده، جذاب و با کیفیت آن است. بنابراین به رنگ‌های استفاده شده اجزای گوناگون و چگونگی هم‌خوانی آن‌ها با یکدیگر توجه ویژه‌ای داشته باشید.

سرویس خواب مدل ایوانکا

میز پذیرایی در یک سرویس خواب مدرن

امروزه  در طراحی سرویس خواب مدرن از میزهای پذیرایی استفاده می‌شود تا در هنگام استراحت در اتاق خواب یا هنگام صرف صبحانه بتوانید از آن‌ها استفاده کنید. در طراحی میزهای پذیرایی معمولاً از اصول خاصی تبعیت می‌شود؛ زیرا میز باید دارای جعبه‌های مناسب جهت قرار دادن وسایل پذیرایی باشند. همچنین فضای روی میز باید به گونه‌ای در نظر گرفته شده باشد که بتوانید وسایل مد نظرتان را بر روی آن قرار دهید.

زیبایی سرویس خواب مدرن در گرو رنگ بندی مناسب اجزای استفاده شده در آن است. تا هر اندازه از طیف‌های رنگی متضاد و جذاب مانند مشکی، قهوه‌ای، سفید و... در کنار هم بهره بگیرید سرویس خواب زیباتر به نظر خواهد رسید.

پایه‌های میز پذیرایی نیز باید به گونه‌ای طراحی شده باشند که به راحتی بتوانید از آن در قسمت‌های مختلف اتاق خواب استفاده کنید.

اگر قصد دارید یک سرویس خواب مدرن را خریداری کنید باید ابتدا به فضای اتاق خواب توجه داشته باشید. اگر اتاق خوابتان کوچک است از سرویس خواب‌های جمع و جورتر استفاده کنید تا فضای بیشتری جهت رفت و آمد در اختیار داشته باشید. 

میز کنسول سرویس خواب مدل ایوانکا

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید و چنانچه سوالی در مورد محصولات دارید ذکر کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

google plus takhttavoos     pinterest takhttavoos     youtube takhttavoos   aparat takhttavoos instagram takhttavoos  Tumblr takhttavoos telegram takhttavoostwiter takhttavoosfacebook takhttavooslinkdine takhttavoos

تماس با ما

آدرس: اتوبان آزادگان خروجی اتوبان خلیج فارس( قم) سه دقیقه بعد از عوارضی خروجی کاشانک به سمت قیصر آباد خيابان شهيد اسماعيلي كوچه بن بست سوم غربی(روبروی قالی شویی) شرکت تخت طاووس

شماره تلفن : 02155266112_09399920433

                 

لینک های مفید

ساعت کاری

7 روز هفته

24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image