تلفن فروشگاه تخت طاووس

 فروشگاه تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02146084205
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

قیمت تخت طاووس

سرویس خواب عید

سرویس خواب عید در ایجاد یک فضای بسیار زیبا و بی نظیر در داخل اتاق خواب بسیار تأثیر گذار می باشد. در واقع انتخاب صحیح این وسیله می تواند در ایجاد یک فضای بسیار آرامش بخش در محیط داخلی اتاق خواب نقش داشته باشد. بنابراین انتخاب صحیح و اصولی این وسیله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

سرویس خواب مدل کارولینا

بسیاری از افراد ممکن است قصد داشته باشند برای سال جدید سرویس خواب خود را تغییر داده و یک سرویس خواب مناسب تهیه کنند. از آن جایی که سرویس خواب عید یکی از محصولات بسیار تأثیر گذار در سطح کیفیت زندگی افراد می باشد و در صورتی که به درستی انتخاب شود، امنیت و آرامش را برای اعضای خانواده به ارمغان می آورد، باید قبل از اقدام به خریداری آن نکاتی را در رابطه با نحوه خرید یک سرویس خواب مناسب مطالعه کرده و سپس با آگاهی کامل در این زمینه، سرویس خواب مناسب را انتخاب نمایید:

سرویس خواب مناسب برای ایجاد یک محیط آرامش بخش برای استراحت شبانه و رهایی از دغدغه ها و خستگی های روزمره باید ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند آسایش و راحتی مورد نیاز شما را به ارمغان آورد. بنابراین در هنگام خرید سرویس خواب عید، باید علاوه بر توجه به طرح آن، باید میزان راحتی و کیفیت آن را نیز در نظر داشته باشید.

تخت خواب های مختلفی در بازار وجود دارند که هریک از آن ها متناسب با سلیقه افراد مختلف تولید شده اند و کارایی منحصر به فردی دارند.

برای خرید سرویس خواب عید باید به این نکته توجه داشته باشید که سرویس خواب برای هر اتاق باید متناسب با سایر وسایل موجود در آن اتاق خواب انتخاب شود، تا به این ترتیب هماهنگی ایجاد شده در دیزاین اتاق سبب ایجاد یک محیط آرام و دلپذیر برای استراحت گردد.

قبل از تصمیم به خریداری بهتر است میزان هزینه مورد نظر خود را برای این وسیله در نظر داشته باشید و از این طریق بتوانید متناسب با بودجه خود یک سرویس خواب بسیار ایده آل را انتخاب و خریداری کنید.

 

تعیین ابعاد اتاق خواب:

(0 votes, average 0 out of 5)

ابعاد تخت خواب را باید با توجه به ابعاد فضای داخلی موجود در اتاق خواب انتخاب نمایید. یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که حتما ابعاد اتاق خواب خود را تعیین کنید تا در نهایت بتوانید ابعاد تخت خواب و سایر وسایل مورد نیاز خود را متناسب با این ابعاد انتخاب نمایید.

با در نظر داشتن ابعاد اتاق خواب، می توانید یک سرویس خواب عید بسیار شیک و متناسب را خریداری نموده و از قرار دادن آن در فضای داخلی اتاق خوابتان، اوقات فراغت و استراحت خود را در یک اتاق خواب رؤیایی با یک سرویس خواب بی نظیر سپری کنید.

متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی:

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که در هنگام خرید سرویس خواب عید باید به آن توجه گردد. با در نظر داشتن این مورد می توانید یک تخت خواب ایده آل و هماهنگ با سایر وسایل موجود در طراحی اتاق خواب را انتخاب نمایید. هماهنگی سرویس خواببا طراحی داخلی اتاق خواب از نکات مهم و تأثیر گذار در ایجاد یک محیط جذاب و منحصر به فرد می باشد.

ارتفاع تخت خواب نیز یکی دیگر از نکات مهمی است که توجه به آن در زمان خریداری سرویس خواب عید از اهمیت زیادی برخوردار است. تخت خواب هایی که دارای ارتفاع بیشتری باشند موجب کوچکتر به نظر رسیدن اتاق خواب شما می گردند و فضای موجود در اتاقتان را کوچکتر از حد واقعی آن جلوه می دهند. تخت مناسب باید ارتفاعی متناسب با قد شما داشته باشد، به گونه ای مه با نشستن بر روی آن پای شما آویزان نباشد؛ زیرا در این صورت تخت ارتفاع زیادی دارد که مناسب اتاق خواب شما نمی باشد.

سرویس خواب مناسب عید مدل کریستال

متناسب با سبک زندگی:

پس از پایان یک روز کاری، اتاق خوابتان می تواند امن ترین مکان برای استراحت باشد. برای فراهم آوردن احساس امنیت و آرامش بیشتر باید یک تخت خواب راحت و مناسب را انتخاب نموده و با خریداری آن، اوقات فراغت خود را به بهترین نحو سپری کنید.

سبک زندگی و هم چنین سایر وسایل موجود در اتاق خوابتان، باید به گونه ای باشد که با سرویس خواب عید شما هماهنگی داشته باشد. سلیقه شخصی و روحیات فردی شما در انتخاب یک سرویس خواب با کیفیت و زیبا اهمیت بسیار زیادی دارد.

بررسی وسایل موجود در اتاق خواب یکی از مهم ترین نکاتی است که در هنگام خریداری سرویس خواب عید باید متوجه آن باشید و تخت خواب مناسبی را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر قصد دارید تخت خواب خود را در یک اتاق خواب با پنجره های رنگی قرار دهید، بهتر است یک تخت خواب با تاج کوتاه تر را انتخاب کنید تا بتوانید آن را به راحتی در زیر پنجره اتاق خوابتان قرار دهید.

رنگ تخت خواب یکی از عوامل بسیار مهم در ایجاد یک دکوراسیون متناسب در اتاق خواب می باشد که در هنگام انتخاب سرویس خواب عید باید آن را در نظر داشته باشید و یک تخت هم رنگ و متناسب با سایر وسایل موجود در منزل را انتخاب نمایید. البته به طور کلی بهتر است تخت خواب هایی را انتخاب کنید که رنگ آن سبب ایجاد آرامش در محیط اتاق گردد؛ زیرا استفاده از تخت خوابی با تنوع رنگ زیاد سبب ایجاد تناقض با اصول فنگ شویی می گردد و آرامش کم تری را در اتاق خواب ایجاد می کند.

بهتر است تخت خواب خود را ساده انتخاب کنید که در آن از رنگ خنثی استفاده شده باشد؛ زیرا در این صورت می توانید با استفاده از رو تختی های بسیار زیبا با طرح ها و رنگ های متنوع سادگی آن را از بین ببرید و یک محیط شاد و در عین حال آرامش بخش در محیط خود ایجاد کنید. با انجام این کار می توانید به راحتی پس از مدتی دکوراسیون داخلی اتاق خوابتان را تغییر داده و از روتختی های متنوع تر استفاده کنید.

سرویس خواب عید طرح کتیبه

فضایی برای نگهداری از وسایل:

ممکن است شما به فضایی برای نگه داری از وسایل خود نیاز داشته باشید، در این صورت باید در هنگام خریداری سرویس خواب عید به این نکته توجه داشته باشید که یک تخت خواب کشو دار انتخاب کنید و هم چنین محصولاتی را خریداری کنید که دارای کمد و کشو های مخصوص برای قرار دادن وسایل اضافی باشند.

برخی از سرویس خواب ها همچنین دارای نیمکت های مخصوصی هستند که در آن ها قسمتی برای قرار دادن وسایل اضافی تعبیه شده است. البته در صورتی که اتاق خواب شما از فضای کافی برای قرار دادن وسایل جانبی سرویس خواب برخوردار نمی باشد، می توانید از شلف ها و قفسه های دیواری نیز برای قرار دادن وسایل خود و همچنین ایجاد یک دکوراسیون جذاب استفاده کنید.

سرویس خواب مدل فانتزی کرم رنگ

جنس سرویس خواب:

مواد اولیه به کار رفته در سرویس خواب های مختلف با یکدیگر تفاوت دارند که از آن جمله می توان به سرویس خواب های چوبی، فلزی و ام دی اف و ملامینه اشاره نمود. هر یک از متریال های استفاده شده در سرویس خواب دارای کیفیت و دوام منحصر به فردی هستند که شما می توانید متناسب با سلیقه شخصی خود و متناسب با میزان کارکرد این وسیله، یکی از متریال های مناسب را انتخاب نمایید.

سعی کنید انتخاب شما به گونه ای باشد که میان وسایل موجود در اتاق خواب هماهنگی ایجاد شود، به این ترتیب می توانید از تناسب ایجاد شده در میان وسایل موجود در اتاق خواب خود لذت ببرید و یک دکوراسیون چشم نواز را در محیط داخلی اتاق خوابتان ایجاد نمایید.

از نظر هزینه سرویس خواب هایی که در آن ها از چوب استفاده شده است، نسبت به سرویس خواب های ام دی اف گران تر هستند و پس از آن ها محصولات ام دی اف نیز نسبت به محصولات ملامینه از قیمت بالاتری برخوردار می باشند. سرویس خواب های فلزی نیز ارزان تر از سایر انواع دیگر می باشند.

سرویس خواب هایی که از چوب گردو و یا راش تولید شده اند از قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع آن برخوردار می باشند؛ زیرا این محصولات دارای کیفیت بسیار زیادی می باشند و دوام آن ها نیز بسیار زیاد است. در صورتی که تمایل داشته باشید یک سرویس خواب عید لوکس و با کیفیت را تهیه نمایید به شما توصیه می کنیم حتما سرویس خواب های تهیه شده از این چوب ها را تهیه کرده و از تنوع طرح های به کار رفته در آن در ایجاد یک محیط بسیار آرامش بخش و در عین حال شیک و دلپسند استفاده کنید. در واقع از دیگر ویژگی های بی نظیر این نوه تخت خواب ها می توان به منبت کاری های بسیار زیبا و چشم نواز به کار رفته در آن ها اشاره کرد.

به طور کلی سرویس خواب یکی از مهم ترین وسایلی است که بسیاری از افراد برای استراحت از آن استفاده می کنند و ساعاتی را برای رسیدن به احساس آرامش و راحتی بر روی سرویس خواب سپری می کنند. سرویس خواب یک وسیله بسیار کاربردی و تأثیر گذار در زندگی می باشد که باید با دقت و آگاهی اقدام به خرید آن نمود.

سرویس خواب عید

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

دسته بندی مقالات

تلفن فروشگاه تخت طاووس

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 22:30

تلگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 51 تخت طاووس

شماره تلفن: 02146084205 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page