فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

تخت خواب های سلطنتی و لاکچری چگونه اند؟

تخت خواب های سلطنتی یکی از مدل های متنوع تخت خواب ها هستند. مدل های فراوانی از تخت خواب و سرویس خواب موجود می باشد و اینکه شما کدام را انتخاب کنید به برخی فاکتور ها بستگی دارند. شما با توجه با آن چه که در ذهن دارید باید رنگ های مناسبی را انتخاب کنید. حال اگر جزء افرادی هستید که به اتاق خواب های سلطنتی علاقه دارید، خرید سرویس خواب ترکیه ای طلایی می تواند روش مناسبی برای تبدیل اتاق خواب به یک اتاق خواب سلطنتی و با شکوه باشد.

خرید سرویس خواب سلطنتی

 تخت خواب های سلطنتی و لاکچری چگونه اند؟

(0 votes, average 0 out of 5)

تخت خواب های سلطنتی یکی از مدل های متنوع تخت خواب ها هستند. مدل های فراوانی از تخت خواب و سرویس خواب موجود می باشد و اینکه شما کدام را انتخاب کنید به برخی فاکتور ها بستگی دارند. در ابتدا سلیقه ی شما تا حد زیادی تعیین کننده ی تخت خواب و سرویس خواب شما می باشد. تخت خواب های مدرن، تخت خواب های کلاسیک و تخت خواب های سلطنتی برخی از انواع تخت خواب یا سرویس خواب هایی هستند که در هنگام خرید با آن ها مواجه هستید و یا به عبارتی جزء گزینه های شما برای انتخاب خواهند بود. اینکه کدام یک را انتخاب کنید، علاوه بر سلیقه، تا حد زیادی به طراحی داخلی و دکوراسیون منزل شما و اتاق خواب شما بستگی دارند. سرویس خواب سلطنتی معمولا ابعاد بزرگ تری نسبت به یک سرویس خواب معمولی دارد. این سرویس خواب ها معمولا از چوب درست شده و دارای طراحی های خاصی هستند که حس وحال کاخ های سلطنتی را برای شما تداعی خواهد کرد. یک سرویس خواب طلایی رنگ معمولا مناسب ترین رنگ برای این مدل از سرویس خواب ها یا تخت خواب ها هستند. بر اساس آنچه که در فیلم های سلطنتی و پادشاهی دیده ایم و در ذهن داریم، رنگ طلایی بیان کننده ی حالت زندگی اشرافی است. اگر می خواهیم خانه ی خود و یا حتی صرفا اتاق خواب خود را با طرحی سلطنتی، اشرافی و یا اصطلاحا لاکچری آماده کنیم، یک سرویس خواب سلطنتی می تواند شروع مناسبی برای این کار باشد.

♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: سرویس خواب سلطنتی 

زیبایی اتاق خواب با تخت خواب لاکچری

اتاق خواب از اجزا و وسایل گوناگونی تشکیل می شود. فرش، موکت یا قالی، میز توالت یا میز آرایش، کمد ها، تابلو ها و وسایل تزیینی برخی از وسایل مورد استفاده در اتاق خواب هستند. تمام این وسایل می توانند در زیبایی اتاق خواب شما نقش مهمی را ایفا کنند و اتاق خواب را به آن چیزی که در ذهن شما قرار دارد نزدیک تر کنند. همچنین علاوه بر زیبایی، برخی از این وسایل به شدت در راحتی شما در اتاق خوابتان نقش دارند. برای مثال داشتن کمد های بزرگ باعث قرار گیری تمام لباس ها و وسایل شما می شود و چیزی بیرون نمی ماند و اتاق خوابی مرتب خواهید داشت. اما بدون شک داشتن یک تخت خواب لاکچری نقش مهم را چه در زیبایی و چه در راحتی شما ایفا خواهد کرد. بر کسی پوشیده نیست که تخت خواب مهم ترین بخش اتاق خواب و سرویس خواب می باشد. اگر می خواهید اتاق خواب خود را به شکل اتاق خواب های لاکچری در آورید، اگر در اتاق خواب شما انواع تابلو های زیبا و لاکچری وجود دارد، اگر از آباژور و یا لوستر های زیبا در دکوراسیون اتاق خود استفاده کرده اید و همه چیز برای تبدیل اتاق خواب شما به یک اتاق خواب سلطنتی و لاکچری آماده است، آنچه که نیاز دارید، خرید یک تخت خواب لاکچری و سلطنتی است. نمی توانید در این اتاق از یک تخت خواب ساده استفاده کنید و انتظار داشته باشید تا اتاقتان دقیقا آن چیزی شود که در ذهن دارید.

تخت خواب لاکچری

 انتخاب سرویس خواب طلایی

اثاثیه ی متفاوتی می تواند در اتاق خواب شما قرار بگیرد که در نهایت دکوراسیون اتاق شما را تشکیل دهد. تخت خواب، میز آرایش، کتابخانه صندلی راحتی و وسایل دکوری بخشی از این اثاثیه ها هستند. اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، انتخاب رنگ مناسب برای این وسایل و اثاثیه است. شما با توجه با آن چه که در ذهن دارید باید رنگ های مناسبی را انتخاب کنید. حال اگر جزء افرادی هستید که به اتاق خواب های سلطنتی علاقه دارید، خرید سرویس خواب طلایی می تواند روش مناسبی برای تبدیل اتاق خواب به یک اتاق خواب سلطنتی و با شکوه باشد. استفاده از مبلمان های سلطنتی در بین ایرانیان همواره رایج بوده است. حال اگر شما می خواهید اتاق خوابتان هم حس و حال سلطنتی داشته باشد، خرید یک سرویس خواب سلطنتی با رنگ طلایی انتخاب و تصمیم درستی خواهد بود. البته این به معنی محدودیت رنگ سرویس خواب و تخت خواب های سلطنتی نیست. رنگ های بسیار متنوعی برای این سرویس خواب ها وجود دارد. همچنین طرح های بسیار زیادی هم از این سرویس های خواب در دسترس است و حق انتخاب های زیادی دارید. سرویس خواب طلایی رنگ تنها یک پیشنهاد برای افرادی است که می خواهند اتاق خواب با اصالت و با شکوهی از طرح ها و دکور های سلطنتی داشته باشند. در هنگام استراحت، مطالعه و بسیاری از اوقات شما در اتاق خوابتان حضور دارید. داشتن فضایی مطابق با آنچه که در ذهن دارید، می تواند حس و حال خوب و انرژی مثبت را به شما تزریق کند. اگر این انرژی مثبت با داشتن یک اتاق خواب سلطنتی در شما به وجود می آید، خرید سرویس خواب طلایی می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

سرویس خواب طلایی

 ♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: تخت خواب گرد

اهمیت خرید یک سرویس خواب

سرویس خواب بدون شک مهمترین اثاثیه ی موجود در یک اتاق خواب زیبا و جذاب است. سرویس خوابی را انتخاب کنید که با دکور اتاق خواب شما هماهنگ و با رنگ های به کار رفته در اتاقتان یک هارمونی چشم نواز را تشکیل دهد. اگر فردی هستید که می خواهید به تازگی تشکیل زندگی مشترک دهید و یا به هر دلیلی قصد خرید سرویس خواب جدید برای خود را دارید، باید بیشتر راجع به سرویس خواب ها بدانید. یک سرویس خواب کامل از اجزای زیر تشکیل می شود:

  • تخت خواب
  • پا تختی
  • کمد
  • آینه
  • میز آرایش یا همان میز توالت
  • مبل پاتختی یا پاف

در میان تمام این وسایل و اجزای سرویس خواب، بدون شک تخت خواب از اهمیت بالایی برخوردار است. سایر اجزا نیز بدون شک باعث راحتی شما و زیبایی اتاق خواب هستند. اما شما می توانید بر اساس فضایی که در اتاق خوابتان در اختیار دارید، بعضی از این وسایل را حذف کنید. سرویس خواب سلطنتی یکی از گزینه های پیش روی شما در هنگام خرید سرویس خواب است. همچنین همانطور که پیشتر اشاره شد، سرویس خواب طلایی می تواند برای طرح های سلطنتی مناسب تر باشد. اگر داشتن تخت خواب لاکچری با طراحی زیبا آن چیزیست که به دنبالش می گردید، بهترین شیوه، جستجو در مدل های سلطنتی می باشد. 

 ♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: سرویس خواب عروس

خرید سرویس خواب لاکچری سلطنتی

برای خرید سرویس خواب سلطنتی و یا خرید تخت خواب های سلطنتی، باید به فروشگاه های مختلفی در شهرتان مراجعه کنید که این محصولات را ارائه می دهند. حال ممکن است طرح و رنگی که به دنبال آن می گردید را در این فروشگاه ها نتوانید پیدا کنید. برای مثال شاید شما سرویس خواب طلایی رنگ بخواهید و فروشگاه های شهر شما نتوانند آن را برایتان مهیا کنند. خرید از فروشگاه های اینترنتی روشی مناسب برای از بین رفتن این چنین مشکلات است. می توانید رنج وسیعی از تخت خواب لاکچری و زیبا را در فروشگاه های اینترنتی مشاهده کنید. همچنین می توانید قیمت ها را به راحتی با یکدیگر مقایسه کنید و خریدی هوشمندانه و مقرون به صرفه داشته باشید. اینکه در فروشگاه های اینترنتی می توانید به محصولات و سرویس خواب های موجود در سراسر کشور و بهترین برند ها دسترسی داشته باشید، بدون شک یکی از بزرگ ترین مزایای خرید اینترنتی است که در روش خرید سنتی نمی توانید از آن بهره ببرید. قیمت های منصفانه و ارسال محصولات در حداقل زمان ممکن، از دیگر امکاناتیست که فروشگاه های اینترنتی فروش سرویس خواب سلطنتی در اختیارتان قرار می دهند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

تلفن فروشگاه تخت طاووس

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 22:30

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page