فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

برخی از نکات مهم برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون جذاب

رعایت نکات مهم برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون جذاب باعث زیبایی خانه و قطعا اتاق خواب شما می شود. حال شاید با خود فکر کنید که چه اصولی در چیدمان و طراحی اتاق خواب ضرورت دارد و نکات مهم برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون جذاب چیست. سرویس خواب بدون شک مهمترین اثاثیه ی موجود در یک اتاق خواب زیبا و جذاب است.

سرویس خواب ارزان

 

رعایت نکات مهم برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون جذاب باعث زیبایی خانه و قطعا اتاق خواب شما می شود. محل کار و محل زندگی که در طول روز بیشترین ساعات را در آن ها سپری می کنیم باید به نحوی طراحی شوند که تاثیر مثبتی در روحیه ی ما داشته باشند. همچنین دکور زیبا و جذاب می تواند گذر زمان را دلنشین تر کند و بازدهی ما را چه در محل کار و چه در منزل بالا ببرد. اتاق خواب نیز قطعا یکی از مهمترین اتاق های منزل شماست. در این اتاق به مطالعه می پردازید، استراحت می کنید، به کار های خود می پردازید و گاها با دوستان خود وقت می گذرانید. یک دکوراسیون در عین حال که باید بر اساس سلیقه و علایق شخصی هر فردی باشد، باید درست و اصولی و بر اساس یک سری معیار های حرفه ای تعیین شود. بنابراین رعایت نکات مهم برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون جذاب در کنار سلیقه ی شخصی می تواند منجر به نتیجه ای عالی و اتاق خوابی ایده آل، دوست داشتنی و جذاب شود که نتوانید از آن دل بکنید.

حال شاید با خود فکر کنید که چه اصولی در چیدمان و طراحی اتاق خواب ضرورت دارد و نکات مهم برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون جذاب چیست. لازم است بدانید که فاکتور های متنوعی در این امر دخیل هستند. رنگ عناصر موجود در اتاق خواب نور به کار رفته، تخت خواب کاغذ دیواری، کتابخانه و بسیاری از نکات دیگر می توانند در دکوراسیون اتاق شما دخیل باشند.

 

نور، یکی از نکات مهم برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون جذاب

اثاثیه ی متفاوتی می تواند در اتاق خواب شما قرار بگیرد که در نهایت دکوراسیون اتاق شما را تشکیل دهد. تخت خواب، میز آرایش، کتابخانه صندلی راحتی و وسایل دکوری بخشی از این اثاثیه ها هستند. اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، استفاده از نور مناسب برای به نمایش در آوردن این وسایل و اثاثیه است. نور می تواند به اجزای اتاق خواب و در نهایت به کل اتاق شما روح ببخشد. نور و استفاده ی صحیح از لامپ ها می تواند باعث شود وسایل اتاقتان برای شما جذاب تر به نظر برسند و از دیدن آن ها احساس رضایت داشته باشید. همچنین استفاده از نور مناسب، در هنگام مطالعه و انجام فعالیت ها نیز به یاری شما می آید. اگر تنها از نور زرد (آفتابی) و یا صرفا از نور های سفید (مهتابی) در اتاق خواب خود بهره ببرید احتمالا شما را کسل کرده و برای بینایی شما نیز ضرر خواهد داشت. نور قطعا یکی از نکات مهم برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون جذاب است. نیازی نیست در انتخاب نور مناسب برای دکوراسیون خود را محدود به چراغ های معمولی کنید. کمی بی پروا باشید و راحت انتخاب کنید. می توانید در کف اتاق خود چراغی به کار ببرید که نور را به اطراف پخش می کند. می توانید از آویز های سقفی یا دیواری که در جهات مختلف تور تولید می کنند استفاده کنید. همچنین می توانید از چراغ های دکوراتیو که هم نوعی وسیله ی تزئینی به حساب می آیند و هم تولید نور ملایمی می کنند استفاده کنید.

 سرویس خواب جدید

سرویس خواب از نکات مهم برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون جذاب

سرویس خواب بدون شک مهمترین اثاثیه ی موجود در یک اتاق خواب زیبا و جذاب است. سرویس خوابی را انتخاب کنید که با دکور اتاق خواب شما هماهنگ و با رنگ های به کار رفته در اتاقتان یک هارمونی چشم نواز را تشکیل دهد. یک سرویس خواب کامل شامل اجزای زیر می باشد:

  • تخت خواب
  • پا تختی
  • کمد
  • آینه
  • میز آرایش یا همان میز توالت
  • مبل پاتختی یا پاف

در این بین بدون شک تخت خواب مهمترین جزء سرویس خواب می باشد. سایر موارد ذکر شده نیز مهم هستند و وجود آن ها برای راحتی و زیبایی اتاق خواب نیاز است. اما با توجه به بودجه ای که برای خرید در اختیار دارید و همچنین فضای موجود در اتاق خواب می توانید به انتخاب خود برخی از این آیتم ها را حذف کنید. بنابراین همواره انتخاب سرویس خواب را از نکات مهم برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون جذاب به شمار آورید و در انتخاب آن سلیقه ی کافی را به خرج دهید. فضای اتاق خواب هم باید جذاب باشد و هم آرامش بخش. با انتخاب سرویس خوابی خوش طرح رنگ و راحت، می توانید این دو فاکتور را در اتاق خواب خود اعمال کنید.

تابلو ها و وسایل تزئینی

ممکن است شما از یک سرویس خواب شیک و زیبا در اتاق خواب خود بهره ببرید و نور و لامپ های با کیفیتی در اتاق خواب خود استفاده کنید و باز هم به نظرتان اتاق خواب شما جذابیت کافی را ندارد. بدون شک استفاده از برخی وسایل تزئینی و دکوراتیو و همچنین تابلو هایی با طرح و نقش زیبا در اتاق خواب شما ضروری است. بدون این وسایل احساس می کنید که اتاق شما چیزی را کم دارد و فضای گرم و جذابی که حس خوب را به شما تزریق کند وجود ندارد. سعی کنید با توجه به سلیقه ی خود و رنگ های به کار رفته در دکوراسیون اتاق تابلو های مناسبی را برای دیوار اتاق خوابتان انتخاب و خریداری کنید. همچنین سعی کنید طرح هایی را انتخاب کنید که مناسب فضای اتاق خوابتان باشد. در مورد وسایل دکوراتیو و تزئینی نیز به همین گونه عمل کنید. در نهایت و با اضافه کردن این وسایل احتمالا به اتاق خواب ایده آل خود نزدیک تر خواهید شد زیرا تابلو ها و وسایل تزئینی از نکات مهم برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون جذاب می باشند.

سرویس خواب مدرن

تاثیر رنگ در دکوراسیون اتاق خواب

رنگ دیوار های اتاق خواب یکی دیگر از نکات مهم برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون جذاب می باشد. دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که رنگ های مختلف می تواند در حس و حال افراد تاثیر اساسی و مهم داشته باشد. همچنین از ترکیب رنگ های به خصوص برای درمان بسیاری از بیماری ها نظیر افسردگی استفاده می شود. با انتخاب رنگ مناسب می توانید حس و حال مثبت را به خود و افراد دیگری که وارد اتاق شما می شوند تزریق کنی. برای انتخاب رنگ مناسب علاوه بر سلیقه ی شخصی، سعی کنید از نظر کارشناسان این حوزه نیز استفاده کنید. ترکیب رنگ های هم خانواده در کنار هم و در بعضی مواقع استفاده از رنگ های متضاد جلوه ی ویژه ای به اتاق خواب شما می بخشد. بنابراین رنگ را از نکات مهم برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون جذاب در نظر بگیرید و در انتخاب آن ظرافت به خرج دهید. همچنین می توانید از مدل ها و رنگ های متنوع کاغذ دیواری برای این منظور بهره ببرید. در بازار مدل های متنوعی از کاغذ دیواری وجود دارد که برای سلیقه های مختلف تولید شده اند. طرح های ساده، مدرن و کلاسیک از این کاغذ های دیواری برای هماهنگی با دکوراسیون خاص اتاق شما تولید شده اند.

در نهایت لازم به ذکر است که نکات مهم برای داشتن یک اتاق خواب با دکوراسیون جذاب باید در کنار سلیقه ی شخصی شما اعمال شود تا نتیجه ای مطلوب و اتاق خوابی دلنشین و جذاب داشته باشید. سعی کنید تمام نکات فوق را در کنار یکدیگر اعمال کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

تلفن فروشگاه تخت طاووس

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 22:30

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page