تلفن فروشگاه تخت طاووس

 فروشگاه تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02146084205
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

انواع طراحی دکوراسیون مدرن اداری

در دنیای امروز، مهم است که فضای اداری داشته باشید که بر اساس نیاز های کسب و کارتان عمل کند و عملکرد آن ها را در دیوار های آن افزایش می دهد، به همین دلیل طراحی دفتر شما بسیار مهم است و روند طراحی به طور مداوم در حال تغییر و سازگاری با خواسته های کسب و کار است و این امر به طور مستقیم توانایی ما در کار را تحت تاثیر قرار می دهد.

میز اداری

 طراحی نقش بزرگی در زندگی ما ایفا می کند، هدف طراحان، معماران و پیمانکاران امروز، فراتر از ایجاد ساختمان هایی است که فقط پایدار باشند بلکه طراحان بزرگی سعی می کنند ساختمان هایی را طراحی کنند که برای اشخاص در کنار پایداری و انرژی کارآمد فضاهایی ایجاد کنند که باعث می شود آنها کار آمدتر و الهام بخش باشند و همچنین در دکوراسیون داخلی از انواع مبل اداری برای زیبا تر شدن محل کار شما استفاده می کنند.

در طراحی دکوراسیون اداری مدرن به ایجاد رفاه بیشتر برای کارکنان و مشتریان به عنوان یک طرح اصلی توجه می شود و جنبش های جدید از گذشته تاکنون در دفاتر سراسر جهان اجرا می شود، به طوری که باعث شده مردم سالم تر از قبل یاشند و هر روز بیشتر از همیشه هیجان زده شوند و با انگیزه بیشتر در یک محیط کاری سالم و راحت کار کنند که باعث بیشترین بهره وری در روند کار شده است و برای همین کارفرمایان و شرکت ها در تلاش اند که در محیط کسب و کار و دفتر کار خود از انواع مبل اداری برای زیبا تر شدن محل کار شان استفاده کنند و یا با کمک گرفتن از طراحان دکوراسیون جان تازه ای به طراحی دفتر کار خود دهند.

این چشم انداز در حال تحول در محیط کاری نیاز به تفکر خلاقانه دارد، پیش از این، جذب استعداد های برتر نیز مهم است زیرا نگه داشتن نیروی کار با هزاران نفر از کارفرمایان عمده در سراسر کشور کار سختی است، مشاوران طراحی ما در ابتدا با در نظر گرفتن روند در حال ظهور، قدرت را در دست دارند، پس از تجزیه و تحلیل طراحان نخبه ما از پوشش بازار های بزرگ، کوچک و بازار های در حال ظهور در سراسر کشور چهار گروه از گرایش های ماکرو، میکرو را که امروزه طرح های کسب و کار را هدایت می کنند را شناسایی کرده اند.

♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: مبل چستر ترک

همانطور که شرکت ها شروع به برسی طرح های خود برای سال 2018 می کنند، این روند پویا برای کارفرمایان، معماران و طراحان داخلی به طور یکسان متفاوت است.

روند ماکرو

macro

زمینه های غیر متعارف: این روند طراحی برای نسل هزاره و ترجیح آنها برای فضا های باز، محیط کار مشترک و غیر آتیپیک برگزار شد، هنگامی که شما به یک طراحی منطقه غیر متعارف فکر می کنید، یک اتاق نشیمن، فضای مدیتیشن یا اتاق کنفرانس خالی با مبل، صندلی کیسه های لوبیا، گیاهان سبز، تشک های یوگا و تعداد زیادی اتاق را تصور کنید، برای فعالیت ها دفاتر سراسر جهان این فضا های کاری و مکانی جدید و غیر واقعی را برای جذب استعداد های جوان و ایجاد فضای کاری بیشتر سرگرم کننده و هم افزایی می پذیرند.

 

فضا های پویا: روند فضای پویا به عنوان یکی از محبوب ترین روند طراحی در طول 2-3 سال گذشته ظهور کرده است، مریام وبستر (پویا ) را به عنوان (مشخص شده توسط فعالیت مداوم و سازنده یا تغییر ) مشخص می کند.

این توصیف دقیق از این تغییر مداوم از طراحی دفتر ارائه می دهد که، فضا های دینامیکی قابل حرکت هستند، به طور مداوم نوسان دارند، جذاب هستند و می توانند از یک اتاق برای احزاب و فعالیت های شرکت به اتاق های کنفرانس سنتی یا مکانی برای برگزاری جلسات شرکت تبدیل شوند.

فضا های دینامیکی فرصتی را برای کسب و کار فراهم می سازد تا با فضای خلاق خود خلاق تر باشند، طراحان داخلی می دانند که کسب و کار ها به طور مداوم در حال تغییر هستند و نیاز به محیط های کاری با وسایل انعطاف پذیر دارند، که به همکاران و کارکنان اجازه می دهد که چیز های جدید را با روش های ابتکاری به کار گیرند.

فضا های دینامیک توسط انواع مبل اداری سبک و قابل حمل و چرخ دار، در های بزرگ یا در های گاراژ برای باز کردن فضای کار، استفاده از گیاهان و ظروف در دکوراسیون داخلی، تقسیم فضایی کار با دیوار های متحرک مختلف ازجمله: دیوار های سبز متحرک، تخته های گچ متحرک و غیره می باشد.

طراحی Biophillically: طراحی یک فلسفه علمی ثابت شده biophilic است و اتصال ذاتی ما با طبیعت و عناصر طبیعی است، با توجه به اینکه 90 درصد مردم از زمان خود را در محیط کار سپری می کنند، در روند طراحی بیوفیلیک در هسته آن از طبیعت به عنوان یک چارچوب معماری استفاده می کند تا اتصال انسان با طبیعت را بیشتر کند که با استفاده از بافت ها، الگو ها، نور طبیعی و گیاهان زنده و غیره طراحی انجام می شود و علاوه بر زیبایی محیط کار باعث آرامش روحی کارکنان نیز می شود.

این روند طراحی اداری برای زیبا تر شدن محیط کار به سرعت در حال افزایش محبوبیت در مکان هایی است که طبیعت به راحتی قابل دسترس نیست، مانند دفاتر در مناطق بزرگ شهری و در فضا های دفتر خلاقانه و پیشرفته در مراکز بزرگ فناوری و در سراسر ساختمان های مهندسی استفاده می شود که می توانند از انواع مبل اداری شیک استفاده کنند و معمولا در دفاتر اداری بیشتر از انواع مبل اداری چرم استفاده می شود.

 

دیوار های سبز یا دیوار های کابین: برای ایجاد یک فضای اداری باز و زیبا می توان از دیوار های حیاط یا دیوار های سبز استفاده کرد و برای ایجاد اتاق های خصوصی در فضای باز یا محیط بسته کاری در سالن های بزرگ می توان به جای تخریب از دیوار های سبز یا دیوار های کابین استفاده کرد.

از مزایای استفاده از دیوار های سبز به جای دیوار های خسته کننده قدیمی، تقسیم اتاق ها بدون تخریب، کاهش سر و صدا، دفع انرژی منفی محیط و ایجاد محیط کاری پر انرژی و فعال و افزایش خلاقیت و بهره وری می باشد، بهتر است در چنین محیطی از انواع مبل اداری چوبی و مبل های مدرن روشن به صورت دلخواه استفاده کرد که نمایانگر چوب و ساقه درختان در طبیعت می باشد و انواع مبل اداری چوبی هارمونی زیبایی به فضایی با دیوار های سبز دارد و الهام بخش طبیعت است و باعث آرامش ذهن و روان آدمی می شود.

 از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: مبل کلاسیک

سبز بدون دیوار: تمام ساختمان ها یا ادارات با هم برابر نیستند و عوامل متعددی وجود دارد که شرکت ها در هنگام تصمیم گیری باید به آن توجه کنند، همه صاحبان شرکت ها یا مستاجر ها قادر به نصب تاسیسات بزرگ دیوار سبز نیستند، که ممکن است نیاز به سیستم های آبیاری، حجم زیادی از فضا و بعضی اوقات برای نصب نیاز به مهندسی ساز باشد.

روند سبز بدون دیوار، راهی برای ایجاد طرح های سبز مانند است که بیانیه ای نامتعارفی را به نمایش می گذارد و سبزی و طراوت و زندگی گیاهی را به فضای خود اضافه می کند و شرکت ها می توانند از مزایای کیفیت هوا و بهره وری گیاهان، با صرف هزینه کم به دست آورند و باعث ایجاد شبه دیوار سبز، با استفاده از چیز هایی مانند حلق آویز سبد در ارتفاع های مختلف و یا سطوح برای ایجاد یک دیوار آویزان، گروه بندی گیاهان در قفسه ها به منظور ایجاد ظاهر سبز و سایر روش های دیگر ایجاد کنند.

این روند طراحی در دفاتر کوچک و راه اندازی کسب و کار های جدید معمول است، زیبایی این روند در خلاقیت است که به طراح توانایی خلق ایده های مختلف را می دهد و با دیوار های ساخته شده از چوب، رشته، فلز و بوم و غیره طرحی سبک وزن ایجاد می کند که باعث تاثیر فوری در هر فضایی می شود، مبل اداری مناسب این طراحی، انواع مبل اداری سبک چوبی و مبل اداری مدرن روشن می باشند.

انواع مبل اداری مناسب برای دفتر شما

(0 votes, average 0 out of 5)

انواع مبل اداری مناسب به طور چشمگیری می تواند ظاهر یک دفتر ساده را بهبود بخشد و اگر در جای مناسب انتخاب شود باعث زیبایی محل کار شما می شود، امروزه در بازار برای خرید انواع مبل اداری گزینه های مختلفی در سبک های متفاوت وجود دارد که باعث قدرت بیشتر مشتریان در انتخاب شده است، از مواد، طرح، انعطاف پذیری قیمت و پارامتر های دیگر، بدین ترتیب بسته به نوع برنامه ریزی قبل از آن، خرید مبلمان مناسب می تواند آسان یا دشوار باشد.

برنامه ریزی می تواند به شما در انتخاب مناسب انواع مبل اداری در قیمت مناسب کمک کند تا کار در دفتر برای شما و کارفرمایان شما لذت بخش باشد.

خرید انواع مبل اداری ارزان نیست و اگر شما خرید را به طور تصادفی و بدون داشتن اطلاعات لازم شروع کنید، ممکن است بیشتر از بودجه ی خود خرید کنید و در شروع کسب و کارتان با مشکل کمبود بودجه مواجه شوید در صورتی که اگر قبل از خرید کمی در مورد مبلمان مناسب کسب و کار خود مطالعه کنید دیگر از خرید خود پشیمان نمی شوید، بنابراین محتاطانه است که مهمترین نوع مبلمان مورد نیاز برای اداره دفتر را به طور مساوی، به جای تقسیم بندی در موارد غیر ضروری مورد استفاده قرار دهید و این کار مستلزم برنامه ریزی قبل از خرید است در ادامه با ما همراه باشید تا شما را در خرید مبل اداری مناسب یاری کنیم.

منطقه پذیرش

این نخستین نقطه از تعامل بین شرکت شما و بازدید کنندگان به دفتر شما است، پذیرش همچنین بهترین فرصت برای ایجاد تصور درست بر روی مشتریان آینده است و همچنین برای بازگشت دوباره مشتریان قدیمی، فروشندگان و سایر بازدید کنندگان باید احساس راحتی کنند در حالی که در پذیرش صبر می کنند، واحد های پذیرش مدولار که انعطاف پذیری نامحدود و سازگاری کامل با دکور عمومی شما را ارائه می دهند بهترین گزینه در انواع مبل اداری هستند.

انتخاب از طیف گسترده ای از مبلمان پذیرایی که براق، شیک و بسیار کاربردی باشد گزینه مناسبی برای انتخاب انواع مبل اداری در منطقه پذیرش می باشد.

صندلی های اداری

این موضوع نیاز به گفتن نیست که هیچ دفتری بدون صندلی نمی تواند کار کند، شما از طریق طیف گسترده ای از انواع صندلی های اپراتور، صندلی های ارگونومیک، صندلی های اجرایی، صندلی های چرخشی، صندلی های پذیرایی، صندلی های جلسه، صندلی های کافه تریا و خیلی چیز های دیگر را برای محل کار خود می توانید انتخاب کنید.

و سپس شما صندلی های ساخته شده از چرم، چوب، پارچه، فولاد، پلاستیک و غیره و همچنین می توانید صندلی های ثابت یا چند منظوره، با کاستورها، صندلی های عقب بالا، امکانات تنظیم ارتفاع، صندلی عقب و غیره را با توجه به کسب و کار خود انتخاب کنید، از نکات مهم در هنگام خرید صندلی اداری که به آن باید توجه کنید، این است که همیشه دوام، راحتی و عملکرد مناسب صندلی را در نظر داشته باشید.

میز اداری

انواع میز اداری، دارای طرح های متنوعی از میز های شیشه ای تا میز های نجاری ساخته شده ازچوب ساج و چوب است، میز اداری بر اساس کاری که قرار است مورد استفاده قرار گیرد متفاوت هستند و بر اساس کاربرد به چند دسته تقسیم می شوند: میز اپراتور، میز مدیریتی، میز اجرایی و غیره.

میز های مدیریتی: همان طور که از نام آن پیدا است برای مدیران استفاده می شود و ایستگاه کاری آنها باید از سایر کارکنان متفاوت باشد، این به خاطر تفاوت در ماهیت کار، موقعیت و جایگاه ویژه آنها و همچنین امکانات ارائه شده آنها است.

میز اجرایی: میز اجرایی دارای سبک خاص خود است، فضای کافی برای سازماندهی جنبه های مختلف کار اجرایی باید وجود داشته باشد و همچنین زمینه های کافی برای تابع های مختلفی که کارکنان باید انجام دهند باید وجود داشته باشد.

بهتر است برای خرید میز اداری از طرح های قابل انعطاف با ارتفاع قابل تنظیم و سایر ویژگی های مدولار را برای بهینه سازی فضای موجود و راحتی کارکنان استفاده کنید.

مبلمان اداری

همانطور که کسب و کار شما رشد می کند، شما باید اسناد بیشتری را در طی سال های متوالی نگهداری و ذخیره کنید، بنابراین انواع مبل اداری برای ذخیره سازی باید شامل: کابینت ها و پایه ها باشد تا دفتر شما به صورت سازماندهی و بدون مشکل باشد.

در اینجا نیز گزینه های موجود در طرح ها، انعطاف پذیری، رنگ، سبک دسته بندی و مواد، قیمت را تحت تاثیر قرار می دهد، اولویت های خود را در نظر داشته باشید یعنی چه اقلام نیاز به ذخیره سازی بیشتر و مکرر دارند می تواند از انواع مبل اداری ذخیره ساز برای این منظور انتخاب کنید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 22:30

تلگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 51 تخت طاووس

شماره تلفن: 02146084205 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page