تلفن فروشگاه تخت طاووس

 فروشگاه تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02146084205
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

آیا مبل ال بخریم یا راحتی؟

در اینجا برای انتخاب صحیح شما در بین مبل ال و مبل  راحتی ، هر دو را نقد و بررسی می کنیم و با توجه به سبک زندگیتان که اگر مدرن و صمیمانه  است از مبل ال و اگر سبک سنتی تر یا کلاسیک تری دارید و احتیاج به فضای رسمی دارید از مبل راحتی استفاده کنید.

مبل ال یاقوت

  ♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: مبل ال جدید 

(1 vote, average 4 out of 5)

مبل ال چیست؟

همانطور که از اسمش مشخص است مبل ال مبلی است شبیه حرف انگلیسی L در واقع دو خطی است که به هم عمود شده اند . این مبل را نباید از ضلع عمود به هم جدا کرد زیرا دیگر مبلی شبیه ال نیست . این مبل برای فضاهای کوچک مناسب است زیرا فضای کمتری را نسبت به بقیه مبل ها اشغال می کند . برای خرید این نوع مبل شما احتیاج به اضلاع و گوشه خالی منزل تان دارید تا در دکوراسیون منزل خود را بهتر نشان دهد و نکته حائز اهمیت این است که مبل ال را نمی توان وارونه کرد پس در هنگام خرید باید به این توجه نمود که فضای درست برای خرید این مبل را در منزل دارید یا خیر این بدین منظور است که مبل ال معمولا در انتهای آن دارای دسته است و نمی توان این مبل را وارونه قرار داد زیرا دسته های آن به وسط مبل انتقال پیدا می کند و نمای خود را از دست می دهد و ظاهر بدی به خود می گیرد .

این دسته مبل صمیمیت شما با اعضای خانواده یا مهمان را بیشتر می کند زیرا باعث می شود در فاصله کمتری نسبت به هم قرار گیرید و ارتباط بیشتری با هم برقرار کنید .

 مبل راحتی چیست؟

مبلمان راحتی دارای ساختار بسیار ساده نسبت بقیه میلمان ها دارد به این صورت که ارتفاع پایه های آن کم با نشیمنگاه راحت برای راحتی افراد است و نکته حائز اهمیت این است که در شکل ظاهری آن هیچ گونه چوبی بکار نرفته است . شباهت این مبل با مبل ال مانند در این است که در ظاهر هر دو چوب بکار نرفته است و تفاوت اصلی این دو مبل در این است که مبل ال بهم چسبیده و مبل راحتی معمولا 7 نفره و دارای یک مبل سه نفره ، یک مبل دو نفره ، و دو عدد مبل یک نفره است .

♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: مبل راحتی 

 مبل راحتی مدل بهار

مبل ال یا راحتی بخریم؟

امروزه تولید مبل ال رشد چشمگیری داشته است چه در زمینه تولید و چه در زمینه تقاضا و به یکی از رقبای اصلی مبل راحتی تبدیل شده است علت این امر نیز به تغییر سلیقه افراد و حرکت به سمت سبک های مدرن بر می گردد . با این که مبل ال جایگزین مناسبی برای مبل راحتی است ولی برخی از افراد از آن راضی نبوده و مبل راحتی را همچنان جز انتخاب اول می دانند . در این جا به مزایا و معایب این مبلمان می پردازیم تا در انتخاب شما سهیم باشیم که راحت تر بدانید مبل ال یا راحتی بخرید:  مبل راحتی مدل ایلماز تختخواب شو

مزایای خرید یک دست مبل ال :

1_ مبل ال نسبت به بقیه مبلمان جای کمتری را اشغال می کند :

اولین دلیل استفاده مشتریان از این مبلمان این است که فضای کمتری را اشغال می کند . اگر فضای خانه تان بزرگ باشد شاید برایتان اهمیت نداشته باشد که مبل ال را انتخاب کنید یا مبل راحتی ولی برای خانه های که فضای آن ها کم است مبل ال می تواند گزینه مناسب تری نسبت به مبل راحتی باشد . در واقع طوری طراحی شده است که در یک کنج قرار گرفته و فضای کمتری را اشغال کند و برای افرادی که خانه های کوچک و یا میز ناهار خوری ندارند مناسب تر است زیرا افراد می توانند سفره های رنگین و پر برکت خود را بر روی زمین پهن کنند .

2_ مبل ال برای دورهمی های خانوادگی بسیار مناسب است :

در مبل ال قطعات اضافی مبل مانند دسته ها حذف گردیده و می تواند تعداد نفرات بیشتری روی آن بنشیند تا مبل راحتی و این خود یک مزیت مبل ال نسبت به مبل راحتی است و صمیمیت افراد خانواده و مهمان ها را دو چندان می کند .

3_ مبل ال سبک مدرن را با خود به منزل شما می آورد :

مبل برای سبک چیدمان مدرن طراحی شده و برای خانه هایی به سبک سنتی کاربرد ندارد . برای ایجاد یک سبک مدرن و زیبا به سبک پارچه و رنگ و جنس آن نیز توجه کنید تا نمای مدرن منزل شما بیشتر جلوه کند .

4_ مبل ال برای استراحت نیز بسیار مفید است :

این دسته از مبل چند منظوره است و شکل کاناپه ای مانند آن برای لم دادن و غیر رسمی نشستن بسیار مناسب است و و چون تمامی مبل ها به هم چسبیده هستند فضای استراحت زیادی را در اختیار شما قرار می دهد گاه ساختار مبل ال از هر دو طرف محدود به دسته می شود و گاه یک طرف آن دارای دسته است مبل هایی که دارای یک دسته هستند برای استراحت مناسب ترند زیرا دیگر دسته های مبل مانع راحت خوابیدن شما روی مبل نمی شود و معمولا این دسته مبل ها دارای بالشتک و کوسن هایی است که با برداشتن این کوسن ها فضا برای استراحت شما بیشتر می شود .

5_ مبل ال برای نظم بخشیدن به منزلتان :

چیدن مبل راحتی بسیار راحت تر از مبل است ولی میتوان از مبل ال بجای پارتیشن استفاده کرد و قسمت های مختلف پذیرایی تان را تفکیک کنید و در کنار این مبلمان از صندلی و یا مبل های دیگر استفاده کرد .

6_ فرم های متفاوت مبل ال :

امروزه به دلیل محبوبیت مبل های ال با حفظ هویت خود اشکال دیگر مبل ال در بازار وجود دارد مانند مبل ها یو (U) شکل به این گونه که با قرار گرفتن مبل ها کنار هم شکل این مبل شبیه یو انگلیسی می شود و یک مزیت برتری که مبل یو شکل در برابر مبل ال شکل دارد این است که مبل ال فقط دو جهت را محصور می کند ولی مبل یو شکل سه جهت ، در نتیجه فضای دنج و صمیمی تری را ایجاد می کند ، ولی باید به این نکته توجه نمود که دیگر از مبل یو شکل برای استراحت ولم دادن بر روی آن نمی توان استفاده کرد .

 مبل راحتی مدل لمیز تختخواب شو

 

7_ مبل ال از لحاظ قیمتی ارزان تر از بقیه مبلمان :

مبل ال ارزان تر از مبلمان دیگر است زیرا مبل ال 9 نفره نسبت به مبل هایی دیگر 9 نفره ساختار ساده تری دارد و پارچه، چوب ، فوم و متریال کمتری به کار رفته است به همین دلیل دارای قیمت پایین تری نسبت به بقیه مبلمان است و نکته دیگر این است که در مبل ال 9 نفره تعداد نفرات بیشتری جایی می گیرند در صورتی که در مبلمان 9 نفره دیگر برای افراد بیشتر از این تعداد احتیاج به جای بیشتر و صندلی ، یا مبلمان دیگر است به همین دلیل از نظر هزینه هم اقتصادی تر بشمار می آید .

مزایای مبل راحتی :

مبل راحتی می توان رو به روی افراد بود و با آن ها به گفت و گو پرداخت ولی مبل ال نمیتوان با افراد رو در رو بود و ارتباط چشمی برقرار کرد . مبل راحتی را می توان به اشکال مختلف چید و چیدمان خانه را تغییر داد و روح و جان دوباره به خانه تان بیافزایید . مبل راحتی برای هر سبکی از خانه مناسب است و می توان با انتخاب درست رنگ ، جنس و طرح زیبایی را به منزلتان هدیه کنید .

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 22:30

تلگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 51 تخت طاووس

شماره تلفن: 02146084205 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page