کانال تلگرام

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 09120576319
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

مدل کابینت 2018

تولید کابینت متوقف شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

طراحی زیبا و مناسب کابینت ها، از مهم ترین ویژگیها و تاثیرگذار ترین عناصر در دکوراسیون آشپزخانه است. تنوع گسترده ای از مدل کابینت 2018 وجود دارد؛ در طراحی مدل کابینت 2018 متناسب با سلیقه و نیاز افراد نوآوری هایی ارائه شده است که مورد استقبال قرار گرفته.

افراد و طراحان با توجه به اهمیت آشپزخانه، در طراحی دکوراسیون آشپزخانه دقت زیادی به خرج می دهند، و برای ارائه مدل ها و طرح های جدید متناسب با نیاز افراد تلاش می کنند؛  هر سال مدل های جدیدی در طراحی و اجرای کابینت ارائه می شود؛ مدل کابینت 2018 نیز مجموعه ای از طرح های کابینت را شامل می شود که در سال 2018 طراحی شده و مورد استقبال قرار گرفته است.

در طراحی مدل کابینت 2018 نیز با در نظر گرفتن سلیقه ها و نیازهای مخاطبین، طرح هایی  از کابینت طراحی شده است. که می خواهیم ویژگی های این طرح ها را بررسی کنیم.

بسیاری از افراد با آغاز سال 2018 تصمیم به ایجاد تغییر و تحول در دکوراسیون منزل دارند؛ برای ایجاد تغییر و تحول در آَشپزخانه، ایجاد تغییر در کابینت، از عوامل موثر و تاثیر گذار است. با توجه به اهمیت آشپزخانه، افرادی زیادی به اجرای مدل کابینت 2018 برای آشپزخانه متمایل هستند. به همین منظور آگاهی از ویژگی ها، طرح ها و رنگ های پرکاربرد در کابینت، انتخاب و تصمیم گیری را تسهیل می نماید.

اگر شما هم برای دکوراسیون آشپزخانه، تصمیم به انتخاب کابینت دارید، می توانید با ما همراه باشید تا با ویژگی ها و نوآوری های مدل کابینت 2018 آشنا شوید. شما با آگاهی از این نکات، می توانید انتخابی بهتر داشته باشید.

مدل کابینت 2018

سبک مدل کابینت 2018

برای انتخاب مدل کابینت 2018  می توان از سبک کابینت کلاسیک یا سبک کابینت مدرن استفاده کرد. این انتخاب می بایست بر اساس ویژگی های سایر بخش های خانه و همچنین سایر اجزاء دکوراسیون باشد؛ زیرا هماهنگی میان اجزاء دکوراسیون بر ایجاد فضایی زیبا تاثر گذار است. و استفاده از کابینت کلاسیک در آَشپزخانه ای با دکوراسیون کلاسیک همنوا و زیبا می باشد؛ همچنین استفاده از کابینت مدرن در آشپزخانه ای با دکوراسیون مدرن، هماهنگ و چشم نواز است.

در کشورهای مختلف، سبک مورد پسند کابینت متفاوت است؛ کابینت تمام استیل در سبک مدرن در کشوری مانند ایتالیا پرطرفدار است؛ و کابینت تمام چوب در سبک کلاسیک در کشور انکلستان با استقبال بیشتری رو به رو می شود. بر اساس بررسی آمار سال 2018 روکش یکپارچه HPL در سبک مدرن در طراحی کابینت سایر کشورها با استقبال زیادی رو به رو بوده است. همچنین در طراحی های کابینت در ایران، از کابینت کلاسیک استقبال بیشتری شده است.

طراحی درب شیشه ای برای کابینت، در مدل های جدید کابینت به چشم می خورد؛ استفاده از این طرح در آشپزخانه هایی با فضای کوچک انتخابی مناسب است.؛ زیرا فضا را باز تر نشان می دهد.

در نظر گرفتن یک فریم فلزی و براق برای حاشیه و دور کابینت در طراحی های سال 2018 به چشم می خورد، این فریم ها، علاوه بر ایجاد فضایی شیک برای آشپزخانه، القاء کننده ظاهری صنعتی است. در اجرای این سبک از کابینت، سایر اجزاء آشپزخانه نیز باید با دقت و ظرافت و خلاقیت انتخاب شود که با این حاشیه ها هماهنگ باشد.

با توجه به محدودیت فضای آشپزخانه، در مدل  کابینت 2018، طراحی کابینت قدی به چشم می خورد؛ طراحی کابینت در ابعاد بلند، تا حد زیادی می تواند مشکل افراد برای محدودیت فضا را بر طرف کند؛ یکی از شیوه های طراحی کابینت بلند قد این است که می توان کابینت بلند قد را برای تمام آشپزخانه در نظر گرفت و سینک و محل پخت غذا را به جزیره آشپزخانه  و یا میز اپن منتقل کرد؛ و یا اینکه می توان کابینت های بلند قد را در کنار کابینت هایی با ارتفاع کم طراحی کرد. برای ایجاد هارمونی در چنین طرحی، در کنار یخچال کابینت های بلند قد قرار می گیرد و در  قسمت مرکز آشپزخانه، از کابینت هایی استفاده می شود، که ارتفاع آن نرمال است.

یکی از طرح هایی که در مدل کابینت 2018 پرطرفدار بوده است، کابینت جزیره است. در این سبک در وسط آشپزخانه، به صورت کابینت، یک ست ترکیبی در نظر گرفته می شود. این فضا می تواند برای میز نهارخوری، جاسازی سینک ظرفشویی، گاز و .... مورد استفده قرار بگیرد. معمولا در طراحی کابینت جزیره، ارتفاه آن را 90 سانتی متر تا یک متر در نظر می گیرند.

مدل کابینت 2018 به سبک کلاسیک

جنس مدل کابینت 2018

یکی از متریال های مورد استفاده در مدل کابینت 2018، جنس هایگلاس است؛  کابینت هایگلاس یک نمونه از کابینت ام دی اف است که روکش براق دارد، و در خانه های مدرن و در طراحی مدل کابینت 2018 پر کاربرد است.

تفاوت کابینت های هایگلاس با کابینت های ام دی اف، این است که یک روکش پلاستیکی و براق و شیشه ای بر روی کابینت هایگلاس وجود دارد. تنوع از رنگ و طرح در پوشش هایگلاس وجود دارد که این متریال را به یک متریال پرکاربرد در مدل کابینت 2018 تبدیل کرده است. جذابیت، زیبایی و براق بودن از ویژگی های متمایز کابینت هایگلاس است.

براق بودن متریال هایگلاس، موجب می شود که این سطوح خود به عنوان یک منبع نور در نظر گرفته شود و در صورت استفاده در آشپزخانه هایی با فضای کوچک، بزرگ نمایی ایجاد کند. به هنگام استفاده از کابینت هایگلاس، تنها با یک لامپ می توان فضایی روش در آَشپزخانه داشت.

یکی از پرکاربردترین رنگ هایی که در کابینت هایگلاس استفاده می شود، هایگلاس سفید است؛ انتخاب هایگلاس سفید علاوه بر ایجاد فضایی زیبا و باز و روشن،  به عنوان یک رنگ خنثی، قابلیت ترکیب با بسیاری از رنگ ها را دارد.

در مدل کابینت 2018 متناسب با طرح مورد نظر وسلیق، میتوان متریال های دیگر را نیز استفاده کرد.

کابینت ممبران، کابینت تمام چوب، کابینت انزو، از جمله کابینت های کلاسیک است که در مدل های جدید طراحی شده است. کابینت روکش چرمی از دیگر کابینت هایی است که در سال 2018 طراحی شده است. تنوعی از طرح و رنگ در این سبک از کابینت وجود دارد. طرح های مشایه چرم  در کابینت های گلاس وجود دارد اما اجرای خود چرم بر روی ام دی اف در کابینت های روکش چرمی دیده می شود.

ام دی اف نیز، به علت قیمت مناسب یکی از متریال هایی است که مورد استقبال قرار دارد.

دکوراسیون آشپزخانه با مدل کابینت 2018

برای دکوراسیون آشپزخانه ای که در آن مدل کابینت 2018 طراحی شده است، توجه به محل قرار گرفتن سینک، اجاق گاز و همچنین یخچال قابل توجه است؛ در فضای آشپزخانه باید این سه عنصر در جای مناسب قرار بگیرد؛ زیرا بر جلوه آشپزخانه تاثیر گذار است.

همچنین برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه، باید نظم آشپزخانه مورد توجه قرار بگیرد؛ باید با در نظر گرفتن فضای کافی برای تمام وسایل مورد نیاز در آَشپرخانه،  از بهم ریختگی و بی نظمی آشپزخانه جلوگیری کرد؛ زیرا بی نظمی تاثیر بسیار منفی بر جلوه آشپزخانه دارد.

در آشپزخانه با مدل کابینت 2018 باید نورپردازی مورد توجه قرار بگیرد؛ با کمک نورپردازی می توان فضایی خاص و منحصر به فرد در آَشپزخانه ایجاد کرد؛ تاثیر نور بر چیدمان و دکوراسیون از نکات قابل توجه طراحان داخلی و افراد متخصص در دکوراسیون می باشد. یکی از مهمترین مراحل اجرای دکوراسیون نورپردازی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

مدل کابینت 2018 با متریال درجه یک

رنگ مدل کابینت 2018

برای انتخاب رنگ کابینت مدل 2018، باید رنگ کفپوش، رنگ دیوارها و همچنین رنگ سایر عناصر آشپزخانه مورد توجه قرار بگیرد. زیرا با ایجاد هارمونی در آشپزخانه، زیبایی منحصر به فردی را ایجاد خواهد کرد.

با توجه به اهمیت دکوراسیون آشپزخانه، انتخاب رنگ کابینت بسیار مهم و تاثیرگذار است؛  برای انتخاب رنگ کابینت، توجه به رنگ دیوار از مهم ترین معیارها می باشد. در صورتی که تصمیم به تعویض رنگ دیوار ندارید، باید برای کابینت رنگ مکمل را انتخاب کنید که در هماهنگی با رنگ دیوار باشد؛ اما در صورتی که تصمیم به تعویض رنگ دیوار دارید، اولین قدم تعیین رنگ کابینت است؛ پس از انتخاب رنگ کابینت، رنگ مناسب برای دیوار باید انتخاب شود. امروزه استفاده از رنگ های خنثی، در طراحی کابینت مدل 2018، بسیار پرکاربرد است. رنگ های خاکستری، سفید، مشکی، کرم، بژ از رنگ های خنثی است که می تواند در ترکیب با رنگ های دیگر نیز قرار بگیرد.

استفاده از رنگ روشن، در کابینت مدل روشن بسیار پرکاربرد است؛ همچنین کابینت مدل 2018، که  برای تمام قسمت های آن از رنگ خاکستری استفاده شده است، بسیار مورد استقبال است؛ در دکوراسیون مدرن،  استفاده از رنگ های خنثی مانند خاکستری بسیار پرکاربرد است؛  همچنین در بسیاری از طرح ها، رنگ خاکستری در کنار رنگ های دیگر قرار گرفته؛ برای مثال ترکیب رنگ خاکستری با رنگ زرد، فضایی زیبا و شیک فراهم می کند. از دیگر ترکیب هایی که با رنگ خاکستری، مورد استقبال است، ترکیب خاکستری با رنگ سفید است. برای این ترکیب می توان برای تعدادی از کابینت ها از رنگ سفید استفاده کرد و برای قسمت های دیگر رنگ خاکستری. رنگ خاکستری در کابینت مدل 2018، بسیار پرکاربرد بوده است و در ترکیب با رنگ قهوه ای نیز ترکیبی زیبا و منحصر به فرد ایجاد می کند.

یکی از رنگ هایی که در کابینت هایی که برای سال 2018 طراحی شده است، مورد استقبال قرار گرفته، ایجاد کنتراست رنگی میان کابینت ها می باشد؛ برای ایجاد کنتراست رنگ کابینت های قسمت بالا با رنگ کابینت های قسمت پایین، متضاد است و دارای تفاوت رنگ است.

از نمونه های ایجاد کنتراست می توان به استفاده از رنگ خاکستری در کابینت های بالا و استفاده از رنگ سفید در کابینت های پایین اشاره کرد؛ گستره متنوعی از ترکیب رنگ برای ایجاد کنتراست در رنگ کابینت امکان پذیر است؛ حتی می توان از سه رنگ به جای دو رنگ استفاده کرد؛ برای استفاده از سه رنگ می توان، برای دیوار بین کابینت ها از رنگی متفاوت استفاده کرد.

از ترکیب های رنگی که در کابینت مدل 2018 نمی توان به آن اشاره تکرد، ترکیب رنگ سفید و مشکی است؛ ایجاد کنتراست با رنگ سفید و مشکی از جذاب ترین ترکیب های رنگ است که مورد استقبال زیادی فرار گرفته است. برای ترکیب این دو رنگ در فضاهای کوچک باید رنگ غالب رنگ سفید باشد و از رنگ مشکی برای عناصر جرئی استفاده کرد.

در انتخاب رنگ کابینت، مهمترین نکته هماهنگی میان رنگ کابینت و سایر عناصر آشپزخانه است.

تنوع گسترده در طرح و رنگ کابینت مدل 2018

خرید مدل کابینت 2018

کابینت آَشپزخانه در دکوراسیون آشپزخانه و منزل تاثیرگذار است؛  کابینت آَشپزخانه تاثیر زیادی بر دیزاین خانه دارد. به همین دلیل برای خرید کابینت آشپزخانه باید دقت و وقت کافی صرف شود.

بسیاری از افراد ترجیح می دهند که متناسب با دکوراسیونی که در سال، به عنوان طرح سال مورد انتخاب قرار می گیرد، چیدمان منزل و آَشپزخانه خود را تغییر دهند؛ افراد می توانند در دو سبک مدرن و کلاسیک در فضای منزل تغییر ایجاد کنند؛ افراد متناسب با سایر اجزاء دکوراسیون خانه و آشپزخانه، سبک مورد نظر را انتخاب می کنند؛ همچنین در مرحله بعدی طرح و رنگ کابینت را انتخاب می کنند؛ در انتخاب رنگ، ایجاد هارمونی بسیار مهم است و بر دکوراسیون آشپزخانه تاثیرگذار است. هنچنین جنس کابینت نیز باید انتخاب شود.

در گام بعدی افراد تعداد کابینت مورد نیاز  و همچنین جایگاه قرار گرفتن سینک، گاز و یخچال را مشخص می کنند. تعداد کابینت مورد نیاز با توجه با تعداد اعضای خانواده و میزان رفت و آمد خانواده متفاوت است. در صورتی که تعداد کابینت کمتر از تعداد مورد نیاز باشد موجب بی نظمی در فضای آشپزخانه می شود. پس از انتخاب سبک، طرح، رنگ، جنس و ابعاد کابینت مورد نظر، برآور قیمت امکان پذیر است.

تنوع گسترده در طرح و رنگ کابینت مدل 2018 وجود دارد که افراد برای انتخاب با شک رو به رو می شوند؛ علاوه بر انتخاب طرح و رنگ کابینت، توجه به کیفیت نیز بسیار مهم و ضروری است.

مجموعه متنوعی از کابینت های مدل 2018 در مجموعه فروشگاهی تخت طاووس وجود دارد؛ در ساخت این مجموعه، متریال و یراق آلات با کیفیت مورد استفاده قرار گرفته است؛ برای ساخت و اجرا نیز استاندارد های لازم رعایت شده است.

اگر شما هم می خواهید مدل کابینت 2018 را برای آَشپزخانه خود انتخاب کنید، می توانید از مجموعه متنوع محصولات فروشگاه تخت طاووس، مدل کابینت 2018 زیبا و با کیفیت سفارش دهید.

سفارش مدل کابینت 2018 در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس، علاوه بر زیبایی و کیفیت به علت حذف واسطه، مقرون به صرفه نیز خواهد بود.

مدل کابینت 2018 را برای آَشپزخانه

تولید کابینت متوقف شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 09120576319  

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page