فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02146084205
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

مدل کابینت 1397

مدل کابینت 1397 مجموعه ای از طرح های ارائه شده برای کابینت است که در سال 1397 توسط طراحان و سازندگان، ارائه شده است. دنیای طراحی و دکوراسیون روز به روز در حال پیشرفت است و هر سال ایده ها و نوآوری هایی در عرصه دکوراسیون و چیدمان ارائه می شود.

افرادی زیادی با آغاز سال جدید، به منظور طراحی یک آشپزخانه جدید و یا بازسازی آشپزخانه قدیمی خود،  متمایل به استفاده از مدل کابینت 1397 هستند. این افراد ترجیح می دهند از جدید ترین طرح های کابینت برای آشپزخانه استفاده کنند و با استفاده از آن فضایی زیبا و لذت بخش برای اعضای خانواده فراهم کنند.

مدل کابینت 1397

کابینت از مهم ترین، کاربردی ترین و تاثیرگذار ترین عناصر آشپزخانه است که بیش از سایر اجزاء و عناصر مورد توجه قرار می گیرد؛ به همین دلیل افراد برای انتخاب این عنصر مهم و تاثیرگذار، وقت و دقت زیادی صرف می کنند و به هماهنگی آن با سایر عناصر توجه می کنند؛  همچنین برای طراحی آن متمایل به استفاده از جدید ترین طرح ها و سبک ها هستند. با توجه به اهمیت کابینت در دکوراسیون، افراد زیادی در سال جدید مایل به سفارش مدل کابینت 1397 برای آشپزخانه خود هستند.

اگر شما هم قصد سفارش کابینت برای آشپزخانه خود را دارد و یا می خواهید برای ایجاد تغییر و تحول، آشپزخانه خود را باز سازی کنید ، با ما همراه باشید تا ویژگی های مدل کابینت 1397 را با هم بررسی کنیم.

شما با آگاهی از ویژگی طرح های جدید کابینت که در سال 1397 ارئه شده می توانید فضایی زیبا، شیک و منحصر به فرد برای آشپزخانه خود ایجاد کنید.

در این مطلب می خواهیم طرح های جدید، رنگ های پرکاربرد و همچنین متریال مورد استفاده در کابینت را با هم مرور کنیم و نکات و ریزه کاری های چیدمان آشپزخانه با مدل کابینت 1397 را نیز بررسی کنیم.

رنگ مدل کابینت 1397

(0 votes, average 0 out of 5)

طرح و رنگ کابینت بر چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه تاثیرگذار است. رنگ کابینت بر جلوه و نمای آشپزخانه تاثیرگذار است؛ در نتیجه افراد به هنگام انتخاب رنگ مناسب برای کابینت آشپزخانه خود دقت و حساسیت به خرج می دهند.

در انتخاب رنگ مدل کابینت 1397، باید رنگ هایی را که بیشتر مورد استقبال است، مورد توجه قرار داد. در انتخاب رنگ مدل کابینت 1397 استفاده از رنگ های مکمل، موجب زیبایی فضای آشپزخانه می شود. رنگ های مکمل جلوه بیشتری در آَشپزخانه ایجاد می کند. افراد زیادی رنگ های خنثی را برای کابینت انتخاب می کنند؛ انتخاب رنگ های خنثی مانند سفید، طوسی، کرم و بژ موجب می شود کابینت ها با اجزاء دیگر دکوراسیون هماهنگ باشد. از میان رنگ های خنثی در مدل کابینت 1397، رنگ سفید و رنگ خاکستری از رنگ های پرطرفدار است. انتخاب رنگ سفید، موجب می شود فضایی باز برای آشپزخانه ایجاد شود؛ به ویژه در آشپزخانه با فضای کوچک، انتخاب رنگ سفید و یا رنگ های روشن، رنگ بسیار مناسبی است زیرا موجب بزرگ نمایی آشپزخانه می شود.

رنگ خاکستری نیز از رنگ های پرکاربرد است که علاوه بر آن که به تنهایی در چیدمان آَشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد در ترکیب با سایر رنگ ها نیز زیبایی و جلوه منحصر به فردی ایجاد می کند.

کابینت با رنگ مشکی به ویژه در آشپزخانه ها بزرگ زیبا و جذاب است؛  استفاده از این رنگ در آَشپزخانه های کوچک می تواند به عنوان یک رنگ جزئی در نظر گرفته شود و در ترکیب با رنگ سفید مورد استفاده قرار بگیرد.

در مدل کابینت 1397، به ایجاد کنتراست رنگ توجه می شود؛ به همین دلیل ترکیب رنگ گسترده و متنوعی ارائه می شود که زیبایی آشپزخانه را بیشتر میکند؛ استفاده از این ترکیب های رنگ با استقبال زیادی از سوی مصرف کنندگان و طراحان رو به رو است.

مدل کابینت 1397 برای آشپزخانه

سبک مدل کابینت 1397

سبک مدرن و  سبک کلاسیک در مدل کابینت 1397 ارائه شده است؛ متریال چوب در سبک کلاسیک پرکاربرد است؛ قرینه سازی و تکرار اِلمان ها، از ویژگی های سبک کلاسیک است.  رنگ های مختلف برای کابینت کلاسیک استفاده می شود؛ اما بهترین انتخاب برای کابینت کلاسیک در فضای آشپزخانه کوچک، انتخاب رنگ روشن است. همچنین برای انتخاب کابینت کلاسیک بهتر است سایر اجزاء آشپزخانه و همچنین سایر عناصر فضای خانه در سبک کلاسیک انتخاب شود. برای استفاده از سبک کلاسیک بهتر است تمامی وسایل، حتا مبلمان فضای پذیرایی نیز در سبک کلاسیک انتخاب شود که در مجموع فضایی شیک و زیبا ایجاد شود.

بعضی افراد با اجرای کابینت در سبک مدرن علاقه دارند؛ ام دی اف و هایگلاس از پرکاربردترین متریال در کابینت سبک مدرن  است؛ افرادی که به استفاده از رنگ های شاد علاقه مند هستند باید از سبک مدرن استفاده کنند. ویژگی کابینت مدرن سادگی است؛ در طراحی این نوع کابینت از جزئیات و خط و خطوط استفاده نمی شود.؛ برای انتخاب سبک مدرن نیز توجه به سایر عناصر به ویژه نور حائز اهمیت است. در فضای چیدمان کابیت باید سادگی و خلوت بودن فضا مورد توجه قرار بگیرد. رنگ سفید و رنگ مشکی از رنگ هایی است که در طراحی کابینت مدرن با استقبال رو به رو بوده است. برای استفاده از رنگ مشکی در کابینت باید توجه کرد که سایر اجزاء رنگ روشن داشته باشد که علاوه بر ایجاد فضایی مدرن، در منزل و فضای آشپزخانه تعادل بر قرار شود.

 همچنین برای ایجاد سبک مدرن، ترکیب رنگ ها نیز مورد استفاده بوده است. ترکیب رنگ سفید و رنگ چوب نیز از ترکیب هایی است که فضایی مدرن و شیک در آشپزخانه ایجاد می کند.

در طراحی کابینت ها، استفاده از طرح های مدرن پرکاربرد است؛ به علت استفاده از هایگلاس و ام دی اف در ساخت مدل کابینت ام دی اف، هزینه آن نسبت به کابینت کلاسیک کمتر می باشد و این هم یکی از دلایل استقبال از این سبک کابینت است.

مدل کابینت 2017 ام دی اف

جنس مدل کابینت 1397

تنوع گسترده ای از متریال در ساخت مدل کابینت 1397 مورد استفاده قرار می گیرد؛ کابینت تمام چوب، کابینت ام دی اف، کابینت ممبران، کابینت هایگلاس از انواع رایج کابینت هستند که در بازار موجود است. افراد متناسب با سیک کابینت مورد نظر و سلیقه خود، متریال مورد نظر را انتخاب می کنند؛ در ساخت کابینت در سبک کلاسیک، استفاده از متریال چوب بیشتر از سایر متریال ها می باشد؛ در برخی از موارد کابینت تمام چوب است و در برخی موارد بدنه کابینت ام دی اف است و برای درب ها از چوب استفاده می شود؛ ام دی اف و هایگلاس نیز از متریال های پرکاربرد است؛ هایگلاس از یک مغز ام دی اف تشکیل شده است که بر روی آن یک پوشش پلاکسی گلاس قرار گرفته و سطحی شفاف و براق دارد؛

 در سال های اخیر به ویژه در مدل کابینت 1397، استفاده از متریال هایگلاس بسیار پرکاربرد است و با استقبال زیادی رو به رو شده است.

تنوع گسترده ای از طرح و رنگ در انواع متریال موجود است و هرکدام دارای مزایا و معایبی است که افراد متناسب با نیاز خود، متریال مورد نظر را انتخاب می کنند.

چوب یکی از لوکس ترین متریال هایی است که در ساخت کابینت مورد استفاده قرار می گیرد، اما هزینه آن نسبت به ام دی اف و هایگلاس و ... بیشتر است.

از مزایای هایگلاس مقاومت و همچنین تنوع رنگ آن است که افراد امکان انتخاب گسترده ای دارند؛ این متریال با توجه به سادگی و سطح براق آن برای کابینت مدرن پرکاربرد است.

از مهم ترین عناصر در تعیین متریال مدل کابینت 1397، سبک و طرح کابینت مورد نظر است. به منظور انتخاب جنس مناسب می توان با یک متخصص مشورت کرد و انتخابی آگاهانه داشت.

متریال در ساخت مدل کابینت 1397

دکوراسیون آشپزخانه با مدل کابینت 1397

چیدمان و دکوراسیون می بایست با در نظر گرفتن عناصر زیبایی شناسی، هارمونی و ...... انجام شود؛ امروزه علم طراحی و دکوراسیون داخلی از علومی است که روز به روز پیشرفت می کند و همچنین مورد استقبال قرار دارد. زیرا از یک سو آگاهی مردم نسبت به اهمیت چیدمان  و تاثیر آن بر روحیه افراد بیشتر شده است و از سوی دیگر، افراد متمایل به ایجاد فضایی زیبا برای محل زندگی خود هستند و به همین دلیل ترجیح می دهند با کمک و مشورت با یک متخصص این فضای زیبا  را ایجاد کنند. در نتیجه استفاده از اصول و راهنمایی طراحان داخلی مورد توجه قرار دارد.

یکی از فضاهایی که افراد برای چیدمان آن حساسیت و دقت دارند، فضای آشپزخانه است.

به منظور چیدمان آشپزخانه به هنگام استفاده از مدل کابینت 1397 نیز توصیه هایی ارائه شده است که به طور مختصر مرور می کنیم

از مهمترین عناصر که مورد توجه قرار گرفته است، اهمیت نورپردازی است. نورپردازی سهم زیادی در جلوه و زیبایی آشپزخانه دارد. نور پردازی در آشپزخانه با توجه به سبک دکوراسیون متفاوت است. نور پردازی در کابینت به سبک مدرن با استفاده از ال ای دی و نورهای مخفی انجام می شود و نور پردازی در فضای آشپزخانه کلاسیک با لوستر های بزرگ. توجه به سبک و رنگ کابینت در نور پردازی مورد توجه طراحان داخلی قرار دارد.

در فضای آشپزخانه باید در چیدمان سه عنصر گاز، سینک و یخچال مورد توجه باشد؛ زیرا بر جلوه آشپزخانه تاثیر گذار است. برای دکوراسیون آشپزخانه ای که در آن مدل کابینت 1397 نیز طراحی شده است، توجه به محل قرار گرفتن سینک، اجاق گاز و همچنین یخچال قابل توجه است؛ با توجه به طرح هایی که در مدل کابینت 1397 پرکاربرد است مانند طراحی کابینت جزیره، در بسیاری از طرح ها، سینک و اجاق گاز در قسمت کابینت جزیره در نظرگرفته می شود. این چیدمان فضایی مدرن ایجاد می کند که این فضای مدرن با چیدمان کابینت 1397 هماهنگ است.

سادگی و خلوت بودن فضا از ویژگی های اجرای مدل کابینت 1397 است؛ به همبن دلیل برای چیدمان دکوراسیون آشپزخانه، باید نظم آشپزخانه مورد توجه قرار بگیرد و با در نظر گرفتن فضای کافی برای وسایل آشپزخانه از بهم ریختگی و بی نظمی آشپزخانه جلوگیری کرد؛ زیرا بی نظمی تاثیر بسیار منفی بر جلوه آشپزخانه دارد. و زیبایی کابینت را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

انواع مدل کابینت 1397 درفروشگاه تخت طاووس

خرید مدل کابینت 1397

اهمیت چیدمان و  دکوراسیون آشپزخانه، موجب می شود که طراحان و سازنئگان کابینت، ر سال مجموعه ای جدید از کابینت ارائه کنند؛ در سال 1397 نیز متناسب با سلیقه، نیاز و فاکتورهای تاثیر گذار،  مجموعه از مدل کابیتا 1397 ارائه شده است.  افراد زیاید به چیدمان آشپزخانه خود اهمیت می دهند و  مدل کابینت 1397 را ، برای چیدمان کابینت آشپزخانه خود انتخاب می کنند؛ افراد در دو سبک کلاسیک و مدرن، می توانند کابینت مورد نظر خود را سفارش دهند.

افراد برای انتخاب مدل کابینت 1397، ابتدا سبک مورد نظر را انتخاب می کنند و با توجه به سایر اجزاء آشپزخانه، سبک کلاسیک یا سبک مدرن را انتخاب می کنند. پس از انتخاب سبک، طرح کابینت مناسب با فضای آشپزخانه را انتخاب می کنند و در گام بعدی متناسب با سایر اجزاء مانند رنگ کفپوش و رنگ دیوار، رنگ مورد نظر را برای کابینت انتخاب می کنند. در انتخاب رنگ به توصیه طراحان،  توجه به سایر اجزاء آَشپزخانه مهم است.

در گام بعدی، باید تعداد و نحوه قرار گرفتن کابینت در آشپزخانه تعیین شود. در این مرحله، با توجه به تعداد کابینت، جنس و سبک کابینت و همچنین متریال مورد استفاده مانند دستگیره های در، برآورد قیمت برای سازندگان امکان پذیر است. لازم به ذکر است قیمت کابینت بر حسب متر در نظر گرفته می شود نه متر مربع.

افراد برای سفارش مدل کابینت 1397 ، علاوه بر جنس و طرح، کیفیت و قیمت را نیز مورد توجه قرار می دهند

مدل کابینت 1397 در مجموعه ای گسترده از رنگ و طرح ارائه می شود. و می تواند به هم سلیقه ها پاسخ دهد.

اگر شما هم قصد خرید مدل کابینت 1397 را دارید و علاوه بر تنوع، زیبایی، کیفیت و قیمت نیز برای شما مهم است می توانید از مجموعه فروشگاهی تخت طاووس خرید کنید؛ در مجموعه فروشگاهی تخت طاووس در ساخت مدل کابینت 1397 ، متریال و یراق آلات با کیفیت مورد استفاده قرار گرفته است؛ برای ساخت و اجرا نیز استاندارد های لازم رعایت شده است.

شما می توانید از این مجموعه فروشگاهی ، مدل کابینت 1397 برای آشپزخانه خود انتخاب کنید و با یک خرید با کیفیت و مقرون به صرفه از زیبایی آن لذت ببرید.

انواع مدل کابینت 1397 در مجموعه فروشگاهی تخت طاووس ارائه شده است.

مدل کابینت 1397 با متریال و یراق آلات با کیفیت

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

تماس با ما

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 22:30

اینستاگرام تخت طاووس

تلگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 51 تخت طاووس

شماره تلفن: 02146084205 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page