کانال تلگرام

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 09120576319
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

مدل کابینت ام دی اف

تولید کابینت متوقف شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

یکی از مهم ترین فضاهای خانه، آشپزخانه است؛ آشپزخانه از قسمت هایی است که اعضای خانواده زمانی از روز را در آن سپری می کنند؛ اهمیت چیدمان آشپزخانه با توجه به گسترش آشپزخانه اپن بیشتر شده است؛ زیرا نمای آشپزخانه، از سایر قسمت های خانه مانند نشیمن، پذیرایی و یا اتاق خواب ها نیز مشخص است؛ بنابراین افراد برای چیدمان این فضا دقت زیادی به خرج می دهند.

در آشپزخانه کابینت بیشتر از سایر اجزاء ، جلب توجه می­کند و انتخاب آن بر نمای آشپزخانه بسیار تاثیرگذار است. کابینت در دو سبک کلاسیک و مدرن در آشپزخانه استفاده می شود و افراد متناسب با سلیقه و سایر اجزاء چیدمان، سبک مورد نظر را برای کابینت آشپزخانه انتخاب می کنند.

مدل کابینت MDF

برای انتخاب کابینت یک آشپزخانه، جنس کابینت از عناصر مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد؛ دسته بندی کابینت بر مبنای جنس عبارت است از: کابینت فلزی، کابینت تمام چوب کابینت MDF، کابینت هایگلاس و کابینت پی وی سی.

امروزه یکی از پرکاربرد ترین انواع کابینت، مدل کابینت MDF است که مورد توجه بسیاری از طراحان، سازندگان و خریداران قرار گرفته است.

برای ساخت مدل کابینت MDF از ضایعات دور ریختنی استفاده می شود؛  و تنوع رنگ و طرح مدل کابینت MDF به علت استفاده ضایعات دور ریختنی است. کابینت های گلاس و کابینت ممبران، که مورد استقبال زیادی قرار گرفته است، از انواع خاص تر کابینت مدل کابینت MDF است

مدل کابینت MDF تنوع گسترده ای دارد؛ اگر شما هم می خواهید برای آشپزخانه خود، مدل کابینت MDF سفارش دهید، با ما همراه باشید تا با نکات و ریزه کاری های سفارش مدل کابینت MDF آشنا شوید. و با آگاهی از ویژگیهای این محصول، یک کابینت زیبا و با کیفیت سفارش دهید.

 ام دی اف برای کابینت در سبک کلاسیک و مدرن قابلیت اجرا دارد و با توجه به قیمت مناسب آن و همچنین مقاومت بالایی که دارد می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. پس اگر تصمیم به سفارش کابینت چه در سیک کلاسیک و چه در سبک مدرن دارید، مدل کابینت MDF می تواند یکی از بهترین گزینه های شما باشد.

سبک مدل کابینت MDF

مدل کابینت MDF در دو سبک کلاسیک و مدرن قابل اجرا می باشد. افرادی که به سنتی ترکردن آشپزخانه تمایل دارند باید برای این منظور از کابینت در سبک کلاسیک استفاده کنند؛ در سبک کابینت کلاسیک بر روی درها طرح و نقشی وجود دارد؛ کابینت کلاسیک به کابینت فریم دار نیز معروف است؛ در کابینت کلاسیک با توجه به رنگ دکوراسیون کلی منزل، می توان به دلخواه از میان گستره ای از رنگ ها، رنگ مورد نظر را انتخاب نمود؛ از چوب طبیعی در کابینت به سبک کلاسیک، استفاده می شود. زیبایی خاص و جلوه ای منحصر به فرد با استفاده از چوب طبیعی در کابینت کلاسیک به وجود می آید. اما استفاده از چوب طبیعی به دلیل گران بودن چوب و نیاز به صرف زمان زیاد برای ساخت کابینت، بسیار گران بوده و افراد برای سفارش کابینت کلاسیک با استفاده از چوب باید هزینه زیادی متقبل شوند. امروزه برای کسانی که خواهان سبک کلاسیک برای کابینت هستند اما تمایل به پرداخت هزینه زیاد ندارند، امکان جایگزین کردن چوب با متریال ممبران که نوعی از ام دی اف می باشد فراهم شده است. یکی از متریال هایی که برای دکوراسیون کلاسیک استفاده می شود، ممبران است که نوعی ام دی اف با روکش پی وی سی است؛ ممبران نمایی مشابه چوب دارد. با استفاده از ممبران در ساخت کابینت به سبک کلاسیک، هزینه کمتری به افراد تحمیل می شود. یکی دیگر از ویژگی های ممبران، مقاومت بالای آن است که این مقاومت به علت روکش پلاستیکی می باشد. استفاده از ام دی اف امکان سفارش کابینت در سبک کلاسیک با قیمت مناسب را فراهم کرده است.

کابینت تمام چوب کابینت MDF

سبک دیگر دکوراسیون آشپزخانه، سبک مدرن است. کابینت ساده و به اصطلاح بدون فریم از ویژگی های سبک مدرن است. برای آشپزخانه به سبک مدرن از کابینت چوب و ام دی اف استفاده می شود. با نصب دستگیره های ساده و براق بر روی کشوها و در های کابینت سبک مدرن، میتوان جلوه خاصی به آن بخشید؛ این زیبایی بر جلوه یک آشپزخانه در سبک مدرن تاثیر گذار است.

کابینت ساده و بدون طرح و نقش از ویژگی های مهم کابینت در سبک مدرن است. علت بدون فریم نامیدن این سبک از کابینت، این است که تنها یک مرز باریک بین درها و کشوها وجود دارد. و هیچ نقش و طرحی بر روی درهای کابینت دیده نمی شود. درهای تخت و ساده از ویژگی های کابینت به سبک مدرن است. در ساخت کابینت مدرن، یکی از پرکاربرد ترین متریال، ام دی اف است؛ ام دی اف دارای ویژگی هایی است که استفاده از آن در سبک مدرن بسیار زیبا و مقرون به صرفه است. مدل های متنوعی از مدل کابینت MDF در سبک مدرن موجود است؛ ویژگی تنوع رنگ ام دی اف، نیز از عواملی است که استفاده از آن را برای کابینت های مدرن مناسب می سازد. افراد به راحتی می توانند رنگ دلخواه خود را که با سایر عناصر و اجزاء دکوراسیون آشپزخانه هماهنگ باشد انتخاب کنند و آن را برای آشپزخانه مدرن خود سفارش دهند. هزینه مناسب ام دی اف نسبت به چوب، موجب رواج کاربرد آن در ساخت کابینت مدرن شده است.

مزایا و معایب مدل کابینت MDF

از مزایای مدل کابینت MDF امکان هماهنگی با سایر عناصر و اجزاء آشپزخانه است. مقاومت در برابر رطوبت هوا و همچنین مقاومت در برابر  حرارت، از دیگر مزایای مدل کابینت MDF است.  به دلیل این ویژگی ها، استفاده از آن در آب و هوای مرطوب امکان پذیر است. به ویژه در مدل های جدید که رویه ام دی اف کاملا پرس شده است. و حتی ذره ای رطوبیت از آن عبور نمی کند.

یکی از مهم ترین ویژگی های این جنس از کابینت، تنوع طرح و رنگ مدل کابینت MDF است. با توجه به اهمیت رنگ کابینت و تاثیر آن بر زیبایی آشپزخانه، تنوع مدل کابینت MDF موجب استقبال گسترده شده است.

محبوبیت مدل کابینت MDF  در میان مردم، بسیار زیاد است و سازگاری MDF با طبیعت از دیگر مزایای این محصول است.

مدل کابینت MDF  نسب به چوب معمولی ویژگی هایی دارد. ظاهر زیبا، مقاومت بالا، قابلیت برش، ابزار خوری، تنوع فراوان، لبه های صاف، قابلیت شکل پذیری از ویژگی هایی است که ام دی اف دارد؛ قیمت مناسب ام دی اف نسب به چوب، موجب شده است که افراد از ام دی اف در ساخت کابینت استفاده کنند.

ام دی اف وزن سبکی دارد و همچنین تعمیر آن آسان است؛ از دیگرنکاتی که برای این محصول مورد توجه می باشد این است که محدودیتی در ابعاد و شکل در ام دی اف وجود ندارد؛ بنابراین می توان با توجه به مزایای استفاده از ام دی اف، طرح و رنگ کابینت را متناسب با چیدمان سایر اجزاء آشپزخانه سفارش داد.

مدل های متنوعی از مدل کابینت MDF در سبک مدرن

 رنگ مدل کابینت MDF

با استفاده از رنگ  می توان فضای کوچک آشپزخانه را بزرگ نمایی کرد؛ استفاده از ضایعات دور ریختنی برای ساخت مدل کابینت MDF موجب تنوع گسترده این محصول شده است.

استفاده از رنگ سفید و رنگ مشکی، در مدل کابینت MDF بسیار رواج دارد. در بعضی از طرح ها از ترکیب رنگ سفید و مشکی استفاده می شود و در بعضی از طرح ها رنگ سفید و یا رنگ مشکی به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد. در فضای آشپزخانه کوچک بهتر است غلبه رنگ سفید بیشتر باشد که فضا باز تر نشان داده شود.

در آشپزخانه های مدرن امکان استفاده از رنگ های زنده مانند قرمز، آبی و .... می تواند فضایی زیبا در آشپزخانه ایجاد کند.

رنگ های خنثی مانند طوسی نیز به تنهایی و یا در ترکیب با رنگ هایی دیگر مانند مشکی، سفید، قرمز، نارنجی و ... زیبایی خاص و منحصر به فرد به فضای آشپزخانه می دهد.

شما می توانید در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس مدل کابینت MDF خود را رنگ مورد نظر سفارش دهید و از هماهنگی میان کابینت و سایر اجزاء آشپزخانه لذت ببرید.

جنس مدل کابینت MDF

در ساخت کابینت ام دی اف حتما باید از جنس مرغوب استفاده کرد.  برای سفارش کابینت، در قسمت هایی که در معرض رطوبت بیشتری هستند مانند ظرف شویی، باید از جنس مقاوم تر استفاده کرد. همچنین با توجه به تجمع میکروب ها در قسمت ناهمواری ها، از جنس ام دی اف صاف و مسطح در سطح رویه کابینت استفاده نمایید.

دو نوع روکش اچ پی ال و روکش ملامینه در ساخت کابینت ام دی اف استفاده می شود. مقاومت بیشتر در برابر ضربه و آب و خراش در روکش اچ پی ال وجود دارد و افراد بیشتر تمایل به سفارش این روکش دارند.

به هنگام انتخاب جنس کابینت، در قسمت های بدنه، صفحه رویه و درب باید انتخاب صوررت گیرد. در برخی از سفارش ها برای بدنه نیز از ورق ام دی اف استفاده می شود و در بعضی از سفارش ها برای قسمت بدنه، نئوپان یا روکش ملامینه مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده از ام دی اف در بدنه، باید هزینه ای بیشتر متقبل شد.

مراقبت از مدل کابینت MDF

اگر  در ساخت مدل کابینت MDF از مواد اولیه مناسب استفاده شود و همچنین فرایند ساخت به خوبی انجام شود، و اصول نگهداری رعایت شود، دوام یک مدل کابینت MDF  می تواند بیشتر از بیست سال باشد.

یکی از نکته هایی که باید برای مراقبت از مدل کابینت MDF مورد توجه قرار بگیرد این است که در اسرع وقت آب و رطوبت را از بالای درب ها، لبه های کابینت، محل درزها و لبه کشوها پاک شود.

یکی دیگر از نکات در مراقبت از کابینت ام دی اف این است که برای شستشو از آب استفاده نشود.

توجه به بالانس پایه های کابینت، جلوگیری از قرار دادن اجسام گرم و با حرارت بر روی کابینت از دیگر اصول نگهداری است که باید رعایت شود.

در صورتی که مراقبت های لازم اعمال شد، اما کابینت ام دی اف آسیب دید، هرگز برای تعمیر آن خود اقدام نکنید و همیشه از یک متخصص کمک بگیرد.

مدل کابینت MDF در رنگ قرمز و مشکی

سفارش مدل کابینت MDF

به مجموعه ای از کمد ها و کشوهایی که برای قرار دادن لوازم آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد، کابینت گفته می شود؛ ابعاد و اندازه کابینت باید متناسب با وسایلی باشد که در آشپزخانه مورد نیاز است. در خانواده هایی که تعداد اعضای خانواده زیاد است و یا رفت و آمد زیادی دارند، تعداد کابینت ها باید بیشتر باشد.

خلاقیت در طراحی کابینت از نکات مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. برای مثال در فضاهایی مانند زیر گاز، می توان از کابینت طبقه ای به جای کشو استفاده کرد. همچنین می توان با طراحی یک شلف، وسایل مورد نیاز برای آشپزی را بر روی آن قرار داد. برای سفارش کابینت فضای موجود درآشپزخانه و فضای مورد نیاز برای وسایل در نظر گرفته می شود.

خرید مدل کابینت MDF

در طراحی دکوراسیون داخلی، کابینت ام دی اف از جمله عناصری است که مورد استفاده قرار می گیرد. درصد بسیاری از مشتریان، به علت تنوع طرح و رنگ مدل کابینت MDF به سمت این محصول متمایل شده اند. انواع مختلف گلاس و ممبران از جمله انواع ام دی اف است.

 افراد پس از انتخاب سبک، طرح، رنگ و ابعاد کابینت، اقدام به سفارش می کنند.

برای خرید مدل کابینت MDF علاوه بر توجه به جنبه های بصری، باید کیفیت نیز مورد توجه قرار بگیرد. بنابر این باید از جنس مرغوب در بدنه، درب و رویه کابینت استفاده شود؛ همچنین باید از یراق آلات مناسب در ساخت مدل کابینت MDF استفاده شود. کیفیت ساخت نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.

اگر شما هم تمایل به خرید مدل کابینت MDF دارید، می توانید با خرید از مجموعه فروشگاه های تخت طاووس، از میان مجموعه ای متنوع و زیبا، مدل کابینت MDF مناسب با سبک چیدمان خود را انتخاب نمایید؛ شما با خرید از این مجموعه به کیفیت مدل کابینت MDF و کیفیت ساخت محصول خود اطمینان دارید. و با رعایت نکات نگهداری از ام دی اف می توانید سالها از مدل کابینت MDF خود لذت ببرید.

خرید مدل کابینت MDF به ویژه در صورتی که جنس بدنه نیز ام دی اف باشد، هزینه زیادی به افراد تحمیل می کند؛ اما با خرید از مجموعه فروشگاه های تخت طاووس، به علت حذف واسطه، می توان مدل کابینت MDF را با قیمتی مقرون به صرفه سفارش داد.

مدل کابینت ام دی اف

تولید کابینت متوقف شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 09120576319  

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page