کانال تلگرام

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 09120576319
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

قیمت سرویس خواب دو نفره

معمولا سرویس خواب شامل تخت خواب،میز آرایش و یا میز توالت،میزعسلی،کمد،آینه،مبل پاتختی (پاف) می شود.

در تمامی سرویس های خواب این امکانات لحاظ شده است منتهی طرح و مدل آن متفاوت است. برای مثال در خرید سیسمونی کودک و خرید سرویس خواب برای کودک معمولا هم از طرح های کودکان استفاده شده و هم این که تخت خواب او دارای حفاظ است. به هر حال با توجه به این که متداول ترین سرویس خواب، سرویس خواب دو نفره است لازم به ذکر است که مدل ها و طرح های مختلفی از آن در بازار وجود دارد که بر روی قیمت سرویس خواب دو نفره تاثیر خواهد گذاشت. در این مقاله ما به بررسی هر یک از ملزومات یک سرویس خواب دو نفره استاندارد خواهیم پرداخت تا در زمان خرید بدانید که هزینه خود را به چه منظور صرف می کنید.

سرویس خواب پرفروش مدل کاج

قیمت سرویس خواب دو نفره براساس مدل تخت خواب

با توجه به این که یکی از فاکتورهای موثر برقیمت سرویس خواب دو نفرهتخت خواب است لذا باید بدانید که در انتخاب تخت خواب به چه ویژگی هایی باید توجه داشت:

1_توجه به ابعاد تخت خواب

قرار است این تخت خواب با تمام امکانات سرویس خواب دو نفره در داخل یک اتاق چیده شوند. لذا شما باید ابتدا ابعاد اتاق را داشته و سپس در انتخاب تخت با توجه به این مسئله خرید را انجام دهید. همچنین دقت داشته باشید که ابعاد تخت خواب به اندازه ای باشد که در زمان خوابیدن بر روی آن پاها آویزان نشود زیرا این حالت به پا آسیب زده و پس از مدتی عوارضی را به دنبال خواهد داشت.

2_جنس تخت خواب

امروزه هم تخت خواب چوبی و هم تخت خواب mdf در بازار وجود دارد. جنس تخت خواب بر روی قیمت سرویس خواب دو نفره تاثیر می گذار. اولین سرویس خواب دو نفره که وارد بازار شد از جنس چوب بودند که چوب های درختان برای این منظور استفاده می شد تا این که با ورود mdf به بازار و طرح های زیباتری که بر روی آن ایجاد شد علاقه مردم به این جنس از سرویس خواب دو نفره و تختخواب علاقمند شدند. جالب است بدانید که اصل فنگ شویی بیان می کند که بهترین سرویس خواب دو نفره، از جنس چوب است.

سرویس خواب دو نفره اسپرت

3_فاصله تخت خواب تا زمین

توجه داشته باشید که تخت خواب هایی که فاصله کمی تا زمین دارند و یا این که فضای خالی زیر آن ها با کشو بسته شده اند مناسب نیستند چرا که باید یک فضای باز زیر تخت وجود داشته باشد تا هوا جریان یابد این مسئله در مورد سرویس خواب دو نفره اهمیت بیشتری پیدا می کند. البته در زمان قرار دادن تخت در داخل اتاق بهتر است فاصله ای هم با دیواره ها داشته باشد.

4_ تخته پشتی تخت خواب

بر طبق استاندارد حتما باید یک تخته بزرگ و محکم پشت تخت خواب وجود داشته باشد. متاسفانه بسیاری از عروس و دامادها در زمان خرید سرویس خواب دو نفره به این نکته توجه نکرده و تخت خوابی را خریداری می کنند که یا تخته پشتی نداشته و یا این که این تخته کوتاه است. توصیه می کنیم که یا سرویس خواب دو نفره  را از جنس mdf و یا از جنس چوب انتخاب کنید که تخته پشتی هم چوبی باشد نه از آهن. البته جنس همین تخته پشتی بر روی قیمت سرویس خواب دو نفره بسیار تاثیرخواهد گذاشت.

مدل سرویس خواب دو نفره شیک

قیمت سرویس خواب دو نفره براساس میز عسلی:

معمولا میز عسلی در سرویس خواب دو نفره بیشتر کاربرد دارد هر چند برای کودک و یا سرویس خواب تک نفره هم میز عسلی در نظر گرفته شده است. در خرید میز عسلی به چند نکته توجه داشته باشید:

در سرویس خواب دو نفره میز عسلی بزرگ تر خواهد بود در نتیجه قیمت سرویس خواب دو نفره هم بیشتر از مدل های دیگر است.

به هر حال وجود یک میز عسلی در کنار تخت خواب به منظور گذاشتن چراغ خواب، یک جعبه دستمال و... ضروری است.

شما می توانید در زمان خرید سرویس خواب دو نفره طرح متفاوتی را برای میز عسلی انتخاب کنید ولی بهتر است برای ایجاد هارومنی در اتاق خواب حتما میز عسلی را با سایر اجزای سرویس خواب ست کنید. تفاوت قیمت سرویس خواب دو نفره در مدل های مختلف، به مدل میز عسلی هم بستگی دارد.

با توجه به این که در کشوهای میز عسلی سرویس خواب دو نفره باید وسیله قرار داد، لذا جادار بودن و راحتی در باز و بسته شدن آن را کنترل کنید.

سرویس خواب جدید اسپرت

قیمت سرویس خواب دو نفره براساس میز و آینه آرایش:

در همه انواع سرویس خواب میز توالت وجود دارد اما طراحی آن بسته به کارایی آن متفاوت است. برای مثال یکی از عوامل موثر در قیمت سرویس خواب دو نفره همین طراحی های روی میز توالت و آینه آرایش است. گاها دقت کرده اید که آینه و میز آرایش منبت کاری بوده و یا طرح های زیبایی بر روی قسمت بدنه و حتی آینه پیاده شده است. مسلما هر چه میز و آینه آرایش ساده تر باشند نهایتا منجر می شوند که قیمت سرویس خواب دو نفره و یا تک نفره کمتر شود. جالب است بدانید که امروزه به دلیل سبک های جدید که در طراحی انواع سرویس خواب دو نفره وجود دارد مشتریان می توانند از میان کاتالوگ هایی که در اختیار دارند بهترین گزینه را انتخاب نمایند.

قیمت سرویس خواب دو نفره براساس کمد لباس:

یکی از مهمترین قسمت های سرویس خواب دو نفره کمد لباسی است. در سرویس خواب دو نفره این کمد بزرگتر است چرا که باید لباس های دو نفر را داخل آن قرار داد همین عامل باعث می شود که قیمت سرویس خواب دو نفره نسبت به سرویس تک نفره بیشتر شود. در خرید کمد لباسی باید به ابعاد اتاق توجه داشته باشید. دقت کنید که پس از قرار دادن تخت در داخل اتاق چه میزان فضای خالی باقی می ماند و سپس اقدام به خرید کمد لباسی کنید. عدم توجه به این مسئله نه تنها منجر به افزایش قیمت سرویس خواب دو نفره خواهد شد بلکه منجر به عدم کارایی کمد نیز می گردد. لذا قبل از هر چیز برای جلوگیری از هدر رفتن هزینه و بلا استفاده ماندن کمد حتما فضای خالی اتاق را اندازه گیری کنید.

قیمت سرویس خواب دو نفره

قیمت سرویس خواب دو نفره براساس مبل پاتختی:

در ابتدا لازم است تعریفی از پاف داشته باشیم. پاف در واقع به مبلی گفته می شود که معملا پایه های آن پیدا نیست و حالت یک صندوقچه را دارد. اگر چه پاف به صورت شزلون هم ساخته می شود ولی شکل استاندارد پاف همان فرم صندوق مانند است. پاف معمولا همراه با سرویس خواب دو نفره ارائه می شود که امروزه در سرویس های خواب طرح های جدید از پاف وارد بازار شده است. مهمترین عملکرهای پاف عبارتند از:

قبل از خواب شما می توانید برای ماساژ دادن پا و ایجاد آرامش قبل از خواب در بدن خود روی پاف دراز بکشید.

در داخل پاف می توان وسایل کوچک زیادی را نگهداری کرد. لذا در سرویس خواب دو نفره که مسلما وسیله بیشتری باید در داخل اتاق قرار گیرد بهتر است خرید پاف انجام شود.

همچنین در زمانی که شما مهمان دارید اما مبلمان به اندازه کافی نیست خودتان می توانید از پاف سرویس خواب دو نفره استفاده کرده و روی آن بنشینید.

 سرویس خواب دو نفره سفید رنگ

توجه داشته باشید که اندازه و جنس پاف بر روی قیمت سرویس خواب دو نفره تاثیر خواهد گذاشت.  لذا با توجه به این که پاف در اتاق خواب فضایی را اشغال می کند از همان ابتدا در خرید آن دقت کنید تا بدون استفاده باقی نماند.

جالب است بدانید که پاف در سرویس خواب دو نفره می توان نقش یک میز را نیز ایفا کند. گاها انسان دوست دارد که به جای نشستن روی مبل و یا پشت میز، بر روی زمین نشسته و غذا بخورد و یا این که فیلم مورد علاقه خود را تماشا کند. در این زمان می توانید برای چیدن سفره غذا و یا قرار دادن خوراکی ها از پاف کمک بگیرید که همانند غذا خوردن چینی ها خواهد شد.

پاف برای بازی های دورهمی نیز بسیار مناسب است. به عنوان نمونه از پاف سرویس خواب دو نفره می توان به عنوان میز شطرنج هم استفاده نمود.

در نهایت این که اگر اندازه پاف سرویس خواب دو نفره بزرگ و مناسب باشد به عنوان مبل راحتی می توان از آن کمک گرفت.

در خرید پاف دقت داشته باشید که گاها قیمت سرویس خواب دو نفره به دلیل جنس پاف و اندازه آن افزایش می یابد در حالی که بقیه تجهیزات سرویس خواب کاملا قیمت مناسبی را خواهند داشت.

قیمت سرویس خواب دو نفره

بررسی قیمت سرویس خواب دو نفره در مدل های مختلف:

اگر شما قصد دارید برای اتاق خود و همسرتان یک سرویس خواب دو نفره خریداری کنید زمانی که وارد بازار می شوید طرح ها و مدل های بسیار زیبایی را خواهید دید که قدرت انتخاب شما را بالا خواهند برد. البته قیمت سرویس خواب دو نفره در مدل های مختلف متفاوت خواهد بود. برای نمونه امروزه طرح های بسیار فانتزی و جذاب از سرویس خواب دو نفره در بازار وجود دارد که توجه زیادی را به خوب جلب کرده است. لازم به ذکر است که قیمت سرویس خواب دو نفره به صورت عمده به مدل و طراحی های سرویس خواب بستگی دارد. برای مثال سرویس خواب کلاسیک، سلطنتی، فانتزی و مدرن هم اکنون در فروشگاه های مختلف عرضه می شود که افراد با سلیقه خود و متناسب با فضایی که در اختیار دارند می توانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

عوامل موثر بر قیمت سرویس خواب دو نفره:

میزان فروش سرویس خواب دو نفره بیشتر از مدل های دیگر است به همین دلیل است که در بازار این دسته از سرویس های خواب را بیشتر خواهیم دید. زمانی که قرار است شما سرویس خواب دو نفره خریداری کنید در مورد قیمت باید به چند نکته توجه داشت:

جنس سرویس خواب بسیار مهم است. مثلا سرویس خواب دو نفره می تواند از جنس چوب باشد و یا  mdf که این مسئله تفاوت قیمت زیادی را به وجود خواهد آورد. البته بسته به محل زندگی خود جنس سرویس خواب را انتخاب کنید مثلا اگر می دانید رطوبت خانه بالاست جنس چوب شاید برای شما مناسب نباشد.

ثیمت سرویس خواب مدل سلطنتی

قیمت سرویس خواب دو نفره که کلیه امکانات را داشته باشد بیشتر از زمانی است که برخی از امکانات سرویس خواب حذف می شود. علت این که گفته می شود قبل از خرید سرویس خواب ابتدا ابعاد اتاق را تعیین کنید به این دلیل است که هزینه اضافی پرداخت نکنید و بعد متوجه شوید که بخشی از وسایل باید در انباری گرد و خاک خورده و بلا استفاده باقی بمانند.

طراحی سرویس خواب هم به صورت چشمگیری بر قیمت سرویس خواب دو نفره تاثیر دارد. امروزه ما طرح های مختلفی را شاهد هستیم برای مثال در سرویس خواب سلطنتی منبت کاری های زیادی بر روی چوب سرویس خواب اعمال می شود و یا در سرویس های خواب mdf طرح های فانتزی و امروزی به کار می رود که بسته به سلیقه افراد مورد استقبال قرار می گیرند.

پیشنهاد میکنیم به این نکات توجه کنید:

در زمان خرید سرویس خواب دو نفره دقت داشته باشید که جنس تقلبی به شما فروخته نشود. ممکن است که به شما گفته شود که این سرویس خواب mdf ترکیه است و این سوال پیش می آید که از کجا می توان مطمئن شد و بدانیم که جنس باکیفیت به ما فروخته شده و جنس سرویس خواب مرغوب و جنس ترکیه ای است. توصیه می کنیم که به سراغ فروشگاه هایی بروید که برای کالاهای خود خدمات پس از فروش و گارانتی در نظر می گیرند تا براساس قیمت سرویس خواب دو نفره که بیان می شود، انتخاب باکیفیتی داشته باشید. چرا که اگر در مدت اعتبار گارانتی مشکلی برای هر یک از اجزای سرویس خواب دو نفره پیش بیاید آن نمایندگی موظف است که مشکل را رایگان رفع کند لذا داشتن گارانتی برای مدل های مختلف سرویس خواب دو نفره نشان دهنده کیفیت آن است.

همچنین شما میتوانید از فروشگاه ما به صورت اینترنتی خرید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید قبل از آن پیشنهاد میکنیم مقاله خرید اینترنتی تختخواب دو نفره را مطالعه بفرمایید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 09120576319  

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page