کانال تلگرام

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 09120576319
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

صندلی راک

آیا می دانید صندلی راک دارای چه مزیت هایی می باشد؟ آیا می دانید صندلی راک را از چه جنسی تولید می کنند؟ آیا می دانید خرید اینترنتی انواع صندلی راک چه فوایدی برای مصرف کننده این محصول دارد؟

صندلی مادر بزرگ با عسلی

صندلی راک یکی از محصولاتی است که می تواند هم در دکوراسیون منازل تاثیرات مثبتی داشته باشد و هم نقش بسزایی در سلامتی افراد داشته، از این رو معمولا در هر خانه ای این محصول مورد نیاز می باشد. بی شک با شنیدن نام صندلی راک تصویری که در ذهن شما تداعی می شود، یک پیرزن بوده که در حال استراحت بر روی صندلی راک می باشد. این موضوع بیشتر به این دلیل می باشد که در سال های قبل از این نوع صندلی به جهت درمان درد در نقاط مختلف بدن استفاده می شده، البته خاصیت آرام بخشی این نوع صندلی ها نیز در استفاده از آنها بی تاثیر نمی باشد.

صندلی راک را شرکت های تولید کننده در طرح های مختلفی تهیه و تولید می کنند. امروزه معمولا صندلی های راک با ظاهر مدرن و بسیار شیک تهیه و تولید می شوند، همین موضوع باعث شده تا افراد کم سن و سال نیز علاقه به نشستن بر روی این صندلی ها داشته و از مزایایی که صندلی راک داشته، بهره مند می شوند.

صندلی راک سفید

مکان مناسب برای استفاده صندلی راک

صندلی راک محدودیت خاصی برای استفاده در مکانی به خصوص نداشته و می توان آن را در هر فضایی مورد استفاده قرار داد. در سال های نخستی که صندلی راک اختراع و تولید شد، اغلب برای فضاهای باز مورد استفاده قرار می گرفت. زیرا هم هوای آزاد و هم آرامش خاصی که این صندلی بوجود آورده، می تواند باعث کاهش خستگی روزمره انسان شود. این موضوع چند سالی ادامه داشت تا اینکه از این صندلی ها در فضای داخلی ساختمان ها نیز استفاده نمودند. زیرا می توان بر روی صندلی راک کتاب مورد علاقه را مطالعه نموده، در حالی که می توان قهوه و یا چای داغ نیز تهیه کرده و در حین مطالعه نوشید. این کار می تواند باعث کم شدن استرس و همچنین رفع خستگی کارهای روزمره شود.

بدین ترتیب در حال حاضر صندلی راک هم در فضاهای باز مانند باغ و غیره و هم در محیط داخلی منازل مورد استفاده قرار می گیرد. البته طبیعی است که این موضوع به مکانی که افراد زندگی می کنند مرتبط بوده، مثلا افرادی که در روستاها زندگی کرده، می توانند در حیاط خانه های خود نیز از این صندلی بهره مند شوند و افرادی که در آپارتمان زندگی می کنند، می توانند در داخل ساختمان از صندلی راک استفاده کنند.

صندلی راک یک نفره

صندلی راک خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مهمترین مسائل در افزایش کیفیت صندلی راک، این است که سازنده آن را با استفاده از چه مواد اولیه ای تولید کرده باشد. یکی از بهترین نمونه از صندلی های راک موجود در بازار، مدل های چوبی می باشند. صندلی راک چوبی را بهتر است از چوب هایی تهیه و تولید کرده، که دارای مقاومت نسبتا بیشتری نسبت به سایر چوب ها باشند. معمولا چوب گردو و راش را می توان جزء آن دسته از چوب هایی دانست که مقاومت آنها بسیار مناسب بوده و گزینه خوبی برای تولید صندلی راک چوبی می باشند.

صندلی راک خوب باید به نحوی تولید شده باشد که در مدت زمان کوتاهی قطعات مختلف آن از هم جدا نشوند، مثلا صندلی راک چوبی را بهتر است با استفاده از بست های مخصوص تهیه و تولید نمود. این موضوع باعث می شود تا مقاومت بسیار مناسب تری نسبت به صندلی هایی که با استفاده از چسب به هم متصل شده اند، داشته باشند. قسمت های زاویه دار صندلی که در کف صندلی جهت تاب خوردن صندلی قرار می گیرند، باید به صورت اصولی طراحی و تولید شده باشند. در غیر اینصورت زاویه تاب آن زیاد شده و حالتی مانند احساس پرت شدن به انسان دست می دهد.

صندلی راک جدید

تاثیر صندلی راک بر روی سلامتی

شاید باور این موضوع کمی مشکل باشد اما با توجه به تحقیقات بسیار زیادی که انجام شده است، این موضوع ثابت شده که صندلی راک می تواند نقش بسزایی در سلامتی افرادی که از آن استفاده می کنند داشته باشد. یکی از مشهودترین مواردی که با مشاهده صندلی راک می بینید، حرکت گهواره مانند آن می باشد، این نوع حرکت می تواند خاصیت آرام بخش بودن را داشته باشد. به همین خاطر معمولا افراد زمانی که به خلوت و آرامش نیاز داشته باشند، بهترین گزینه را صندلی راک می دانند.

صندلی راک می تواند باعث بهبود گردش خون در بدن انسان شود. همین موضوع خود می تواند مزایای بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. یکی از بهترین آنها رسیدن اکسیژن بیشتر به مفاصل انسان می باشد. این موضوع می تواند باعث کاهش درد آرتروز کمر و گردن بشود. همچنین نشستن بر روی صندلی راک و انجام تمرینات ساده، می تواند باعث انعطاف بیشتر در زانو و قدرتمند تر شدن زانو ها بشود.

صندلی راک دو نفره

استفاده از صندلی راک جهت خواباندن کودک

از سال های بسیار دور یکی از بزرگترین دغدغه های افرادی که صاحب فرزند می شوند، خوابیدن کودک و آرامش ان می باشد. اما معمولا در اغلب موارد کودک به خاطر عدم احساس ارامش و یا دلایل بسیار زیاد دیگر، به سختی می خوابد. این موضوع هم باعث آزار و اذیت کودک شده و هم برای والدین او به شدت آزار دهنده می باشد.

استفاده از انواع صندلی راک می تواند باعث شود تا بتوان کودک را به راحتی و در آرامش کامل خواباند. برای این کار کافی است کودک را در آغوش خود گرفته و بر روی صندلی راک بنشینید. بدین ترتیب کودک به خاطر اینکه در آغوش مادر و یا پدر خود بوده، به شدت احساس آرامش کرده و به خاطر حرکت گهواره ای که صندلی راک داشته، به راحتی غرق در خواب می شود. این روش در سال های اخیر تبدیل به یکی از بهترین و کارامد ترین روش ها جهت خواباندن راحت و سریع کودک شده است. بدین ترتیب صندلی راک معمولا تبدیل به یکی از اصلی ترین وسایل در هر خانه ای شده است، زیرا باعث آرامش و همچنین آسایش خانواده ها می شود.

صندلی راک طلایی رنگ

صندلی راک و رفع بی خوابی

شاید تا به حال با افرادی مواجه شده باشید که دچار اختلالات خواب می باشند. معمولا این افراد رنج زیادی می کشند، زیرا نخوابیدن به صورت عمیق و به مدت کافی، باعث خستگی افراد می شود. به خاطر نوع طراحی و حرکت گهواره ای که صندلی راک دارد، می تواند باعث شود تا افراد در مدت زمان کوتاهی به خواب بسیار عمیقی بروند.

این موضوع اغلب به خاطر حرکت های گهواره ای و تداعی دوران کودکی افراد می باشد. بدین ترتیب می توان بدن مصرف دارو و حتی بدون صرف هزینه های بسیار زیاد، بی خوابی و یا کم خوابی که یکی از بزرگترین مشکلات بشر امروزی بوده را به راحتی برطرف نمود. البته عوامل دیگری هم در بهبود خواب دخیل می باشند، که رعایت آنها به همراه استفاده از صندلی راک می تواند نتیجه بهتری بدهد. زیرا در اغلب موارد فکر زیاد باعث بی خوابی می شود، در نتیجه نیاز است تا در هنگام نشستن بر روی صندلی راک یک موزیک دلنشین گوش داده، تا بدین ترتیب فکر به راحتی آزاد شود و فرد بتواند در مدت زمان اندکی به خواب عمیق برود. بدین ترتیب معمولا نتیجه بدست آمده را می توان بسیار مطلوب و مفید ارزیابی نمود.

صندلی راک مدرن

انواع صندلی راک موجود در بازار

معمولا بسیاری از افراد با شنیدن نام صندلی راک به فکر صندلی های چوبی قدیمی می افتند. اما امروزه با پیشرفت های بسیار زیادی که در زمینه های مختلف انجام شده است، صندلی های راک با مدل ها و جنس های مختلفی تهیه و تولید شده اند که هر کدام از آنها نیز دارای یک سری مزیت های مخصوص به خود نیز می باشند. تنها چیزی که در همه مدل های صندلی راک مشترک بوده، قابلیت حرکت گهواره ای آنها می باشد. همین موضوع باعث جذابیت بیشتر این صندلی ها و افزایش میل و رغبت به استفاده از آنها می شود.

صندلی راک را معمولا تولیدکنندگان از بهترین مواد اولیه تهیه و تولید می کنند، تا بتوان سال های سال از آن استفاده کرد. با توجه به تنوع زیاد صندلی های راک، می توان به مدل های چوبی، لهستانی، راحتی(با فوم و پارچه) ، مدرن، باغی، و... اشاره کرد. هر کدام از این نمونه های نامبرده را می توان در محیط های مختلف مورد استفاده قرار داد. بهتر است با توجه به سلیقه فردی صندلی راک انتخاب شود، تا بتوان سالها بدون اینکه از آن خسته شده، استفاده نمود.

صندلی ارک یا صندلی مادربزرگ

کدام نوع صندلی راک مناسب تر است؟

معمولا انواع مختلف صندلی راک موجود در بازار می توانند کارایی مناسبی داشته باشند اما بهتر است که با توجه به مزایای آنها و شرایط موجود، صندلی راک مد نظر را انتخاب نمود.

صندلی راک چوبی: این نوع صندلی را حتما تا به حال مشاهده نموده اید، این نوع از صندلی راک با توجه به ظاهر کلاسیک، می تواند مورد پسند افراد بسیار زیادی قرار بگیرد.

صندلی راک لهستانی: این مدل از صندلی های راک بسیار شیک، مدرن و لاکچری می باشند، از این رو استقبال بسیار زیادی از آنها در بازار می شود. معمولا با استفاده از این نوع صندلی می توان دکوراسیون منزل را متحول کرد.

صندلی راک

صندلی راک راحتی: این نوع از صندلی های راک با داشتن فوم و پارچه بسیار نرم می باشند. بدین ترتیب می توانند گزینه ای بسیار مناسب برای کودک و نوجوانان و یا هر فردی که تمایل دارد بر روی صندلی های بسیار نرم بنشیند، باشد.

صندلی راک مدرن: شاید افرادی را دیده باشید که عاشق استفاده از محصولات مدرن می باشند و با استفاده از محصولات کلاسیک میانه ی خوبی ندارند. صندلی راک مدرن می تواند گزینه ای بسیار مناسب و ایده آل برای آنها باشد.

صندلی راک باغی: معمولا با توجه به نوع کاربردی که این صندلی داشته، مثلا در فضای باز مانند حیاط، بالکن و باغ از ان استفاده می شود، آن را از مواد ضد آب تولید کرده اند تا آسیبی نبیند.

صندلی راک کرمی

صندلی راک را از کجا می توان خرید؟

شاید افراد زیادی را مشاهده کرده باشید که تمایل به خرید صندلی راک دارند، اما زمان کافی برای رفتن به بازار و جست و جوی مغازه های متعدد برای پیدا کردن مدل مورد نظر خود را نداشته باشند. بهترین گزینه ای که می توان به این افراد پیشنهاد کرد، خرید اینترنتی صندلی راک می باشد. برای اینکه بتوان انواع صندلی راک را با بهترین قیمت ممکن خریداری نموده، بهتر است به سایت های معتبر مراجعه نمود.

شرکت تخت طاووس دارای یکی از مجهزترین و معتبرترین سایت ها در حوزه فروش انواع صندلی راک می باشد. با مراجعه به سایت شرکت تخت طاووس می توان انواع مدل های تولید شده را مشاهده نموده و با توجه به سلیقه و میزان بودجه ای که در اختیار بوده، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرد. خرید اینترنتی صندلی راک باعث می شود تا به طور خود به خود واسطه ها حذف شوند. این موضوع تاثیر بسیار زیادی در کاهش قیمت صندلی راک برای مصرف کننده دارد. بدین ترتیب می توان گفت که از طریق اینترنت می توان با ارزان ترین قیمت ها، صندلی راک مورد نظر خود را خریداری کرد.

صندلی راک قهوه ای

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 09120576319  

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page