فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

مبل استیل فرانسوی

هنگام بررسی مشخصات یک مبل استیل فرانسوی می‌توانید دقت و ظرافتی را که طراح به کار گرفته تا بتواند منبت کاری‌های این مبل‌ها را خلق کند به وضوح مشاهده کنید. به گونه‌ای که یک مبل فرانسوی با هیچ کدام از مدل‌های دیگر تولید شده کمترین مشابهتی ندارد، این تنوع نقش و طرح و مدل به حدی است که حتی در بین مدل‌های متنوع مبل‌های فرانسوی نیز نمی­توانید دو مدل را که به یک شکل هستند مشاهده کنید.

مبل استیل فرانسوی

ذوق و سلیقه‌ای که برای طراحی و ساخت این مبل‌ها به کار گرفته شده، به نوبه خود ستودنی است؛ زیرا مبل استیل فرانسوی را بسیار خاص و متفاوت نشان می‌دهد، تا افرادی که به مبل‌هایی ظریف و در عین حال زیبا و جذاب نیاز دارند بتوانند مدل دلخواهشان را در بین این مبل‌های به راحتی انتخاب کنند، بدون این که نیاز باشد تمام فروشگاه‌های سطح شهر را برای خرید یک مبل استیل خاص و متفاوت زیر پا بگذارند.

مبل استیل فرانسوی جدید

شنیدن واژه مبل استیل جدید برای تمام مشتریانی که علاقه‌مند هستند دکوراسیون داخلی متفاوتی با دیگران داشته باشند، بسیار خوشایند است؛ زیرا طراحی مبل‌های استیل جدید در اثر گذر زمان دستخوش تغییرات بسیاری شده و از حالت سنتی بودن خارج شده است.

در انواع مبل استیل جدید، دیگر تاج‌های ساده و یک رنگ بزرگ نقره‌ای یا طلایی دیده نمی‌شود، بلکه این مدل تاج‌ها جایگاهشان را به تاج‌های ساده‌ای که در بخشی از آن‌ها رنگ طلایی به کار رفته است، داده‌اند؛ بنابراین این مبل‌ها دوره امپراتوری و سلطنت جدیدی را پیش روی ساکنین خانه و میهمانان به نمایش می‌گذارند.

یکی از زیباترین مدل‌های جدید، مبل استیل فرانسوی است که تاکنون توانسته به خوبی در قلب مشتریان جای خودش را باز کند و در اولین نگاه دل آن‌ها را ببرد. در ادامه برخی از ویژگی‌های مبل‌های فرانسوی برای آشنایی بیشتر مورد بررسی قرار گرفته است.

 

استفاده از بهترین چوب‌ها جهت ساخت اجزای مبل

اصلی‌ترین عنصر مبل استیل فرانسوی را می‌توان نوع چوب انتخاب شده برای ساخت آن در نظر گرفت؛ زیرا فریم اصلی مبل، تاج، پایه‌ها، دسته مبل و ... از چوب ساخته می‌شوند و در صورتی که از چوب نامناسبی در ساخت مبل استفاده شده باشد، کیفیت آن در کمترین زمان به شدت افت خواهد کرد.

چوب عنصری است که به دلیل این که از دل طبیعت جدا شده و به زندگی انسان‌ها راه پیدا کرده، حس آرامشی وصف نشدنی با خود به همراه دارد. به همین دلیل جهت ساخت مبل استیل فرانسوی و انواع وسایل خواب از چوب استفاده می‌شود.

چوبی که در ساخت تاج، دسته ها و پایه های مبل‌های زیبای فرانسوی مورد استفاده قرار می‌گیرد، معمولاً از جنس راش یا روس است؛ زیرا تراش‌ها و منبت کاری‌ها بر روی این چوب­ها به بهترین نحو ممکن نقش می‌بندد و کیفیت بالای چوب، امکان استفاده طولانی مدت از مبلمان را فراهم می‌کند.

اما با توجه به این که چوب‌های راش و روس نسبتاً گران قیمت هستند، برخی از تولید کنندگان مبل‌های فرانسوی از چوب‌های معمولی جهت طراحی فریم که اصلی‌ترین قسمت مبل است استفاده می‌کنند. این نمونه از مبل‌ها هنگام استفاده صدا می‌دهند و جلوه سلطنتی بودن مبلمان را به طور کامل زیر سوال می‌برند!

بنابراین هنگام خرید مبل استیل فرانسوی علاوه بر قیمت به کیفیت ساخت مبلمان نیز توجه داشته باشید تا طعمه تولیدکنندگانی که مبل‌های بی‌کیفیت را با قیمتی بالا به فروش می‌رسانند نشوید.

 

انتخاب پارچه مبل استیل فرانسوی

اگر به طراحی‌های فرانسوی‌ها توجه کرده باشید متوجه می‌شود که به هیچ عنوان طرح‌های شلوغ و در هم برهم را نمی‌پسندند، به همین دلیل پارچه‌هایی که برای مبل‌های فرانسوی انتخاب می‌شود به نسبت ساده است و  در برخی از مواقع تنها یک طرح خاص و منحصر به فرد بر روی آن قابل مشاهده می‌باشد.

رنگ بندی خاص و متفاوت پارچه در کنار جنس بسیار باکیفیت و مناسب آن سبب می‌شود که مشتری بی‌چون و چرا راغب به انتخاب این نمونه از مبل‌ها باشد؛ زیرا رنگ بندی این مبل‌ها به حدی هوشمندانه در نظر گرفته می­شود که هر فردی با هر سلیقه‌ای را می‌تواند مجذوب و مسحور خویش کند.

از مزایای ساده بودن پارچه و تاج و... مبل استیل فرانسوی می‌توان به این نکته اشاره کرد که امکان ست کردن آن با دکوراسیون‌های مختلف بسیار راحت است؛ بنابراین علاقه‌مندان به خرید این مبل‌های خاص نگرانی از بابت این که باید چیدمان داخلی را برای هماهنگ شدن با مبل تغییر دهند نخواهند داشت و با آسودگی خاطر مدل دلخواهشان را انتخاب و خریداری می‌کنند.

از دیگر نکات قابل توجهی که برای خریداران مبل‌های سلطنتی بسیار اهمیت دارد می‌توان به قابل شستشو بودن پارچه استفاده شده اشاره کرد؛ زیرا مبل‌های سلطنتی ممکن است در اثر جذب گرد و خاک محیط یا ریختن چای کثیف شده باشند.

 با وجود پارچه قابل شستشو مبل می‌توانید هر چند ماه یک‌بار آن را با شامپو مناسب و ابر تمیز کنید تا مبل استیل فرانسوی همیشه مانند نگینی جذاب در گوشه اتاق بدرخشد.

تعداد مبل استیل فرانسوی

تعداد مبل استیل فرانسوی از دیگر نکاتی است که خریداران به آن توجه نشان می‌دهند. این نمونه از مبل‌های سلطنتی نیز مانند دیگر مدل‌ها به صورت سه نفره، دو نفره و تک نفره طراحی و عرضه می‌شوند. هر چند در بیشتر مدل‌ها یک کاناپه سه نفره دیده می‌شود که در اطراف آن مبل‌های تک نفره قرار گرفته‌اند.

برخی از مبل‌های تک نفره فرانسوی به صورت ساده طراحی می‌شوند، اما برخی دیگر از صندلی‌های تک نفره دارای دسته‌ و در اولین نظر متوجه می‌شوید که این مدل مشابه مبل سه نفره با همان نقش و طراحی اما در ابعادی کوچک‌تر است.

 انواع مبل استیل فرانسوی موجود در بازار معمولاً در تعداد 7 یا 9 نفره ارائه می‌شوند که بنا بر فضایی که برای قرار دادن مبلمان در نظر گرفته‌اید می‌توانید یک مدل را از بین آن‌ها انتخاب کنید.

 

نرم و راحتی مبل استیل فرانسوی

طراحان مبل استیل فرانسوی تنها به زیبا و جذاب بودن آن فکر نکرده‌اند، زیرا بخش اعظم کارایی مبلمان به سبک و راحت بودن آن باز می‌گردد و مبل‌های فرانسوی نیز از این قاعده مستثنا نیستند.

تشک‌های دوبلی که بر روی نشیمنگاه مبل سه نفره و مبل‌های تک نفره مشابه قرار گرفته‌اند، بسیار نرم هستند، بنابراین مهمانان هنگام نشستن بر روی مبلمان احساس راحتی بیشتری خواهند داشت.

همچنین با توجه به این که مبل استیل فرانسوی تاج کوچک‌تری دارد، وزن آن نسب به سایر مبل‌های سلطنتی کمتر است و هنگام تغییر دکوراسیون منزلتان نگرانی از بابت جابجا کردن مبلمان نخواهید داشت.

مبل استیل فرانسوی ساده

مبل استیل فرانسوی ساده دارای رگه‌هایی از طراحی کلاسیک است و مورد پسند افرادی واقع می‌شود که مبل‌هایی با طراحی‌های شلوغ و در هم را نمی‌پسندند. دسته‌ها و پایه‌های این نمونه از مبل‌ها اغلب رنگ آمیزی نمی‌شوند و اصالت خودشان را حفظ می‌کنند. همچنین پارچه‌هایی که برای طراحی یک مبل ساده فرانسوی انتخاب می‌شوند در بیشتر مواقع بدون گل هستند یا گل‌های ریزی دارند که سبب افزایش  جذابیت مبلمان می‌شود.

ساده بوده مبل استیل فرانسوی سبب کاسته شدن زیبایی آن نمی‌شود و جذابیت مبل زمانی بیشتر جلوه می‌کند که آن را در فضایی قرار دهید که دارای دکوراسیون کلاسیک و خاص فرانسوی است. با قرار گرفتن مبل در این فضا از ساعت‌ها تماشای آن سیر نخواهید شد و حسن انتخابتان را برای خرید یک مبل خاص و منحصر به فرد تحسین خواهید کرد.

تفاوت مبل استیل ایتالیایی و مبل استیل فرانسوی

تفاوت مبل استیل ایتالیایی و مبل استیل فرانسوی در چیست؟ چگونه می‌توانیم از بین مبل‌های موجود در بازار مبل فرانسوی را تشخیص دهیم؟ آیا مبل‌های استیل فرانسوی شبیه مبل‌های استیل ایتالیایی هستند؟ تفاوت قیمت این دو مدل مبل چقدر است؟ اگر شما نیز با سوالات مشابه پرسش‌های فوق هنگام بررسی مبل‌های مختلف یک فروشگاه مانند وب سایت تخت طاووس مواجه شده‌اید، با ما همراه باشید و با تفاوت‌هایی که یک مبل ایتالیایی با مبل فرانسوی دارد بیشتر آشنا شوید.

اولین تفاوت مبل استیل ایتالیایی و مبل استیل فرانسوی، طراحی‌هایی است که بر روی تاج، دسته‌ها و پایه‌های مبل نقش می‌بندند. فرانسوی‌ها که گذر زمان آن‌ها را تغییر نداده است، هنوز هم طرح‌های سنتی و کلاسیک را می‌پسندند، بنابراین در طراحی قسمت‌های مختلف مبل شاهد منبت کاری‌ها و تراش‌های ساده‌ای خواهید بود که به دقت طراحی شده‌اند. اگر چه ظریف و ساده بودن یک مبل فرانسوی موضوعی جالب و قابل توجه است، اما افراد زیادی وجود دارند که این مدل را نمی‌پسندند و به دنبال مبل‌هایی پرنقش و نگار هستند.

طراحان ایتالیایی برخلاف همتایان فرانسوی خود با گذر زمان پیشرفت کرده‌اند، به همین دلیل طراحی‌های مبل‌های استیل ایتالیایی و منبت کاری‌هایی که بر روی تاج، دسته‌ها و حتی پایه‌ها نقش بسته، شکیل‌تر و امروزی‌تر است. این مدل‌ها بیشتر باب طبع افرادی هستند که علاقه‌ای به طراحی‌های شلوغ سنتی یا ساده فرانسوی ندارند و ترجیح می‌دهند از مبلمانی سلطنتی با منبت کاری‌های خاص و متفاوت استفاده کنند.

 

تفاوت مبل استیل ترک و مبل استیل فرانسوی

تفاوت مبل استیل ترک و مبل استیل فرانسوی در همان نگاه اول مشخص می‌شود، زیرا مبل‌های ترک مطابق سلیقه شرقی طراحی شده‌اند و نقش و نگارهایی فراوان، شلوغ و تو در تو دارند، این نقطه اصلی‌ترین تضاد بین این دو مدل است.

همچنین در طراحی مبل‌های استیل ترک، پارچه مبل نیز به گونه‌ای طراحی شده که هنگام مشاهده آن، ­رنگ بندی‌ها و نقش و نگارهای بسیاری به چشم می‌خورد، بنابراین این نمونه از مبل‌ها در رده مبل‌های سلطنتی نسبتاً شلوغ قرار می‌گیرند و برای افرادی که مبلمان های تجملاتی و بسیار باشکوه را می‌پسندند مناسب هستند.

هنگام خرید یک مبل ترک برخلاف مبل فرانسوی باید به چیدمان دکوراسیون داخلی منزلتان توجه ویژه‌ای داشته باشید، زیرا این مبل‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که امپراتوری سلاطین گذشته را به نمایش می‌گذارند و نمی‌توان یک مبل استیل ترک را در خانه‌ای که ساده و به نسبت مدرن چیده شده است استفاده کرد.

تفاوت مبل استیل ترک و مبل استیل فرانسوی در رنگ بندی تاج، پایه‌ها و دسته‌ها نیز قابل توجه است، تا هر اندازه فرانسوی‌ها به حفظ اصالت چوب علاقه‌مند هستند، ترک‌ها در نقطه مقابل آن‌ها قرار دارند. به گونه‌ای که تاج، دسته‌ها و پایه‌های بیشتر مبل‌های ترک به رنگ طلایی براق رنگ آمیزی می‌شود تا هیچ گونه جای ابهامی در شبیه بودن مبلمان به یک تخت پادشاهی سنتی وجود نداشته باشد.

قیمت مبل استیل مدل فرانسوی

با توجه به مطالب بیان شده می‌توان متوجه شد که عوامل زیادی در تعیین قیمت مبل استیل فرانسوی تاثیرگذار هستند. برخی از مبل‌های فرانسوی که از چوب‌های باکیفیت‌تر ساخته شده‌اند و شالوده محکمی دارند، به نسبت زمانی که برای ساخت مبل و منبت کاری‌های آن در نظر گرفته شده، ارزش گذاری می‌شوند. از طرفی مبل‌های استیل فرانسوی که جهت طراحی آن‌ها از پارچه‌هایی با رنگ بندی‌های خاص و نقش و نگارهای ویژه استفاده می‌شود، به نسبت قیمت بیشتری از مدل‌های مشابه خود دارند.

به همین دلیل نمی‌توان یک مبلغ واحد را به عنوان قیمت مبل استیل فرانسوی در نظر گرفت و مشتریان قبل از بررسی مدل‌های متنوع باید میزان بودجه‌ای که برای خرید در نظر گرفته‌اند را مورد توجه قرار دهند.

همین امر سبب می‌شود که اگر بودجه شما در بازه متوسط قرار دارد، تنها ویژگی‌های مبل‌های استیل فرانسوی میان رده را مورد بررسی قرار داده و کمتر دچار سر در گمی شوید.

آیا قیمت مبل استیل درفروشگاه های یافت آباد (تخت طاووس) مناسب است؟

در پاسخ به سوال فوق باید به این نکته اشاره کرد که اگر چه قیمت مبل استیل در یافت آباد نسبت به سایر فروشگاه‌های متفرقه سطح شهر مناسب‌تر است، اما هیچ کدام از تولیدی‌های واقع در این منطقه قیمت یکسانی در اختیار مشتری قرار نمی‌دهد، به همین دلیل هنگام مراجعه به این ناحیه که به عنوان بورس مبلمان در تهران شناخته می‌شد، باید تک تک فروشگاه‌ها را جهت خرید مبل استیل فرانسوی بررسی کنید تا در نهایت بتوانید مبل مورد نظرتان را انتخاب و خریداری نمایید.

اما در صورتی که زمان کافی برای مراجعه به بازار مبل یافت آباد را ندارید، بهتر است یک راه میانبر را انتخاب کنید و در کمترین زمان مبل استیل مدل فرانسوی را با دیگر مدل‌ها مقایسه کرده و مدلی را که با سلیقه و هزینه شما بیشترین تناسب را دارد تهیه کنید.

مراجعه به فروشگاه تخت طاووس یک راه میانبر برای افرادی است که زمان کمی برای خرید دارند و علاقه‌ای به گشت و گذار در بازار و تحمل خستگی‌های پس از آن ندارند. فرقی نمی‌کند در خانه هستید یا در پشت میز کارتان نشسته‌اید، با پیوستن به دنیای اینترنت می‌توانید محصولات این فروشگاه را در آرامش کامل بررسی کرده و مبل دلخواهتان را بخرید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page