فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02146084205
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

مبل استیل ترک

زمانی که می خواهیم وسیله ای برای خانه خریداری کنیم این مسئله برای اکثر ما مهم است که این محصول ساخت کدام کشور است. در مورد خرید مبلمان نیز این قانون صدق می کند. در کشور ما تنوع زیادی در مبلمان دیده می شود که من جمله می توان به مبلمان راحتی، کلاسیک و مبل استیل اشاره نمود. مبل استیل به دلیل این که ظاهری بسیار شیک و زیبا داشته و نقش و نگارهای زیادی  بر روی چوب آن به چشم می خورد لذا محبوبیت بیشتری دارد. از مبل استیل نه تنها مدل داخلی در فروشگاه ها عرضه می شود بلکه امکان خرید مبل استیل ترک نیز برای مردم فراهم شده است.

ست مبل استیل ترک سفید رنگ

بررسی ویژگی های مبل استیل ترک:

(0 votes, average 0 out of 5)

مسلما مبل استیل ترک با انوع داخلی تفاوت هایی را دارد به همین دلیل است که در زمان خرید فروشنده به شما خواهد گفت که آیا شما در حال خرید از جنس داخلی هستید و یا به سراغ مبل استیل ترک رفته اید. مهمترین وجه تمایز ها در موارد زیر خلاصه می شود:

1_ جنس پارچه مبلی استیل ترک

2_ طراحی چوب

3_ طراحی و مدل کوسن

4_ مدل میز جلو مبلی و عسلی مورد استفاده

جنس پارچه مبل استیل ترک:

همان گونه که بیان کردیم هم اکنون در کشور ما مبل استیل ترک به فروش میرسد اما منظور از مبل ترک چیست؟ مسلما جنس پارچه، جنس چوب، طراحی هایی که روی چوب وجود دارد در مبل استیل ترک با انواع ایرانی متفاوت است. در این مبلمان از پارچه های ترکیه ای به کار رفته شده است و با توجه به این که برخی از افراد تمایل دارند جنس باکیفیت را خریداری کرده و معتقد هستند که پارچه ترک بهتر است به همین دلیل به سراغ مبل استیل ترک می روند. اما حتما این سوال برای شما پیش می آید که اگر مبلی را تحت عنوان مبل استیل ترک به ما معرفی کردند از کجا بدانیم که پارچه آن واقعا ترکیه است. در این قسمت معیارهایی را بیان خواهیم کرد که برای شما مفید خواهند بود:

به محل دوخته شدن پارچه دقت کنید در صورتی که نقاط دوخته شده بیش از حد سوراخ باشد به این معناست که پارچه ترک نبوده و بی کیفیت است. در این حالت به مرور زمان در اثر نشستن بر روی مبل، جای کوک ها باز شده و پارچه سوراخ می شود.

قبل از این که مبل استیل ترک را خریداری کنید ابتدا پارچه را با دست خود لمس کنید. اگر پارچه استفاده شده واقعا ترک و اصل باشد و البته در صورتی که پارچه مخملی و پرزی است می توانید با دست کشیدن بر روی آن ترک بودن یا نبودن پارچه را مشخص کنید. اگر پارچه بی کیفیت باشد زمانی که خواب پارچه را جابجا می کنید به سختی به حالت اولیه خود باز می گردد  که چنین پارچه در مدت زمان کوتاهی زیبایی و روشنی خود را از دست داده و تیره می شود. همچنین سعی کنید برخی از پرزهای پارچه زا در بیاورید در صورتی که پرزها به راحتی جابجا شدند این نشان می دهد که پارچه به کار رفته در مبل استیل ترک واقعا اصل نیست.

توصیه می کنیم که برای خرید مبل استیل ترک به سراغ فروشگاه هایی بروید که برای فروش خود گارانتی در نظر می گیرند چرا که در این صورت مطمئن خواهید شد که اگر تنها نام مبل استیل ترک را یدک کشیده ولی جنس آن بی کیفیت است می توانید برای تعویض اقدام نمایید.

مبل استیل ترک 7 نفره

منبت کاری مبل استیل ترک:

مهمترین تفاوتی که مبل استیل با سایر مبل ها دارد این است که به دلیل اسکلت کاملا چوبی که در مبل به کار رفته است این امکان وجود دارد که نقش های زیبایی کنده کاری شده و نمای مبل زیباتر به نظر برسد. در مبل استیل ترک از نظر منبت کاری و جنس چوب ویژگی هایی را می توان ملاحظه نمود:

با توجه به این که بررخی از مردم تمایل دارند که در خانه خود مبل استیل داشته باشند ولی به دلیل وزن زیاد این مبل که ناشی از کلاف ، چوب و ساختمان مبل است  از تصمیم خود منصرف می شوند، هم اکنون مدل هایی از مبل استیل ترک در بازار وجود دارد که بسیار سبک ساخته شده است ولی این سبک بودن به معنی بی کیفیت بودن نیست بلکه ساختار مبل به گونه است که وزن زیادی نداشته باشد.

معمولا منبت کاری هایی که در مبل استیل ترک مشاهده می شود زائیده هنر ترک است به این معنا که به خوبی می توانید تفاوت بین طرح و نقش های منبت کاری شده در مبل استیل ترک را از مبل های دیگر تشخیص داد.

همچنین جنس چوب مبل استیل ترک متناسب با چوب های مرغوب ساخته شده و در زمانی که فروشنده این نوع مبل را به مشتری می فروشد باید جنس چوب را به او اطلاع دهد.

نکته دیگر رنگ بندی چوب مبل استیل ترک است. معمولا در رنگ کردن مبل استیل ترک به مد روز و همچنین آماری که از خرید مبلمان به دست امده است توجه می شود. رنگ کاری مبل ها با استفاده از بهرتین رنگ و مواد انجام می شود اما به صورت سالانه گزارشی تهیه می شود که بیشتر مردم از کدام رنگ مبل استیل استقبال نموده اند تا از این طریق بتوانند در تولیدات بعدی میزان فروش را بالا ببرند.

ست مبل استیل ترک آبی رنگ

میز مبل استیل ترک:

هر ست مبلمان نیاز به میز دارد در مورد مبل استیل ترک تعداد میزها بستگی به ست انتخاب دارد این که شما ست 9 نفره خریداری می کنید و یا 7 نفره تعیین خواهد کرد که چه تعداد میز باید تهیه شود. البته شما می توانید بسته فضای خانه و نیاز تعداد میزها را کم زیاد کنید. از نظر طراحی در میز مبل استیل ترک دو حالت دیده می شود:

برخی از میزها چوب کاملا ساده و بدون هیچ گونه کنده کاری دارند.

اما در دسته دوم شما روی میز کنده کاری هایی را به صورت عمقی مشاهده می کنید که بسیار زیباتر بوده و اغلب افراد به خرید این دسته از میز مبل استیل ترک علاقمند هستند. مسملا میزهایی که منبت کاری دارند گران تر از میزهای ساده خواهند بود بنابراین برای انتخاب میز برای مبل استیل ترک به این نکته توجه داشته باشید.

ست مبل استیل ترک:

در تمای مبلمان ها ست های مختلفی وجود دارد که هر یک متناسب ا فضایی محل چیدمان مبلمان می تواند نوع ست مورد نشر را انتخاب نماید. معمولا مبل استیل ترک دارای ست 9 نفره و 7 نفره است اما ممکن است که شما تعداد کمتر و یا بیشتری از مبلمان را نیاز داشته باشید در این صورت می توانید خارج از ست، تعداد مورد نظر را سفراش دهید.

 مبل استیل  تک نفره ترک آبی رنگ

سفارش مبل استیل ترک:

سوالی که برای برخی از افراد پیش می آید این است که چگونه می توانیم مبل استیل ترک را سفارش دهیم. برخی از فروشگاه های عرضه کننده انواع مبل استیل ترک هستند که شما می توانید برای خرید به این اماکن مراجعه کنید. حتی برخی از فروشگاه های عرضه کننده مبلمان این امکان را فراهم می کنند که مشتری بتوانند نوع مبل استیل ترک مد نظر خود را سفارش داده و با طرح پیشنهادی خود درخواست تولید داشته باشند.

قیمت مبل استیل ترک:

مسئله نهایی هزینه ای است که برای مبل استیل ترک باید پرداخته شود. برای این منظور باید به چند فاکتور توجه داشت:

با توجه به این که مبل استیل ترک از خارج از کشور وارد می شود به مین دلیل بخشی از هزینه ای که به خرید این مبل اختصاص پیدا می کند مربوط به همین هزینه واردات و حمل و نقل است.

جنس پارچه ای که در مبل استیل ترک به کار می رود باعث می شود که این مبلمان نسبت به مبل هایی که پارچه ان ها کیفیت کمتری دارد گران تر باشد.

همان گونه که می دانید نقش و طرح هایی که بر روی چوب مبل استیل ترک منبت کاری می شود بر روی قیمت آن تاثیر می گذارد. در زمان خرید این مبلمان باید به این مسئله دقت داشته باشید که تاج بزرگ، طرح های روی پایه و دسته های مبل و همچنین ظرافت نقش ها منجر می شود که مبل استیل ترک از نظر هرینه گران تر شود.

مبل استیل ترک

چند نکته در خرید مبل استیل ترک:

توصیه می کنیم که حتما به مسئله گارانتی مبل استیل ترک توجه داشته باشید تا از اصل بودن جنس مطمئن شوید.

با توجه به این که مبل استیل ترک تنوع بالایی از نظر مدل دارد به همین دلیل ابتدا هدف خود را از خرید مشخص کرده و سپس اقدام به خرید نمایید برای مثال نباید مبل هایی که تاج بزرگ دارند را برا خانه های کوچک انتخاب نمود.

لازم به ذکر است که به منظور اطمینان از سالم بودن مبل استیل ترک قبل از خرید و قبل از این که خرید را نهایی کنید ابتدا کامل مبل را بررسی کنید تا مطمئن شوید که پارچه، چوب و همچنین تجهیزات جانبی ان سالم هستند.

با توجه به این که مبل استیل ترک در ست های مختلف ساخته می شوند لذا ابتدا نیاز خود را از خرید مبل تعیین کرده و سپس متناسب با هدف و همچنین فضایی که در اختیار دارید ست مناسب را انتخاب نمایید.

مبل تکنفره استیل ترک

انتخاب کوسن برای مبل استیل ترک:

در انتخاب کوسن برای مبل استیل ترک باید به دو بعد از کاربرد کوسن توجه داشت:

از نظر راحتی در استفاده که شامل:

1_ کوسن تمام فوم

کوسن فوم در واقع کاملا از فوم تشکیل شده و بر روی آن یک پارچه نرم قرار می گیرد. کوسن تمام فوم  برای کسانی ماسب است که تمایل دارند به هیچ عنوان کوسن چروک نشده و بعد از هر بار استفاده از آن، شکل خود را حفظ کند. در مبل استیل ترک معمولا از این نوع کوسن استفاده می شود.

کوسن تمام فوم

2_ کوسن فنردار

نوعی دیگری از کوسن که می توانید برای مبل استیل ترک انتخاب نمایید، کوسن فنردار است که وسط کوسن فنر وجود دارد، اطراف آن و در نهایت یک لایه پلی استر قرار گرفته است. این نوع کوسن ها انعطاف پذیر بوده و نرمی بهتری نسبت به کوسن تمام فوم دارند.

3_ کوسن مبل پشمی

نرم ترین نوع کوسن، کوسن پشمی است که در میان ان یک لایه نارک فوم قرار داشته و قسمت عمده را پلی استر تشکیل می دهد که در نهایت یک لایه ضخیم از کرک اطراف ان را خواهد پوشاند. این کوسن ها به دلیل نرم و شلی زیادی که دارند معمولا برای مبل راحتی استفاده شده و در مبل استیل ترک به کار نمی روند.

کوسن مبل پشمی

کوسن مبل استیل ترک از نظر شکل ظاهری شامل:

1_ کوسن با لبه های تیز

یکی از زیباترین انواع کوسن، کوسن های لبه تیز هستند که در واقع دو تکه پارچه هستند که وسط آن متریال قرار گرفته و دور تا دور آن دوخت شده است. در مبل استیل ترک معمولا این نوع کوسن با پارچه همرنگ و یا با طرحی ضد پارچ ه مبلمان استفاده می شود.

کوسن با لبه های تیز

2_ کوسن های منگوله دار

کوسن های منگوله دار بیشتر جنبه تزئینی دارند به همین دلیل در مبل استیل ترک از این نوع کوسن هم استفاده می شود. شما می توانید منگوله هایی را متناسب با سلیقه خود به لبه های کوسن وصل کنید.

کوسن های منگوله دار

3_ کوسن شبیه پشتی

این نوع کوسن ها بیشتر جنبه راحتی دارند دقیقا شبیه به یک پشتی اما در سایز کوچک هستند. این کوسن را برای مبل استیل ترک استفاده نمی کنند زیرا بیشتر جنبه راحتی دارد در حالی که مبل استیل ترک بیشتر مجلسی و سلطنتی است.

کوسن شبیه پشتی

4_ کوسن های گرد

کوسن های گرد که تحت عنوان کوسن فانتزی هم شناخته می شوند، نمای خانه را بسیار زیبا می کنند به همین دلیل در ساخت مبل استیل ترک معمولا کوسن های گرد با پارچه های براق و مخملی نیز استفاد می شود.

کوسن های گرد

در صورتی که مدتی از کوسن ها استفاده کرده و تمایل به تغییر دکوراسیون در منزل را دارید توصیه می کنیم که با خریچ پارچه ترک و همچنین طراحی و رنگ متناسب با مبل استیل ترک کمی در کوسن های خود تغییر ایجاد کنید تا از حالت یکنواختی خارج شوند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

تماس با ما

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 22:30

اینستاگرام تخت طاووس

تلگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 51 تخت طاووس

شماره تلفن: 02146084205 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page