مبل استیل ارزان قیمت
09129630185مشاوره رایگان خرید سرویس خواب و مبل
فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • 7 روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

مبل استیل ارزان قیمت

آیا امکان انتخاب و خرید مبل استیل ارزان برایتان فراهم شده است؟ این مبل‌ها چه تفاوت‌هایی با سایر مبل‌های سلطنتی دارند؟ آیا ارزان بودن مبل‌ها به دلیل استفاده از مواد اولیه بدون کیفیت است؟ چگونه می‌توانیم یک مبل استیل را با قیمت ارزان‌تر خریداری کنیم؟

ست مبل استیل مدل اوا

با شنیدن عنوان مبل استیل ارزان سؤالاتی مشابه پرسش‌های فوق در ذهن مشتریان نقش می‌بندد؛ زیرا بسیاری از افراد تصور می‌کنند که مبل‌های استیل یا سلطنتی همیشه باید قیمتی باور نکردنی داشته باشند. تا امکان خرید آن‌ها تنها برای افراد ویژه‌ای وجود داشته باشد.

اما امروزه شرکت‌های عرضه کننده مبل‌های سلطنتی نیز به دنبال فروش بیشتر محصولاتشان هستند؛ بنابراین مبل استیل ارزان طراحی و عرضه شده است. تا تمامی افراد با بودجه‌ای مناسب بتوانند این مبل‌ها را خریداری نمایند.

با وجود این که این مبل‌های استیل از قیمت کمتری برخوردار هستند، اما جنس چوب، پارچه و...که در آن­ها به کار رفته است از دوام و کیفیت مناسبی برخوردار می‌باشد. تنها تفاوت این مبل‌ها با مبل‌های گران قیمت در طراحی­هایی است که برای مبل‌های استیل خاص در نظر گرفته می­شود.

مبل استیل آبی رنگ ارزان قیمت

منبت کاری‌ها در مبل استیل ارزان

منبت کاری‌ها در مبل استیل ارزان تفاوت چندانی با مبل‌های سلطنتی مدرن و امروزی ندارد؛ اما با وجود این که تاج‌ها و پایه‌ها در این مبل‌ها دارای تراش‌های ساده‌تری هستند، مبل‌های سلطنتی ارزان قیمت شباهت کمتری به مبل‌های شکوهمند قدیمی که زندگی پادشاهی را به معرض نمایش می‌گذارند خواهند داشت.

در قسمت بالایی مبل یک تاج ساده طلایی یا نقره‌ای رنگ وجود دارد که گه کنگره‌هایی بر روی آن مشاهده می‌شود. این کنگره‌ها با وجود این که ساده‌تر هستند، تراش کمتری را نسبت به مبل‌های استیل فرانسوی یا مصری دارا می‌باشند.

دسته‌های مبل‌ها نیز ساده‌ طراحی شده است و حتی پایه‌ها نیز از نمای ظاهری کاملاً صاف و یک دستی برخوردار هستند؛ بنابراین تفاوت مبل استیل ارزان با مبل‌های دیگر در میزان تراش‌های کمتری است که بر روی تاج و سایر اجزای مبلمان وجود دارد.

مبل استیل مدل شزلون ارزان قیمت

همچنین با وجود ساده بودن این مبل‌ها طراحی و ساخت آن‌ها با سرعت بیشتری انجام می‌شود؛ زیرا نیازی نیست که طراح ساعت‌ها زمان صرف کند و نقش و نگارهای ریزی را بر روی تاج مبل‌ها به وجود بیاورد. استفاده از یک تاج گل‌دار ساده نیز می‌تواند به خوبی جلوه گری این مبل‌ها را به نمایش بگذارد.

این مبل‌ها در حقیقت بی شباهت به مبل‌های نیمه استیل سلطنتی نیستند و همانند این مبل‌ها از طراحی‌های مختصری برخوردار می‌باشند. به گونه‌ای که بیشتر مبل‌ها دسته‌هایی صاف دارند که به تنها در مبل سه نفره و دو نفره قابل مشاهده هستند.

مبل استیل منبت دار ارزان

طرح و نقش پارچه در مبل استیل ارزان

طرح و نقش پارچه در مبل استیل ارزان نسبت به سایر مبل‌های سلطنتی متفاوت است. به گونه‌ای که طراح بیشتر از پارچه‌های ساده‌تر که دارای کیفیت مناسبی هستند برای دوخت رویه‌های مبل استفاده می‌کند.

این پارچه‌ها در اثر استفاده مداوم به هیچ عنوان پاره نمی‌شوند و تغیر رنگ نمی‌دهند. همچنین دوخت‌های انجام شده به خوبی بر روی پارچه‌ها می‌نشیند و رویه مبل‌ها از نمای ظاهری مناسبی برخوردار خواهد بود.

پارچه‌هایی که برای تولید مبل استیل ارزان در نظر گرفته می‌شوند. از تنوع رنگی بالایی برخوردار هستند و تنها وجه تمایز آن‌ها با پارچه‌های گران قیمت عدم وجود زری دوزی های خاص و نقش و نگارهای ویژه است.

ست 7 نفره مبل استیل با رنگ ملایم

زیرا پارچه‌هایی که برای طراحی مبل‌هایی همانند مبل‌های فرانسوی به کار می‌روند، دارای یک طرح متفاوت با سایر پارچه‌های مورد استفاده در تولید مبلمان هستند. این پارچه‌ها توسط تولیدی‌های خاصی عرضه می‌شوند و از قیمت بیشتری برخوردار می‌باشند.

اما با توجه به این که در ساخت رویه مبل استیل ارزان، طراحی هیچ محدودیتی جهت انتخاب یک پارچه مناسب ندارد؛ بنابراین در بین پارچه‌های با کیفیت ساده و طرح دار می‌تواند چندین رنگ را برای ساخت مبل‌ها در نظر داشته باشد.

رنگ‌های متنوع در روکش‌های مبل‌ها می‌تواند نیاز مشتریان مختلف با سلایق گوناگون را به خوبی برآورده سازد. تا هنگام خرید یک مبل سلطنتی ارزان از محدودیت خاصی برخوردار نباشند.

مبل سلطنتی با پارچه پوست ماری

مدل‌ها و تعداد مبل استیل ارزان

مبل استیل ارزان همانند سایر مبل‌های عرضه شده در بازار از مدل‌های متنوعی برخوردار می‌باشد. به گونه‌ای که ممکن است تنها یک نیم تاج ساده بر روی مبل قرار داشته باشد تا وجه تمایز مبل استیل با مبل‌های دیگر مشخص باشد.

همچنین برخی از مبل‌های استیل ارزان دارای تاجی یک دست بر فراز مبل‌های سه نفره، دو نفره و تک نفره هستند؛ بنابراین تنوع مدل‌های عرضه شده در بازار این امکان را برای خریداران فراهم می‌کند که مبل‌های دلخواهشان را به راحتی انتخاب نمایند.

تعداد صندلی‌ها در مبل استیل ارزان بنا بر تعداد نفراتی که قرار است از مبل‌ها استفاده کنند تعین شده است. به عنوان مثال مبل‌های 7 نفره ممکن است از یک مبل سه نفره، یک مبل دو نفره و دو مبل تک نفره برخوردار باشند. یا این که برای راحتی در چیدمان در کنار مبل‌های سه نفره، 4 صندلی تک نفره ارائه شده باشد.

بنابراین در صورتی که فضای مناسبی در اختیار دارید، می‌توانید صندلی‌ها را بازتر بچینید و عسلی‌ها را برای استفاده میهمانان در کنار آن‌ها قرار دهید. این چیدمان زیبایی مبل‌ها را نیز بیشتر به نمایش می‌گذارد.

میز غذاخوری 8 نفرهه

تشک‌ها در مبل استیل ارزان

تشک‌ها در مبل استیل ارزان معمولاً به صورت دوبل طراحی می‌شوند. استفاده از تشک‌های دوبل فضای مناسبی را برای نشستن میهمانان فراهم می‌کند. تا استفاده طولانی مدت از مبلمان سلطنتی ارزان سبب بروز خستگی و درد در ناحیه کمر نگردد.

برخی از مبل‌های استیل ارزان دارای تشک‌هایی با رنگ متفاوت هستند. به گونه‌ای که رنگ‌های متضاد را می‌توانید در قالب تشک‌های جداگانه‌ای که بر روی مبل‌ها قرار دارند مشاهده کنید. همچنین طراحان با توجه به این که مشتریان پارچه‌های گل‌دار را بیشتر می‌پسندند، از پارچه‌هایی با نقش و نگارهایی زیبا جهت طراحی مبل‌ها بهره می‌گیرند.

تا تشتک‌های گل‌دار در کنار رنگ ساده و یک دست پارچه سایر قسمت‌های مبلمان جذابیت بیشتری را به وجود بیاورند و ظاهر سلطنتی مبل‌ها را برای بیننده به نمایش بگذارند.

مبل ست شده با میز غذاخوری

قیمت مبل استیل ارزان

قیمت مبل استیل ارزان نسبت به سایر مبل‌های سلطنتی کمتر است؛ اما هنگام خرید این مبل‌ها باید بودجه مناسبی را مد نظر داشته باشید.

 توجه به این نکته ضروری به نظر می‌رسد که با توجه به طراحی‌های خاص و ویژه‌ای که در مبل‌های سلطنتی وجود دارد، به هیچ عنوان نمی‌توان قیمت این مبل‌ها را با مبل‌های راحتی و ... مقایسه کرد.

چون برای مقایسه قیمت مبلمان و تعیین گران یا ارزان بودن آن‌ها، ملزم به مقایسه مبل‌های مشابه با هم هستید و نمی‌توانید دو نسل از مبلمان را که هیچ تناسبی با هم ندارند، به لحاظ کیفیت اجزا و هزینه مورد مقایسه قرار دهید.

مبل استیل دو نفره ارزان قیمت

خرید مبل استیل ارزان از تولیدی

خرید مبل استیل ارزان تنها از تولیدی‌ها امکان پذیر است؛ زیرا فروشگاه‌های سطح شهر با توجه به این که باید هزینه‌ای را برای حمل و نقل مبل در نظر داشته باشند و به فروش مبلمان استیل به عنوان یک سود آوری کلان نگاه می‌کنند، مبل استیل ارزان را نیز با قیمتی غیرمتعارف ارائه می‌کنند.

به گونه‌ای که اگر از تولیدی قیمت مبل را درخواست کنید، متوجه تفاوت قیمت فروشگاه و میزان هزینه بیشتری که برای مبل‌ها دریافت می‌کند خواهید شد.

فروشگاه تخت طاووس به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان مبل استیل ارزان این امکان را برای خریداران فراهم کرده است؛ که از مدل‌های متنوع عرضه شده در وب سایت این فروشگاه بازدید به عمل بیاورند و مبلمان دلخواهشان را با کمترین هزینه و در اسرع وقت خریداری کنند.

مبل تک نفره ارزان قیمت از نوع استیل

در خانه هایی که طراحی داخلی آن ها به سبک کلاسیک صورت گرفته است، استفاده از مبل استیل می تواند جلوه ای دوچندان به فضای خانه به خصوص بخش پذیرایی از مهمانان بخشد. مبل استیل از نظر ابعاد، طرح و رنگ ، محیط خانه را مجلل تر و فضا را رسمی تر و کلاسیک تر نشان می دهد و بسیاری از تازه عروسان برای جهیزیه مایل هستند از سبک مبلمان استیل در فضای خود استفاده کنند. اما اصولا مبلمان استیل با قیمت های بسیار بالایی فروخته می شود و خرید آن از توان خیلی از افراد خارج است. ما اینجا هستیم تا این آرزو را برای شما که قصد خرید مبلمان دارید با فروش مبلمان استیل ارزان قیمت به واقعیت تبدیل کنیم.

تولید کننده ی معتبر مبل استیل ارزان قیمت

مبل استیل ارزان قیمت اگر از تولیدی مبل استیل معتبری خریداری شود، می تواند انتخابی عالی و با کیفیت برای چندین سال استفاده باشد بدون آن ذره ای که تغییر شکل دهد یا خراب شود. کلیه ی محصولات ما همانند مبل استیل ارزان قیمت، بهای بسیار خوب و مناسبی دارند و با بهترین مواد و تزئینات ساخته شده اند تا پاسخی صادقانه و قابل اعتماد به متقاضیان خرید مبل استیل باشد.

شما در سایت ما می توانید هزاران مدل مبل استیل ارزان قیمت را مشاهده کنید و مدلی که مطابق سلیقه تان هست را با پارچه و رنگ دلخواه سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن مطابق سفارش برایتان تولید گردد. ما مفتخریم یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان اصلی در این زمینه مبل استیل ارزان قیمت هستیم و پخش کننده ی مبلمان استیل و راحتی به بیش از صد فروشگاه در تهران و شهرستان ها می باشیم.

مبل استیل ارزان

جنس چوب، پارچه و رنگ مبل استیل ارزان قیمت

جنس چوب مبلمان های ما از راش درجه یک بوده و جنس پارچه های استفاده شده در مبلمان ترک می باشد. انتخاب رنگ و نوع پارچه از روی کالیته های رنگی مقدور می باشد و می توانید با رنگ دلخواه خود زیباترین مبل استیل ارزان قیمت را خریداری کنید.

انتخاب رنگ چوب بنا به سلیقه ی مشتری می باشد و می توانید رنگ های مختلفی همچون سفید، قهوه ای تیره، عسلی، طلایی، استخوانی، صدفی، شیری و تعداد زیادی رنگ دیگر را انتخاب کنید.

متریال تشک مبل استیل ارزان قیمت

متریال تشک کلیه مبل های تولیدی مجموعه ی ما فوم سرد مرغوب و درجه یک بوده که به هیچ وجه تغییر شکل نمی دهد یا فرو رفتگی و خرابی در آن ایجاد نمی شود.

متریال پشتی مبلمان های تولید شده توسط تولیدی بزرگ ما، اسفنج 30 کیلویی ممتاز بوده و بسته به نیازتان می توانید مبل استیل ارزان قیمت رو به صورت یک عدد سه نفره و چهار عدد یک نفره یا ترکیب یک و دو و سه نفره سفارش دهید.

مبل استیل ارزان قیمت تولید شده توسط کارگاه مجهز ما میز جلو مبلی با کیفیت ساخت بسیار بالا دارد و به تعداد دلخواه میز عسلی می توانید برای آن سفارش دهید. کلیه ی مبلمان های ما شیک و بادوام بوده و منبت کاری پشت و رو با بالاترین دوام و زیبایی همراه خود دارد.

ست بسیار زیبای مبلمان استیل به قیمت مناسب

خرید مبل استیل ارزان قیمت از مجموعه تولیدی و سایت ما

شما می توانید در بخش محصولات سایت ما، مدل انواع مبلمان استیل ارزان قیمت را ببینید و پس از مشاهده به وسیله ی تماس با شماره های مندرج در سایت به سادگی سفارش دهید. مرغوب ترین نوع پارچه در مبلمان استیل ارزان قیمت شما استفاده خواهد شد و بهترین نوع چوب و رنگ آمیزی آن به شما عرضه خواهد شد تا ثابت کنیم هر ارزانی، بی کیفیت نیست. خرید بدون واسطه از تولید کننده ی معتبر می تواند هزینه های شما را کاهش دهد تا بتوانید مبل استیل ارزان قیمت را برای خانه ی خود خریداری کنید.

مبل استیل شزلون ارزان قیمت

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید و چنانچه سوالی در مورد محصولات دارید ذکر کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

google plus takhttavoos     pinterest takhttavoos     youtube takhttavoos   aparat takhttavoos instagram takhttavoos  Tumblr takhttavoos telegram takhttavoostwiter takhttavoosfacebook takhttavooslinkdine takhttavoos

تماس با ما

آدرس: اتوبان آزادگان خروجی اتوبان خلیج فارس( قم) سه دقیقه بعد از عوارضی خروجی کاشانک به سمت قیصر آباد خيابان شهيد اسماعيلي كوچه بن بست سوم غربی(روبروی قالی شویی) شرکت تخت طاووس

شماره تلفن : 02155266112_09399920433

                 

لینک های مفید

ساعت کاری

7 روز هفته

24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image