فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

 • تلفن: 02146084205
 • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

مبل استیل

مبلمان منزل یکی از اصلی ترین وسایل در منزل می باشد که در هنگام خرید آن باید دقت کافی را داشته باشید و با آشنایی کافی از انواع مبلمان موجود و نحوه خرید آن یکی از بهترین انواع آن را برای منزل خود برگزینید.

برای دریافت قیمت مبلمان استیل با ما تماس بگیرید

استفاده از مبل استیل در طراحی دکوراسیون منزل، محیطی بسیار شیک و مجلل را در منزل ایجاد می کند. منبت به کار رفته در این مبلمان نیز نمایانگر تمدن و فرهنگ اصیل ایرانی می باشد که سبب ایجاد طراحی های بی نظیر این محصول گردیده است و آن را به یک وسیله بسیار شیک و منحصر به فرد تبدیل نموده است. مبل استیل ایرانی منبت دار توانایی رقابت با مبل های استیل موجود در بازار جهان را دارد و یکی از طراحی های بسیار ایده آل در صنعت مبلمان محسوب می گردد.

 

مبل استیل جدید
مبل استیل مدل آوا - قیمت 3,950,000
ارزانترین مبل استیل
مبل استیل مدل آوا - قیمت 3,950,000
مبل استیل شیک
مبل استیل مدل شل - قیمت 6,900,000

جنس: چوب روس - راش

مبل استیل مدل شل - قیمت 6,900,000
مبل استیل مدل شل - قیمت 6,900,000

جنس: چوب روس - راش

 

 

به طور کلی انواع متنوعی از مبلمان خانگی در بازار یافت می شود که هر نوع آن از درجه ای از کیفیت و مرغوبیت برخوردار می باشد. چوب به کار رفته در ساخت مبلمی تواند یکی از چوب های سخت و یا نرم باشد که تأثیر بسیار زیادی در تنوع، کیفیت و هم چنین قیمت محصولات دارد.

طراحی های به کار رفته در مبل های استیل دارای تنوع می باشند که آن نیز به دلیل منبت کاری وطراحی های به کار رفت در فریم آن وهمچنین اندازه پایه ها و رنگ و جنس پارچه به کار رفته در آن بستگی دارد.

مبل های استیل در سال های اخیر از تنوع رنگ و طرح بسیار زیادی برخوردار می باشند که سبب گردیده است بسیاری از افراد نسبت به خرید آن ترغیب گردند و با انتخاب ترکیب رنگ های بسیار جذاب آن، بتوانند محیطی سرشار از جذابیت را در منزل خود پدید آورند.

زیبایی و جذابیت مبلمان استیل مرهون منبت کاری بسیار زیبا و هنرمنددانه به کار رفته در آن می باشد. در واقع استفاده از هنر منبت کاری در این نوع مبلمان سبب افزایش طرفداران این وسیله گردیده است. البته اصول دیگری نیز در انتخاب آن وجود دارد که بهتر است با آگاهی از این اصول نسبت به انتخاب مناسب و منحصر به فرد آن اقدام نمایید. از جمله مهمترین اصول آن می توان به تناسب اندازه مبل و فضای موجود در منزل اشاره نمود. رنگ متناسب با محیط و نحوه قرار گیری مبلمان نیز از دیگر عوامل مهم در انتخاب آن می باشند.

یکی از اصطلاحات رایج در خرید مبلاستیل، کلمه کلاف مبلمی باشد که از این کلمه برای اشاره به قسمت اصلی مبل که همان بدنه مبلاست، استفاده می شود و میزان کیفیت به کار رفته در آن در ایجاد یک مبل با کیفیت و بسیار منحصر به فرد مؤثر می باشد.

 بخش بسیار زیادی از مبل های استیل شامل کلاف آن می باشد؛ این مورد سبب استحکام و وزن بیشتر این نوع مبل گردیده است. بهتر است در هنگام خریداری مبل استیل به جنس کلاف به کار رفته در آن توجه داشته باشید؛ زیرا این نوع مبلمان معمولا از کلاف های گردو، چنار، راش و یا چوب سفید تهیه می شوند. که در میان آن ها چوب گردو و راش از کیفیت و استحکام بالاتری نسبت به سایر چوب ها برخوردار می باشند.

در کلاف مبل های استیل از کنده کاری هایی برای زیبایی بیشتر این نوع مبلمان استفاده می گردد. این کنده کاری ها را منبت می نامند.

مبل استیل یکی از لوازم تأثیر گذار و بسیار زیبا در ایجاد یک دکوراسیون چشم نواز در منزل به شمار می رود و سبب ایجاد هماهنگی و تناسب میان چیدمان این مبلو سایر وسایل منزل می گردد. طرح های بی نظیر آن نیز موجب می گردد که طراحی داخلی منزل بسیار شیک و زیبا به نظر برسد.

♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: مبل کلاسیک

در هنگام خرید، باید به این نکته توجه داشته باشید که قصد دارید از این وسیله در کدام قسمت از منزل خود استفاده نمایید. خرید مبل استیل برای منزل بیشتر جنبه تزیینی دارد و برای جلوه بخشیدن به فضای داخلی منزل از آن استفاده می شود و در اتاق پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرد. زیبایی ظاهری از ویژگی های اصلی آن می باشد و برای راحتی و استراحت کاربرد چندانی ندارند. منبت به کار رفته در مبل استیل، سبب زیبایی بی نظیر این نوع مبلمان گردیده است و در مواقع رسمی و برای پذیرایی از میهمانان کاربرد دارد.

بنابراین برای انتخاب مناسب و مقرون به صرفه مبل استیل بهتر است در هنگام خرید، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 متناسب با وسعت منزل:

در هنگام انتخاب مبل استیل برای منزل باید وسعت منزل را در نظر داشت و متناسب با آن اقدام به خرید نمود. اندازه مبل استیل و سایز آن ارتباط مستقیمی با مساحت منزل دارد و برای فضاهای محدودتر بهتر است مبلمانی با سایز کوچک تر و متناسب با فضای پذیرایی را برگزید. در این صورت می توان علاوه بر زیبایی بخشیدن به فضای داخلی منزل، سبب ایجاد هماهنگی می گردد و محیط را زیباتر و دلباز جلوه می دهد. در واقع رعایت تناسب در انتخاب اندازه مبلمان استیل برای منزل سبب استفاده بهینه از این فضا می گردد و از آن جایی که مبل استیل آسیب پذیر تر ازمبلراحتی می باشد و بهتر است از آن در پذیرایی منزل استفاده نمود.

ناهار خوری استیل
ناهار خوری مدل شل

 قیمت میز 6نفره 1,000,000 و هر صندلی590,000

مبل استیل ارزان
مبل استیل مدل پنجه شیری - قیمت 9,550,000

جنس: چوب روس و راش

جدیدترین مبل استیل
مبل استیل مدل پنجه شیری - قیمت 9,550,000

جنس: چوب روس و راش

مبل استیل فاخر
مبل استیل مدل لیسبون - قیمت 9,150,000

9نفره - جنس: چوب روس و راش

مبل استیل جدید
مبل استیل مدل لیسبون - قیمت 9,150,000

9 نفره - جنس: چوب روس و راش

توجه به ابعاد منزل سبب استفاده بهینه از این فضا کمی گردد و به این ترتیب می توانید مبل استیل را متناسب با فضایی که در اختیار دارید؛ انتخاب کنید و از هماهنگی ایجاد شده در فضای داخلی منزل نهایت لذت و بهره را ببرید. این در حالی است که اگر ازمبل هایی با ابعاد کوچکتر در فضای بزرگ استفاده نمایید سبب ایجاد ناهماهنگی و یک فضای ناموزون در محیط منزل می گردد. بنابراین برای ایجاد یک محیط منظم و یکپارچه در منزل بهتر است در مبلهایی متناسب با وسعت منزل را خریداری کرده و یک فضای جذاب و بسیار زیبا را ایجاد نمایید.

مبل استیل یکی از انواع بسیار زیبای مبلمان می باشد که از آن برای ایجاد یک دکوراسیون ایده آل می توان استفاده نمود و به دلیل تزیینات و منبت های به کار رفته در این نوع مبلمان، حالت رسمی تری نسبت به سایر انواع آن دارند که می توان از آن در پذیرایی منزل استفاده نمود. تنوع طرح و رنگ و منبت به کار رفته در مبل استیل سبب افزایش زیبایی و جذابیت این نوع مبلمان گردیده است و افراد مختلف با سلیقه های گوناگون می توانند هر یک از انواع این مبلمان استیل را انتخاب نموده و توسط آن منزل خود را بسیار جذاب جلوه دهند.

♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: مبل چستر ترک

در هنگام خریداری مبل استیل باید به نکات زیر توجه داشت:

(1 vote, average 4 out of 5)

1_ مقدار چوب استفاده شده

2_ منبت کاری موجود در مبل

3_ جنس پارچه و رویه مبل

4_ یکنواختی و یک دست بودن رنگ آن

جنس چوب استفاده شده در مبل استیل یا همان مبل سلطنتی یکی از معیارهای اصلی در تعیین میزان کیفیت و مرغوبیت آن می باشد که در میان انواع چوب های مختلف بهتر این است که چوب راش انتخاب گردد.

 توجه به کیفیت و مرغوبیت

پس از یافتن مبل استیل مورد پسند باید کیفیت و مرغوبیت جنس آن را نیز در نظر داشت و با توجه به مواد به کار رفته در آن به انتخاب پرداخت؛ کیفیت چوب و پارچه استفاده شده در تولید مبل سلطنتی استیل از معیار های مهم و تأثیر گذار در افزایش دوام آن می باشند. به این ترتیب می توان با اطمینان از کیفیت و دوام مبلمان استیل آن را خریداری نمود و به مدت طولانی از آن استفاده نموده و برای ایجاد یک محیط منحصر به فرد در منزل بهره مند گردید.

برخی از افراد عقیده دارند که در هنگام خریداری مبلبهتر است مبل های ارزان تر را خریداری کنند. تا در این صورت پس از گذشت چند سال آن ها تویض نموده و یک دست مبل جدید جایگزین آن کنند.

برآورد هزینه ها

البته برخی دیگر نیز کیفیت و دوام مبل را معیار قرار داده و با اندکی هزینه بیشتر، مبل های با کیفیت تر را خریداری می کنند. پس از چند سال نیز رویه مبلرا تعویض می کنند. بهتر است قبل از اقدام به خریداری مبل استیل معیارهای خود را از خرید آن مشخص نمایید و متناسب با هزینه ای که برای آن در نظر گرفته اید، خرد مناسبی را انجام دهید.

وزن مبل

یکی دیگر از معیارهای مهم در انتخاب مبل استیل مناسب و مقرون به صرفه توجه به وزنمبل می باشد. هر چه قدر مبلوزن بیشتری داشته باشد در واقع چوب به کار رفته در آن مرغوب تر می باشد. البته بهتر است به این نکته نیز توجه داشته باشید که با استفاده از برخی از چوب های سبک تر هم می توان مبلی ایده آل و با کیفیت را تولید نمود. بنابراین بهتر است با آگاهی از این مورد، مبلمان با وزن متناسب را برای منزل خریداری کرد. وزن مناسب مبلمان، جابه جایی آن را آسان می گرداند و همچنین سبب جلوگیری از بروز آسیب در روی فرش می گردد.

مبل های ساخته شده از چوب راش معمولا دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر مبل ها می باشند. چوب گردو هم یکی از چوب های با کیفیت در تولید مبلمان سلطنتی یا همان مبلمان استیل محسوب می شود که با استفاده از آن می توان منبت و طرح و نقش های زیبایی را بر روی مبل استیل ایجاد نمود.

یکنواختی رنگ

رنگ به کار رفته در مبل استیل نیز یکی دیگر از راه های تشخیص کیفیت مبل می باشد. رنگ استفاده شده در آن، باید کاملا صاف و یکنواخت باشد و مبل از یک سطح یکنواخت برخوردار باشد. با لمس کردن سطحمبلمی توان از صاف بودن و یک دست بودن رنگ به کار رفته در سطح آن اطمینان حاصل کرد.

 روش نگه داری از مبل استیل

1_ مبل های استیل نسبت به سایر مبل ها ظریف تر بوده و از استحکام کم تری برخوردار می باشند بنابراین باید در مراقبت و نگه داری از آن ها نهایت دقت و سلیق را به خرج داد و نکاتی را در نظر داشت:

2_ دسته های مبل استیل تحمل وزن زیاد را ندارند و در صورتی که از دسته آن ها به عنوان مکانی برای نشستن استفاده گردد به راحتی آسیب می بینند.

3_ برای دستیابی به نقاطی که در ارتفاع بیشتری قرار دارند بهتر است از چهارپایه استفاده شود و به هیچ وجه نباید مبلمان منزل را برای این منظور مورد استفاده قرار داد.

4_ در هنگام نقل و انتقال مبل استیل بهتر است از قسمت های زیرین آن استفاده کرد؛ زیرا جا به جایی مبلاز طریق دسته ها و یا تکیه گاه مبل، سبب ایجاد آسیب در آن می گردد و از استحکام آن می کاهد.

5_ از هر دو سمت مبل باید به یک اندازه استفاده گردد؛ زیرا در غیر این صورت یک سمت مبلنشست کرده و هم چنین پایه های آن به مرور دچار آسیب می گردد.

6_ برای تمیز کردن قسمت های چوبی مبل سلطنتی استیل بهتر است از پارافین استفاده گردد. به این ترتیب علاوه بر افزایش جلوه و زیبایی مبل استیلسبب افزایش دوام و استحکام آن نیز می گردد.

7_ در صورتی که قصد دارید قسمت نشیمن مبلسلطنتی را تمیز کنید برای این کار بهتر است از مواد ضدعفونی کننده و شوینده هایی که مخصوص این کار می باشد، استفاده نمایید. استفاده از آب برای این کار سبب پوسیدگی مبل می گردد و از کیفیت و استحکام آن می کاهد.

تفاوت مبل راحتی و استیل

به طور کلی مبل های موجود در بازار شامل دو دسته هستند: مبل راحتی و یا مبل استیل. مبل های راحتی نسبت به مبل های استیل از قیمت مناسب تری برخوردار می باشند، اما دوام و استحکام آن ها نیز از مبل های استیل کم تر می باشد و از آن جایی که معمولا از پارچه در ساخت آن ها استفاده می گردد و و از قسمت های چوبی و یا فلزی کمتری در آن ها استفاده شده است، دارای وزن کمتری نیز می باشند.

انتخاب مبل های راحتی برای استفاده روز مره مناسب تر می باشد و می توان از آن برای استراحت و آسودگی اعضای خانواده استفاده نمود. حال آن که مبل های استیل مقداری رسمی تر هستند و کلاف به کار رفته در تولید آن ها سبب دوام بالای این نوع مبلمان گردیده است و از پایه های بلند تری نیز برخوردار می باشند و برای پذیرایی از میهمانان مناسب و کاربردی می باشند.

استفاده از مبل های راحتی برای دورهمی های اعضای خانواده مناسب می باشد؛ در صورتی که بهتر است از مبل های استیل برای پذیرایی منزل استفاده نمود و با استفاده از آن فضای مناسبی را برای پذیرایی از میهمانان فراهم آورد.

 

مرغوب ترین جنس پارچه مبل

از آنجایی که نشست و برخاست بر روی مبلصورت می پذیرد، بنابراین نوع پارچه مبل در تعیین میزان کیفیت آن بسیار تأثیرگذار می باشد. هر چقدر پارچه مبلاز دوام بیشتری برخوردار باشد، میزان ماندگاری و دوام مبل استیل نیز افزایش پیدا می کند.

چرم: چرم یکی از روکش های مناسب در مبل های استیل می باشد مانند چرم مصنوعی در صورتی که به دنبال ظاهری زیبا و درخشان می باشید بهتر است مبل هایی با رویه چرم را انتخاب نمایید. به این ترتیب می توانید به راحتی چرم را مورد شست شو قرار دهید و برای تمیز کردن و برق انداختن آن ها نیز از روغن هایی که مخصوص این کار هستند، استفاده نمایید.

مخمل: استفاده از پارچه مخمل برای مبل سبب بزرگ تر جلوه دادن فضای داخلی منزل می گردد که این به دلیل ویژگی منحصر به فرد مخمل و درخشندگی بی نظیر آن می باشد. پارچه های مخمل دارای تلألؤ زیبایی می باشند که این درخشندگی موجب دلباز تر و زیباتر کردن دکوراسیون و چیدمان منزل می شود.

در صورت وجود کودکان در منزل بهتر است پارچه هایی با رنگ های تیره تر را انتخاب نمود. به این ترتیب رنگ کدر سبب تمیز تر و مرتب تر به نظر رسیدن مبلمان منزل می گردد. هم چنین بهتر است از پارچه ای طرح دار در فضاهای بزرگتر استفاده نمایید و در فضاهای کوچکتر نیز از پارچه های ساده تر استفاده نمایید. برای ایجاد یک ترکیب زیبا و چشم نواز بهتر است از ترکیب مبلمان ساده همراه با کوسن های طرح دار استفاده نمایید.

توجه به این نکته هم ضروری است که انتخاب مبلمانی با میزان چوب بالا، سبب کاهش آلودگی می گردد و میزان نفوذ گرد و غبار در این نوع مبلمان بسیار کم تر از مبل هایی است که در آن ها از پارچه بیشتری استفاده شده باشد؛ زیرا استفاده میزان پارچه بیشتر در مبل استیل سبب جذب گرد و خاک بیشتر می گردد و آلودگی های موجود در هوا به راحتی به داخل آن نفوذ می کنند و موجب حساسیت و نیز می گردند.

پارچه نانو: یکی از اصطلاحات رایج و مورد استفاده فروشندگان در هنگام خرید مبل استیل، پارچه نانو می باشد. بسیاری از فروشندگان در هنگام خریداری تأکید می کنند که مبل مورد نظر از پارچه نانو تهیه شده است و دارای کیفیت بسیار عالی و مناسب می باشد و در برابر رطوبت و نفوذ آب نیز مقاوم می باشد. بهتر است از این نکته آگاه باشید که قیمت هر متر مربع از پارچه نانو با کیفیت بیشتر از صد هزار تومان هست. در واقع استفاده از پارچه های نانو در مبلمان بسیار گران تمام می شود.

در واقع پارچه های مبل استفاده شده در مبل استیل، پارچه نانو نیستند بلکه جنس آن ها ضد آب می باشد. این نوع پارچه های ضد آب نیز تنها مدت اندکی در برابر نفوذ آب و رطوبت مقاوم هستند و پس از مدت اندکی آب به درون آن ها نفوذ خواهد کرد.

 انتخاب رنگ مبل استیل

تنوع رنگ موجود در مبل های استیل، امکان انتخاب از میان چندین رنگ را برای مشتری فراهم آورده است و به این ترتیب می توان مدل های جدید آن را متناسب با محیط منزل و دکوراسیون داخلی انتخاب نموده و از جلوه ایجاد شده توسط آن بهره مند گردید. برای اینکه بتوان در این زمین به درستی تصمیم گیری نمود؛ در ابتدا بهتر است با روانشناسی رنگ های متنوع آشنا گردید و با آگاهی از نحوه تأثیر رنگ های مختلف در منزل، نسبت به خریداری آن اقدام نمود.

تنوع رنگ های مبل استیل سبب افزایش جذابیت و زیبایی این وسیله گردیده است که توسط آن می توان محیط بسیار مناسبی را در فضای داخلی منزل ایجاد نموده و از زیبایی و هماهنگی ایجاد شده توسط آن در دکوراسیون داخلی منزل نهایت لذت و بهره را برد.

رنگ مبل استیل نیز یکی دیگر از فاکتورهای مهم در هنگام خریداری مبلمان استیل می باشد. برخی از فروشندگان با ارائه کالیته ای از رنگ های متنوع، امکان انتخاب انواع رنگ های متنوع را برای شما فراهم می آورند. برای این که بتوانید مبل استیل با رنگ جذاب و متناسب با دکوراسیون داخلی منزل خود را برگزینید بهتر است قبل از اقدام به خریداری آن، با انواع رنگ ها و جذابیت ایجاد شده توسط آن ها در محیط منزل آشنا گردیده و با آگاهی کامل نسبت به خرید مبل استیل مناسب برای فضای داخلی منزل خود، اقدام نمایید. در این قسمت برخی از تنوع رنگ های موجود در مبل استیل و نحوه تأثیرگذاری آن ها در فضای داخلی منزل را برای شما بیان می کنیم:

فریم به کار رفته در مبل استیل و منبت های استفاده شده در تزیین آن ها سبب ایجاد شگفتی و زیبایی های بسیار زیاد و بی نظیر در این نوع مبلمان گردیده است. رنگ به کار رفته در آن نیز تأثیر بسیار زیادی در میزان جذابیت و چشم نوازی مبلمان منزل دارد.

رنگ فریم استفاده شده در اکثر مبل های استیل شامل رنگ طلایی و همچنین قهوه ای می باشد. در واقع این دو از رنگ های محبوب و عامه پسند می باشند و در بازار مبل نیز زیاد به چشم می خورند.

برخی رنگ های خاص مانند رنگ سفید نیز در بازار موجود می باشد که نسبت به رنگ های دیگر از جذابیت بیشتری برخوردار می باشد. استفاده از رنگ سفید به عنوان یک رنگ خنثی در فریممبلسلطنتیسبب افزایش جذابیت و ایجاد جلوه بی نظیر در مبل میگردد و رنگ و طرح پارچه به کار رفته در این نوع مبلمان چشم نواز تر از سایر رنگ ها جلوه می کنند و جلوه بیشتری دارند. بنابراین استفاده از رنگ سفید برای فریم مبل استیل، یک جایگزین ایده آل و منحصر به فرد می باشد و سبب ایجاد یک دکوراسیون منحصر به فرد در فضای داخلی منزل می گردد.

رنگ پارچه به کار رفته در مبل استیل یکی از معیار های اصلی در ایجاد نمای بسیار زیبا در آن به شمار می رود. برای انتخاب یک ترکیب رنگ مناسب بهتر است به سایر رنگ های استفاده شده در طراحی منزل نیز توجه داشته باشید. به این ترتیب می توانید تناسب زیبایی را در میان آن ها ایجاد نمایید و مبلمانی با رنگ بسیار جذاب را برگزینید. به عنوان مثال استفاده از ترکیب رنگ های بنفش و سفید در طراحی دکوراسیون یکی از محبوب ترین و چشم نواز ترین ترکیب رنگ ها در میان طراحان زبردست به شمار می رود.

 سبز: رنگ سبز یک رنگ بسیار زیبا و بی نظیر برای مبلمان می باشد که سبب ایجاد محیطی روح بخش و سرشار از آرامش در منزل می گردد. استفاده از رنگ سبز در مبل های استیل سبب ایجاد هماهنگی رویه مبل با چوب های به کار رفته در فریم آن می گردد و تأثیر آن در ایجاد یک دکوراسیون بسیار جذاب در منزل، بسیار زیاد می باشد. زیرا ترکیب رنگ سبز و چوب استفاده شده در فریم در واقع تداعی گر طبیعت می باشد و می تواند آرامش موجود در طبیعت را برای منزل به ارمغان بیاورد. از آن جایی که بهتر است رنگ فریم مبل با رنگ بدنه آن دارای تفاوت باشند بهتر است برای این منظور از رنگ های متضاد برای ایجاد ترکیب بهتر استفاده نمایید. بنابراین بهتر است برای رنگ های سبز روشن از فریم قهوه ای تیره و همچنین برای رنگ سبز تیره از رنگ قهوه ای روشن تر و یا طلایی استفاده گردد.

آبی یا قرمز: رنگ های آبی و قرمز را می توان در مبل های استیل با فریم طلایی مورد استفاده قرار داد. استفاده از رنگ های آبی و قرمز در مبلمان یکی از انتخاب های بسیار ایده آل در طراحی مبلمان استیل می باشد. البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که بهتر است از رنگ آبی و یا قرمز در فریم هایی با درجه رنگ روشن تر استفاده نمود. زیرا سایه های تیره رنگ موجود در رنگ های قرمز و آبی در ترکیب با رنگ های روشن تر جلوه بیشتری می یابند. جنس پارچه ایی که به رنگ قرمز یا آبی هستند معمولا از جنس مخمل می باشد که این ویژگی سبب افزایش جذابیت و زیبایی این رنگ ها می گردد.

آبی: رنگ آبی یک رنگ آرامش بخش می باشد که استفاده از آن در مبلمان سلطنتی منزل سبب ایجاد محیطی سرشار از آرامش در منزل می گردد و در صورتی که قصد دارید مدت زمان زیادی را برای استراحت بر روی مبل استیل صرف نمایید به شما توصیه می کنیم رنگ آبی را انتخاب نموده و از استراحت بر روی آن نهایت لذت و بهره را ببرید. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که رنگ آبی سبب کاهش هیجانات محیطی می گردد و در صورتی که قصد دارید از آن در دورهمی های خانوادگی و یا پذیرایی از میهمانان استفاده نمایید بهتر است ترکیب رنگ های دیگری غیر از رنگ آبی را برگزینید.

ترکیب رنگ آبی با فریم طلایی سبب ایجاد جذابیت بیشتر در ترکیب مبلمان منزل شما می گردد و بسیار شکیل تر به نظر می رسد.

قرمز: رنگ قرمز یک رنگ مهیج و نشاط آور است که سبب ایجاد شور و هیجان در دکوراسیون منزل می گردد. بهتر از مبل استیل قرمز رنگ برای پذیرایی از میهمانان و برگزاری دورهمی های گرم و صمیمانه استفاده نمایید و به این ترتیب انرژی موجود در محیط را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

البته در صورتی که قصد دارید از مبلمان منزل برای استراحت استفاده نمایید بهتر است از انتخاب رنگ تیره برای این منظور پرهیز نمایید؛ زیرا رنگ قرمز نمی تواند آرامش مورد نیاز شما برای استراحت را فراهم آورد.

قهوه ای: استفادد از رنگ قهوه ای در مبل استیل سبب ایجاد مدل های کلاسیک تر در این وسیل می گردد و البته استفاده از آن در طراحی مبل های استیل رواج زیادی دارد. رنگ قهوه ای می تواند در ترکیب با سایر رنگ های موجود در محیط هماهنگی ایجاد نماید و استفاده از آن در محیط هایی با دکوراسیون متنوع و سرشار از رنگ های گوناگون توصیه می شود.

بنفش: استفاده از رنگ هایی نظیر بنفش و مشکی در روانشناسی رنگ ها از جایگاه ویژه ای برخوردار است و نمادی از شیک و برجسته بودن می باشد. انتخاب مبلمان استیل با رنگ بنفش در ترکیب با رنگ های خنثی موجود در محیط، زیبایی و جلوه ای بی نظیر را ایجاد می کند.

♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: مبل راحتی

نحوه چیدمان مبل استیل

نحوه قرار گیری مبل استیل در منزل، تأثیر بسیار زیادی در ایجاد یک محیط جذاب و منحصر به فرد دارد. روش های قرار دادن مبل استیل در منزل یکی از مهم ترین معیارها در ایجاد فضایی گرم و صمیمانه برای پذیرایی از میهمانان می باشد. در این بخش نحوه چیدمان مبل استیل را برای شما شرح می دهیم:

مشخص کردن محل قرار گیری مبلمان

مشخص کردن مکان قرارگیری مبلمان، اولین نکته ای است که در هنگام چیدن مبل استیل در منزل باید به آن توجه داشت. به همین منظور بهتر است قبل از خریداری، تعداد افرادی را که قرار است از آن استفاده نمایند را نیز مشخص نمایید تا به این ترتیب بتوانید نحوه قرار گیری مبلمان را نیز به درستی تعیین کنید. بنابراین با مشخص کردن مکان قرار گیری مبلمان می توانید بهترین ترتیب را برای چیدمان مبل های خود در نظر بگیرید.

تعیین نقطه مرکزی

هر مکانی دارای یک نقطه کانونی و مرکزی می باشد که منحصر به همان اتاق است. هر یک از وسایل منزل را می توان نقطه مرکزی در نظر گرفت و چیدمان مبل استیل را نیز مطابق با آن قرار داد. به عنوان مثال اگر نقطه کانونی در اتاق پذیرایی را تلویزیون در نظر می گیرید، پس از آن باید مبلها را با فاصله ای متناسب با تلویزیون قرار دهید و به این ترتیب هماهنگی ایجاد نمایید.

رعایت فاصله استاندارد

فاصله استاندارد برای قرار دادن مبلها در روبروی یکدیگر 2.5 متر می باشد. با رعایت این فاصله گفت گو میان افراد به آسانی انجام می پذیرد.

بهتر است مبل ها را به دیوار تکیه ندهید. تنها در صورتی که اتاق شما کوچک باشد و ناچار به انجام آن باشید، می توانید با تکیه دادن مبل ها به دیوار فضای بیشتری را در اتاق ایجاد نمایید.

قرار دادن مبل ها به صورت متقارن در اتاق پذیرایی، سبب ایجاد یک محیط رسمی در این مکان می گردد. بنابراین می توانید با ایجاد تقارن در محیط پذیرایی، مکان مناسبی را برای برگزاری میهمانی های رسمی خود فراهم آورید.

رعایت توازن و تناسب

مبل استیل استفاده شده در یک اتاق باید دارای اندازه های متفاوت باشد. برای این منظور می توانید یک مبلبزرگتر را در یک ظرف قرار دهید و سپس یک مبل مشابه را در روبه روی آن قرار داده و سایر مبلمان را نیز متناسب با فضای ایجاد شده و با رعایت توان و تناسب در محیط منزل خود قرار دهید.

برای این که تناسب و توازن را به درستی رعایت نمایید بهتر است همواره به این نکته توجه داشته باشید که هرگز دو مبل با یک اندازه را در کنار همدیگر قرار ندهید. با استفاده از یک اثر هنری در منزل نیز می توانید تناسب مورد نظر را بیشتر به نمایش بگذارید.

در صورتی که مبلمان استیل شما دارای انحنا می باشد بهتر است نحوه قرارگیری آن را با یک وسیله زاویه دار در منزل هماهنگ نمایید. همچنین اگر مبل های مدرن تر و به حالت خطی دارید بهتر است آن ها را در اطراف یک میز گرد قرار دهید و به این ترتیب یک تضاد مناسب را دکوراسیون منزل خود ایجاد نموده و از ترکیب ایجاد شده لذت ببرید.

استفاده و دسترسی آسان

مناسب ترین فاصله برای قرار دادن میز های عسلی در فاصله 35 الی 45 سانتی مبل ها می باشد. با رعایت این فاصله، فضای مناسب برای قرار دادن پاها وجود دارد و رفت و آمد نیز به آسانی انجام می پذیرد.

نشیمن مبل استیل

در هنگم خرید مبل استل بهتر است با نشستن بر روی آن، میزان راحتی نشیمن آن را نیز بیازمایید و به این ترتیب از کیفیت قسمت نشیمن آن اطمینان حاصل کنید. در برخی از مبل های استیل پشتی های مناسبی برای راحتی گردن قرار گرفته که سبب افزایش راحتی شما می گردد.

بهتر است جنس نشیمن از نوع فوم باشد تا به این ترتیب بر میزان کارایی آن افزوده گردد. در هنگام خرید از نوع جنس نشیمن آگاهی پیدا کنید و با اطلاع از اینکه جنس نشیمن آن فوم است و یا اسفنج، نسبت به خرید اقدام نمایید.

نحوه شست و شوی مبل استیل

از روش های مختلفی برای شست و شوی مبل ها می توان استفاده نمود:

بخارشو: یکی از روش ها استفاده از بخار شو برای شست و شو می باشد. توسط این روش می توان علاوه بر تمیز نمودن مبل استیل آن ها راضد عفونی نیز کرد.

شامپو فرش: محلول آب گرم و شامپو فرش نیز گزینه مناسب اما دشوار دیگری است که از آن می توانید برای شست و شو استفاده نمایید. برای این کار اسفنجی را درون مایع آب ولرم و شامپو فرش فر برده و سپس رویه پارچه ای مبلرا توسط آن از بالا به سمت پایین تمیز نمایید. با استفاده از یک اسفنج خیس دیگر می توانید کف های موجود در روی پارچه را از بین ببرید. در حین انجام این روش باید دقت داشته باشید که قسمت های چوبیمبل خیس نشوند.

مراکز شست و شو: برخی از افراد خبره در این حرفه نیز می باشند که می توانند این کار را به آسانی برای شما انجام دهند.

باید دقت داشته باشید که پس از شست و شوی مبل، سریع اقدام به خشک نمودن آن ها نمایید. خشک کردن سریع مبلمان سبب حفط کیفیت آن ها می گردد و از چروک شدن آن ها نیز جلوگیری می کند. البته شست و شوی مبل ها بهتر است در مواقع ضروری انجام دهید و از شست و شوی مداوم آن ها پرهیز کنید؛ زیرا شست و شوی زیاد سبب از بین رفتن کیفیت و زیبایی مبلها می گردد.

استفاده از مبل استیل در طراحی دکوراسیون منزل، محیطی بسیار شیک و مجلل را در منزل ایجاد می کند. منبت به کار رفته در این مبلمان نیز نمایانگر تمدن و فرهنگ اصیل ایرانی می باشد که سبب ایجاد طراحی های بی نظیر این محصول گردیده است و آن را به یک وسیله بسیار شیک و منحصر به فرد تبدیل نموده است. مبل استیل ایرانی توانایی رقابت با مبل های استیل موجود در بازار جهان را دارد و یکی از طراحی های بسیار ایده آل در صنعت مبلمان محسوب می گردد.

مبل استیل ارزان قیمت

اما امروزه شرکت‌های عرضه کننده مبل‌های سلطنتی نیز به دنبال فروش بیشتر محصولاتشان هستند؛ بنابراین مبل استیل ارزان طراحی و عرضه شده است. تا تمامی افراد با بودجه‌ای مناسب بتوانند این مبل‌ها را خریداری نمایند.

با وجود این که این مبل‌های استیل از قیمت کمتری برخوردار هستند، اما جنس چوب، پارچه و...که در آن­ها به کار رفته است از دوام و کیفیت مناسبی برخوردار می‌باشد. تنها تفاوت این مبل‌ها با مبل‌های گران قیمت در طراحی­هایی است که برای مبل‌های استیل خاص در نظر گرفته می­شود.

منبت کاری‌ها در مبل استیل ارزان

منبت کاری‌ها در مبل استیل ارزان تفاوت چندانی با مبل‌های سلطنتی مدرن و امروزی ندارد؛ اما با وجود این که تاج‌ها و پایه‌ها در این مبل‌ها دارای تراش‌های ساده‌تری هستند، مبل‌های سلطنتی ارزان قیمت شباهت کمتری به مبل‌های شکوهمند قدیمی که زندگی پادشاهی را به معرض نمایش می‌گذارند خواهند داشت.

در قسمت بالایی مبل یک تاج ساده طلایی یا نقره‌ای رنگ وجود دارد که گه کنگره‌هایی بر روی آن مشاهده می‌شود. این کنگره‌ها با وجود این که ساده‌تر هستند، تراش کمتری را نسبت به مبل‌های استیل فرانسوی یا مصری دارا می‌باشند.

دسته‌های مبل‌ها نیز ساده‌ طراحی شده است و حتی پایه‌ها نیز از نمای ظاهری کاملاً صاف و یک دستی برخوردار هستند؛ بنابراین تفاوت مبل استیل ارزان با مبل‌های دیگر در میزان تراش‌های کمتری است که بر روی تاج و سایر اجزای مبلمان وجود دارد.

همچنین با وجود ساده بودن این مبل‌ها طراحی و ساخت آن‌ها با سرعت بیشتری انجام می‌شود؛ زیرا نیازی نیست که طراح ساعت‌ها زمان صرف کند و نقش و نگارهای ریزی را بر روی تاج مبل‌ها به وجود بیاورد. استفاده از یک تاج گل‌دار ساده نیز می‌تواند به خوبی جلوه گری این مبل‌ها را به نمایش بگذارد.

این مبل‌ها در حقیقت بی شباهت به مبل‌های نیمه استیل سلطنتی نیستند و همانند این مبل‌ها از طراحی‌های مختصری برخوردار می‌باشند. به گونه‌ای که بیشتر مبل‌ها دسته‌هایی صاف دارند که به تنها در مبل سه نفره و دو نفره قابل مشاهده هستند.

طرح و نقش پارچه در مبل استیل ارزان

طرح و نقش پارچه در مبل استیل ارزان نسبت به سایر مبل‌های سلطنتی متفاوت است. به گونه‌ای که طراح بیشتر از پارچه‌های ساده‌تر که دارای کیفیت مناسبی هستند برای دوخت رویه‌های مبل استفاده می‌کند.

این پارچه‌ها در اثر استفاده مداوم به هیچ عنوان پاره نمی‌شوند و تغیر رنگ نمی‌دهند. همچنین دوخت‌های انجام شده به خوبی بر روی پارچه‌ها می‌نشیند و رویه مبل‌ها از نمای ظاهری مناسبی برخوردار خواهد بود.

پارچه‌هایی که برای تولید مبل استیل ارزان در نظر گرفته می‌شوند. از تنوع رنگی بالایی برخوردار هستند و تنها وجه تمایز آن‌ها با پارچه‌های گران قیمت عدم وجود زری دوزی های خاص و نقش و نگارهای ویژه است.

زیرا پارچه‌هایی که برای طراحی مبل‌هایی همانند مبل‌های فرانسوی به کار می‌روند، دارای یک طرح متفاوت با سایر پارچه‌های مورد استفاده در تولید مبلمان هستند. این پارچه‌ها توسط تولیدی‌های خاصی عرضه می‌شوند و از قیمت بیشتری برخوردار می‌باشند.

اما با توجه به این که در ساخت رویه مبل استیل ارزان، طراحی هیچ محدودیتی جهت انتخاب یک پارچه مناسب ندارد؛ بنابراین در بین پارچه‌های با کیفیت ساده و طرح دار می‌تواند چندین رنگ را برای ساخت مبل‌ها در نظر داشته باشد.

رنگ‌های متنوع در روکش‌های مبل‌ها می‌تواند نیاز مشتریان مختلف با سلایق گوناگون را به خوبی برآورده سازد. تا هنگام خرید یک مبل سلطنتی ارزان از محدودیت خاصی برخوردار نباشند.

مدل‌ها و تعداد مبل استیل ارزان

مبل استیل ارزان همانند سایر مبل‌های عرضه شده در بازار از مدل‌های متنوعی برخوردار می‌باشد. به گونه‌ای که ممکن است تنها یک نیم تاج ساده بر روی مبل قرار داشته باشد تا وجه تمایز مبل استیل با مبل‌های دیگر مشخص باشد.

همچنین برخی از مبل‌های استیل ارزان دارای تاجی یک دست بر فراز مبل‌های سه نفره، دو نفره و تک نفره هستند؛ بنابراین تنوع مدل‌های عرضه شده در بازار این امکان را برای خریداران فراهم می‌کند که مبل‌های دلخواهشان را به راحتی انتخاب نمایند.

تعداد صندلی‌ها در مبل استیل ارزان بنا بر تعداد نفراتی که قرار است از مبل‌ها استفاده کنند تعین شده است. به عنوان مثال مبل‌های 7 نفره ممکن است از یک مبل سه نفره، یک مبل دو نفره و دو مبل تک نفره برخوردار باشند. یا این که برای راحتی در چیدمان در کنار مبل‌های سه نفره، 4 صندلی تک نفره ارائه شده باشد.

بنابراین در صورتی که فضای مناسبی در اختیار دارید، می‌توانید صندلی‌ها را بازتر بچینید و عسلی‌ها را برای استفاده میهمانان در کنار آن‌ها قرار دهید. این چیدمان زیبایی مبل‌ها را نیز بیشتر به نمایش می‌گذارد.

تولید کننده ی معتبر مبل استیل ارزان قیمت

مبل استیل ارزان قیمت اگر از تولیدی مبل استیل معتبری خریداری شود، می تواند انتخابی عالی و با کیفیت برای چندین سال استفاده باشد بدون آن ذره ای که تغییر شکل دهد یا خراب شود. کلیه ی محصولات ما همانند مبل استیل ارزان قیمت، بهای بسیار خوب و مناسبی دارند و با بهترین مواد و تزئینات ساخته شده اند تا پاسخی صادقانه و قابل اعتماد به متقاضیان خرید مبل استیل باشد.

شما در سایت ما می توانید هزاران مدل مبل استیل ارزان قیمت را مشاهده کنید و مدلی که مطابق سلیقه تان هست را با پارچه و رنگ دلخواه سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن مطابق سفارش برایتان تولید گردد. ما مفتخریم یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان اصلی در این زمینه مبل استیل ارزان قیمت هستیم و پخش کننده ی مبلمان استیل و راحتی به بیش از صد فروشگاه در تهران و شهرستان ها می باشیم.

بازدید حضوری

Comments (6)

  شما تولیدکننده مبل استیل هستید؟ منظورم اینه که سفارش بدیم با طرح پارچه مبل دلخواه و طرح خاص تولید میکنید؟

   

   سلام بله شرکت ما تولید کننده و فروشنده مبل استیل و دیگر محصولات چوبی است.
   هر گونه سفارش با هرنوع طرح و مدلی که مدنظر شما مشتری عزیز هست پذیرفته میشود و همینطورامکان ارسال به سراسر کشور نیز داریم

    
   1. mirelmi

    ba arze salam
    shoma be Alman ( Hamburg ham ersal mikonid '?
    Email Adresse: Daniel.mirelmi@web.de

     

     سلام دوست عزیز، وقت بخیر
     بله، شرکت تخت طاووس به تمام کشورها ارسال دارد. چه مدلی از مبل استیل یا سایر مدل های مبل سلطنتی و ... مدنظرتون هست؟
     مدل مورد نظرتون رو انتخاب کنید تا برآورد دقیق هزینه حمل و نقل انجام بشه و خدمتتون اعلام کنم.
     باتشکر

      Comment was last edited about 3 weeks ago by فروشگاه تخت طاووسفروشگاه تخت طاووس
     1. کاظمی

      سلام.
      سومین و چهارمین عکس سایت با پارچه مخمل زیتونی چه قیمتی میشه؟ 7 نفره و 9 نفره, هر دو رو قیمت بدید لطفا

       

       سلام، روز بخیر
       برای دریافت دقیق قیمتها تصویر مبل موردنظرتون به شماره 09129360185 در تلگرام بفرستید.
       همچنین میتوانید از مدل های مبل کلاسیک دیدن فرمایید.
       سپاس

        
       There are no comments posted here yet

       Leave your comments

       Posting comment as a guest.
       Attachments (0 / 3)
       Share Your Location
       Type the text presented in the image below

       تماس با ما

       اینستاگرام تخت طاووس

       تلگرام تخت طاووس

       کارشناس فروش تخت طاووس

       آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 51 تخت طاووس

       شماره تلفن: 02146084205 _ 09129630185

       فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

       یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

       Top of Page