کانال تلگرام

takhttavoos6

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 09120576319
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

لوستر ال ای دی

موجودی لوستر تمام شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

 صنعت لوستر سازی در سال های اخیر پیشرفت های زیادی داشته  و با توجه به این که  امروزه سبک های دکوراسیون متنوعی برای چیدمان منازل استفاده می شود در نتیجه قدرت انتخاب مشتریان برای خرید لوستر متناسب با دکوراسیون منزل بالا رفته است.  یکی از انواع لوسترهایی که به ویژه در سال های اخیر توانسته است جایگاه خوبی را در میان مشتریان کسب کند، لوستر ال ای دی است.

لوسترهای مدل ال ای دی

معرفی لوستر ال ای دی

لوستر ال ای دی نه تنها از نظر ظاهری بلکه از نظر نحوه نصب با سایر لوسترها متفاوت هستند. از جمله مهمترین ویژگی های لوستر ال ای دی به شرح زیر است:

1_ مهمترین ویژگی لوستر ال ای دی که وجه تمایز آن با سایر لوسترها به حساب می آید، نحوه نصب آن است.

2_ لوستر ال ای دی کاملا به سقف وصل می شود به همین دلیل به آن لوستر کفی هم گفته می شود.

3_ شکل لوستر ال ای دی براساس سینی کفی آن متفاوت است.

4_ سینی کفی لوستر ال ای دی گرد، مربع، بیضی و مستطیل است که در زمان خرید شما باید به اندازه سقف، طراحی های روی آن لوستر ال ای دی مناسب را انتخاب کنید.

جدیدترین مدل لوستر ال ای دی

5_ پهنای لوستر ال ای دی بستگی به اندازه سینی کفی و ارتفاع آن بستگی به ارتفاع آویزهای آن دارد.

6_ در لوستر ال ای دی از لامپ های ال ای دی استفاده می شود که رنگ های آن ها از قرمز، آبی و سفید متنوع است.

7_ لامپ های ال ای دی در لوستر ال ای دی یا به صورت سوزنی و یا به سرپیچ شمعی هستند. البته در برخی مدل های لوستر ال ای دی هر دو نوع به کار رفته شده است.

8_ نورپردازی لوستر ال ای دی بسیار خاص و زیباست و رقص نورهایی که ایجاد می کند یکی از مهمترین دلیل محبوبیت لوسترهای ال ای دی در میان مردم است. تعداد حالت های رقص نور و همچنین زمان بندی های آن ها بسته به مدل لوستر ال ای دی متفاوت است.

لوستر ال ای دی

راهنمای خرید لوستر ال ای دی

با توجه به این که اندازه لوستر ال ای دی متنوع است حتما در زمان خرید به متراژ منزل، ارتفاع سقف، اندازه سقف و همچنین طراحی هایی که روی آن وجود دارد توجه داشته باشید. برای مثال خرید لوستر ال ای دی پهن و بزرگ برای سالن های نقلی انتخاب اشتباهی است.

با توجه به این که سینی کفی لوستر ال ای دی به سقف متصل می شود حتما باید جنس آن به گونه ای باشد که رنگ نزده و یا آثار آن روی سقف باقی نمان چرا که ممکن است چند سال دیگر تصمیم بگیرید لوستر ال ای دی را خود را عوض کنید و در این زمان متوجه می شوید که سقف خانه خراب شده است. بهترین جنس سینی کف لوستر ال ای دی از نوع استیل است.

لوستر LED دارای ریموت کنترل

تعداد لامپ هایی که در لوستر ال ای دی وجود دارد باید براساس نیاز نوری در فضا انتخاب شود. برای فضاهای کوچک استفاده از لوستر ال ای دی با لامپ های زیاد باعث می شود که نور زیاد در این سالن چشم ها را اذیت کند.

در نهایت توصیه می شود که خرید لوستر ال ای دی را از فروشگاه هایی انجام دهید که برای کالاهای خود گارانتی در نظر می گیرند تا در صورت بروز مشکل نیازی به پرداخت هزینه نباشد.

موجودی لوستر تمام شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page