کانال تلگرام

takhttavoos6

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 09120576319
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

قیمت انواع لوستر برنجی

موجودی لوستر تمام شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

 از جمله زیباترین انواع لوستر که در بازار دیده می شود، لوستر برنجی است. برنج آلیاژی از مس و روی است که ترکیب این آلیاژ ها در ساخت برنج بر روی کیفیت آن تاثیر می گذارد و یکی از دلایل تنوع قیمت انواع لوستر برنجی همین درصد خلوص آلیاژ برنج است. لوسترهای برنجی به دلیل جلای خاصی که دارند توانسته اند محبوبیت زیادی را در میان مشتریان کسب کرده و جایگاه خاص خود را به دست بیاورند.

 

عوامل موثر بر قیمت انواع لوستر برنجی:

در زمان خرید لوستر برنجی حتما متوجه شده اید که قیمت انواع لوستر برنجی با هم متفاوت است. چندین فاکتور بر روی قیمت انواع لوستر برنجی تاثیر خواهد گذاشت که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت:

1_ جنس آلیاژ برنج

همان گونه که بیان شد عمده آلیاژ برنج از مس و روی تشکیل شده است. درصد این فلزات که در برنج وجود دارد بر روی قیمت این آلیاژ  تاثیر می گذارد. در نتیجه در بررسی قیمت انواع لوستر برنجی باید دید که از چه نوع آلیاژ برنج در ساخت استفاده شده است. هر چه میزان مس در برنج بیشتر شود هم رنگ برنج قرمزتر خواهد شد و هم اینکه استحکام برنج بیشتر خواهد شد.

 

2_ اندازه لوستر برنجی

هر چه اندازه لوستر برنجی بزرگتر شود به این معناست که آلیاژ برنج در بدنه لوستر بیشتر خواهد شد در نتیجه قیمت انواع لوستر برنجی نیز زیاد می شود. توجه داشته باشید که قبل از خرید لوستر برنجی ارتفاع سقف و متراژ خانه را داشته باشید زیرا قیمت انواع لوستر برنجی متنوع بوده و برای اندازه بزرگ تر بیشتر است لذا ممکن است قیمت یک لوستر بزرگ را پرداخت کنید اما نمای خانه زیبایی خود را از دست بدهد.

3_ تعداد شاخه های لوستر برنجی

مسلما هر چه تعداد شاخه های لوستر برنجی بیشتر شود قیمت انواع لوستر برنجی نیز بیشتر خواهد شد. این فاکتور را از دو بعد می توان مورد بررسی قرار داد:

اول این که با افزایش تعداد شاخه های لوستر برنجی میزان آلیاژ برنج داخل آن بیشتر شده و نهایتا قیمت انواع لوستر برنجی نیز افزایش خواهد یافت.

دومین بعد تاثیر تعداد شاخه ها برر روی قیمت انواع لوستر برنجی افزایش تعداد لامپ هاست. شاید شما در زمان خرید به این مسئله توجه نداشته باشید اما پس از خرید لامپ متوجه خواهید شد که تعداد لامپ بر روی  قیمت انواع لوستر برنجی در نهایت تاثیر خواهد گذاشت.

 

4_ جنس لاله های مورد استفاده در لوستر برنجی

در لوسترهای برنجی لاله هایی بر روی لامپ ها قرار می گیرد تا در زمان روشن شدن لوستر، هم نور به خوبی در فضا پخش شود و هم این که زیبایی لوستر چندین برابر شده و نهایتا نمای سالن دیدنی شود. این که جنس لاله ها چه کیفیتی داشته باشد قیمت انواع لوستر برنجی را متاثر خواهد کرد. مسلما هر چه لاله های لوستر برنجی باکیفیت تر بوده و از جنس بلورین و یا کریستالی انتخاب شوند در این صورت قیمت انواع لوستر برنجی هم بیشتر خواهد شد. توصیه می کنیم که با توجه به زیبایی لوستر برنجی حتما از لاله های بلورین استفاده کنید تا جلای لوستر بیشتر شود.

 

موجودی لوستر تمام شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page