کانال تلگرام

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 09120576319
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

قیمت کابینت مدل رومی

تولید کابینت متوقف شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

امروزه مدل کابینت رومی یکی از سبک های طراحی کابینت است که مورد استقبال زیادی قرار دارد؛ قیمت کابینت مدل رومی از عواملی است که افراد به هنگام سفارش مورد نظر قرار می دهند؛ به همین دلیل در این جا می خواهیم قیمت کابینت مدل رومی و عوامل موثر بر آن را بررسی کنیم؛ شما هم اگر قصاد سفارش کابینت در سبک رومی دارید، با ما همراه باشید تا با نکات و ریزه کاری های قیمت کابینت مدل رومی آشنا شوید.

از مهم ترین اجزاء دکوراسیون آشپزخانه، کابینت می باشد که فضای گسترده ای از آشپزخانه را به خود اختصاص می دهد و بیشتر از سایر اجزاء آشپزخانه جلب توجه می کند

قیمت کابینت مدل رومی

 امروزه سبک ها مختلفی مانند سبک مدرن، سبک رومی و ... در طراحی کابینت مورد توجه قرار دارد. کابینت مدل رومی از سبک های مورد توجهی است که فضایی لوکس و بسیار شیک در آشپزخانه ایجاد می کند و القا کننده فضایی تجملی و باشکوه می باشد.

بسیاری از افراد دکوراسیون کلاسیک را برای آشپزخانه ترجیح می دهند؛ این افراد می توانند از مدل کابینت رومی استفاده کنند و زیبایی منحصر به فردی برای آشپزخانه ایجاد کنند. کابینت مدل رومی روح و نشاط به آشپزخانه می دهد و فضایی جذاب و با شکوه ایجاد می کند.

طراحی کابینت مدل رومی اغلب طرح دار است؛ همچنین با استفاده از دستگیره هایی زیبا، کابینت مدل رومی نمایی سلطنتی و تجملی دارد.

علت نامیدن این سبک به سبک رومی، اهمیت تزئینات است که مردم روم مورد توجه قرار می دادند؛ تزئین ستون ها و قصرها در تمدن روم بسیار رایج بوده است؛ و رومی ها در به کار بردن تزئینات در رقابت با یونان بوده اند.

حال با ما همراه باشید تا قیمت کابینت مدل رومی و عوامل موثر بر قیمت کابینت مدل رومی را با هم بررسی کنیم.

ویژگی های کابینت مدل رومی

در کابینت مدل رومی ویژگی های دکوراسیون در سبک کلاسیک دیده می شود. متریال چوب در کابینت رومی بسیار پرکاربرد است.

در زمینه طراحی، در کابینت مدل رومی برای تعبیه هود و یا اجاق گاز از برش های هلالی شکل استفاده می شود و دستگیره هایی به رنگ طلایی و یا رنگ نقره ای مورد استفاده قرار می گیرد؛ این ویژگی ها برای القای فضایی لوکس است و از مهم ترین ویژگی های کابینت مدل رومی است. یکی دیگر از ویژگی های طراحی کابینت در مدل رومی این است که در ردیف های بالای کابینت مدل رومی معمولا شیشه مورد استفاده قرار می گیرد.

در زمینه چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه اگر سیک کابینت مدل رومی با سایر اجزاء آشپزخانه نیز هماهنگ باشد، زیبایی و جذابیت بیشتری ایجاد میکند؛ هماهنگی کابینت مدل رومی با آشپزخانه ای که در طراحی آن ستون های رومی طراحی شده است؛ فضایی بسیار لوکس و سلطنتی ایجاد می کند. همچنین به کاربردن پنجره هایی مربع و یا مستطیل که به شکل سنتی طراحی می شود نیز در چیدمان بسیار تاثیرگذار است. چیدمان دگوراسیون بسیار تاثیرگذار است؛ در فضای کلاسیک و طراحی کابینت مدل رومی برای نورپردازی از لامپ های آویزان استفاده می شود و این ویژگی ها زیبایی دکوراسیون آشپزخانه با کابینت مدل رومی را بیشتر می کند.

رنگ سفید در مدل کابینت رومی بسیار پرکاربرد است. اما رنگ های دیگر نیز مورد استفاده می باشد. برای مثال کابینت مدل رومی در رنگ گیلاسی، سبز رنگ، چوبی، سنگ گرانیت و..... نیز بسیار زیبا و پرکاربرد هستند.

ویزگی های کابینت مدل رومی

برای درک بهتر ویژگی های کابینت مدل رومی، مقایسه آن با ویژگی های کابینت مدل مدرن، گامی مهم است. کابینت مدل رومی ویژگی های کابینت کلاسیک را دارد؛ دستگیره ها معمولا دارای نقش و نگار هستند و کابینت ها به صورت ابزار خورده طراحی می شود. چهارچوب کابینت ها در این سبک قابل روئیت است و طرحی برجسته بر روی درب ها معمولا وجود دارد؛ القای حس شکوه و ایجاد فضایی سلطنتی از ویژگی های این سبک از کابینت می باشد. در این سبک نمای تاریخی به وسیله کابینت ایجاد می شود و بسیار مورد استقبال قرار دارد. در مقابل این سبک، کابینت مدل مدرن قرار دارد که سادگی ویژگی بارز آن است. فایبر گلاس و ام دی اف در ساخت کابینت مدرن پرکاربرد است. کابینت مدرن بر خلاف کابینت رومی منظم و خلوت است در حالی که کابینت مدل رومی دارای طراحی است و شلوغ می باشد.در کابینت مدرن از شلف استفاده می شود و در کابینت مدل رومی ویترین شیشه ای مورد استفاده قرار میگیرد. کابینت مدرن ساده و بدون تاج طراحی می شود و در کابینت مدل رومی از تاج در بالای کابینت استفاده می شود.

 برای نور پردازی کابینت مدرن از ال ای دی و نورهای مخفی اسفتاده می شود و در کابینت مدل رومی برای نورپردازی آشپزخانه از لوستر های بزرگ استفاده می شود. در کابینت مدرن قطعات مسطح و صاف مورد استفاده قرار می گیرد و در کابینت مدل رومی قطعات ابزار خورده پرکاربرد است. کابینت مدرن القا کننده فضایی صنعتی است و کابینت رومی القا کننده فضایی سنتی است.

کابینت مدرن در آشپزخانه هایی با ارتفاع کم و همچنین در آشپزخانه هایی با ارتفاع زیاد قابل اجرا می باشد؛ اما کابینت مدل رومی بهتر است در آشپزخانه هایی اجرا شود که ارتفاع زیادی دارد. در کابینت مدل مدرن، استفاده از گاز رومیزی انتخاب بهتری است و در کابینت مدل رومی استفاده از اجاق مبله انتخابی مناسب است. در کابینت مدل مدرن استفاده از لوازم سفید و سیلور پرکاربرد است؛ و در کابینت مدل رومی استفاده از لوازم و اکسسوری هایی که ظاهری سنتی دارند مانند رنگ برنز، رنگ کرم و رنگ مسی پرکاربرد است. تفاوت دیگر کابینت مدل مدرن و کابینت مدل رومی نگاه طراحان است؛ تغییرات مداوم و نگاه به آینده، از ویژگی کابینت مدرن است در حالیکه مهم ترین ویژکی کابینت مدل رومی، حفظ اصالت و نگاه به گذشته است.

ویژگی های کابینت مدرن و کابینت مدل رومی، متفاوت است و هرکدام از کابینت ها،  ویژگی های زیبایی شناسی منحصر به فردی دارند و اگر متناسب با فضای دکوراسیون مورد استفاده قرار بگیرد، زیبا و با شکوه خواهد بود.

کابینت مدل رومی محبوب ترین مدل کابینت

نگهداری از کابینت مدل رومی

با توجه به قیمت کابینت مدل رومی، که افراد برای سفارش آن باید هزینه بیشتری نسبت به سایر کابینت های دیگر متقبل شوند ، توجه به اصول مراقبت و نگهداری بسیار مهم و حائز اهمیت است.

اگر نکات لازم برای حفظ و نگهداری از کابینت مدل رومی، مورد توجه قرار نگیرد، ممکن است به زودی خراب  و غیرقابل استفاده شود و افراد مجدد مجبور به پرداخت هزینه شوند.

متریال مورد استفاده در کابینت مدل رومی معمولا چوب است و چوب در مقابل آب مقاومت کمی دارد؛ بنابراین باید از تماس کابینت مدل رومی با آب جلوگیری کرد. همچنین باید از تماس وسایل داغ با کابینت مدل رومی اجتناب کرد.

نگهداری و مراقبت از کابینت بسیار ضروری است، اما در صورتی که کابینت خراب شود و احتیاج به تعمیر داشته باشد کمک گرفتن از متخصص لازم و ضروری است؛ هرگز افراد نباید خودشان اقدام به تعمیر کابینت کنند و حتما باید از یک متخصص در تعمیر کابینت کمک بگیرند.

عوامل موثر بر قیمت کابینت مدل رومی

در اجرای کابینت مدل رومی معمولا چوب مورد استفاده قرار می گیرد و این امر بر قیمت کابینت مدل رومی تاثیر گذار است؛ از دیگر عوامل، استفاده از یراق آلات است که باید با کیفیت باشد و از جس مرغوب انتخاب شود، استفاده از یراق آلات با کیفیت نیز بر قیمت کابینت مدل رومی تاثیر گذار است؛ همچنین طراحی کابینت مدل رومی، طراحی پرکاری است که در آن ابزار به کار رفته است و اجرای آن نیازمند صرف زمان زیادی می باشد؛ این ویژگی نیز بر قیمت کابینت مدل رومی تاثیرگذار است.

 علاوه بر ویژگی های کلی مانند استفاده از چو، یراق آلات با کیفیت و پرکار برودن طراحی و اجرا  که بر قیمت کابینت مدل رومی به طور کلی تاثیرگذار است، ویژگی های دیگر نیز مانند نوع چوب بر قیمت کابینت مدل رومی اثر گذار می باشد.

متریال کابینت مدل رومی چیست

رنگ کابینت رومی

رنگ های سرد در طراحی کابینت مدل رومی بسیار پرکاربرد است. افراد زیادی متمایل به استفاده از رنگ سفید در کابینت های رومی هستند. استفاده از رنگ سفید در کابینت های لوکس رومی، برای آشپزخانه هایی با فضای بزرگ وهمچنین آشپزخانه هایی با فضای کوچک مناسب است. طراحان داخلی برای ایجاد فضایی شیک و بی نظیر به استفاده از رنگ سفید متمایل هستند.

هرچند استفاده از رنگ سفید در کابینت مدل رومی بسیار پرکاربرد و جذاب است، اما متناسب با چیدمان و عناصر دیگر آشپزخانه و همچنین سلیقه افراد، رنگ های دیگری مانند، قرمز، سبز، رنگ چوب و ..... در این سبک مورد استفاده قرار می گیرد.

سفارش کابینت مدل رومی

از مهمترین عناصر یک آشپزخانه، کابینت آشپزخانه است که بیشتر از سایر اجزاء جلب توجه می کند و بر زیبایی آشپزخانه تاثیرگذار است؛ به همین دلیل افراد برای سفارش این عنصر تاثیرگذار بر دکوراسیون خانه باید وقت و دقت لازم و کافی را صرف کنند؛ افراد با توجه به سبک مورد پسند خود که به کابینت مدرن و یا کلاسیک علاقه دارند و همچنین با توجه به سایر اجزاء آشپزخانه و دکوراسیون خانه، کابینت مورد نظر خود را سفارش می دهند؛ پس از انتخاب سبک کابینت، طرح و رنگ کابینت باید مورد توجه قرار بگیرد، رنگ کابینت نیز باید با سایر اجزاء دکوراسیون هماهنگ باشد؛ پس از انتخا سبک، طرح و رنگ کابینت، در مرحله بعد با توجه به فضای موجود در آشپزخانه و فضای مورد نیاز برای قرار دادن وسایل آشپزخانه، تعداد مورد نیاز و ابعاد کابینت ها بر اساس استاندارد برآورد می شود؛ در برآورد تعداد کابینت برای آشپزخانه، تعداد اعضای خانواده و همچنین میزان رفت و آمد اعضای خانواده تاثیرگذار است؛ در خانه ای که افراد بیشتری زندگی می کنند  برای آشپزخانه باید تعداد بیشتری کابینت در نظر گرفت و در خانه ای که افراد کمتری زندگی می کنند و رفت و آمد محدود تری دارند، باید تعداد بیشتری کابینت در نظر گرفت؛ در مرحله بعد با توجه به تعداد و ابعاد مورد نظر برای کابینت، قیمت کابینت برآورد می شود و پس از برآورد قیمت، سفارش ثبت می شود.

در کابینت مدل رومی نیز این مراحل طی می شود؛ با توجه به استفاده از چوب در اجرای کابینت مدل رومی و همچنین طراحی پر کار این سبک از کابینت، زمان اجرا و ساخت این کابینت بیشتر از زمان اجرای کابینت مدل مدرن است که ام دی اف در آن به کار می رود و طرحی ساده دارد.

سبک مدرن کابینت مدل رومی

قیمت کابینت مدل رومی در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس

آشچزخانه مهم ترین قسمت فضای خانه است؛ اعضای خانواده زمانی از روز را در آشپزخانه سپری می کنند. بنابر این طرح، رنگ و کیفیت محیط آشپزخانه بر روحیه افراد تاثیر گذار است؛ به همین دلیل باید زمان و دقت لازم را برای انتخاب اجزاء آشپزخانه صرف کرد؛ از مهم ترین اجزاء آشپزخانه کابینت است و به همین دلیل باید، در انتخاب طرح، رنگ و کیفیت کابینت دقت و زمان لازم را صرف کرد.

یکی از محبوب ترین مدل های کابینت، مدل رومی است که طرح سنتی و جذاب دارد و به علت ایجاد فضایی شیک و لوکس، افراد زیادی متمایل به استفاده از این سبک کابینت هستند. افراد متناسب با سایر اجزاء دکوراسیون، طرح و رنگ مناسب برای کابینت را انتخاب می کنند؛ علاوه بر سبک، طرح و رنگ کابینت، قیمت کابینت مدل رومی یکی از فاکتورهایی است که افراد به هنگام خرید مد نظر قرار می دهند؛ استفاده از چوب و یراق آلات با کیفیت در قیمت کابینت مدل رومی تاثیر گذار است؛ زیرا معمولا چوب در ساخت و اجرای کابینت مدل رومی مورد استفاده قرار می گیرد، و چوب متریال گران قیمتی است؛  همچنین یراق آلات مورد استفاده در این سبک از کابینت، باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد و از یراق آلات مرغوب استفاده شود، قیمت کابینت مدل رومی بیشتر از قیمت کابینت های مدرن است که در ساخت آن ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر شما هم قصد سفارش کابینت مدل رومی برای آشپزخانه تان دارید و می خواهید محصولی زیبا و با کیفیت دریافت کنید و همچنین خرید  مقرون به صرفه ای داشته باشید می توانید از مجموعه فروشگاه های تخت طاووس خرید نمایید، در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس امکان انتخاب از مجموعه گسترده ای از طرح ها برای کابینت مدل رومی فراهم است؛ همچنین متریال و یراق آلات با کیفیت در ساخت کابینت مورد استفاده قرار می گیرد و استاندارد های لازم برای ساخت نیز رعایت می شود؛ از سوی دیگر  حذف واسطه ها بر کاهش قیمت کابینت مدل رومی تاثیر گذار است.

قیمت انواع مدل کابینت های رومی

تولید کابینت متوقف شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 09120576319  

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page