تلفن فروشگاه تخت طاووس

 فروشگاه تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02146084205
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

قیمت کابینت آشپزخانه

تولید کابینت متوقف شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

(0 votes, average 0 out of 5)

قیمت کابینت آشپزخانه از عوامل مهم و تاثیر گذار بر سفارش کابینت است؛ کابینت از مهمترین اجزاء چیدمان آشپزخانه است که تاثیر زیادی بر چیدمان آشپزخانه و چیدمان سایر اجزاء دارد،؛ کابینت بیشتر از سایر اجزاء در آشپزخانه جلب توجه می کند؛ به همین دلیل افراد زمان و دقت زیادی برای سفارش کابینت صرف می کنند.

عوامل زیادی بر انتخاب کابینت تاثیر گذار است؛ افراد متناسب با سبک دکوراسیون، سبک مدرن و یا کلاسیک را برای کابینت انتخاب می کنند؛ پس از انتخاب سبک، افراد طرح و جنس کابینت مورد نظر را انتخاب می کنند و با در نظر گرفتن رنگِ سایر اجزاء آشپزخانه، به ویژه کفپوش و رنگ دیوار ها، رنگ کابینت انتخاب می شود. پس از در نظر گرفتن تعداد و ابعاد کابینت های مورد نیاز، برآورد قیمت کابینت آشپزخانه امکان پذیر است. قیمت کابینت متناسب با جنس متریال و همچنین یراق آلاتی که در ساخت استفاده شده است، متفاوت است.

اگر شما هم قصد خرید کابینت آشپزخانه دارید با ما همراه باشید تا از قیمت کابینت آشپزخانه که یکی از عناصر مهم در خرید است آگاهی داشته باشید.

متریال مورد استفاده از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت کابینت آَشپزخانه می باشد؛ به همین دلیل، در ادامه، قیمت کابینت آشپزخانه با متریال های مختلف مورد بررسی قرار می گیرد.

قیمت کابینت آشپزخانه

قیمت کابینت آشپزخانه با متریال چوب

متریال مورد استفاده از عوامل تاثیر گذار بر برآورد قیمت کابینت آشپزخانه است. پس از انتخاب سبک مورد نظر برای کابینت، جنس متریال انتخاب می شود؛ تنوع گسترده ای از متریال در ساخت کابینت مورد استفاده قرار می گیرد. چوب یکی از متریال هایی است که در ساخت کابینت به ویژه کابینت کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از متریال چوب فضایی شیک و لوکس ایجاد می کند و به همین دلیل با استقبال زیادی رو به رو شده است.

 به هنگام بررسی قیمت کابینت آشپزخانه با متریال چوب، باید نوع کابینت در نظر گرفته شود؛ در برخی از طرح ها، کابینت تمام چوب و در برخی از طرح ها، مدل کابینت ام دی اف با روکش چوب استفاده می شود.

با توجه به گران بودن متریال چوب، قیمت کابینت آشپزخانه تمام چوب، بیشتر از قیمت کابینت آشپزخانه با روکش چوب است؛ در کابینت با روکش چوب، از مغز ام دی اف استفاده می شود. در این سبک، در قسمت هایی که قابل رویت است، چوب استفاده می شود و در قسمت های دیگر مانند بدنه کابینت ام دی اف مصرف می شود؛ و با توجه به قیمت ام دی اف، این کابینت قیمتی مناسب تر نسبت به کابینت تمام چوب دارد. همچنین به علت استفاده از روکش چوب، قیمت این کابینت از کابینت هایی مانند ملامینه، کابینت ام دی اف، کابینت هایگلاس و کابینت ممبران گران تر است.

چوب  ملچ و چوب بلوط، برای استفاده در روکش کابینت با روکش چوب، پرکاربرد است. افرا، بلوط، راش، گردو و .... از چوب هایی است که در اجرای کابینت چوبی مورد استفاده قرار می گیرد.

بافت و طرح چوب طبیعی با ایجاد یک زیبایی منحصر به فرد و فراهم کردن فضایی گرم در ساخت کابینت چوبی مورد استفاده قرار می گیرد. کابینت چوبی علاوه بر ایجاد فضایی زیبا برای آَشپزخانه، در آشپزخانه های اپن، فضایی زیبا و گرم در فضای بیرون از آَشپزخانه مانند نشیمن و یا پذیرایی نیز فراهم می کند. و تمام سبک و دکوراسیوت خانه را تحت تاثیر قرار می دهد.

نوع چوب مورد استفاده در ساخت کابینت با تنوع بافت و طرح و رنگ، امکان انتخاب را برای خریداران فراهم کرده است؛ نوع چوب علاوه بر ویژگی های زیبایی شناسی می بایست بر اساس شرایط جغرافیایی و تطابق جوب با شرایط آب و هوایی صورت بگیرد؛ زیرا در صورتی که چوب در فضایی نا مناسب به کار رود با عوامل جوی مانند رطوبت آسیب می بیند و طول عمر کمتری خواهد داشت.

قیمت کابینت آشپزخانه با متریال چوب

کابینت چوبی از شیک ترین و زیبا ترین کابینت هایی است که توسط طراحان وسازندگان کابینت، ارائه میشود به همین دلیل آشنایی با انواع چوب (با توجه به تاثیر آن بر قیمت کابینت آَشپزخانه) حائز اهمیت است. یک دسته بندی کلی از چوب، تقسیم بندی چوب، به انواع چوب ساده و منقش است؛

چوب ساده مانند گلابی، صنوبر و .... دارای ساختمانی واحد و بدون طرح است؛ و چوب های منقش، طرح و رگه های بسیار زیبا و جذاب دارد که در دکوراسیون و چیدمان مورد توجه قرار می گیرد. چوب درخت بلوط، چوب درخت گردو و چوب درخت راش در دسته چوب های منقش قرار دارد.

چوب بلوط: رنگ چوب بلوط در قیمت درون چوب، قهوه ای روشن تا تیره است؛ رنگ خاکستری تا زرد نیز در ثسمت بیرونی چوب بلوط دیده می شود.؛ استفاده از چوب بلوط قرمز برای ایچاد فضایی خاص  و منحصر به فرد می باشد . و چوب بلوط سفید که به علت موجود بودن، دوام و مقرون به صرف بودن مورد استفاده قرار میگیرد، برای کابینت چوبی، بسیار مناسب است.

چوب راش: چوب راش در دکوراسیون سبک کلاسیک از جمله در ساخت کابینت مورد استفاده قرار می گیرد؛  مقاومت چوب راش در برابر حشرات از ویژگی های این متریال است. چوب راش به عنوان روکش در کابینت با روکش چوب و همچنین در کابینت تمام چوب مورد استفاده قرار می یگیرد. و زیبایی منحصر به فردی ایجاد می کند.

موقعیت جغرافیایی، سبک مورد نظر کابینت و نقش های چوب طبیعی و قیمت از عوامل موثر بر لنتخاب چوب مورد نظر برای کابینت است؛ برای انتخاب چوب می توان با یک متخصص و یا نجار مشورت کرد و با آگاهی تصمیم گرفت.

به طور کلی چوب یک متریال گران قیمت است و استفاده از چوب خالص در طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه، موجب بالا رفتن قیمت کابینت تمام چوب می شود؛ یکی دیگر از عواملی که موجب بالا رفتن قیمت کابینت تمام چوب می شود، این است که زمانی که باید برای ساخت کابینت صرف شود بیشتر از زمانی است که برای ساخت کابینت های دیگر لازم است؛ صرف زمان زیاد برای ساخت، از عوامل موثر بر قیمت کابینت آشپزخانه با متریال چوب است؛ از دیگر عواملی که بر قیمت کابینت تاثیر گذار است اجرای رنگ پلی استر بر کابینت چوبی است.

از دیگر عوامل موثر بر قیمت کابینت چوبی، نوع چوبی است که استفاده شده است.

یراق آلات مورد نیاز مانند دستگیره ها، لولا ها و اکسسوری هایی که در ساخت کابینت تمام چوب استفاده می شود، باید از متریال با کیفیت باشد، به همین دلیل قیمت کابینت آشپزخانه چوب، بالا تر از سایر کابینت ها می باشد.

برای سفارش کابینت چوب، می بایست با در نظر گرفتن تعداد کابینت مورد نیاز و همجنین متریالی که در ساخت استفاده می شود، قیمت کابینت آشپزخانه را برآورد کرد. برآورد قیمت کابینت آشپزخانه بر حسب متر می باشد نه بر حسب متر مربع.

تنوع گسترده ای از کابینت با متریال چوب در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس ارائه شده است؛ و شما می توانید کابینت چوبی خود را با مناسب ترین قیمت، از مجموعه فروشگاه های تخت طاووس تهیه کنید.

قیمت کابینت آشپزخانه ام دی اف

قیمت کابینت آَشپزخانه ام دی اف

ام دی اف از متریال های پرکاربرد در طراحی و اجرای کابینت مدرن است؛ قیمت کابینت با متریال ام دی اف نسبت به چوب کمتر است؛ به همین دلیل بسیار پرکاربرد است و با استقبال زیادی رو به رو شده است؛.

تنوع زیادی در قیمت کابینت ام دی اف وجود دارد و عواملی بر تعیین قیمت کابینت آشپزخانه ام دی اف تاثیرگذار است.

انتخاب ورق ام دی اف ایرانی و یا خارجی از مهم ترین عواملی است که بر قیمت کابینت ام دی اف موثر می باشد؛ همچنین برندی که در ام دی اف مورد استفاده قرار می گیرد بر اساس کیفیت و محبوبیت، در قیمت کابینت تفاوت ایجاد میکند؛ یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار، مات بودن و یا براق بودن ام دی اف است.

در قیمت کابینت آشپزخانه با متریال ام دی اف، طرح کابینت نیز از عوامل تاثیرگذار بر قیمت است. اجرای بعضی از طرح ها هزینه ای بیشتر نسبت به طرح های ساده دارد.

سومین عامل و عاملی نهایی که بر قیمت کابینت آشپزخانه با متریال ام دی اف تاثیر گذار است، جزئیات اجرایی است؛ یراق آلات، نحوه آب بندی و بسیاری از موارد دیگر از جزئیاتی است که برای برآورد قیمت باید مورد توجه قرار بگیرد.

 با توجه به عوامل موثر بر  بررسی قیمت کابینت ام دی اف مرور مزایا و معایب این متریال برای انتخابی آگاهانه مورد توجه و ضروری است.

کابینت ام دی اف در برابر حرارت و رطوبت هوا مقاومت دارد و در نتیجه امکان استفاده از آن در شرایط مختلف آب و هوایی وجود دارد. به علت تنوع گسترده ام دی اف، هماهنگی این متریال با سایر اجزاء و عناصر امکان پذیر است. زیبایی، قابلیت برش، مقاومت، صاف بودن لبه ها، و شکل پذیری از ویژگی های کاربرد ام دی اف در کابینت آشپزخانه است. وزن سبک این متریال نیز از عواملی است که بر استقبال از آن تاثیرگذار بوده است.

 قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس

قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس

قیمت کابینت از عوامل موثر بر خرید کابینت می باشد؛ متریال هایگلاس از جمله متریال هایی است که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است؛ هایگلاس در طراحی کابینت مدرن بسیار پر طرفدار است.

هایگلاس، به متریال ام دی اف شبیه است که با پلاکسی گلاس پوشش داده شده است؛ پلاکسی گلاس موجب ایجاد نمایی براق و شیشه ای می شود که بسیار پر طرفدار است و زیبایی منحصر به فردی ایجاد می کند.

تنوع گسترده ای از انواع هایگلاس موجود است و قیمت کابینت با توجه به نوع هایگلاس مصرف شده متفاوت می باشد؛ استفاده از یراق آلات و دستگیره های با کیفیت، از مواردی است که در طراحی و ساخت کابینت هایگلاس باید مورد توجه قرار بگیرد. زیرا استفاده از یراق آلات با کیفیت در کابیت علاوه بر ایجاد دوام و طول عمر کابینت، زیبایی بیشتری در آشپزخانه ایجاد می کند؛ به ویژه در کابینت هایگلاس که در سبک مدرن استفاده می شود،؛ زیرا ویژگی سبک مدرن سادگی است و کابینت بدون فریم طراحی می شود و دستگیره های کابینت، نقش زیادی در نما و جلوه کابینت دارد، در نتیجه یراق آلات (دستگیره ها) باید زیبا و با کیفیت باشد.

 کابینت آشپزخانه هایگلاس در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس به علت حذف واسطه مقرون به صرفه است. اگر شما هم قصد خرید کابینت هایگلاس را دارد می توانید از مجموعه فروشگاه های تخت طاووس، با قیمت مناسب، کابینت مورد نظر خود را سفارش دهید.

نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه

برای محاسبه قیمت کابینت آشپزخانه ابتدا می بایست تصویر مورد نظر و ایده آل خود را آماده کتید. با توجه به تاثیر عوامل زیاد بر قیمت کابینت، در مرحله بعد باید سبک کابینت، متریال مناسب، یراق آلات مورد نظر(به ویژه جنس و کیفیت لولا ها و دستگیره ها)،  جزئیات اجرای طرح منتخب و تعداد و ابعاد کابینت انتخاب شود.

با در نظر گرفتن این نکات و ریزه کاری ها امکان برآورد قیمت کابینت فراهم می باشد؛ یادآوری این نکته خوب است که بر خلاف باور رایج برآورد نهایی قیمت کابینت بر حسب متر می باشد نه متر مربع. منظور از متر، متر طول است؛ متر طول به فاصله ای که کابینت روی زمیت قرار دارد گفته می شود.

قیمت کابینت آشپزخانه تمام چوب

قیمت کابینت آشپزخانه در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس

کابینت از مهم ترین عناصر آَشپزخانه است و بیش از سایر عناصر در نظر بیننده جلب توجه می کند افراد متریال های مختلف و سبک های متفاوتی را برای طراحی کابینت آشپزخانه در نظر میگیرند، انتخاب سبک، طرح، جنس، یراق آلات و ... عواملی هستند که بر قیمت کابینت آَشپزخانه تاثیرگذار است. برای مثال استفاده از چوب طبیعی به ویژه در کابینت تمام چوب، نسبت به استفاده از متریال هایی مانند ام دی اف، هایگلاس قیمت بیشتری را به افراد تحمیل می کند. همچنین جنس و کیفیت یراق آلات نیز از عوامل موثر بر قیمت است.

قیمت کابینت آَشپزخانه یکی از فاکتورهای مهمی است که افراد به هنگام خرید علاوه بر زیبایی و کیفیت کابینت مد نظر قرار می دهند.

مجموعه ای متنوع از انواع سبک و طرح کابینت در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس ارائه شده است؛ اگر شما هم می خواهید برای آشپزخانه خود، کابینت زیبا و با کیفیت سفارش دهید می توانید از مجموعه فروشگاه های تخت طاووس خرید نمایید. قیمت کابینت آشپزخانه در مجموعه فروشگاهی تخت طاووس به علت حذف واسطه مقرون به صرفه خواهد بود.

تولید کابینت متوقف شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 22:30

تلگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 51 تخت طاووس

شماره تلفن: 02146084205 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page