فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

قیمت مبل استیل

خوشبختانه در دهه های اخیر فرهنگ استفاده از مبلمان در خانه به خوبی گسترش یافته است. مهمترین مزیت استفاده از مبلمان سلامت زانوهاست. چرا که با هر بار نشستن روی زمین، زانوها به بدترین شکل ممکن خم شده و در نتیجه فشار زیادی را متحمل می شوند. به همین دلیل است که توصیه می شود امروزه در هر خانه ای حتما از مبلمان مورد استفاده قرار گیرد و این مسئله برای افراد سالمند اهمیت بیشتری دارد. مبلمان انواع مختلفی دارد که امروزه مبل استیل به دلیل ظاهر بسیار شیک، مجلسی و زیبا م، میان مردم در طرفداران زیادی را به دست آورده است و آمار نشان داده است که قیمت مبل استیل به دلیل جنس و ساختاری که دارد از ظهر همه مبل ها بیشتر است.

بررسی انواع مبلمان و ویژگی های آن ها:

مبل استیل یا سلطنتی

استیل مبل یکی از ظهر شیک ترین مبلمانی است که برای منزل می توان انتخاب نمود که به دلیل ظاهر ظاهر مجلسی که دارد تحت عنوان مبلمان سلطنتی نیز شناخته شده است. مهمترین ویژگی های مبلمان استیل عبارتند از:

اسکلت همه چوب و استفاده از کلاف چوب داخل آن

دارای نقوش ماندگاری زیاد بر روی دسته، تاج و پایه مبل

داشتن یک تاج بزرگ در بالای مبل

م، مبل استیل از ظهر انواع چوب استفاده شده و نقوش هر یک با هم متفاوت خواهد بود توجه داشته باشید که] تعداد نقش های منبت کاری شده بر روی چوب مبل استیل یکی از ظهر معیارهای تعیین کننده قیمت مبل استیل است.

قیمت مبل استیل

نیمه استیل یا نیمه راحتی

کلاسیک و یا مبل استیل. نیمه کمی شبیه به مبل استیل است منتهی تفاوت هایی را با یکدیگر دارند:

مبل نیمه استیل دارای تاج کوچکتر است که نقش آن کمتر و ظریفتر است.

معمولا پایه های نیمه استیل برای منبت کاری نیستند.

قالب حمام نیمه استیل در چند مدل طراحی شده است که مناسب فضای خانه و چیدمانی که به نظر می رسد می توانید از مناسب قالب استفاده کنید.

راحتی مبل

همان گونه که از نام مبلمان راحت بر می آید این نوع مبلمان برای استراحت بسیار مناسب است، به همین دلیل است که امروزه مردم تلاش می کنند حداقل یک بار از راحتی راحت در خانه خد. مبل راحتی تماما پارچه بوده و پایه های آن یا چوب یا از جنس فلز است. مبل راحتی م، لذا مقایسه با مبل استیل قیمت پایین تری دارد.

عوامل موثر بر قیمت مبل های استیل:

گونه که بیان همان کردیم مبل استیل به دلیل ظاهر بسیار زیبایی که دارد و نمای خانه را زیباتر می کند، جذابیت بیشتری داشته و توانسته توجه مخاطبین زیاید را به خود جلب کند . وبلاگ اگر شما قصد اما دارید یک سرویس مبل استیل را خریداری نشده اند، بدانید که است لازم چه عواملی بر روی قیمت مبل استیل تاثیر می گذارد تا نهایتا بدانید چه مقدار باید برای خرید هزینه نشده اند:

جنس اسکلت Sofa استیل اولین فاکتوری است که بر قیمت مبل استیل تاثیر می گذارد. با توجه به اینکه چوب گردو، راش و سفید در ساخت مبل به کار می رود، قیمت مبل استیل با چوب گردو و راش گران تر است. حتما از فروشنده Sofa استیل جنس چوب را جویا کنید تا بدانید که دقیقا قیمت مبل ملحفه ای که پرداخت می کنید، واقعی و یا تقلبی است

فاکتور دوم که قیمت چوب مبل را تعیین می کند. لازم است بدانید که نقش بزرگ نسبت به نقش های کوچکتر از آن است و قیمت مبل های استیل را پایین می آورد بنابراین در زمان خرید با دقت به اندازا تزئینات از قیمت آن مطمئن شوید.

ست تاریخ و نوع مبل استیل نیز می تواند قیمت مبل استیل را تعیین کند. برای مثال اگر شما ست 9 را انتخاب کرده نفره مسملا قیمت مبل استیل گران تر از ظهر ست تاریخ و 7 نفره خواهد بود. بنابراین توصیه می کنیم قبل از هزینه ابتدا فضای مورد نظر را اندازه بگیرید تا معلوم شود آیا تمام مبل ها در این فضا چیده می شوند یا خیر.

پارچه جنس مبل استیل بخش عمده ای از ظهر قیمت مبل استیل را تعیین می کند. مسملا هر چه پارچه به کار رفته در ساخت مسکن با کیفیت و زیباتر بودن قیمت مبل های استیل در نهایت افزایش خواهد یافت. اما توجه داشته باشید که همیشه بالا بودن قیمت به معنی اصل بودن نیست. برای این که مطمئن شوید قیمت مبل استیل که به شما ارائه شده واقعی است بهتر است به مراجعه فروشگاهی بروید که برای فروش خود گارانتی طولانی مدت را در نظر بگیرند.

قیمت مبل استیل

برای وبلاگ اگر مبل استیل خود کوسن انتخاب نموده اید مسلما قیمت مبل استیل بالا حوزه می رود ولی بهتر است کوسن نیز برای مبل تهیه شود زیا نشستن بر روی مبل را راحت تر خواهد کرد. به ویژه این که بل استیل به دلیل حالت مجلسی که دارای رعایت نکرده و کوشن می تواند شرایط را برای زمان ایجاد کند.

نوع فوم انتخاب نیز اهمیت زیادی دارد. در هنگام خرید ملحفه ای با فشار دست به فوم ضربه بزنید اگر سریع به حالت قبلی باز گردید بدانید این فوم خنک است و بسیار مناسب است این آزمایش را انجام دهید تا لزوما در ازای فروش نامناسب کفن قیمت مبل راحتی برای شما بسیار گران باشد مام می شوند

نحوه چیدمان Sofa استیل:

توجه به أن با چه م،. فوق گفته شما الان شما تصمیم نهایی را برای خرید مبل استیل ایرانی و یا مبل استیل تالار ترک گرفته اید اما چیدمان أن م، منزل هم یکی از ظهر فاکتورهای مهم م، تعیین نوع قالب مبل استیل است. طور کلی م، به زمان چیدن مبل استیل باید به فاصله بین مبل ها توجه داشت. بنابراین، قبل از خرید باید خرید کنید، آیا این مبلغ برای سالن مناسب مناسب است یا خیر، چرا که با توجه به قیمت مبل استیل که گران است ممکن است برخی از مبل ها بلا اسافته باقی بماند. نکته بسیار مهم در زمان تمیز کردن مبلمان استیل این است که فضای مناسب بین مبل ها وجود داشته باشد تا مهمان راحت می تواند بر روی مبل و یا بلند بلند بدون اینکه برای افراد در کنار خود ایجاد مشکل است.

یک از قالب هایی که بیشتر خریداری می شود ، مبل استیل 9 است که نفره قیمت مبل استیل با این ست تاریخ و گران بوده و از ظهر یک کاناپه 3 نفره، یک کاناپه دو نفره، دو مبل تکی و دو صندلی میزبان تشکیل شده است . انواع چیدمان برای این قالب 9 نفره مبل استیل به افزودن این زیر طراحی می شود:

چهارچوب مربع Sofa استیل 9 نفره

این روش باید م، به در حالت مربعی مبل استیل 9 نفره را چید. به این ترتیب روی یک مربع مربع سه طرفه و دو طرف آن روی دیوار همدیگر قرار می گیرند. سپس بقیه مبل ها بر روی دو طرف دیگر چیده می شوند و نهایتا یک رول در فضای آزاد در داخل مربع خواهد بود. با توجه به گران بودن قیمت مبل های استیل با مجموعه 9 نفره، قبل از خرید مطمئن شوید که فضای مناسب برای چیدن این قالب وجود دارد.

قیمت مبل استیل

گردن مبل گردنبند 9 نفره

اگر با قیمت مسکن استیل در قالب 9 نفره و همچنین فضای خانه مشکل دارید، چیدمان گرد بسیار زیباست. در این روش کافی است که یک روکش گرد و پرده و مبلمان روی روی محیط دایرده بچینبد. در این زمان توجه داشته باشید که فضای کافی بین مبل ها وجود دارد. این نوع چیدمان برای خانه ها به کار برده می شود که سالن آن مربع و بزرگ باشد تا بتواند یک چیدمان مربع با فضای باز در خانه اجرا شود.

شیدمن استیل 9 نفره به صورت نیمه دایره

برای این منظور شما باید در ذهن خود یک نیم دایره را در نظر بگیرید و مبلمان را دور تا دور نیم دایره بچینید. شما باید در خانه خود دو نیم کره را در نظر بگیرید و سه نفره مبل را به دو مبل روی یک نیمر و کناف 2 نفره با مبل های دیگر بر روی یک گردنبند دیگر بچینید. معمولا این چیدمان برای خانه ها استفاده می شود که فضای سالن آنها بزرگ است. توجه داشته باشید که با توجه به قیمت مبل های استیل بنابراینا چیده نیمه دایره بیشتر برای فضاهای نیم دایره به کار می رود که نیاز به مقدار زیادی مبل بسیار زیاد است.

شیدمان مبل راحتی 9 نفره به شکل قراین

این نوع چیدمان می تواند بر روی چیدمان مربع یا گرد انگشتی ایجاد شود. یعنی کاناپه ها روبروی هم، مبل های تک روبروی هم و صندلی میزبان نیز در برابر یکدیگر قرار گیرند. در چیدمان میزها نیز باید این تقریب را رعایت کرد. برخی از افراد دکوراسیون سالن خود را به صورت قرینه می چینند در نتیجه برای انتخاب مبلمان مبل 9 نفره بهتر است این را نیز رعایت کنید تا نظم داخل سالن رعایت شود. شاید بتوان با توجه به قیمت مبل های استیل، بهترین و شیک ترین چیدمان را که می تواند مبلغ مناسب را به خوبی نمایش دهد، نشان می دهد.

چیدمان ال شکل برای مبلمان استیل 9 نفره

چیدمان ال زمانی می شود که سالن مستطیلی شکل و کوچک است بنابراین برای این که بتوانید از فضا استفاده بیشتری را توصیه کنید، توصیه می کنیم که به دنبال چیدمان ال شکل بروید تا با توجه به کمترین هزینه و از سوی دیگر قیمت مبل استیل که پرداخت شده است ، شما می توانید آن را در زیبایی نمایش قرار دهید تا به خوبی در دکوراسیون خانه ظاهر خواهد شد. در این زمان نحوه قرار دادن مبل های کنار هم بسته به سلیقه خودتان است، اما معمولا در کنار هم بزرگ 3 نفره و 3 نفره و در آن کوچک آن دو نفره قرار می گیرد. توجه داشته باشید که در زاویه ال باید فضا به اندازه ای در نظر گرفته شود که مهمان در هنگام نشستن روی صندلی راحت باشند.

چیدمان به هم ریختگی برای مبلمان استیل 9 نفره

 این مدل از چیدمان برای مبلمان استیل ایرانی و یا هر نوع مدل از Sofa استیل خاصی وجود ندارد و شما باید به دکوراسیون منزل دقیق و چیدمان را به گونه ای انجام دهید که فضای خالی و بدون استفاده ایجاد شده و همچنین پرشده وجود ندارد.

قیمت مبل استیل

تفاوت قیمت مبل های استیل در مدل های مختلف:

گونه که بیان همان کردیم انواع مبل استیل م، بازار وجود دارد. برای مثال از نظر منبت کاری هایی که بر روی مبلمان وجود دارد می توانید مدل های مختلف را در بازار شاهد باشید. از نظر تعداد مبل ها نیز با یکدیگر متفاوت است. بنابراینا چه بر روی قیمت مبل های استیل تاثیر می گذارد شامل:

تعداد مبل های خریداری شده. مسلما قیمت مبل های استیل با ست 9 نفره گران تر از مجموعه 7 نفره است.

جنس پارچه و جنس چوب های مورد استفاده که به جرات می توان گفت نیمی از قیمت مبل استیل را متریال مبل تشکیل می دهد.

نوع مدل مبلمان انتخاب. برای مثال برخی از افراد ترجیح می دهند که به سراغ مبل استیل با طرح های ایرانی رفته و برخی دیگر طرح های ترکیه ای را می پسندند که قیمت مبل استیل در هر یک متفاوت است.

نوع نقش و نگارهایی که بر روی چوب منبت کاری شده است. منظور از نوع نقش، ظرافت طراحی است طرح های ظریف به دلیل سخت بودن و سختی در کنده کاری منجر می شوند که قیمت مبل استیل بیشتر شود.

تعداد نقش های موجود بر روی چوب ها که هر چه تعداد طرح ها بیشتر باشد به مراتب قیمت مبل استیل نیز بیشتر خواهد شد.

اندازه نقشها که همان گونه که بیان کردیم، نقشهای بزرگ ارزانتر از نقشهای کوچک هستند، چرا که کوچکترین نقاشیها نیاز به دقت بیشتری برای تزئین دارند و به این ترتیب، زمان بیشتری برای قلمها باید صرف شود.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید و چنانچه سوالی در مورد محصولات دارید ذکر کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

دسته بندی

ویژگی های خرید از فروشگاه تخت طاووس

ویژگی های خرید از فروشگاه تخت طاووس

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

google plus takhttavoos  pinterest takhttavoos  aparat takhttavoos  instagram takhttavoos  telegram takhttavoos  facebook takhttavoos  linkdine takhttavoos

تماس با ما

لوگو شرکت تخت طاووس

 

 

 

آدرس:  اتوبان خلیج فارس بعد از عوارضی تهران خروجی کاشانک به سمت قیصر آباد خيابان شهيد اسماعيلي كوچه بن بست سوم غربی صنایع چوبی تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09399920433

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

تخت طاووس یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page