سرویس خواب لوکس
09129630185مشاوره رایگان خرید سرویس خواب و مبل
فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • 7 روز هفته 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

سرویس خواب لوکس

یکی از فضا­های مهم که افراد در طراحی و چیدمان آن وقت و دقت زیادی برای آن می­گذارند، اتاق خواب است؛ پس از گذراندن یک روز طولانی و پس از خستگی از کار روزانه، افراد بخشی از زمان خود را در اتاق خواب می­گذارنند و در این فضا استراحت می­کنند و با به دست آورن آرامش، خود را برای یک روز دیگر آماده می کنند.

در طراحی فضای اتاق خواب، باید اصول و قواعد زیادی متناسب با قواعد چیدمان و دکوراسیون منزل، رعایت شود؛ رعایت اصول و قواعد برای طراحی اتاق خواب به جهات زیادی حائز اهمیت است؛ از یک ­سو افراد به طور متوسط یک سوم از زمان خود را در این فضا سپری می­کنند و از سوی دیگر، طراحی اتاق خواب برای خواب و استراحت افراد در نظر گرفته شده است و چنانچه فضای مناسب را برای استراحت و آرامش فراهم نکند، و افراد نتوانند خواب خوبی در این فضا تجربه کنند، نمی­توانند به طور کامل خستگی یک روز کاری را برطرف کنند و روز نو را با خستگی و فشارهای روز گذشته آعاز می­کنند. در صورتی که اهمیت خواب برای سلامت روح و جسم افراد مورد توجه قرار بگیرد، اهمیت فضای اتاق خواب و چیدمان این فضا، بیشتر از پیش مشخص می­شود.

سرویس خواب لوکس

تاثیر خواب بر متابولیسم بدن و تاثیر خواب کامل بر بهبود عملکرد مغز و بدن، در بررسی های مختلف مورد تاثید قرار گرفته است، خواب کافی و مناسب بر خلق و خو تاثیر گذار است؛ زمانی که افراد خواب عمیق و باکیفیت را تجربه نکنند، حالت عصبی و پرخاشگری، عدم تمرکز و احساس خستگی و بی حالی را تجربه  می­کنند و انجام وظایف و کارهای روزمره  برایشان سخت خواهد بود.

با توجه به اهمیت خواب، برای تجربه خواب شبانه آرام و کامل توسط متخصصان راهکار های زیادی ارائه شده است؛ نخوردن کافئین و نوشیدنی انرژی ­زا در ساعت های پایان روز، مدیریت استرس، ورزش منظم و روزانه،  عدم استفاده از ویتامین ث در پایان روز، کتاب خواندن و رعایت یک سیکل منظم برای ساعت خواب از نکاتی است که مورد تاکید قرار می­گیرد.

یکی از توصیه­ها برای داشتن خوابی آرام، فراهم کردن فضایی آرام و راحت برای خواب و استراحت است؛ برای عمل به این توصیه باید چیدمان فضای اتاق خواب مورد توجه قرار بگیرد.

یکی از مهمترین اجزای چیدمان دکوراسیون اتاق خواب، سرویس خواب است. سرویس خواب بخش مهمی از فضای اتاق خواب را به خود اختصاص می­دهد و علاوه بر ایجاد فضایی زیبا، در صورتی که با دقت انتخاب شود، آرامش و راحتی را هم فراهم خواهد کرد.

سرویس خواب به طور معمول شامل، تخت خواب ، پاتختی، پاف، میز آرایش به همراه صندلی و آیینه می­باشد که افراد متناسب با فضای موجود، اجزای مورد نیاز خود را تهییه می­کنند.

سرویس خواب اهمیت زیادی در چیدمان اتاق خواب دارد؛ طرح و رنگ سرویس خواب، بر چیدمان سایر اجزای دکوراسیون مانند پرده و روتختی و حتی کفپوش تاثیر گذار است.

افراد برای خرید سرویس خواب، با تنوع بسیاری مواجه هستند؛ اولین انتخابی که افراد می­بایست انجام دهند، انتخاب خرید سرویس خواب لوکس و یا سرویس خواب مدرن است؛ افراد با توجه به فضای موجود و سلیقه خود می­بایست یکی از این دو سبک را انتخاب کنند.

افراد زیادی به علت محدودیت فضای اتاق خواب و یا سلیقه خود که به سبک های ساده علاقه ­مند هستند؛  به سبک سرویس خواب مدرن علاقه دارند؛ این سبک از سرویس خواب جذابیت و سادگی را برای چیدمان اتاق خواب فراهم می­کند. از دیگر مزایای انتخاب سرویس خواب مدرن این است که می­توان در این سبک، سرویس خواب های کوچک تر که فضای کمتری از اتاق را به خود اختصاص می­دهد، خریداری کرد. انتخاب سرویس خواب های جمع و جور،  با توجه به فضای محدود اتاق خواب در تعداد زیادی از آپارتمان­ها، انتخابی صحیح می­باشد.

در مقابل بسیاری از افراد به تجملات علاقه مند هستند و سرویس خواب لوکس را نسبت به سرویس خواب مدرن، بیشتر می­پسندند؛ چرا که جذابیت و شکوه این سبک از سرویس خواب، بیننده را تحت تاثیر قرار می­دهد؛ این سبک از سرویس خواب فضایی مجلل را در اتاق خواب فراهم می­کند که مورد پسند افراد زیادی می­باشد. سرویس خواب های لوکس در دسته سرویس­خواب کلاسیک قرار می­گیرد. این سبک از سرویس خواب برای فضاهای بزرگ تر انتخابی مناسب است.

به طور کلی برای انتخاب سرویس خواب لوکس و یا سرویس خواب مدرن، باید به چیدمان منزل و سایر اتاق ها نیز توجه کرد؛ چنانچه در چیدمان سایر فضاها و اتاق ها، از سبک کلاسیک استفاده شده است، انتخاب یک سرویس خواب لوکس، انتخابی صحیح و مناسب است.

لوکس به معنای شیک ، زیبا، قشنگ ، پرشکوه و تجملی است و زمانی که افراد می­خواهند یک سرویس خواب با این ویژگیها را در فضای اتاق خواب خود داشته باشند باید سرویس خواب لوکس خریداری نمایند.

در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس می توان برای چیدمان فضایی زیبا و مجلل یک سرویس خواب لوکس خریداری کرد که علاوه بر ایجاد فضایی زیبا و مجلل، با فراهم آوردن محصولی با کیفیت، آرامش را برای مهم ترین زمان خواب فراهم میکند؛ این آرامش برای سلامت روح وجسم بسیار حیاتی است.

سرویس خواب لوکس

 تاریخ پیدایش سرویس خواب لوکس

بر اساس مطالعات تاریخی، انسان ­هایی که در 2 تا 3 میلیون سال پیش زندگی می­کردند و به انسان های ماهر معروف هستند، در زمانی که کوچ نشین بوده اند بستر خواب را مورد توجه قرار می دادند. حتی افراد غارنشین برای جلوگیری از تماس بدن با اشیاء سفت، با استفاده از پوشال برای خود بستری نرم فراهم می­کردند؛ با توجه به ویژگیهای زندگی در زمان مذکور، بستر افراد از مواد موجود در طبیعت مانند پوست حیوانات و کاه و پوشال بوده است و قابل جابه جایی بوده.

پس از گذر زمان و رواج یکجانشینی، افراد با توجه به نیازهای بدن خود و تمایل به فاصله گرفتن از زمین که محل عبور جانوران و حشرات بوده، و برای جلوگیری از تاثیر رطوبت زمین بر بدن انسان، برای خواب خود، محلی با فاصله از زمین طراحی کردند.

با گذشت زمان انقلاب صنعتی به وقوع پیوست؛ انقلاب صنعتی در تمام ابعاد زندگی بشر تحول ایجاد کرد؛ تخت خواب هم در این دوران دستخوش تحول شد؛ کارخانه ها و تولیدی ها برای برطرف کردن این نیاز اقدام به تولید تخت خواب کردند؛ ایده ها و نوآوری ها روز به روز بیشتر می شد؛ با توجه به تحولات، دیگر از مواد موجود در طبیعت مانند پوست استفاده نمی شد و اسفنج نرم و یا فوم گرم جایگزین این مواد طبیعی شد. با گذر زمان تخت خواب صرفا یک وسیله برای رفع نیاز نبود و جنبه زیبایی شناختی آن هم مورد توجه قرار گرفت؛ با گذر زمان و پیدایش دوره مصرف گرایی، رواج شیوه های تجملی بیشتر شد و تخت خواب نیز مانند بسیاری از وسایل به ابزاری برای تمایز افراد مرفه به صورت تجملی و لوکس طراحی شد؛ در کنار تخت خواب، ابزار دیگری هم رواج یافت که هم جنبه کاربردی داشتند و هم جنبه زیبایی بخشی به چیدمان؛ مانند میز آرایش، قاب آیینه، پاتختی، پاف و .......

با گذر زمان و رفع نیاز های اولیه، انسان ها تجملات و زرق و برق را مورد توجه قرار دادند و به همین دلیل تقاضا برای سرویس خواب لوکس بیشتر شد.

امروزه انواع مختلف سرویس خواب در بازار رواج دارد یکی از انواع رایج آن سرویس خواب لوکس است؛ افرادی که به تجملات علاقه دارند، برای چیدمان فضای اتاق خواب خود نیز، وسایلی زیبا، شیک و تجملی می ­پسندد که وجود سرویس خواب لوکس در بازار انتخاب را برای آنها ممکن کرده است.

همزمان با گسترش میل افراد به داشتن سرویس خواب لوکس برای اتاق خواب و ایجاد فضایی مجلل، مجموعه فروشگاه های تخت طاووس مطابق با میل و سلیقه افراد، انواع سرویس خواب لوکس با کیفیت بالا و زیبایی بسیار ارائه داده است.

سرویس خواب لوکس

مقایسه سرویس خواب لوکس و سرویس خواب مدرن

به هنگام چیدمان منزل افراد با یک انتخاب اساسی ومهم مواجه هستند؛ چیدمان منزل به سبک مدرن و یا چیدمان منزل به سبک کلاسیک و لوکس؛ از مهم ترین انتخاب هایی که افراد باید انجام دهند، انتخاب چیدمان با سبک مدرن و یا چیدمان با سبک لوکس است؛ انتخاب هر کدام از این چیدمان از عوامل زیادی تاثیر می پذیرد؛ اولین نکته ای که علاوه بر علاقه و سلیقه افراد بر انتخاب سبک چیدمان تاثیر می گذارد، متراژ و نوع نقشه منزل و نور فضای خانه است؛ یکی از بخش های خانه که افراد برای سبک  چیدمان آن تصمیم گیری می کنند؛ فضای اتاق خواب است؛ در اتاق خواب به سبک مدرن تمام عناصر موجود ساده هستند و رنگ تمام عناصر خنثی و یا روشن می باشد؛ در سبک مدرن در طراحی و چیدمان وسایل عدم تقارن خوب است و تا حد امکان از نزئینات و جزئیات اضاف در چیدمان خودداری می شود؛ این سبک از چیدمان برای فضاهای خانه کوچک  بسیار مناسب است؛ زمانی که اتاق خواب کوچ است ویا نور کمتر از نور طبیعی در اتاق وجود دارد، سبک مدرن، بهترین سبک برای چیدمان فضای اتاق خواب است؛ در هنگام خرید سرویس خواب مدرن برای یک اتاق خواب مدرن باید به هماهنگی رنگ ها و سادگی اجزاء سرویس خواب توجه کرد.

در مقابل برای چیدمان فضای اتاق خواب می توان از سبک کلاسیک استفاده کرد؛ تقارن اجزاء سرویس خواب، به کار بردن رنگ های طبیعی و گرم در چیدمان فضای اتاق خواب، استفاده از وسایل چوبی و لوازمی که به صورت منحصر به فرد طراحی شده اند و دارای تزئینات بسیار می باشد، استفاده از پاچه های لوکس در پرده و سرویس خواب لوکس از ویژگیهای چیدمان اتاق خواب لوکس است؛  چیدمان اتاق خواب لوکس و خرید سرویس خواب لوکس مناسب اتاق خواب های بزرگ است. در این سبک برای چیدمان از پارچه های ساتن و یا مخمل که پارچه های لوکس هستند استفاده می شود؛ و رنگهای زرشکی، سبز و آبی درباری در این سبک از اتاق خواب بسیار پرکاربرد می باشد، این رنگ ها در ترکیب با رنگ چوب موجب زیبایی و شکوه فضای اتاق خواب میشود.

متناسب با چیدمان اتاق خواب در سبک مدرن و یا چیدمان اتاق خواب در سبک کلاسیک، سرویس خواب اسپرت،سرویس خواب جدید،سرویس خواب سلطنتی و یا سرویس خواب لوکس خریداری می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد.

سرویس خواب مدرن ساده و شیک طراحی می شد، در بسیاری از موارد از ام.دی.اف در ساخت آن استفاده می شود؛ فضای کمی اشغال می کند. این سرویس خواب مناسب برای چیدمان در یک فضای مدرن و ساده است؛ و معمولا از رنگ های خنثی در طراحی آن استفاده می شود؛ در مقابل سرویس خواب لوکس، برای چیدمان فضای لوکس و مجلل استفاده می شود؛ در ساخت آن از انواع چوب راش، گردو، افرا و بلوط استفاده می شود؛ پارچه های مورد استفاده از آن بسیار گران بها و تجملی است،  در بسیاری از موارد چوب سرویس خواب لوکس منبت کاری شده است و کار دست بر روی آن انجام گرفته است؛ همچنین معمولا چوب آن در رنگ های گرم و پارچه های آن در رنگ های خاص و تجملی مانند زرشکی و آبی درباری سفارش داده می شود؛ سرویس خواب لوکس نسبت به سرویس خواب مدرن گران تر است، و علت این تفاوت قیمت استفاده از چوب و پارچه گرانبها در ساخت آن و در مواردی وجود کار دست بر روی سرویس خواب لوکس است. همچنین به علت تفاوت ام.دی.اف و چوب و ابزار مورد استفاده در اتصالات آن، عمد سرویس خواب لوکس بیشتر از سرویس خواب مدرن است.

سرویس خواب لوکس

ویژگیهای اتاق خواب لوکس با سرویس خواب لوکس

بسیاری از افراد فضای لوکس و شیک را برای اتاق خواب خود می ­پسندند و در این سبک از چیدمان احساس آرامش و راحتی می­کنند؛ قبل از خرید یک سرویس خواب لوکس اطلاع از ویژگیهای یک اتاق خواب لوکس، مهم و ضروری است.

به اعتقاد برخی از طراحان داخلی، برای ایجاد فضایی لوکس باید سراغ رنگ­های تیره رفت و با ایجاد یک نقطه کانونی، موجب توجه و تمرکز بر روی آن قسمت شد. در حالیکه با استفاده از رنگ های روشن مانند تناژ صورتی، رنگ های خنثی و پاستلی، نیز میتوان فضایی شیک و زیبا فراهم کرد.

پس از انتخاب رنگ مناسب برای اتاق خواب، تهییه اکسسوری های خاص مانند پوست حیوانات مصنوعی، چرم و آیینه از نکات مهم و تاثیر گذار است..

از اجزای مهم یک اتاق خواب لوکس و شیک خرید یک سرویس خواب لوکس  است؛  تاج های بزرگ که بر روی آن دوخت کاری شده است، استفاده از پاف و  یا نیکت چرم و یا مخمل در پایین تخت خواب از اجزای اصلی این سرویس خواب لوکسمی­باشد.

سرویس خواب لوکس باید در اتاق خواب جذاب و چشمگیر باشد؛ و به همین منظور معمولا از کوسن­ها و بالشتک­ها در طرح و رنگ مختلف برای چیدمان تخت استفاده می­شود.

در اتاق هایی با سرویس خواب لوکس، استفاده از فرش های زیبا و ارزشمند، زیبایی فضای اتاق را دو چندان می کند.

علاوه بر اجزای موجود در سرویس خواب لوکس، توجه به سایر اجزای چیدمان فضای اتاق در کنار سرویس خواب لوکس حائز اهمیت است؛ استفاده از یک آباژور زیبا و شیک که متناسب با یک سرویس خواب لوکس باشد، انتخابی مناسب است که به علت نور کم، موجب زیبایی سرویس خواب لوکس در فضای اتاق خواب می­شود. همچنین با نور کم فضایی آرام و رمانتیک در اتاق ایجاد می کند. برای این منظور انتخاب آباژور کوتاه برای پاتختی­هایی که از اجزای اصلی یک سرویس خواب لوکس است، انتخابی صحیح می­باشد. زیرا دسترسی به نور محدود به هنگام خواب را هم فراهم می کند.

همچنین در صورت وجود فضای کافی، استفاده از یک مبل تک کلاسیک، شکوه و زیبایی فضای اتاق را بیشتر می­کند و مکانی را برای نشستن افراد در اتاق خواب فراهم می کند.

به طور معمول سرویس خواب های لوکس از چوب تهییه شده است؛ به همین جهت قرار دادن تعدادی قاب عکس که با رنگ چوب سرویس خواب لوکس هماهنگ باشد، موجب فضایی دلنشین در اتاق خواب می­شود.

یکی از مهمترین اجزای اتاق خواب که باید با سرویس خواب لوکس تناسب داشته باشد و از مهمترین اجزای دکوراسیون در هر فضایی می­­باشد، پرده­های اتاق است. سبک و رنگ پرده باید کاملا مطابق و هماهنگ با سبک و رنگ سرویس خواب لوکس باشد؛ برای اتاقی که در آن یک سرویس خواب لوکس در نظر گرفته شده است، استفاده از یک پرده مجلل با والان، انتخابی بسیار مناسب است که علاوه بر ایجاد حس تجمل و شکوه برای فضای اتاق خواب، زیبایی سرویس خواب لوکس را نیز بیشتر می­کند. در انتخاب این پرده باید با رعایت قواعد هارمونی رنگ­ها، انتخابی مناسب داشت.

سرویس خواب لوکس

همچنین سبک و رنگ روتختی مورد نظر برای سرویس خواب لوکس، از مهمترین بخش­های چیدمان فضای اتاق خواب است که باید با توجه و دقت کافی انتخاب شود.

علاوه بر موارد گفته شده، اصولی برای چیدمان اجزای سرویس خواب وجود دارد که در صورتی که مورد توجه قرار بگیرد، موجب زیباتر شدن فضای اتاق خواب می شود.

چیدمان تخت خواب: یکی از عناصر مهم و مرکزی سرویس خواب لوکس، تخت خواب است.  در صورتی که تخت خواب با فاصله 3 سانتی متر تا 5 سانتی متر از دیوار قرار داشته باشد، بسیار مناسب است؛ همچنین در صورتی که فضای اتاق خواب به اندازه کافی بزرگ باشد، بهتر است که تخت خواب در وسط قرار بگیرد و پاتختی ها در دو طرف تخت قرار بگیرد؛ در چیدمان سرویس خواب لوکس، رعایت تقارن از اصول مهم و قابل توجه است. اما در صورتی که فضای کافی برای قرار دادن تخت در وسط نباشد بهتر است که تخت در کنار دیوار قرار بگیرد و از یک پا تختی در کنار آن استفاده شود.

چیدمان پاتختی در سرویس خواب لوکس:  فضا و اندازه اتاق خواب در چیدمان پاتختی در کنار سرویس خواب لوکس تاثیر گذار است؛ در صورتی که فضای کافی موجود باشد، باید پاتختی ها در دو طرف تخت فرار بگیرد و دسترسی به آن آسان باشد؛ و هنگام خواب نیاز به بلند شدن برای دسترسی به آن نباشد. اما نباید به قدری به تخت نزدیک باشد که مدام دست افراد به وسایل روی آن برخورد کند و موجب اختلال در آرامش به هنگام خواب شود.

چیدمان کمد در سرویس خواب لوکس: در چیدمان کمد سرویس خواب لوکس باید دقت شود که در نزدیکی تخت قرار داده نشود؛ همچنین در مکانی قرار بگیرد که به هنگام باز کردن درب آن، با سایر اجزاء سرویس خواب برخورد نکند. در صورتی که فضای کافی برای قرار دادن سرویس خواب وجود ندارد، و کمدهای اتاق برای البسه و وسایل افراد کافی است، بهتر است که از خرید آن خودداری شود.

چیدمان آیینه سرویس خواب لوکس: در چیدمان آیینه باید دقت شود که بالای سر تخت قرار نگیرد؛ زیرا ممکن است خطرناک باشد؛ کارکرد آیینه به گونه ای است که افراد به هنگام آماده شدن خود را در آن مشاهده کنند؛ با توجه به کارکرد آیینه قدی، باید مناسب ترین جا برای آن انتخاب شود.

می توان با خرید سرویس خواب لوکس از مجموعه فروشگاه تخت طاووس و همچنین تهییه سایر تجهیزات مناسب برای چیدمان یک اتاق خواب لوکس، اتاقی زیبا و مجلل برای زمان خواب فراهم کرد.

سرویس خواب لوکس

سایر اقلام همراه با سرویس خواب لوکس

به طور معمول اجزاء سرویس خواب لوکس، شامل تخت خواب، دو عدد پاتختی، لاوست پای تخت، میز آرایش به همراه صندلی، و قاب آیینه و در مواردی آیینه قدی و دراور می­باشد؛ مجموعه این اجزا در کنار هم در یک فضای اتاق خواب می­تواند تمام نیاز های افراد را برطرف کند؛ اما در مواردی افراد بر حسب سلیقه و صلاحدید خود با در نظر گرفتن فضای موجود در اتاق خواب می­توانند تعدادی از اجزاء سرویس خواب مانند پاتختی، لاوست، دراور و یا آیینه قدی را از سرویس خواب لوکس خود حذف کنند و یا به صورت اضافه سفارش دهند.

تخت خواب در سرویس خواب لوکس: در سرویس خواب لوکس مهم ترین کالا، تخت خواب است؛ با توجه به اهمیت تخت خواب در سلامتی جسمی و داشتن خواب راحت، در انتخاب تخت خواب باید دقت کافی اعمال شود؛

تخت خواب که از اجزای اصلی یک سرویس خواب لوکس می­باشد نیز در ابعاد مختلف 140 سانتی متر، 160 سانتی­متر، 180 سانتی­متر موجود است و امکان تغییر و سفارش آن بر حسب نیاز وجود دارد.

تخت خواب سرویس خواب لوکس معمولا اشرافی و تجملی است و در بسیاری از موارد منبت کاری شده است که کار دست می باشد.

پاتختی در سرویس خواب لوکس: یکی از اجزاء سرویس خواب لوکس که به همراه سرویس خواب ارائه می شود؛ پاتختی است، این وسیله بسیار کاربردی است؛ برای قرار دادن لوازم مورد نیاز به هنگام خواب مانند ساعت، قرص، لیوان آب، میتوان از این وسیله کاربردی استفاده کرد؛ همچنین با قرار دادن آباژور کوتاه بر روی آن علاوه بر رفع نیاز به یک نور کم به هنگام خواب، می توان از فضای زیبایی که این نور برای اتاق خواب فراهم می کند لذت برد.

به طور معمول چیدمان پاتختی در کنار سرویس خواب لوکس است و از کشوهای آن می توان برای قرار دادن کتاب، و سایر وسایل شخصی استفاده کرد.

میز آرایش در سرویس خواب لوکس: میز آرایش با نظم دادن به اتاق خواب از اجزاء پرکاربرد سرویس خواب لوکس است؛ وجود لوازم آرایشی و بهداشتی و سشوار و سایر اقلام، ضرورت وجود میز آرایشی را بیشتر میکند. میز آرایش با یک صندلی در کنار آن طراحی می شود که موجب استفاده راحت تر از میز آرایش سرویس خواب لوکس می شود.این وسیله بسیار پرکاربرد است و به هنگام آرایش و سشوار کشیدن مورد استفاده قرار می گیرد.

آیینه در سرویس خواب لوکس: از اجزای مهم سرویس خواب لوکس، قاب آیینه می باشد؛ آیینه همراه با میز آرایشی از اجزاء مهم محصوب می شود؛ زیرا از یک سو به طور معمول آیینه های سرویس خواب لوکس، بسیار زیبا و پرکار طراحی شده است و موجب زیبایی بیشتر فضای اتاق خواب و سرویس خواب لوکس می شود و از سوی دیگر، آیینه در سرویس خواب لوکس بسیار پرکاربرد است؛ همچنین در بسیاری از انواع سرویس خواب لوکس، آیینه های قدی طراحی شده است که طراحی قاب آن متناسب با طراحی سایر اجزای سرویس خواب لوکس است؛ این آیینه نیز بسیار زیبا و کاربردی است

سرویس خواب لوکس

کمد در سرویس خواب لوکس: در چیدمان سرویس خواب لوکس در برخی از موارد که اتاق خواب به میزان کافی کمد دارد، نیاز به سفارش کمد در اجزاء سرویس خواب لوکس نمی باشد؛ اما در صورتی که تعداد کمدهای اتاق خواب کم باشد، می توان با سفارش کمد همراه یا سرویس خواب لوکس، به البسه و سایر وسایل شخصی نظم داد.

پاف سرویس خواب لوکس: پاف مبل پاتختی سرویس خواب لوکس است؛ استفاده از پاف در چیدمان اتق خواب های بزرگ بسیار زیبا می باشد؛  برخی از پاف ها به صورت صندوقی تهییه می شود که این طراحی موجب کاربردی شدن آن می شود و می توان  برای قرار دادن وسایل در قیمت صندوق، از ان استفاده کرد.

در مجموعه فروشگاه تخت طاووس انواع سرویس خواب لوکس با سایر اقلام مانند میز آرایش، صندلی میز آرایش، پاتختی، دراور و پاف آماده ارائه می باشد. همچنین با توجه به نیاز و سلیقه افراد امکان حذف و یا سفارش بیشتر اجزاء سرویس خواب می باشد. همچنین در مجموعه فروشگاه تخت طاووس امکان تولید تخت سرویس خواب لوکس در ابعاد مختلف متناسب با نیاز و سلیقه مشتری فراهم است.

انواع سرویس خواب لوکس

یکی از انواع سرویس خواب لوکس، سرویس خواب استیل است؛ طراحی این دسته از سرویس خواب لوکس ظاهری پیچیده تر وظریف تر از سایر محصولات دارند. بر روی بدنه سرویس خواب لوکس، منبت به کار فته است که موجب زیبایی و جلوه خاصی برای اتاق خواب می­شود. ظرافت بسیار بالایی که در طراحی بدنه این سرویس خواب لوکس وجود دارد از ویژگیهای متمایز آن با سایر محصولات است.

میزان منبت به کار رفته در این نوع سرویس خواب، بر چیدمان و سبک اتاق خواب تاثیرگذار است. استفاده از منبت به میزان زیاد موجب ایجاد سبک سلطنتی برای این نوع سرویس خواب لوکس می­شود. با توجه به فضا و سلیقه افراد می­توان از میان سرویس خواب های استیل، طرحی با منبت کمتر و یا پر کار انتخاب کرد.

 در طراحی سرویس خواب های استیل، از رنگ­های سفید، فندقی، گردویی، ماهگونی و ورق طلا استفاده می­شود و در نمونه های موجود در بازار به چشم می­خورد.

در برخی از  مدل های سرویس خواب لوکس که در مدل آمریکایی طراحی می شود، ستون های بلند در کنار تخت طراحی می شود که  بر روی آن قابلیت نصب سقف کلبه ای چوبی وجود دارد و در اطراف تخت پرده تزئینی وجود دارد. در این سبک سرویس خواب، پشت کار را به صورت لمسه طراحی می کنند که میتواند ساده و یا با نقاشی باشد.

سرویس خواب لوکس ایتالیایی یکی از زیباترین و با ارزش ترین سرویس خواب های لوکس است؛ این سبک از سرویس خواب شامل تخت خواب، میز آرایش، صندلی میز آرایش، میز پاتخت و در مواردی هم شامل کمد لباس است؛ این سبک از سرویس خواب بسیار زیبا و با شکوه طراحی می شود.

یک نوع طراحی سرویس خواب لوکس، مدل سرویس خواب لوکس ترکیه است که از لوکس ترین و زیبا ترین سرویس خواب ها می باشد و با وجود تنوع بسیار در طرح های آن از پرطرفدار ترین انواع  سرویس خواب لوکس است.

سرویس خواب لوکس

ویژگیهای سرویس خواب لوکس

انتخاب سرویس خواب لوکس یک انتخاب سخت است و تنوع موجود در بازار نیز این انتخاب را مشکل تر کرده است؛ از یک سو فضای کم خانه ها  موجب میشود که برای خرید سرویس خواب قبل از هرچیز ابعاد فضای موجود را برآورد کرد؛ در صورتی که بدون برآورد فضای موجود اقدام به خرید سرویس خواب لوکس کرد ممکن است فضای اتاق خواب شلوغ شود و به جای احساس آرامش در اتاق خواب، احساس بی نظمی و کلافگی به افراد منتقل شود. در نتیجه هماهنگی ابعاد سرویس خواب لوکس با ابعاد و پلن اتاق خواب بسیار مهم است.

یکی دیگر از مهمترین ویژگیهای سرویس خواب لوکس کیفیت متریال استفاده شده در ساخت سرویس خواب است؛ افراد انتظار دارند بر حسب هزینه پرداختی، یک سرویس خواب لوکس با کیفیت مورد قبول دریافت نمایند؛

نکته دیگر این است که کارکرد سرویس خواب، فراهم کردن آرامش و راحتی برای خواب است؛ باید به مواردی که زمینه آرامش را برای خواب فراهم میکند توجه کرد؛ راحتی و ابعاد سرویس خواب لوکس یکی از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد، افراد می بایست متناسب با فضای موجود در اتاق خواب و همچنین فضایی که افراد برای خواب احتیاج دارند ابعاد سرویس خواب لوکس و اجزا و اقلام مورد نیاز را انتخاب کنند؛ از دیگر مواردی که باید مورد توجه قرار بگیرد جنس چوب مورد استفاده در سرویس خواب لوکس است؛ کیفیت چوب های مورد استفاده در  سرویس خواب لوکس،  بسیار مهم است؛ زیرا در صورتی که چوب استفاده شده کیفیت بالایی داشته باشد، دوام و عمر بیشتری خواهد داشت و استفاده از چوب های بی کیفیت موجب خراب شدن سریع سرویس خواب لوکس می شود؛ با توجه به هزینه بالایی که برای خرید سرویس خواب لوکس پرداخت می شود باید در انتخاب چوب سرویس خواب لوکس دقت شود.

با توجه به ویژگی هایی که در ارتباط با سرویس خواب لوکس مطرح شده است، به تفکیک ویژگیهای مهم مورد بررسی قرار می گیرد.

سرویس خواب لوکس بر حسب جنس، ابعاد رنگ چوب و رنگ پارچه در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس قابل تغییر و سفارش است. و مشتری می تواند بر حسب نیاز و سلیقه خود، محصول مورد نظر را سفارش دهد.


سرویس خواب لوکس

جنس سرویس خواب لوکس

در ساخت سرویس خواب با توجه به سبک سرویس خواب از جنس­های مختلف استفاده می­شود. می­توان گفت در ساخت سرویس خواب مدرن در بسیاری از موارد ام.دی.اف مورد استفاده قرار می­گیرد. علت انتخاب ام.دی.اف تنوع این محصول، قیمت مناسب و همچنین استحکام زیاد این محصول است. همچنین ام.دی.اف دارای سطح صاف و همواری است که به راحتی شکل­های متنوعی می­گیرد. این ویژگیها موجب شده است که در ساخت مبلمان و سرویس خواب مدرن ام.دی.اف بسیار پرکاربرد باشد. نگهداری از سرویس خواب تهییه شده از ام.دی.اف  نسبت به چوب طبیعی آسان­تر است؛ زیرا رطوبت موجب آسیب جوب طبیعی می­شود. در کنار این نگهداری آسان در صورتی که بر روی ام.دی.اف روکش چوب استفاده شود، زیبایی چوب را هم به همراه خواهد داشت.

این محصول پرکابرد در ساخت محصولات و سرویس خوابمدرن بسیار استفاده می­شود؛ اما در ساخت سرویس خواب لوکس از موادی مانند چوب  استفاده می­شود؛ زیبایی ودوام چوب راش متفاوت از ام.دی.اف است و استفاده از متریالی مانند چوب راش، زیبایی بیشتری را برای سرویس خواب لوکس به ارمغان می­آورد.

 استفاده از چوب راش یک مزیت دیگر نیز به استفاده از ام.دی.اف در ساخت سرویس خواب لوکس دارد. اتصالات ام.دی.اف پس از گذشت زمان کم، آسیب می­بیند و ممکن است در سرویس خواب ایجاد صدا کند؛ در حالیکه محصولاتی که با استفاده از چوب راش تهییه شده، استحکام بیشتری دارد و اتصالات آن دچار آسیب نمی شود. صدا کردن سرویس خواب از نکات مهمی است که در صورت که اتفاق بیافتد آرامش خواب را برهم می­ زند.

در ساخت سرویس خواب لوکس که با چوب راش تهییه شده است می­توان از روکش ملچ استفاده کرد؛ تنوع . کیفیت رنگ آمیزی ویژه این محصول بسیار قابل توجه است.

در سرویس خواب لوکس به طور معمول از چوب ­هایی مانند راش، افرا، گردو، روس و توسکا استفاده می­شود. که هرکدام کیفیت متفاوتی دارد و با توجه به شرایط جغرافیایی محل زندگی باید چوب مناسب برای سرویس خواب لوکس انتخاب شود؛ برای مثال با وجود کیفیت و زیبایی استفاده از چوب راش، بهتر است از این نوع چوب در شهرهای با رطوبت بالا استفاده نشود.

سرویس خواب لوکس

درخت راش در جنگلهای ایران موجود است؛ چوب درخت راش معروف ترین چوب در ساخت مبلمان و سرویس تخت کلاسیک است؛ هماهنگی این نوع چوب با سبک های مختلف دکوراسیون، موجب استفاده آن در بسیاری از کارهای مبلمان و سرویس خواب می شود. چوب راش در مقابل قارچ و حشرات مقاوم است؛ و به طور کلی از مقاومت زیادی برخوردار است و به همین دلیل محصولاتی که از چوب راش در ساخت آن استفاده می شود، با کیفیت تر از سایر محصولات هستند دوام بیشتری از سایر محصولات دارند.

در ساخت سرویس خواب لوکس میتوان از چوب راش به طور خالص استفاده کرد؛ همچنین میتوان از محصولاتی که با روکش چوب راش ساخته شده است استفاده کرد؛ در این صورت قیمت سرویس خواب لوکس کاهش می یابد و در مقابل کیفیت کمتری از زمانی دارد که سرویس خواب لوکس به طور خالص از چوب راش ساخته شده است.

یکی از مرغوب ترین چوب های مورد استفاده در ساخت سرویس خواب لوکس، چوب درخت گردو است؛ چوب درخت گردو نیز در ساخت سرویس خواب لوکس استفاده می­ شود؛ استحکام بالای چوب درخت گردو موجب استفاده از این نوع چوب در مکان هایی مانند قصر می شود؛ به طور معمول رنگ چوب درخت گردو شکلاتی تیره و در مواقعی به بنفش متمایل است؛  استفاده از این نوع چوب نیازمند هنر خاصی می باشد؛ زیرا باید تلاش شود که بافت های طبیعی این نوع چوب به خوبی نشان داده شود. استفاده از این نوع چوب در ساخت سرویس خواب لوکس موجب می شود علاوه بر زیبایی فضای اتاق خواب را گرم تر کند.

 استفاده از چوب بلوط به علت مقاومت و کیفیت بالای آن از معمول ترین و بهترین چوب های مورد استفاده در سرویس خواب لوکس است؛ سفید، قرمز و قهوه ای از رنگ های چوب بلوط است که به علت تنوع بالا موجب استفاده فراوان در ساخت سرویس خواب لوکس می شود. چوب درخت بلوط برای ساخت سرویس خواب لوکس بسیار مناسب است.

چوب هایی از قبیل راش، گردو، افرا، توسکا، روس و غیره از جمله مهم ترین موارد در ساخت یک سرویس خواب است.

برای تشخیص نوع چوب مورد استفاده در سرویس خواب لوکس ، باید بافت آن را بررسی کرد؛ زیرا هرکدام از چوب ها  بافت مخصوص به خود را دارد. با توجه به اهمیت نوع چوب در سرویس خواب لوکس می توان از با شمورت با متخصصان این حوزه، چوب مناسب با سرویس خواب مورد نظر و شرایط جغرافیایی را انتخاب کرد.

یکی دیگر از متریال که در ساخت سرویس خواب لوکس مورد استفاده قرار می­گیرد، پارچه هایی است که در قسمت هایی که نیاز به رویه­کوبی دارد مصرف می­شود. استفاده از پارچه های ترک و متریال عالی برای رویه کوبی سرویس خواب لوکس باید مورد توجه قرار بگیرد. در سرویس خواب لوکس باید از پارچه های ارزشمند مانند کریستال ، مخمل، پوست اسبی، چرم  یا ترکیب های دیگر استفاده شود. این پارچه ها علاوه بر زیبایی با کیفیت هستند.

ترکیب این پارچه ها با چوب درختان در ساخت سرویس خواب لوکس زیبایی و شکوه به فضای اتاق خواب می دهد. در انتخاب پارچه رنگ سرویس خواب لوکس باید به رنگ پارچه و تناسب آن با چوب سرویس خواب و سایر اجزای دکوراسیون توجه کرد؛ نوع رنگ و جنس پارچه موجب فضای لوکس اتاق خواب خواهد شد.

در ساخت سرویس خواب لوکس مجموعه تخت طاووس از بهترین چوب ها استفاده شده است و همچنین مطابق با سلیقه و نیاز مشتری امکان سفارش محصولات جود دارد.

سرویس خواب لوکس

رنگ سرویس خواب لوکس

یکی از خصوصی ترین فضا های هرخانه، اتاق خواب آن خانه می ­باشد؛ بخش زیادی از زمان افراد که برای استراحت در نظر گرفته شده است در اتاق خواب می­گذرد و به همین دلیل دقت در رنگ و چیدمان اتاق خواب مهم و قابل توجه است؛ انتخاب رنگ مناسب برای اتاق خواب از عوامل زیادی تاثیر می­پذیرد. و با توجه با تاثیری که رنگ هر فضا بر روی خلق و خوی افراد می گذارد، دقت در انتخاب رنگ برای فضای اتاق خواب بسیار قابل توجه و حائز اهمیت است

یکی از عوامل مهم در تعیین رنگ سرویس خواب لوکس ابعاد و اندازه اتاق خواب است؛ در صورتی که فضای اتاق خواب کوچک و محدود است، نباید از رنگ های تیره برای چیدمان فضای اتاق خواب استفاده کرد؛ زیرا موجب می­شود که فضا کوچکتر به نظر بیاید و آرامش کمتری در فضا احساس شود. در این فضا بهتر است از رنگ های روشن استفاده شود که موجب بزرگ تر نشان دادن فضای اتاق می­شود. در صورتی که اتاق خواب بزرگ است می توان از رنگ های تیره و یا شاد برای اتاق خواب استفاده کرد.

همچنین برای تعیین رنگ اتاق خواب باید به این فکر کرد که خواهان دریافت چه حسی از اتاق خواب هستیم؛ برای داشتن یک اتاق خواب رمانتیک و یا یک اتاق خواب گرم و دنج باید سایه رنگ های متفاوتی را انتخاب شود؛ هر سایه رنگی که در دکوراسیون استفاده می شود یک خلق و خوی خاصی را به همراه دارد؛ رنگ سبز به خاطر این گه رنگ طبیعت است برای افراد آرامش بخش است؛ و رنگ قرمز در مقابل حرارت و اشتیاق ایجاد میکند؛ با توجه به خواسته افراد باید رنگ مورد نظر انتخاب شود.

سرویس خواب لوکس یکی از اجزای مهم چیدمان اتاق خواب می ­باشد. با توجه به اینکه تعداد اجزاء سرویس خواب لوکس زیاد است و بخش زیادی از فضای اتاق خواب را به خود اختصاص می­دهد، در انتخاب رنگ سرویس خواب لوکس باید دقت کافی را صرف کرد.

به طور معمول برای سرویس خواب لوکس، برای قسمت چوب و پارچه سرویس خواب لوکس باید انتخاب صورت گیرد.

رنگ­های ترکیبی در چوب و پارچه در طراحی سرویس خواب لوکس ، و استفاده از رنگ­های سلطنتی و اشرافی، می­تواند مناسب فضای یک اتاق خواب لوکس باشد. این سبک از ترکیب رنگ و استفاده از رنگ های سلطنتی می­تواند حس انرژی برای اتاق خواب به همراه داشته باشد.

سرویس خواب لوکس

در انتخاب ترکیب رنگ سرویس خواب لوکس می­توان از نظرات یک کارشناس رنگ و دکوراسیون بهره برد و با این مشورت، ترکیب رنگی زیبا و خارق ­العاده برای سرویس خواب لوکس در نظر گرفت. که علاوه بر ایجاد زیبایی و شکوه تاثیر مثبت بر روحیه و خلق و خوی افراد داشته باشد.

در بسیاری از  مدل های سرویس خواب لوکس در قسمت چوب از رنگ طلایی استفاده می­شود که موجب شکوه بیشتر در سرویس خواب لوکس می­شود؛ در بسیاری از طرح­ها استفاده از رنگ چوب، زیبایی سرویس خواب لوکس را بیشتر نمایان می­کند؛ همچنین استفاده از رنگ سفید برای سرویس خواب لوکس می­تواند فضایی باز و همراه با آرامش را برای اتاق خواب فراهم کند.

به طور کلی در طراحی سرویس خواب لوکس ، از رنگ­های سفید، فندقی، گردویی، ماهگونی و ورق طلا استفاده می­شود؛ استفاده از رنگ با کیفیت در قسمت چوب سرویس خواب لوکس، از نکات مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

بخش دیگری از طراحی یک سرویس خواب لوکس، پارچه مورد استفاده در قسمت­هایی است که نیاز به رویه کوبی دارد؛ علاوه بر توجه به کیفیت پارچه مورد استفاده، ترکیب رنگ آن با چوب سرویس خواب لوکس بسیار مهم و قابل توجه است.

استفاده از پارچه سفید در سرویس خواب لوکس، علاوه بر آنکه از مد نمی افتد موجب می شود که بتوان این رنگ را با هر رنگ دیگری هماهنگ کرد؛ استفاده از پارچه کرم هم گزینه بسیار خوب و قابل انعطافی است برای هماهنگ کردن آن با سایر اجزای دکوراسیون. استفاده از رنگ های تیره مانند زرشکی موجب القای حس تجمل و شکوه می شود؛ اما در صورتی امکان استفاده از آن هست که فضای اتاق خواب به اندازه کافی بزرگ باشد.

یکی از رنگ های پر طرفدار برای استفاده در ساخت سرویس خواب لوکس رنگ های شاد، متوسط تا تیره پارچه مخمل است؛ رنگ آبی سلطنتی مخمل هم در سرویس خواب لوکس پرکاربرد است. رنگ سورمه ای موجود در مخمل برای ترکیب با چوب سرویس خواب لوکس بسیار مناسب است؛ رنگ سرمه ای شکوه و زیبایی لازم برای سرویس خواب لوکس را فراهم می کند؛ تضاد رنگ سرمه ای با چوب سفید هم، زیبایی خاصی را برای اتاق خواب به همراه دارد.

انتخاب رنگ چوب و پارچه در سرویس خواب لوکس، از تقاضاهای مهمی است که افراد به هنگام خرید سرویس خواب لوکس دارند؛ زیرا این سرویس خواب باید متناسب با اجزای دکوراسیون منزل و سلیقه افراد طراحی شود؛ به همی دلیل در مجموعه فروشگاه تخت طاووس با توجه به اهمیت نظر مشتری، امکان سفارش رنگ چوب و پارچه سرویس خواب لوکس فراهم می باشد.

سرویس خواب لوکس

مراقبت و نگهداری از سرویس خواب لوکس

مراقبت از سرویس خواب لوکس باید در دو قسمت چوب و پارچه رعایت شود؛ برای مراقبت از چوب باید با  حشراتی که به چوب آسیب می رسانند مقابله کرد؛ این حشرات که به چوب آسیب می رسانند از خانواده سوسک ها هستند؛ این حشرات عمر یک سال دارند؛ اما نوزاد آنها می تواند چند سال در چوب پنهان بماند و موجب از بین رفتن چوب می شوند؛ اما با توجه به با ارزش بودن چوب سرویس خواب لوکس، باید نکاتی را برای محافظت از آن رعایت کرد.

یکی از راه های حافظت از چوب گردگیری قسمت های چوبی سرویس خواب لوکس است؛ زیرا حشرات در قسمت های کثیف و آلوده تخم گذاری می کنند؛

عاج های روی چوب سرویس خواب لوکس را باید با مقداری کمی آب و شوینده ضعیف تمیز کرد؛ برای دقت بیشتر در تمیز کردن آن میتوان با قرار دادن کمی پنبه در سر چوب کبریت، و فرو بردن آن در محلول آب و شوینده ضعیف، عاج های روی چوب سرویس خواب لوکس را تمیز کرد؛ در مرحله بعد پنبه را با آب ساده آغشته کرد و آن را پاک کرد؛ و در مرحله نهایی با یک پارچه کتان عاج چوب را خشک کرد.

در صورتی که قسمتی از عاج روی چوب در سرویس خواب لوکس زرد و یا تیره شود، میتوان خمیری از ترکیب گچ و پراکسید هیدروژن درست کرد و خمیر را بر روی قسمت هایی که زرد شده اند مالید؛ و در مرحله بعد با یک پنبه مرطوب خمیر را پاک کرد و محل مورد نظر را تمیز کرد.

همچنین باید به مراقبت از چوب در فصل های مختلف نیز توجه شود؛ محافظت سرویس خواب لوکس در فصل بهار و تابستان حائز اهمیت است؛ در این فصل حشرات تخم ریزی می­کنند؛ بنابر این برای تمیز نگه داشتن وسایل چوبی باید دقت بیشتری داشت.

در فصول سرد هم به علت وجود شوفاژ و بخاری در اتاق خواب، چوب سرویس خواب لوکس ممکن است آسیب ببیند؛ زیرا گرما به وسایل چوبی آسیب می رساند.

یکی دیگر از مراقبت ها از سرویس خواب لوکس مربوط به محصولاتی است که بر روی چوب روکش دارد؛ در این شرایط باید روکش ها را چک کرد و در صورتی که قسمتی از روکش جدا شده است، با چسب تیوپی، روکش جدا شده را چسباند و با قرار دادن یک جسم سنگین بر روی آن، موجب محکم تر شدن روکش شد.

در صورتی که مراقبت های لازم از چوب سرویس خواب لوکس به عمل نیاید، در مدت کوتاهی از بین می رود و غیر قابل استفاده می شود.

سرویس خواب لوکس

برای مراقبت از چوب سرویس خواب لوکس باید درجه حرارت محیط را کم کم اضافه کرد؛ تا به طور ناگهانی چوب در معرض هوای گرم قرار نگیرد؛همچنین برای محافظت از چوب سرویس خواب لوکس باید رطوبت محیط را حفظ کرد؛ رطئبت ما بین 50 تا  65 درصد برای حفظ چوب بسیار مناسب است.

در میان چوب ها، در صورتی که در ساخت سرویس خواب لوکس از چوب درخت گردو استفاده شده باشد، باید مراقبت بیشتری کرد؛ زیرا این چوب در برابر حشرات ضعیف تر و آسیب پذیر تر است.

برای مراقبت از قسمت پارچه سرویس خواب لوکس، باید نکات زیادی مورد توجه قرار گیرد؛ یکی از گران ترین پارجه های مورد استفاده در سرویس خواب لوکس، چرم است؛ در برخی موارد قیمت چرم و مرغوب دو برابر سایر پارچه ها است؛  در صورت نگهداری و مراقبت از چرم، کیفیت و ماندگاری و طول عمر زیادی دارد؛ چرم ممکن است به راحتی آسیب ببیند؛ برخی از انواع چرم، به راحتی خراش بر می دارد؛ خراش های چرم را می توان برطرف کرد؛ اما در صورتی که آسیب و خراش زیادی به چرم سرویس خواب لوکس وارد شود، باید برای ترمیم به متخصص مراجعه کرد. چرم به راحتی تمیز و پاک می شود و در صورتی که از نوع مرغوب انتخاب شود، یکی از بهترین گزینه ها برای سرویس خواب لوکس است.

در صورتی که در قسمت پارچه سرویس خواب لوکس، از پارچه مخمل استفاده شده باشد، نگهداری و مراقبت از آن آسان است؛ این نوع پارچه ممکن است از متریال هایی مانند موی حیوانات، چشم، خز و پلاستیک ساخته شده باشد در صورتی که پارچه مخمل از متریال با کیفیت ساخته شده باشد، محصولی زیبا و با کیفیت خواهد بود. تمیز کردن و مراقبت از پارچه مخمل مانند چرم ساده نیست؛ اما نیاز به مراقبت سختی هم نیست.و محافظت از آن نسبت به پارچه ابریشم آسان تر است.

یکی دیگر از اجزای سرویس خواب لوکس تشک است؛ با توجه به اهمیت تشک برای حفظ سلامت و راحتی و آرامش به هنگام خواب، مراقبت و نگهداری از آن حائز اهمیت است؛ چرخاندن تشک موجب می­شود بر اثر وزن بدن در تشک شکافی ایجاد نشود؛ همچنین استفاده از محافظ تشک، موجب محافظت تشک از رطوبت و غبار و چربی بدن می شود؛ همچنین در طول سال باید دوبار اطراف و روی تشک را جارو زد؛ همچنین قرار دادن تشک در معرض هوای تازه و نور آفتاب باعث از بین رفتن آلودگی های آن می شود.

برای محافظت و دوام سرویس خواب لوکس باید نکات لازم برای حفظ چوب، پارچه و سایر اجزاء آن رعایت شود.

قیمت سرویس خواب لوکس

یکی از عوامل موثر بر خرید سرویس خواب لوکس هزینه ای است که باید برای آن پرداخت شود؛

سرویس خواب لوکس از چوب راش، گردو، روس، افرا و بلوط تهییه شده است و به همین علت قیمت سرویس خواب لوکس بیشتر از سرویس  خواب های دیگر است که از ام.دی.اف و یا جنس ملامینه و یا فلزی ساخته شده اند.

به طور کلی سرویس خواب هایی که از جنس چوب تولید می شود جزء شیک ترین و لوکس ترین سرویس خواب های موجود در بازار است؛ استفاده از حجم زیاد چوب، منبت کاری و .... موجب افزایش قیمت سرویس خواب لوکس می­شود؛ در بسیاری از انواع سرویس خواب لوکس، منبت کاری انجام شده است که هنر دست است و با استفاده از ماشین آلات امکان پذیر نیست؛ این منبت کاری موجب زیبایی سرویس خواب لوکس و افزایش قیمت آن می­ شود.

یراق آلات مورد استفاده در سرویس خواب لوکس مانند دستگیره های کشو، اتصالات و ... در صورتی که از مواد با کیفیت انتخاب شود ممکن است بر افزایش قیمت سرویس خواب  تاثیر گذار باشد.

افراد به هنگام خرید سرویس خواب لوکس، خواهان خرید محصولی با کیفیت و پرداخت هزینه ای مناسب هستند؛ مجموعه فروشگاه های تخت طاووس مجموعه متنوعی از سرویس خواب لوکس را با کیفیت و قیمت مناسب ارائه می دهد.

سرویس خواب لوکس

نمونه هایی از سرویس خواب لوکس در دنیا

سرویس خواب های لوکس در دنیا طرفداران زیادی دارند؛ در دنیا تعدادی از سرویس خواب ها هستند که در لیست سرویس خواب لوکس جزئ گران ترین ها بوده اند.

یکی از نمونه های سرویس خواب لوکس در دنیا " تخت ایمن کوانتوم اسلیپر" است. این سرویس خواب لوکس به گونه ای طراحی شده است که فراتر از یک تخت خواب است و ضمن محافظت از فرد در برابر پدیده های طبیعی مانند زلزله، بهمن، توفان و ....تجهیزات زیادی مانند دستگاه پخش سی دی خودکار، فر و ماکرویو و ... در آن قرار داده شده است. این سرویس خواب لوکس به گونه ای طراحی شده است که از داخل می توان بیرون را دید ولی از بیرون نمی توان داخل را دید. این سرویس خواب لوکس قیمتی برابر با 160 هزار دلار دارد. و رتبه 5 در لیست گران ترین تخت خواب ها را بدست آورده است.

نمونه دیگری از یک سرویس خواب لوکس در دنیا که قیمتی برابر با 84 هزار دلار دارد، تخت لاکچری مجستی وی اسپرینگ است؛.این تخت به صورت دست ساز بوده و  توسط شرکت جاب استونز آلمان ساخته شده است؛ پارچه بسیار لوکس کشمیر و حریر در این سرویس خواب لوکس استفاده شده است. برای تزئین آن نیز از لایه هایی از نقره و طلا استفاده شده است.

در طراحی این سرویس خواب لوکس برای راحتی افراد بیش از 6 هزار فنر در تشک آن تعبیه شده است که بسیار نرم و راحت می باشد..

این سرویس خواب در لیست گران ترین تخت خواب ها رتبه ششم را بدست آورده است

سرویس خواب لوکس دیگری که رتبه هفتم را در گران قیمت ترین تخت خواب های دنیا کسب کرده است، تخت کوزمو ووید است با قیمت 60 هزار دلار؛ سرویس خواب لوکس کوزمو ووید با یک تشک لوکس که بسیار  راحت است طراحی شده است و با داشتن ملحفه هایی که در شمال فرانسه به صورت دست بافت تولید شده اند، یک نمونه کامل از یک سرویس خواب لوکس است؛ سازندگان فرانسوی این سرویس خواب لوکس از تلفن، سینمای خانگی و ... در طراحی این سرویس خواب استفاده کرده اند.

سرویس خواب لوکس مونارک وی اسپرینگ با قیمت 50 هزار دلار رتبه هشتم را در لیست گران ترین سرویس خواب لوکس کسب کرده است. شرکت انگلیسی وی اسپرینگ تولید کننده این سرویس خواب است. این شرکت در تولید تشک و کالای خواب از لوکس ترین برند ها است.

در طراحی این سرویس خواب لوکس نیز، طراحان راحتی فوق العاده را با قرار دادن 3000 فنر فراهم کرده اند؛ همچنین یال اسب، فیبر بامبو و پارچه های نخی در ساخت تشک آن مورد استفاده قرار گرفته است.

گران قیمت ترین سرویس خواب لوکس دنیا که از چوب شاه بلوط، چوب خاکستر در ساخت آن استفاده شده است و برای ساخت سایبان آن، چوب کیلاس به کار رفته است Baldacchino Supreme است.این سروس خواب توسط طراحان بریتانیایی و ایتالیایی ساخته شده است.در ساخت این سرویس خواب 107 کیلو گرم طلا استفاده شده است و قیمت آن برابر با 6.5 میلیون دلار است.

سرویس خواب لوکس

خرید سرویس خواب لوکس برای جهیزیه

برای تهیه جهیزیه یکی از مهم ترین عناصر چیدمان منزل، سرویس خواب است؛ افراد متناسب با متراژ منزل، رنگ دیوار و سلیقه خود اقدام به خرید سرویس خواب می­ کنند. برای خرید سرویس خواب جهیزیه برخی افراد سرویس خواب مدرن می پسندند و برخی دیگر که مایل به داشتن اتاق خوابی مجلل و شیک هستند سرویس خواب لوکس را ترجیح می دهند.

برای خرید سرویس خواب لوکس برای جهیزیه باید به نکات و مواردی توجه کرد که بتوان محصولی با کیفیت خرید که دوام زیادی داشته باشد و با رعایت نکات زیبایی شناسی، فضایی زیبا و شیک را برای افراد فراهم کند.

توجه به رنک سرویس خواب لوکس بسیار مهم است؛ از یک سو این رنگ باید با سایر اجزای دکوراسیون اتاق خواب مانند کفپوش، دیوارها و ... هماهنگ باشد و از سوی دیگر باید متناسب با ابعاد اتاق خواب رنگ سرویس خواب لوکس را انتخاب کرد؛ انتخاب سرویس خواب لوکس با رنگ تیره برای یک فضای کوچک موجب کوچکتر نشان دادن فضای اتاق خواب می شود.

همچنین ایعاد سرویس خواب لوکس باید مورد توجه قرار گیرد؛ با توجه به هزینه بالای سرویس خواب لوکس ، توجه به ابعاد آن حائز اهمیت است. افراد با توجه با فضای موجود در اتاق و جثه خود باید تخت مناسب را انتخاب کنند. به طور معمول تخت ها در ابعاد 160 سانتی متر و 180 سانتی متر طراحی می شوند که به اصطلاح به تخت کوئین و کینگ معروف هستند.

سرویس خواب لوکس کوئین از پرفروش ترین تخت ها می باشد؛ حدود 80 سانتی متر فضا برای هر فرد در نظر گرفته شده است. در صورتی که فضای اتاق خواب متوسط باشد و جثه افراد هم متوسط باشد، انتخاب تخت کوئین انتخاب مناسبی است؛ زیرا علاوه بر در اختیار قرار دادن فضای کافی برای استراحت، خرید روتختی برای این سایز از تخت بسیار راحت تر است.

در مقابل در سرویس خواب لوکس که تخت آن کینگ است، عرض تخت برابر با 180 سانتی متر است و فضایی برابر با 90 سانتی متر برای خواب در اختیار افراد قرار میدهد، این ابعاد تخت برای افرادی که فضای اتاق خواب بزرگی در اختیار دارند و یا فضای زیادی برای خواب احتیاج دارند بسیار مناسب و راحت است؛ تنها مشکل این تخت این است که نسبت به سرویس خواب کوئین کالای خواب کمتری برای آن در بازار موجود است.

این نکته را نیز باید مورد نظر قرار داد که هرچند تخت خواب بزرگ راحتی و آسایش به هنگام خواب را فراهم می کند اما در مقابل بخش زیادی از اتاق خواب را اشغال میکند وبرای همه فضاها مناسب نیست.

خرید سرویس خواب لوکس برای جهیزیه باید از یک فروشگاه معتبر انجام گیردکه جنس با کیفیت و با تضمین خریداری شود. به همین منظور پیشنهاد میکنیم مقاله نکات مهم در خرید جهیزیه را مطالعه بفرمایید.

در خرید سرویس خواب لوکس برای جهیزیه لازم است از فروشگاهی خرید شود که اطمینان کافی نسبت به چوب آن وجود داشته باشد.

با توجه به اهمیت کیفیت سرویس خواب لوکس در جهیزیه، مجموعه ای متنوع از سرویس خواب لوکس که مناسب برای جهیزیه می باشد در مجموعه فروشگاهی تخت طاووس ارائه شده است که علاوه بر کیفیت، زیبایی و شکوه را برای اتاق خواب به همراه خواهد داشت.

سرویس خواب لوکس

اهمیت و ریزه کاری های خرید سرویس خواب لوکس در یک نگاه

با توجه به اهمیت خواب برای سلامت روح و جسم افراد، فراهم کردن فضایی زیبا و آرامش بخش برای اتاق خواب حائز اهمیت است؛  اتاق خواب و چیدمان فضای اتاق خواب باید علاوه بر القای حس زیبایی، آرامش را برای افراد ایجاد کند. سرویس خواب از مهم ترین اجزاء و عناصر اتاق خواب است. افراد پس از یک روز کار و خستگی در فضای اتاق خواب و بر روی تخت خواب استراحت می کنند و خود را برای یک روز دیکر آماده می کنند.

برخی از افراد برای چیدمان فضای اتاق خواب خود به سرویس خواب ساده و مدرن علاقه دارند و برخی از افراد برای چیدمان فضای اتاق خواب خود به سرویس خواب لوکس علاقه دارند؛ انتخاب سرویس خواب لوکس فضایی زیبا و مجلل برای آنها فراهم می کند. این انتخاب برای افرادی که به زندگی مجلل علاقه مند هستند و فضای کافی برای یک سرویس خواب لوکس دارند انتخاب بسیار مناسبی است.

برای خرید یک سرویس خواب لوکس می توان تمام اجزاء و عناصری را که در کنار تخت خواب برای یک سرویس خواب لوکس طراحی شده است خریداری کرد و همچنین می توان با توجه به نیاز و فضای موجود، تعدادی از عناصر یک سرویس خواب لوکس را حذف کرد و یا در صورت نیاز اقلامی را جداگانه سفارش داد.

در صورتی که افراد زمان و دقت کافی را برای انتخاب و خرید سرویس خواب صرف کنند، با فراهم کردن یک اتاق مجلل و زیبا که برای چیدمان آن از یک سرویس خواب لوکس استفاده شده است، از زمان استراحت خود لذت می برند و خوابی راحت و آرام را تجربه خواهند کرد.

برای خرید یک سرویس خواب لوکس توجه به نکاتی حائز اهمیت است:

اولین نکته ای که می بایست مورد توجه قرار گیرد فضای موجود در اتاق خواب است؛ برای خرید سرویس خواب لوکس باید فضای کافی در اختیار داشت؛ همچنین باید به سایر اجزا و دکوراسیون توجه کرد که چیدمان یک سرویس خواب لوکس با سایر اجزاء چیدمان هماهنگ باشد. برای بررسی ابعاد و فضای موجود در اتاق خواب باید نکات زیادی مورد توجه قرار بگیرد؛ محل قرار گرفتن پنجره ها، طول و عرض اتاق خواب و حتی ارتفاع اتاق خواب باید در نظر گرفته شود؛ در صورتی که ارتفاع اتاق خواب کم باشد ممکن است خرید یک سرویس خواب لوکس، انتخاب صحیحی نباشد. زیرا به طور معمول سرویس خواب لوکس، ارتفاع بیشتری از سرویس خواب مدرن دارد و در یک اتاق خواب با ارتفاع کم، فضا را کوچک تر نشان می دهد.

در مرحله بعد، با توجه به این نکته که سرویس خواب یک مجموعه کامل است که می توان بر اساس نیاز لوازم مورد نیاز را خریداری کرد، پس از برآورد فضای موجود، باید بر اساس نیاز و فضا، اقلام مورد نیاز در یک سرویس خواب لوکس مانند تخت خواب، میز آرایش، پاتختی، دراور و پاف انتخاب کرد؛ همچنین می توان برای جزئیات مانند تعداد کشوهای میز آرایش و پاتختی ها تصمیم گرفت. برای این انتخاب باید دقت کافی صرف کرد که متناسب با فضا انتخاب صورت گیرد؛ برای مثال خرید پاف برای اتاق خوابی که فضای محدود دارد موجب کوچک تر شدن فضای اتاق خواب خواهد شد و حتی ممکن است زیبایی سایر اجزا کمتر دیده شود. اما در فضای اتاق بزرگ تر بهتر است با خرید تمام اجزای یک سرویس خواب لوکس، فضایی شیک برای خواب و استراحت فراهم کرد.

سرویس خواب لوکس

همچنین باید ابعاد تخت را برای سرویس خواب لوکس در نظر گرفت که با توجه به سایز افراد و فضای موجود می بایست میان تخت 160 سانتی متر و 180 سانتی متر تصمیم گرفت.

پس از برآورد فضای اتاق و تصمیم برای تعداد اجزاء و ابعاد تخت یک سرویس خواب لوکس، باید با توجه به چیدمان سایر فضاها و اجزای اتاق خواب مانند رنگ کفپوش، رنگ دیوارها و همچنین فضای موجود اقدام به خرید یک سرویس خواب لوکس کرد.

دقت در چیدمان و اجزای اتاق خواب برای خرید سرویس خواب لوکس بسیار مهم است:

زیرا سرویس خواب لوکس از محبوب ترین و شیک ترین اجزای یک خانه است که هزینه ای زیاد برای خرید آن پرداخت می شود و در صورتی که به نکات و ریزه کاری های چیدمان توجه نشود، زیبایی و جلال مورد نظر را القا نخواهد کرد. در این سبک به علت استفاده از چوب های منبت کاری شده، و تاج های بزرگ، باید سایر اجزای دکوراسیون از جمله پرده ها، آباژور، فرش و ... با این سبک از سرویس خواب هماهنگ باشد که القا کننده جلال و شکوه مورد نظر فرد باشد.  

پس از در نظر گرفتن سایر اجزای چیدمان اتاق خواب، و اقدام برای خرید یک سرویس خواب لوکس، اولین نکته ای که باید در انتخاب مورد توجه قرار بگیرد، کیفیت و راحتی یک سرویس خواب لوکس است؛ زیرا این وسیله علاوه بر جنبه زیبایی بخشی به اتاق خواب باید کاربرد ایجاد آرامش و راحتی را برای فرد داشته باشد. راحتی یک سرویس خواب لوکس از مهم ترین و اصلی ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد؛ زیرا افراد برای استراحت حدود یک سوم از عمر خود را بر روی تخت می گذرانند. و در صورتی که تخت خواب این سرویس خواب لوکس، آرامش لازم را فراهم نکند، بر سلامت روحی و جسمی افراد تاثیر عکس خواهد داشت.

بررسی کیفیت سرویس خواب باید بر مبنای اجزایی که در ساخت آن به کار رفته است باشد؛ به طور معمول در ساخت یک سرویس خواب لوکس از چوب درخت راش، چوب درخت گردو، چوب درخت بلوط و ... استفاده می شود که هرکدام ویژگیهای خاص خود را دارند و با توجه به رنگ و بافت چوب و همچنین با توجه به شرایط جغرافیایی باید انتخاب شود؛ پس از اطمینان از کیفیت چوب باید کیفیت پارچه مورد استفاده در سرویس خواب لوکس هم مورد بررسی قرار بگیرد؛ با توجه به مجلل بودن سرویس خواب لوکس، باید از پارچه های گران بها که کیفیت خوبی دارند در این سبک از سرویس خواب استفاده شود؛

همچنین سایر ابزار و یراق آلاتی که در سخت سرویس خواب به کار می رود نیز باید با کیفیت باشد؛ برای مثال دستگیره در کشوها و ابزار و تجهیزاتی که برای اتصال اجزای سرویس خواب لوکس به کار رفته است باید کیفیت مورد نیاز را داشته باشد؛ در غیر این صورت پس از مدتی از بین می رود.

پس از اطمینان از کیفیت یک سرویس خواب لوکس، مرحله نهایی بر اساس سلیقه افراد می باشد؛ در این مرحله افراد باید مدل، رنگ چوب و رنگ پارچه یک سرویس خواب لوکس را انتخاب کنند؛ افراد باید برای این منظور بدانند می خواهند اتاق چه حسی را به آنها القا کند و متناسب با سلیقه و برآوری که از سایر اجزای چیدمان اتاق خواب داشته اند؛ انتخاب کنند.

سرویس خواب لوکس

در انتخاب ترکیب رنگ سرویس خواب لوکس می­توان از نظرات یک کارشناس رنگ و دکوراسیون بهره برد و با این مشورت، ترکیب رنگی زیبا و خارق ­العاده برای سرویس خواب لوکس در نظر گرفت. برای مثال بر اساس نظرات کارشناسان، رنگ­های ترکیبی  در چوب و پارچه در طراحی سرویس خواب لوکس ، و استفاده از رنگ­های سلطنتی و اشرافی، می­تواند مناسب فضای یک اتاق خواب لوکس باشد. این سبک از ترکیب رنگ و استفاده از رنگ های سلطنتی می­تواند حس انرژی برای اتاق خواب به همراه داشته باشد. استفاده از پارچه سفید در سرویس خواب لوکس، علاوه بر آنکه از مد نمی افتد موجب می شود که بتوان این رنگ را با هررنگ دیگری هماهنگ کرد؛ استفاده از پارچه کرم هم گزینه بسیار حوب و قابل انعطافی است برای هماهنگ کردن آن با سایر اجزای دکوراسیون.استفاده از رنگ های تیره مانند زرشکی موجب القای حس تجمل و شکوه می شود؛ اما در صورتی امکان استفاده از آن هست که فضای اتاق خواب به اندازه کافی بزرگ باشد.

به طور کلی در طراحی چوب سرویس خواب لوکس ، از رنگ­های سفید، فندقی، گردویی، ماهگونی و ورق طلا استفاده می­شود؛ همچنین استفاده  از رنگ طلایی در قسمت چوب موجب شکوه بیشتر در سرویس خواب لوکس می­شود؛ در بسیاری از طرح­ها استفاده از رنگ چوب، زیبایی سرویس خواب لوکس را بیشتر نمایان می­کند؛ همچنین استفاده از رنگ سفید برای سرویس خواب لوکس می­تواند فضایی باز و همراه با آرامش را برای اتاق خواب فراهم کند.استفاده از رنگ با کیفیت در قسمت چوب سرویس خواب لوکس، از نکات مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

در انتخاب رنگ چوب و پارچه یک سرویس خواب لوکس باید دقت کافی شود که این سرویس خواب لوکس آرامش را برای افراد به ارمغان بیارد.

علاوه بر مواردی که مطرح شد، یعنی برآورد فضای موجود در اتاق خواب و چیدمان سایر اجزاء اتاق خواب؛ در نظر گرفتن تعداد اقلام مورد نیاز برای یک سرویس خواب لوکس، بررسی کیفیت و انتخاب نوع و رنگ چوب و پارچه مورد استفاده ، یکی از عوامل موثر بر خرید سرویس خواب لوکس هزینه ای است که باید برای آن پرداخت شود؛

 قیمت سرویس خواب لوکس بیشتر از سرویس  خواب های دیگر است که از ام.دی.اف و یا جنس ملامینه و یا فلزی ساخته شده اند.؛ زیرا سرویس خواب لوکس از چوب راش، گردو، روس، افرا و بلوط تهییه شده است؛

به طور کلی سرویس خواب هایی که از جنس چوب تولید می شود جزء شیک ترین و لوکس ترین سرویس خواب های موجود در بازار است؛ استفاده از حجم زیاد چوب، منبت کاری و .... موجب افزایش قیمت سرویس خواب لوکس می­شود؛ در بسیاری از انواع سرویس خواب لوکس، منبت کاری انجام شده است که هنر دست است و با استفاده از ماشین آلات امکان پذیر نیست؛ این منبت کاری موجب زیبایی سرویس خواب لوکس و افزایش قیمت آن می­ شود

سرویس خواب لوکس

علاوه بر چوب، پارچه مورد استفاده در سرویس خواب لوکس، پارچه گرانبهایی است که بر قیمت آن تاثیر گذار است؛یراق آلات مورد استفاده در سرویس خواب لوکس مانند دستگیره های کشو، اتصالات و ... در صورتی که از مواد با کیفیت انتخاب شود ممکن است بر افزایش قیمت سرویس خواب لوکس تاثیر گذار باشد.

 با توجه به آنچه در اهمیت و ریزه کاری های خرید سرویس خواب لوکس در یک نگاه گفته شد، یک سرویس خواب لوکس نقطه کانونی اتاق خواب است؛ و حساسیت و دقت برای خرید آن ضروری می باشد تا فضایی آرام و راحت برای افراد فراهم کند.

با مرور اهمیت و نکات مهم در خرید یک سرویس خواب لوکس، می توان پس از آگاهی از نکات مهم برای خرید یک سرویس خواب لوکس، و پس از برآورد فضای موجود، با اطمینان از کیفیت محصولات مجموعه فروشگاه های تخت طاووس، از میان مدل های متنوع این فروشگاه، اقدام به خرید سرویس خواب لوکس کرد و با توجه به سایر اجزای چیدمان دکوراسیون منزل و اتاق خواب، رنگ چوب وپارچه مناسب را که هر دو از کیفیت لازم برخوردار است سفارش داد. همچنین با توجه به این نکته مهم که افراد به هنگام خرید سرویس خواب لوکس، خواهان خرید محصولی با کیفیت و پرداخت هزینه ای مناسب هستند؛، مجموعه فروشگاه های تخت طاووس مجموعه ای متنوع از سرویس خواب لوکس را با کیفیت و قیمت مناسب ارائه می دهد

خرید سرویس خواب لوکس از مجموعه فروشگاه های تخت طاووس

در گذشته برای خرید سرویس خواب لوکس، باید محصولات وارداتی از کشورهای اروپایی و یا ترکیه خریداری می شد؛ خرید سرویس خواب لوکس وارداتی هزینه بالایی بر افراد تحمیل می کرد؛ با افزایش مهارت و کیفیت محصولات داخلی، امروزه امکان خرید سرویس خواب لوکس از تولیدی ها و کارخانه های داخلی فراهم شده است؛

تولید کنندگان داخلی با تولید محصولات متوع، زیبا و با کیفیت که توان رقابت با محصولاتی وارداتی را دارد، زمینه رشد و گسترش خرید سرویس خواب لوکس داخلی را فراهم کرده اند؛ در این راستا در مجموعه فروشگاهی تخت طاووس انواع سرویس خواب لوکس با کیفیت بالا و تضمین شده ارائه می­شود.

با توجه به نکاتی که مطرح شد و اهمیت کیفیت جنس بدنه، ظرافت کار، جنس پارچه و ابزار و یراق آلاتی که در ساخت سرویس خواب لوکس مورد استفاده قرار می­گیرد، یکی از بهترین راه ها برای خرید سرویس خواب لوکس، خرید آن از تولیدی های معتبر از جمله تولیدی سرویس خواب تخت طاووس است.

در این مجموعه  فروشگاهی در ساخت تمامی محصولات استاندارهای مورد نظر در رابطه با برشکاری، طراحی و ساخت تمامی سرویس خواب ها رعایت شده است.اکثر مدل های با دستگاه های تمام اتوماتیک CNC طراحی شده و رنگ آن براساس سلیقه مشتری محترم قابل تغییر می باشد. همچنین  در صورت درخواست مشتری مدل های سلطنتی و مجلسی به طراحی دستی موجود می باشد.

با انتخاب سرویس خواب لوکس تخت طاووس ، انتخابی خوب و با کیفیت خواهید داشت.

سرویس خواب لوکس

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید و چنانچه سوالی در مورد محصولات دارید ذکر کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

google plus takhttavoos     pinterest takhttavoos     youtube takhttavoos   aparat takhttavoos instagram takhttavoos  Tumblr takhttavoos telegram takhttavoostwiter takhttavoosfacebook takhttavooslinkdine takhttavoos

تماس با ما

آدرس: اتوبان آزادگان خروجی اتوبان خلیج فارس( قم) سه دقیقه بعد از عوارضی خروجی کاشانک به سمت قیصر آباد خيابان شهيد اسماعيلي كوچه بن بست سوم غربی(روبروی قالی شویی) شرکت تخت طاووس

شماره تلفن : 02155266112_09399920433

                 

لینک های مفید

ساعت کاری

7 روز هفته

24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Top Wrapper

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Background Image

Top Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image