فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

سرویس خواب اسپرت

سرویس خواب اسپرت یک انتخاب مناسب برای افرادی است که از مدل‌های قدیمی و کسل کننده خسته شده‌اند و قصد دارند همراه با تغییرات دکوراسیون داخلی منزلشان از یک سرویس خواب متفاوت‌ تر و جذاب‌ تر استفاده کنند.

اغلب زوج‌های جوان و افراد مجرد این نمونه از سرویس خواب را می‌پسندد؛ اما افرادی که طرح‌های سلطنتی و پر زرق و برق قدیمی خسته شده‌اند نیز می‌توانند با انتخاب و خرید یک سرویس خواب اسپرتبه خواسته قلبی­شان دست پیدا کنند و اتاق خوابشان را زیباتر جلوه دهند.

سرویس خواب اسپرت یک نفره

 از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: سرویس خواب MDF ترکیه 

اضافه کردن یک دکوراسیون شخصی به تخت خواب اسپرت می تواند اتاق را به یک فضای سرگرم کننده برای بچه ها تبدیل کند و زمان خواب چیزی است که بچه ها واقعا منتظر آن باشند، تخت خواب اسپرت با موضوع ورزشی می تواند برای پسران و دختران تختخواب مناسبی باشد و به این ترتیب سازگاری خوبی را با تم ورزشی اتاق بوجود می آورد.

انتخاب و خرید سرویس خواب‌های اسپرت با تنوع طرح‌هایی که در بازار ارائه شده است زیاد مشکل به نظر نمی‌رسد! تنها باید فضای خالی اتاق خوابتان را در نظر داشته باشید و سرویس خوابی را انتخاب کنید که علاوه بر زیبایی زیاد بزرگ و دست و پا گیر نباشد.

سرویس خواب اسپرت و انتخاب تخت خواب

انتخاب یک تخت خواب از مهم‌ترین گزینه‌هایی است که طرفداران سرویس خواب اسپرت به آن توجه ویژه‌ای دارند. تخت خواب باید تا حد امکان ساده طراحی شده باشد تا بتوانید با دکوراسیون‌ داخلی و رنگ بندی‌های متفاوت استفاده شده آن را هماهنگ کنید.

اما در انتخاب تخت خواب اسپرت توجه به این نکته نیز حائز اهمیت است که سرویس خواب انتخابی علاوه بر راحتی و سادگی از طراحی خاصی نیز برخوردار باشد. طراح باید به گونه‌ای تخت خواب را طراحی کند که با سلیقه مشتریان گوناگون سازگار باشد و نظر آن‌ها را جلب کند.

در زیر تخت خواب‌های سرویس خواب اسپرت معمولاً دو جعبه طراحی می‌شود که می‌توانید از آن‌ها جهت قرار دادن وسایل مد نظرتان استفاده کنید. حتی در برخی از مواقع ممکن است یک جعبه در قسمت زیرین تخت خواب طراحی شود که بتوانید از تخت خواب به صورت چند کاربره استفاده کنید.

تخت خواب‌های اسپرت معمولاً از جنس چوب یا MDF طراحی و عرضه می‌شوند که بنا بر هزینه مد نظرتان می‌توانید تخت خواب مناسبی را خریداری کنید.

سرویس خواب اسپرت مدل زد طلایی

رنگ بندی‌های مناسب یک سرویس خواب اسپرت

با توجه به این که سرویس خواب اسپرت یک سرویس خواب جوان پسند است. بنابراین تا هر اندازه از رنگ‌های جذاب و گیرا در طراحی آن استفاده کنید مشتریان بیشتری به سوی سرویس خواب جذب می‌شوند.

♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: سرویس خواب سلطنتی 

ترکیب دو رنگ آبی نفتی و کرم می‌تواند به عنوان یک ترکیب رنگ خاص و منحصر به فرد در نظر گرفته شود. این رنگ آمیزی علاوه بر تخت‌های دو نفره می‌تواند جهت تخت‌های تک نفره اتاق نوجوانان نیز مناسب باشد.

در به کارگیری رنگ‌ها باید دقت لازم را داشته باشید تا توازن بین آن‌ها به خوبی حفظ شود؛ زیرا اگر یک رنگ خاص بر رنگ دیگر غالب شود ممکن است که زیبایی سرویس خواب اسپرت خریداری شده را کم کند و در مدت زمان استفاده علاقه‌تان به آن کاهش پیدا کند.

طراحی خاص و ویژه یک سرویس خواب اسپرت

طراحان جهت طراحی یک سرویس خواب اسپرت از طبیعت و عناصر طبیعی الهام می‌گیرند تا سرویس خواب ارائه شده زیباتر و هیجان انگیز تر باشد. به عنوان مثال در طراحی یک سرویس خواب مناسب جهت اتاق پسرهای نوجوان می‌توانید از تخت خوابی که توپ بسکتبال به طرز حرفه­ای در آن جای گرفته است استفاده کنید.

پایه‌های تخت، پاتختی و سایر عناصر سرویس خواب نیز جلوه اسپرت بودن آن را بیشتر به رخ می‌کشد. رنگ بندی سرویس خواب به گونه‌ای صورت پذیرفته است که از هماهنگی لازم با توپ طراحی شده برخوردار باشد و هارمونی رنگ‌ها در سرویس خواب اسپرت زیباتر به نظر برسد.

سرویس خواب اسپرت مدل ملچ

انتخاب سرویس خواب اسپرت جهت آپارتمان‌های کوچک

با گسترش زندگی شهرنشینی بیشتر افراد یک سرویس خواب اسپرت را جهت استفاده در فضاهای کوچک آپارتمانی خریداری می‌کنند. سرویس خواب‌هایی که جهت منازل کوچک طراحی می‌شود باید دارای طراحی متفاوت باشند تا هم فضای زیادی اشغال نکند و هم جذابیت فضای اتاق خواب را بیشتر کنند.

یک تخت خواب ساده اما طرح دار به همراه دو پاتختی جمع و جور می‌تواند گزینه مناسبی جهت استفاده در فضاهای آپارتمانی به نظر برسد. اگر قصد دارید تا طراحی را رنگ و بویی تازه ببخشید بهتر است از چند شی تزئینی منحصر به فرد بر روی پاتختی‌ها استفاده کنید تا زیبایی سرویس خواب خریداری شده بیشتر جلوه کند.

در انتخاب یک سرویس خواب اسپرت جهت آپارتمان‌های کوچک باید به این نکته توجه داشته باشید که سرویس خریداری شده نباید زیاد بزرگ و دست و پا گیر باشد زیرا فضایی جهت رفت و آمد نخواهید داشت و اتاق خواب کوچکتر از اندازه واقعی به نظر می‌رسد.

طراحی میز توالت و سایر اجزای سرویس خواب اسپرت

سرویس خواب اسپرت در طی روند تغییر و تحولانی که در طراحی سرویس خواب‌های جدید صورت پذیرفته است از طراحی خاص‌تری نسبت به سایر سرویس خواب‌ها برخوردار است. در برخی از سرویس خواب‌های اسپرت مدرنیته نیز در نظر گرفته می‌شود تا زیبایی سرویس خواب چندین برابر شود.

طراحی آینه میز توالت به صورت اشکال چند ضلعی و انتخاب میز توالتی زاویه­دار و متفاوت می‌تواند مورد پسند مشتریان بسیاری واقع شود.

در این سرویس خواب ها در عین سادگی طراحی‌های خاصی در قسمت نمای پاتختی، میز توالت و درآور دیده می‌شود که می‌تواند در نظر بیننده جذاب باشد.

تخت خواب نیز دارای تاجی با تم مشابه با طراحی‌های موجود بر روی سایر وسایل است. این هماهنگی در طراحی می‌تواند بسیار هیجان انگیز باشد. به گونه‌ای که سال‌ها می‌توانید از سرویس خواب اسپرت زیبایتان استفاده کنید بدون این که از شکل ظاهری آن دلسرد شوید.

سرویس خواب اسپرت مدل الویرا

اضافه کردن یک دکوراسیون شخصی به تخت خواب اسپرت می تواند اتاق را به یک فضای سرگرم کننده برای بچه ها تبدیل کند و زمان خواب چیزی است که بچه ها واقعا منتظر آن باشند، تخت خواب اسپرت با موضوع ورزشی می تواند برای پسران و دختران تختخواب مناسبی باشد و به این ترتیب سازگاری خوبی را با تم ورزشی اتاق بوجود می آورد.

در مورد تم اتاق خود تصمیم بگیرید

اگر شما در مورد سفارشی کردن تخت خواب اسپرت کودک خود فکر می کنید، احتمالا شما در حال حاضر ایده خوبی در مورد موضوع ورزشی به تناسب سنی بچه های خود دارید، سوال بیشتر والدین این است که چطور باید این تغییرات را در اتاق کودک انجام داد؟

شما ممکن است خودتان قصد داشته باشید اتاق کودک خود را با یک تم ورزشی نقاشی کنید ولی اگر احساس می کنید که مهارت های هنری لازم برای ایجاد یک تم مناسب را در اتاق کودک تان ندارید می توانید از پوستر های آماده استفاده کنید، در بسیاری از فروشگاه ها برچسب های آماده برای چسباندن به تخت خواب و سایر لوازم را دارند و شما می توانید با این عکس های چسبی تخت خواب های قدیمی خود را به یک تخت خواب اسپرت زیبا و شیک تبدیل کنید.

معمولا این پوستر های چسبی عکس هایی از فوتبالیست ها، بازیکنان والیبال، و ورزشکاران معروف و مدال آوران ورزش های مختلف، و دیگر تم های مربوط به ورزش است، و شما به راحتی می توانید این پوستر های چسبی را به تخت خواب کودک بچسبانید و یک تخت خواب اسپرت ایجاد کنید، و یا از تخت خواب اسپرت آماده در طرح ها و رنگ های متنوع موجود در بازار استفاده کنید.

سرویس خواب اسپرت مدل مثلثی

­­­­رنگ: تخت خواب خود را نقاشی کنید

هر موضوع ورزشی که انتخاب کرده اید، احتمالا م­­ی خواهید تخت تختخواب خود را به رنگ مناسب رنگ آمیزی کنید، به عنوان مثال، رنگ پایه تخت سبز چمن، سبز می تواند انتخاب خوبی برای طرفداران تنیس باشد، شما می توانید تخت خواب اسپرت خود را با نقاشی های سفید رنگ، برای نشان دادن خطوط زمین تنیس استفاده کنید.

ممکن است تصمیم بگیرید، تخت دو نفره خود را در رنگ های تیم فوتبال یا تیم بیسبال مورد عاقه خود تزئین کنید و با تخت دو نفره کودکان خود یک تخت خواب اسپرت ایجاد کنید.

شما می توانید با نقاشی تخت خود بلافاصله ظاهر تخت را تغییر دهید و برای مثال آن را به یک تخت خواب اسپرت با موضوع دوچرخه تبدیل کنید و یا با اضافه کردن چرخ های فاکس به پایه یک تختخواب سفری، یک راه جالب برای بیان عشق فردی به مسابقه موتورسواری است.

برای ساخت یک تخت خواب اسپرت موتوری می توانید به سادگی چرخ ها را با تخته سه لا ساخته شده به پایه تخت یا MDF با پیچ متصل کنید.

هنگام تبدیل تخت دو طبقه به یک تخت خواب اسپرت با موضوع ورزشی نه تنها به ورزش انتخابی، بلکه از بازیکنان نیز استفاده کنید، عکس های اکشن از قهرمانان ورزشی و حتی برش های روزنامه یا مجله در یک مونتاژ عالی هستند و به سادگی شامل برش، چسباندن و استفاده از لاک الکل می باشد، استفاده از تکنیک مونتاژ برای ساخت تخت خواب اسپرت، مورد علاقه برای افرادی است که اعتماد به نفس خود را در توانایی نقاشی به صورت دست آزاد دارند، شما حتی می توانید با تصاویر داستان های قدیمی از تاریخچه تیم های ورزشی خود را انتخاب کنید.

 از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: سرویس خواب مدرن 

سرویس خواب اسپرت مدل جسیکا

اعتبار دادن به تخت خواب اسپرت دست ساز

شما می توانید یک حس اعتبار را در پایان کار به تخت خواب اسپرت دست ساز خود اضافه کنید، برای مثال، با آویزان کردن دستکش بوکس، کفش های فوتبال، کلاه بیسبال و راکت های تنیس روی قلاب ها در پایه تخت، یک تخت خواب اسپرت منحصربفرد بر اساس سلیقه ی خودتان را طراحی کنید.

و در طول زمان با اضافه کردن بازیکنان جدید تیم ورزشی، اخبار و رویداد های جدید تم ورزشی انتخابی،  تخت خواب اسپرت خود را بروز رسانی کند.

معمولا برچسب های مختلف از عکس بازیکنان و یادداشت های رسمی رویداد های مهم ورزشی را می فروشند و شما می توانید از آنها در یک پروژه مانند این یعنی طراحی تخت خواب اسپرت استفاده کنید، و همچنین نگاهی به وب سایت های ورزش های مورد علاقه تان هم میتواند الهام بخش شما در طراحی تخت خواب اسپرت باشد.

تبدیل تخت معمولی به تخت خواب اسپرت با وسایل ساده

برای تبدیل اتاق کودک به تم ورزشی یکی از مهم ترین وسایل تخت خواب می باشد برای تبدیل تخت خواب قدیمی به یک تخت خواب اسپرت شیک، نیازی نیست حتما آن را رنگ آمیزی کنید میتوانید از وسایل ساده تری هم مثل، روتختی، کوسن، بالش و ملافه با طرح های ورزشی استفاده کنید.

برای دکور اتاق کودک می توانید از کف تا دیوار ها و سقف ها را تغییر دهید، اما بهتر است برای تزئین اتاق کودک از دکوراسیون موقت استفاده کنید تا با رشد کودک بتوانید به راحتی و با هزینه ی کم دکور اتاق کودک تان را عوض کنید، چون سلیقه بچه ها در طی رشد مدام عوض می شود.

برای دکوراسیون موقت می توانید از دکمه های سفارشی دیواری با تم های ورزشی استفاده کنید که با برداشتن یا تعویض طرح آنها می توانید به راحتی یک دکور جدیدی را ایجاد کنید.

با تغییر پرده ها، فرش ها و نورپردازی اتاق میتوانید به آسانی بدون نیاز به جایگزینی وسایل مورد نیاز کودکان بزرگتر، را تنظیم کنید و یک دکور زیبا و فوق العاده شیک را برای کودک تان ایجاد کنید.

سرویس خواب اسپرت مدل سیلور

جمع بندی نهایی

  1. اگر قصد خرید یک سرویس خواب اسپرت مناسب را دارید در ابتدا باید فضای اتاق خواب و رنگ بندی اتاق را در نظر داشته باشید تا بتوانید در میان گزینه‌های ارائه شده بهترین انتخاب را داشته باشید.

  2. کودکان بنا بر شرایط سنی که دارند سرویس خواب‌های اسپرت را بیشتر می‌پسندند. پس می‌توانید بنا بر نوع جنسیت آن‌ها سرویس خواب‌های مناسبی را خریداری کنید و با کمک روتختی‌های جذاب و هیجان انگیز فضای اتاق کودکان را شادتر نمایید.

  3. بنا بر میزان هزینه‌ای که جهت خرید سرویس خواب در نظر گرفته‌اید می‌توانید انتخاب‌هایتان را محدودتر کنید و گزینه مناسبی را خریداری نمایید. هر چند اگر هزینه بیشتری صرف خریداری یک سرویس خواب اسپرت با کیفیت کنید سال‌ها می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید بدون این که نگران افت کیفت سرویس خواب باشید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page