فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

درب ضد سرقت ارزان

کلمه درب ضد سرقت ارزان توسط بسیاری از افرادی که قصد خرید یک درب ضد سرقت مناسب را دارند جستجو می‌شود. به عنوان مثال تصور کنید که به تازگی خانه‌ای را خریده­اید یا خانه قدیم که در آن سکونت داشته‌اید را بازسازی کرده‌اید! بدیهی است که به دنبال روشی هستید که هزینه‌های جانبی را تا حد امکان کاهش دهید!

یکی از روش‌های کم کردن هزینه‌های موجود خرید درب ضد سرقت ارزان است! یک درب ضد سرقت با کیفیت جهت استفاده در منازل مسکونی بسیار مناسب خواهد بود! زیرا خانه شما بانک یا صرافی نیست که به یک‌باره مورد حمله تبهکاران کار آزموده واقع شود!

درب ضد سرقت تنها جهت امنیت بیشتر و پیشگیری از نفوذ سارقان معمولی در محل نصب می‌شود و جهت مدیریت هزینه‌ها می­توانید از درب‌های ضد سرقت ارزان‌تر استفاده کنید؛ که هم امنیت لازم را در محل زندگی‌تان تأمین کنید و هم هزینه مقرون به صرفه‌ای را پرداخت نمایید.

 

انواع درب ضد سرقت ارزان

درب ضد سرقت ارزان در دو نوع درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ایرانی در بازار عرضه شده‌اند. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که انتخاب و خرید یک درب ضد سرقت چینی از یک درب ضد سرقت ایرانی بهتر است!

درست است که برخی از تولید کنندگان خارج محصولات با کیفیت‌تری را نسبت به تولیدات داخلی ارائه می‌کنند اما این نکته جهت ارائه درب ضد سرقت ارزان چینی صدق نمی‌کند!

این درب‌ها نه تنها از ظاهر مناسبی برخوردار نیستند بلکه جنس فولاد استفاده شده در آن‌ها بسیار بی کیفیت است. به گونه‌ای که نمی‌توانند از استقامت کافی در برابر ضربات احتمالی برخوردار باشند!

اما درب ضد سرقت ایرانی ارزان قیمت طراحی ظاهری بسیار مناسبی دارد و نسبت به محصولات چینی از دوام و کیفیت بیشتری برخوردار است. به گونه‌ای که درب ضد سرقت ایرانی در رده دوم بعد از درب‌های ضد سرقت با کیفیت ترک جای گرفته است!

بنابراین در انتخاب محصولات چینی دقت بیشتری به خرج دهید و باور داشته باشید که هیچ ارزانی بی‌حکمت نیست! کیفیت پایین درب‌های ضد سرقت چینی و استفاده از اجزای نامناسب جهت طراحی آن‌ها سبب شده است که قیمت این درب‌ها نسب به سایر محصولات مشابه موجود در بازار کمتر باشد.

 

شکل ظاهری درب ضد سرقت ارزان

اگر تصور می‌کنید که با انتخاب و خرید یک درب ضد سرقت ارزان نمی‌توانید از درب زیبا و مناسبی برخوردار شوید سخت در اشتباه هستید! زیرا بسیاری از تولید کنندگان درب‌های ضد سرقت معمولی را با هزینه‌ای معقول‌تر عرضه می‌کنند.

بنابراین اگر جهت ایمنی بیشتر منزلتان قصد دارید یک درب ضد سرقت را خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید درب‌های ضد سرقت ارزان گزینه مناسبی هستند. یک درب ضد سرقت با قیمت ارزان از شکل ظاهری مناسبی برخوردار است و چوب، MDF یا PVC به کاررفته در آن بسیار با کیفیت است.

تنها تفاوت این درب‌ها با سایر درب‌های ضد سرقت که از قیمت بیشتری برخوردار هستند امکانات امنیتی طراحی شده آن ­ها است. تا هر اندازه امنیت مکانی که قصد نصب درب را در آنجا دارید حساس‌تر باشد باید درب‌های با کیفیت‌تر و مقاوم‌تری را خریداری کنید.

اما جهت افزایش امنیت یک شرکت معمولی یا یک خانه مسکونی نیازی به خرید درب‌های ضد سرقت فوق‌العاده ایمن نخواهید داشت و تنها با استفاده از یک درب ضد سرقت ارزان نیز می‌توانید محیطی امن را فراهم کنید.

 

اجزای استفاده شده در درب ضد سرقت ارزان

در طراحی درب ضد سرقت ارزان نیز از ورق‌های فولادی با کیفیت جهت افزایش دوام و کیفیت درب استفاده می‌شود همچنین لولا که از مهم‌ترین قسمت‌های درب ضد سرقت است از جنس مناسبی برخوردار می­باشد.

قفل درب معمولاً مشابه قفل‌های امنیتی درب‌های ضد سرقت ترک است و کلیدهای استفاده شده به هیچ عنوان قابل کپی برداری نخواهند بود. در بین اجزای درب نیز عایق بندی مناسبی استفاده شده است تا سر و صدای بیرون و گرد غبار به درون محیط مد نظر راه پیدا نکند.

بنابراین با خرید یک درب ضد سرقت ارزان نه تنها می‌توانید در یک محیط امن زندگی کنید بلکه آرامش و تمیزی محل  نیز قابل توجه خواهد بود!

اندازه درب ضد سرقت ارزان

اندازه در نظر گرفته شده جهت طراحی درب ضد سرقت ارزان نیز مطابق سایر درب‌های عرضه شده در بازار است. با توجه به این که این درب‌های ضد سرقت نیز در ابعاد متنوعی طراحی و عرضه می‌شوند، قبل از این که نسبت به خرید حضوری یا غیرحضوری یک درب ارزان قیمت ضد سرقت اقدام کنید بهتر است چهار چوب درب را اندازه بگیرید.

زیرا باید چهار چوب از اندازه متناسبی با درب ضد سرقت برخوردار باشد تا بتوانید درب را در محل مد نظر نصب کنید. اگر بدون نیاز سنجی‌های اولیه و تنها به دلیل قیمت پایین درب ضد سرقت ارزان آن را خریداری کنید ممکن است عملاً نتوانید از آن استفاده کنید!

پس یک درب را خریداری کنید که با چهار چوب طراحی شده از تناسب لازم برخوردار باشد و بتواند جلوه ورودی شرکت یا منزلتان را زیبا جلوه دهد!

 

بررسی ویژگی‌های درب ضد سرقت ارزان

درب‌های ضد سرقت ارزان نیز بنا بر تنوع بالایی که دارند دارای ویژگی‌های متفاوتی می‌باشند. به عنوان مثال تصور کنید چهار چوب در نظر گرفته شده جهت قرار دادن درب از رنگ قهوه‌ای  برخوردار است. بنابراین انتخاب و خرید یک درب قهوه‌ای روشن می‌توانید از تناسب مناسبی با چهار چوب طراحی شده برخوردار باشد.

در قسمت ویژگی‌های درب ضد سرقت ارزان می‌توانید ابعاد درب، نوع قفل و کلیدهای درب، میزان امنیت درب و... را مشاهده کنید و با آگاهی کامل درب مد نظرتان را خریداری نمایید.

 

نکات کاربردی جهت خرید درب ضد سرقت ارزان

اگر قصد دارید یک درب ضد سرقت ارزان قیمت خریداری کنید. بهتر است با نکات کاربردی انتخاب یک درب ضد سرقت آشنایی کافی داشته باشید. تا انتخاب درستی انجام دهید و درب مناسبی را خریداری کنید ما این نکات را برای شما یادآور میشویم.

هنگام خرید یک درب ضد سرقت چوبی به جنس چوب استفاده شده دقت کافی داشته باشید؛ زیرا در صورتی که چوبی که جهت طراحی درب در نظر گرفته شده است از دوام و کیفیت لازم برخوردار نباشد در اثر رطوبت دچار ورم می‌شود. بنابراین نمی‌توانید از درب ضد سرقت خریداری شده مدت زمان طولانی استفاده کنید و مجبور هستید پس از چند ماه آن را تعویض کنید.

طراحی لولا درب باید از سمت بیرون به طور کامل پنهان باشد و قابل مشاهده نباشد. در برخی از درب‌ها لولا از دو سمت نیز پنهان است؛ اما در درب‌های چوبی لولا را می‌توانید از قسمت داخلی منزل مشاهده کنید. پنهان کردن لولا درون درب به دلیل افزایش امنیت آن صورت می­پذیرد.

اجزای درب ضد سرقت ارزان باید به درستی انتخاب شده باشند و از هماهنگی لازم برخوردار باشند. اگر اجزای درب به درستی استفاده نشده باشند ممکن است با کوچک‌ترین ضربه یا فشاری درب باز شود.

قفل درب ضد سرقت مهم‌ترین قسمت آن است. اگر درب از ظاهر مناسبی برخوردار باشد اما قفل با کیفیتی در طرحی آن استفاده نشده باشد نمی‌توانید آن را به عنوان یک درب امن درنظر بگیرید. قفل‌های استفاده شده از برندهای مشهور قفل سازی تهیه می‌شوند و به طرز ماهرانه‌ای درون درب قرار می‌گیرند.

برخی از درب‌های ضد سرقت دارای سیستم ­های احراز اصالت­ دیجیتالی و جدید هستند؛ اما درب‌های درب ضد سرقت ارزان تنها با استفاده از کلیدهای منحصر به فرد قفل یا باز می‌شوند. در هنگام خریداری درب به نوع کلیدهای استفاده شده در آن دقت داشته باشید؛ زیرا اگر کلیدها به درستی انتخاب شده باشند و قابل کپی برداری باشند نمی‌تواند از امنیت لازم برخوردار باشند!

 

خرید درب ضد سرقت ارزان یا گران؟

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که خرید یک درب ضد سرقت ارزان به لحاظ اقتصادی و امنیتی به هیچ عنوان معقول نیست و تنها درب‌های ضد سرقت گران قیمت دارای کیفیت مناسبی هستند! این باور عامیانه به هیچ عنوان درست نیست! زیرا ممکن است یک کمپانی سرشناس جهت افزایش فروش درب‌های ضد سرقت و جذب مشتری بیشتر درب‌ها را با قیمتی منصفانه‌تر به فروش برساند!

در صورتی که سایر کمپانی‌ها همان درب را با قیمتی بسیار بالاتر عرضه می‌کنند! بنابراین قیمت یک درب ضد سرقت دلیل بر بهتر بودن آن نیست! حتی ممکن است درب‌های چینی بی کیفیت را به جای یک درب ضد سرقت عالی به شما عرضه کنند و هزینه زیادی را دریافت کنند!

تنها در زمان استفاده متوجه می‌شوید که درب خریداری شده تا چه اندازه می‌تواند امنیت محیط مد نظر را تأمین کند! بهتر است درب ضد سرقت ارزان را تنها از مراکز معتبر خریداری کنید تا بتوانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

 

گارانتی درب ضد سرقت ارزان

درب ضد سرقت ارزان ایرانی مشابه سایر محصولات عرضه شده در بازار دارای گارانتی معتبر است. مگر این که درب‌های چینی در جه چند عرضه شده را خریداری کرده باشید که فاقد گارانتی هستند!

درب‌های ضد سرقتی که ارزان قیمت هستند را می‌توانید در منزل یا شرکتتان استفاده کنید و در صورت بروز مشکل تنها با یک تماس از خدمات پس از فروش آن­ها استفاده کنید.

در صورتی که قسمتی از درب در هنگام استفاده آسیب ببیند یا اینکه قفل و سایر اجزای درب به خوبی قابل استفاده نباشد می‌توانید از طریق گارانتی معتبر ارائه شده نسبت به تعویض درب اقدام کنید.

 

انتخاب درب ضد سرقت ارزان فلزی یا چوبی؟

درب ضد سرقت ارزان در انواع گوناگون چوبی و فلزی طراحی و عرضه شده است. بنا بر این که قصد دارید درب ضد سرقت را با چه هزینه‌ای خریداری کنید می‌توانید از بین درب‌های ضد سرقت فلزی یا چوبی یک درب مناسب را انتخاب نمایید.

اگر ظاهر درب برای شما اهمیت ویژه‌ای دارد بهتر است درب ضد سرقت چوبی که در مدل‌های مختلف طراحی شده است را مد نظر داشته باشید؛ اما اگر قصد دارید یک درب ضد سرقت ارزان با امنیت بالا را خریداری کنید انتخاب و خرید یک درب ضد سرقت فلزی گزینه بهتری خواهد بود.

در طراحی برخی از درب‌های ضد سرقت از ترکیب چوب و فلز استفاده شده است. این نمونه از درب‌ها هم از زیبایی درب‌های چوبی برخوردار هستند و هم امنیت درب‌های ضد سرقت فلزی را دارند؛ اما بنا بر نوع طراحی این نمونه از درب‌های ضد سرقت باید هزینه بیشتری را جهت خرید آن‌ها در نظر داشته باشید.

اگر هیچ اطلاعاتی درباره درب‌های ضد سرقت و تنوع محصولات عرضه شده در بازار ندارید به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب و خرید یک درب مناسب از کارشناسان این حوزه کمک بگیرید و از درب‌های ضد سرقت متنوع ارائه شده در وب سایت‌های معتبر بازدید کنید.

با مطالعه ویژگی‌های درب‌های متنوع می‌توانید اطلاعات کاملی درباره آن‌ها به دست بیاورید و انتخاب درستی داشته باشید.

در حقیقت درب‌های ضد سرقت فلزی و چوبی هر دو امنیت مناسبی را جهت محیط مد نظر فراهم می‌کنند زیرا هر دوی این درب‌ها در برابر فشار و ضربه یا حریق و رطوبت از مقاومت کافی برخوردار هستند؛ اما در نهایت این شما هستید که باید درب ضد سرقت ارزان را بنا بر فضایی که قصد دارید از آن استفاده کنید انتخاب و خریداری نمایید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page