کانال تلگرام

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 09120576319
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

درب ضد سرقت

فروشگاه تخت طاووس در کنار تولید و فروش انواع محصولات چوبی فروشنده انواع درب های ضد سرقت با تکنولوژی نوین در خدمت شما عزیزان میباشد. مطالعه ی این مطلب درباره ی درب های ضد سرقت به پیمانکاران ساختمانی، فروشندگان درب ضد سرقت، خریداران کلی و جزئی، ملک داران و تمامی افراد حاضر در صنعت ساختمان توصیه می شود.

توجه داشته باشید وقتی واژه ی ضد سرقت استفاده می شود به این معنا است که درب به طور حداکثری در برابر عوامل مخرب می تواند از خود مقاومت نشان دهد. این عوامل مخرب شامل سوراخ شدن توسط مته، مقاومت در برابر اسید، آتش سوزی، شاه کلیدها، ضربه و اموری از این دست می شود. پر واضح است که نمی توان ادعا کرد دربی در بازار وجود دارد که بتواند برای مدتی نامعلوم یا تا همیشه هر عامل مخربی را ناکام باقی گذارد، در نتیجه درب های ضد سرقت بر اساس توانایی و میزان مقاومت در برابر عوامل خارجی مخرب طبقه بندی می شوند. هر چه درب مدت زمان بیشتری را مقاومت کند، عیار کیفی بالاتری دارد.

یک درب ضد سرقت به طور کلی سه عضو دارد، چارچوب(شامل یراق آلات)، بدنه(اسکلت، روکش و جان)، قفل ضد سرقت. درب ضد سرقت می تواند تماما آهنی باشد یا اسکلت و هسته ی فولادی و روکش فلزی در اختیار گیرد.

 

انواع درب ضد سرقت از منظر محل قرارگیری

شرکت های تجاری، صنعتی، اداری و البته ساختمان های مسکونی در تمامی شئون مشتری درب های ضد سرقت هستند. درب ضد سرقت به کاربری یا فضایی خاص محدود نمی شود، از لابی یا ورودی اصلی، تا آخرین سنگرِ ورود به فضای خصوصی را می توان با درب ضد سرقت مسلح ساخت. گاهی حتی نیاز است که در فضای داخلی و حریمِ امن برای شرایط غیر مترقبه هم به دنبال درب ضد سرقت بود، در این امر هم محدودیتی وجود نخواهد داشت.

اگر بخواهیم برای محل قرارگیری درب های ضد سرقت یک دسته بندی ارائه کنیم کار به این شکل پیش خواهد رفت:

  • درب لابی یا entrance door
  • ورودی ساختمان یا آپارتمان
  • ورودی مغازه ها
  • ورودی اصلی و دفاتر شرکت های تجاری و اداری
  • پارکینگ های مسکونی و تجاری و غیره

مانند یک دژ که دروازه ی اصلی دارد و کاخ سلطنت، شما هم می توانید مجتمع مسکونی خود یا شرکت تجاری اتان را مرحله به مرحله و گام به گام تبدیل به قلعه ای غیر قابل نفوذ برای سارقین سازید.

درب ضد سرقت، محدودیت ها و مقدورات

در مقدمه ذکر کردیم که درب ضد سرقت در بازه ای مشخص در برابر عوامل مخرب خارجی از خود مقاومت نشان می دهد. در این قسمت می خواهیم حدود و قصور یا بازه ی تقریبی عمومِ درب های ضد سرقت را بیان کنیم. به بیان دیگر اگر دربی مشخصات زیر را داشته باشد، ضد سرقت نامیده می شود.

درب های ضد سرقت باید ابتدا به ساکن در برابر سوراخ شدگی یا فرو آمدن مته مقاوم باشند. این امر فوق العاده حیاتی است زیرا حیات و ممات امنیت درب فوق العاده وابسته ی به این امر است.

درب های ضد سرقت به صورت پکیج با یراق آلات خود ارائه می شوند. هیچ ارزشی ندارد اگر متریال یا ماده ی اصلی سازنده ی درب شما نفوذ ناپذیر باشد، اما توسط یراق آلاتی نصب شود که مخصوص و انحصاری این کار نیستند. در چنین شرایطی است که سارق به راحتی می تواند درب را فراموش کرده و از طریق لولا و یراق آلات غیر استاندارد درب ضد سرقت شما را شکست داده و به مقصود خود برسد.

ساختار درب های ضد سرقت لایه لایه است. درب های ضد سرقت یک هسته ی مرکزی فولادی دارند و روی خود بسته به نیاز یا طراحی های متفاوت روکش های فلزی و چوبی و دیگری را قرار می دهند. به طور کلی باید از جنس و ضخامت هر لایه اطلاع کسب کرد. به خصوص وسواس باید درباره ی اسکلت نهایی باشد، مقاومت و دوام نهایی درب ضد سرقت شما قائمِ به میزان مقاوت اسکلت یا هسته ی فولادی درب ضد سرقت است.

درب ضد سرقت باید ضد اتش سوزی باشد. هر چه مقاومت در برابر آتش و آتش سوزی بیشتر باشد درب ضد سرقت کیفیت بالاتری دارد. اگر بخواهیم یک حداقل برای مقاومت درب های ضد سرقت در برابر آتش سوزی تعیین کنیم، به عدد 30 دقیقه می رسیم. اگر دربی که انتخاب کرده اید نمی تواند حداقل 30 دقیقه در برابر آتش مقاومت کند، متاسفانه آن درب ضد سرقت نیست.

درب ضد سرقت شما با چه قفلی سازگار است؟ قفل یا قفل هایی که می توانند روی درب ضد سرقت شما سوار شوند یک فاکتور کلیدی به شمار می آیند. آیا این قفل های خود ضد سرقت طراحی شده اند؟ می توان از رویشان کلید کپی کرد یا نه؟ به عواملی از این دست هم به طور ویژه توجه داشته باشید.

نوبت به اسید پاشی می رسد. آخرین فاکتوری که ارائه می کنیم مقاومت در برابر اسید است. اگر تمامی فاکتورهای بالا فراهم آمده تنها و تنها یک مولفه ی دیگر باقی می ماند که می تواند نفوذ را میسر سازد و آن هم اسید است. اگر اسید نمی تواند از پس درب شما برآید باید گفت که درب ضد سرقت گردن گلفت و مناسبی را انتخاب کرده اید. تبریک!

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت، مدل های موجود در بازار

چه درب های لابی چوبی و چه فلزی های ورودی منزل(و بالعکس، فلزی های لابی و چوبی های ورودی)، به طور کلی در بازار داخلیِ درب های ضد سرقت به سه دسته طبقه می شود، درب های ضد سرقت ایرانی، درب های ضد سرقت ترک و درب های ضد سرقت چینی. در ادامه به طور مفصل بیان می کنیم که هر کدام چه کیفیتی دارند و در کدام شرایط باید سراغ کدام یک برویم.

درب ضد سرقت، واردات ترکیه

به رسم ادب و مهمان نوازی سراغ همسایه ی شمالی امان می رویم. ترکیه به سبب داشتن مرز مشترک با ما حضور گسترده ای در بازارهای مختلف دارد و درب های ضد سرقت از این امر مستثنی نیستند. درب های ضد سرقت ترک از قضا بالاترین کیفیت را ارائه می دهند. پر واضح است که این کیفیت همراه با قیمت بالا است.

اگر نمی خواهید خیلی شرح مفصل ماجرا را بخوانید در این جا خلاصه می گوییم:

 درب های ضد سرقت ترک هم کیفیت فوق العاده بالایی دارند هم از نظر زیبایی در صدر قرار می گیرند. به این دو مزیت اصلی بیافزایید مقاومت بالا در برابر حریق و عایق بودن در برابر صوت و حرارت را.

شرح مفصلی بر درب های ضد سرقت ترک

به خاطر داشته باشید در یک اقلیمِ تک نفره، تنها فردِ حاضر، پادشاه است، شاید یک نمونه ی چینی را ببنید و با خود بگویید یعنی از این بهتر می توان درب ضد سرقت در اختیار داشت؟ بله می شود، کافی است دقیقا کنار آن درب ضد سرقت چینی یک نسخه ی ترک قرار گرفته باشد. درب های ترک اصالت دارند، سنگین و با وقار هستند و به معنی واقعی کلمه شبیه درب یک قصر آرام و سخت باز و بسته می شوند.

این ویژگی دو دلیل دارد، اول این که درب های ترک از اسکلت گرفته تا چوب درجه یک کار می شوند و روی دستشان نیست، در وهله ی بعد اعتبار این کیفیت به مصالح جانبی از قبیل پشم سنگ مربوط می شود.

قبل از اینکه بحث را ادامه دهیم باید دو نکته را با تاکید بیان کنیم:

درب های ترک قطور هستند. اگر قصد خرید داشتید مدل مورد نظر خود را در اینترنت سرچ کرده و مشخصات کاملش را استخراج کنید، یا با یک پرس و جوی میدانی از موضوع سر در آورید، در هنگام خرید هیچ اشکالی ندارد که از فروشنده در خواست کنید قطر درب را اندازه بگیرد(با یک کولیس این امر میسر می شود).

تنها از روی وزن درباره ی اصالت درب های ضد سرقت ترک تصمیم گیری نکنید. شایعاتی مطرح است که بعضی تولیدکنندگان(بیشتر چینی ها) در ساختار درونی درب خود بلوک بتنی قرار می دهند و از این طریق سعی می کنند به وزن بالای محصولات ترک(تا 100 کیلوگرم) دست پیدا کنند.

 درب ضد سرقت تولید ترکیه را از چه نشانه هایی تشخیص دهیم؟

هر چند که تشخیص اصالت درب های ضد سرقت کاری است دشوار و نیازمند تخصص فراوان اما لاجرم 4 اصل کلی ارائه می دهیم که رعایت آن ها می تواند تا حدودی ما را با اطمینان و قوت قلب بیشتری به بازار بفرستد. این چهار اصل به شرح زیر هستند:

درب ترک تقریبا انحصاری وارد می شود، هر فروشگاهی نمی تواند درب ترک ضد سرقت ارائه دهد، در نتیجه اگر سراغ سرجشمه ها و فروشگاه های معتبر بروید تا حد زیادی می توان اطمینان داشت که یک درب ضد سرقت اصل ترکیه به دست می آورید.

همان طور که گفتیم ابتدا در فضای اینترنت و سایت تولیدی اصلی رفته یا در بازار مشخصات نمونه ای که نشان کرده اید را به طور کلی بررسی کنید، در زمان خرید تک تک مولفه و مشخصات را کنترل کنید، از این طریق هم می توان ضریب اطمینان خرید را افزایش داد.

واردات درب ضد سرقت ترک به گونه ای است که هیچ وارد کننده یا فروشگاهی نمی تواند قیمت را بشکند، در نتیجه اگر مبلغ ارائه ی درب خیلی با طیف بازار تفاوت دارد، به احتمال زیاد کاسه ای زیر نیم کاسه است و نباید خرید انجام داد.

کپی و تولید تقلبی یک برند معتبر کاری دور از ذهن است، در نتیجه برندهای معتبر تولید ترکیه را بشناسید.

درب ضد سرقت

نکته ی آخر، کی سراغ درب های ضد سرقت ترک برویم؟

پاسخ این سوال خیلی سخت نیست، هر گاه که بودجه ی نامحدودی دارید و تنها و تنها کیفیت و زیبایی برایتان مساله است. در ادامه مقایسه ای بین درب های ضد سرقت موجود دربازار ایران ارائه می دهیم، اما در این جا به طور خلاصه به خاطر داشته باشید که خرید محصول ترک، یعنی در اختیار داشتن درب ضد سرقتی زیبا و با کیفیت. اما طبق گفته ی ایرانیان، هر که طاووس می خواهد جورش را هم می کشد، برای در اختیار داشتن محصولات ترک باید بهای آن را بپردازید.

چکیده ی شرایط بالا می شود این که اگر پروژه ی شخصی داریم در مقیاس محدود، یا اگر قصد ارائه ی سازه ای لاکچری داریم، باید هدف خود را تهیه ی درب ضد سرقت ترک اصل قرار دهیم.

درب ضد سرقت، واردات چین

به سبب روابط سیاسی حسنه با چین، واردات گسترده ای در تمامی زمینه ها از این سرزمین باستانی داریم. طبق معمول همیشه دلیل واردات قیمت کم است و این اصل درباره ی درب های ضد سرقت چینی هم صادق است. اگر چه درب های ضد سرقت چینی فوق العاده کارآمدی در بازار داخلی وجود دارد اما اکثریت قریب به اتفاق نمونه ها تنها به ارائه ی حداقل های کیفی بسنده می کنند و با ارائه ی قیمتی رقابتی سهم قابل توجهی از بازار را مال خود می کنند.

به رسمی که درباره ی معرفی درب های ضد سرقت چینی ارائه کردیم در این قسمت هم اگر نمی خواهید خیلی شرح مفصل ماجرا را بخوانید خلاصه می گوییم:

اگر پروژه ای دارید که در مقیاس وسیع نیازمند درب ضد سرقت است، احتمال زیاد گزینه ی شما درب های ضد سرقت چینی خواهد بود، در نظر داشته باشید که درب های ضد سرقت چینی جلوه گری خاصی ندارند و در ظاهر هم مثل باطن به صورت حداقلی کیفیت ارائه می دهند.

شرح مفصلی بر درب های ضد سرقت چینی

تا اینجا احتمالا برداشت شما از نوشته های ما این بوده است که تحت هیچ شرایطی نمی توان روی درب های ضد سرقت چینی حساب باز کرد و اصلا نباید سراغشان رفت زیرا احتمالا با یک ضربه باز خواهند شد. خیر اینگونه نیست، وقتی می گوییم درب های ضد سرقت چینی کیفیت بالایی ندارند منظور این است که دارای حداقل استانداردهای معمول می باشند، یعنی شاید اگر به صورت انفرادی در یک منزل مسکونی به کار گرفته شوند یک سارق حرفه ای بتواند از پس بازکردنشان بر آید اما در یک مجتمع آن قدر توان دارد که سارق را معطل سازد و اورا به ایجاد سر و صدا وا سازد تا همسایه، نگهبان یا خود صاحب خانه متوجه شود.

سخن را خیلی کش نمی دهیم، منظور این است که اگر پروژه ی شما به طور کلی در منطقه ی شلوغی وایع شده و ضریب امنیت بالایی را طلب نمی کند، همچنین در صورتی که زیبایی و جلوه ی درب ضد سرقت از نظر طراحی خیلی برایتان مهم نیست، می توانید با انتخاب درب های چینی در مقیاس انبوه هم هزینه ها را کاهش دهید و هم در پروژه ی خود درب ضد سرقت استفاده کنید.

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت، تولید وطن

نوبتی هم باشد نوبت به تولیدات ملی می رسد. در سطرهای آینده سعی می کنیم بی حب و بغص درب های ضد سرقت ایرانی را بررسی کنیم و دقیقا به شما اعلام کنیم تا چه اندازه می توانید روی یک درب ضد سرقت ایرانی حساب باز کنید. رسمی که در معرفی تولیدات خارجی ایجاد کردیم را ادامه می دهیم و قبل از ارائه ی مفصل چکیده و خلاصه ی ویژگی های درب های ضد سرقت ایرانی را در چند سطر می نویسیم:

درب های ضد سرقت ایرانی به معنی واقعی کلمه با کیفیت هستند و البته قیمت معقولی دارند، اما در زمینه ی لوکس بودن و طراحی منحصر به فرد یک درجه پایین تر از تولیدات ترک قرار می گیرند. اگر بخواهیم از زبان تشبیه استفاده کنیم باید به بازار موبایل اشاره کنیم، در این بازار تولیدات ایرانی گوشی های میان رده ی یک برند معتبر و ترک های پرچم دارها هستند.

شرح مفصلی بر درب های ضد سرقت ایرانی

فراتر از محصولات چینی و شانه به شانه ی محصولات ترک. این عبارت شرح و توصیف درب های ضد سرقت ایرانی است. چه از نظر کیفیت و مصالح به کار رفته در درب، اعم از اسکلت، روکش، سراق الات، سرویس های نصب و خدمات فروش و چه از نظر قیمت صرفه با محصولات ایرانی است.

اگر بخواهیم دقیق تر شرح دهیم و تصویر دقیق تری ارائه کنیم محصولات ایرانی تنها با تولیدات وارداتی ترک قابل مقایسه اند و درب های ضد سرقت چینی به کل از چرخه ی رقابت خارج هستند. از نظر کیفی و عملکردی درب های ضد سرقت ایرانی هیچ چیز کمتر از یک درب ضد سرقت ترک اصل ندارد اما از آن جا که تکنولوژی و فرآوری ترک ها در زمینه ی پرداخت چوب جلو تر است، در حوزه ی زیبایی و طراحی، محصولات ترک کمی زیبا تر هستند.

نکته ی آخر، کی سراغ درب های ضد سرقت ایرانی برویم؟

هر وقت کیفیت طلب می کنید و در عین حال انتخابی به صرفه مد نظر دارید. اگر پروژه ی شما خیلی وسیع است و واقعا محدودیت بودجه دارید شاید بهتر باشد سراغ چینی ها رفته و کیفیت را تا حدی فدا کنید. اما اگر کیفیت اولویت شما است، نسبت به کیفیتی که در اختیار می گیرید، محصولات ایرانی واقعا به صرفه هستند.

تنها در یک صورت باید درب ضد سرقت ایرانی را از چرخه ی انتخاب های خود خارج کنید و آن زمانی است که پروژه ای خاص دارید و اصطلاحا قرار است لاکچری یا لوکس کار کنید. در چنین شرایطی احتمالا طرح لایه ی بیرونی درب های ضد سرقت ایرانی نتواند حس زیبایی شناسانه ی شما را اقناع کند و ناچارید سراغ یک درب ضد سرقت ترک بروید.

یک نکته ی دیگر هم وجود دارد که اگر ذکر نکنیم ظلم کرده ایم، شاید تولیدات ایرانی در زمینه ی یراق آلات هم کمی کمیتشان لنگ باشد. این امر هم باز ریشه در ضعف صنعتگرانی دارد که یراق آلات ارائه می دهند.

باری، روی هم رفته توصیه ی ما این است که حتما و حتما خرید درب ضد سرقت ایرانی را در دستور کار داشته باشید. هم کیفیت دارد، هم قیمت مقرون به صرفه ای ارائه می دهد و هم جوانان این آب و خاک را سر کار می برد. نکته ی نهایی این که ارزآوری هم صورت خواهد گرفت، درب ضد سرقت ایرانی را انگلیسی جست و جو کنید تا متوجه شوید از چه سخن می گوییم.

درب ضد سرقت

نکته ای مهم درباره ی درب های ضد سرقت

هنوز کارمان با بیان ویژگی ها تمام نشده اما به دلیل اهمیت موضوع تشخیص این بود که یک نکته ی فوق العاده مهم را در همین قسمت مورد تاکید قرار دهیم. توجه داشته باشید که انتخاب و خرید یک درب ضد سرقت درجه یک تنها نیمی از راه است، فرض کنید بهترین درب ضد سرقت موجود در بازار را تهیه کرده اید اما برای نصب نیروی یا نیروهایی کار نابلد را در اختیار گرفته اید، درب شما در زمان مقتضی عملکرد مناسبی نخواهد داشت.

حتما و حتما در زمان خرید اینترنتی درب ضد سرقت یکی از فاکتورهای مد نظر برای خریداری را چگونگی شرایط نصب درب قرار دهید. این که خود فروشگاه نصاب حرفه ای دارد؟ این نصب خدمات پس از فروش دارد و تضمینی است؟ شیوه ی اتصال درب چگونه خواهد بود(شیوه ی مختلفی برای اتصاب درب ضد سرقت وجود دارد که بسته به شرایط متغیر است، قرار گرفتن در فریم انتظار، جوش دادن، رولت بولت و غیره)؟ خلاصه این که همانقدر که روی خصوصیات درب حساسیت به خرج خواهید داد روی نکات فنی نصب هم دقیق باشید.

درب های ضد سرقت، یک المان کارکردی در دکوراسیون منزل

اگر به تیتر اصلی توجه کنید نوشته ایم "درب ضد سرقت، امنیت، آرامش و ثبات." البته که حفظ ایمنی منزل آرامش به همراه دارد اما منظور ما از آرامش کارکرد جانبی درب های ضد سرقت است. این درب ها که مسکن شما را از هجوم، سارقان ایمن نگاه می دارند کارکردهای دیگری هم دارند، به عنوان نمونه، درب های ضد سرقت عایق صوت و حرارت هستند، از این طریق هم بهره وری انرژی فضای داخلی منزل شما ارتقا می یابد و هم کیفیت زندگی و حیات در سکوت را تجربه می کنید. به این بیافزایید مقاومتی که این درب ها در شرایط بحرانی از قبیل زلزله و آتش سوزی به همراه می آورند. درب های ضد سرقت به شما این امکان را می دهند که در شرایط بحران از آن ها بهره بگیرید و از فضا خارج شوید(درب ذوب نمی شود و به دلیل چارچوب قدرتمندی که دارد در شرایط زلزله معبر خروجی را حفظ خواهد کرد).

از این روست که خرید و در اختیار داشتن درب های ضد سرقت به نوعی یک تیر و چند نشان به حساب می آید. هم در بعد کارکردی و ایمنی کار می کند و هم به طور موازی در قامت یک المان موثر طراحی داخلی عمل می کند.

روکش درب های ضد سرقت، از فلز تا چوب، از ترکیه تا چین

همان طور که اعلام شد درب های ضد سرقت اسکلت یا هسته ای فولادی دارند. این هسته ی فولادی به عنوان لایه ی محافظ در برابر هجوم تعبیه شده و به کار گرفته می شود. در لایه ی بیرونی درب های ضد سرقت روکشی از فلز، چوب یا مشتقات مصنوعی چوب به کار گرفته می شود.

روکش درب های ضد سرقت بر اساس محل تولید روکش های مختلفی دارند اما در یک دسته بندی کلی چینی ها معمولا روکش فلزی ساده یا طرح چوب(طرح چوب یعنی فلز است اما برچسبی شبیه چوب رویش قرار دارد). دارند و ایرانی ها و ترک ها چوب، ام دی اف و موادی از این دست را استفاده می کنند.

اگر در مناطق خیلی مرطوب زندگی می کنید شاید تنها راه اقتصادی در اختیار گرفتن یک درب ضد سرقت با روکش فلزی باشد، اما در سایر نقاط بسته به سلیقه و کارکرد حق انتخاب دارید.

تنها به یک نکته توجه داشته باشید، شاید این طور به نظر برسد که درب ضد سرقتی که حتی روکش فلزی دارد می تواند عملکرد قوی تری ارائه دهد اما این گونه نیست، در شرایطی که یک درب تحت خمش، کشش، پیچش یا تنش فشاری قرار می گیرد، عملکرد چوب به مراتب بهتر خواهد بود.

نکته ی آخر هم که به سلیقه ی شما باز می گردد، اگر دکوراسیون داخلی منزل شما در وادی فلز سیر می کند شاید روکش فلزی بهتر باشد، اگر هم سراغ رنگ چوب آمده اید، پر واضح است که یک درب ضد سرقت ایرانی یا ترک، با روکش کلاسیک چوبی نیازهای شما را برآورده خواهد ساخت.

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت، هشدار، هشدار و هشدار

یک بار به این موضوع اشاره کردیم اما هر چه بیشتر در فضای مجازی مطالعه می کنیم و با متخصصان هم کلام می شویم، نیاز به تکرار و تاکید روی این موضوع بیشتر احساس می شود.

همواره بیان می شود که وزن درب های ضد سرقت عاملی تعیین کننده در کیفیت آن هاست. یعنی وزن زیاد تر درب های ضد سرقت را نشانه ای از کیفیت مصالح کار شده در داخل اسکلت و فضای بین هسته و روکش می دانند، در حالت کلی این امر صحیح است، مثلا به درب های ضد سرقت ترک نگاه کنید، بعضا بیش از 100 کیلو وزن دارند، اما این امر لزوما همواره صادق نیست، زیرا بازار، بازار ایران است و متقلب فراوان، دیده شده(واقعا مشاهده شده) بعضی از فروشگاه ها و تولید کنندهای خرده فروش، در داخل درب خود بلوک بتن، آجر، سنگ و اشیایی از این دست قرار داده اند تا به جای برندهای معتبر ایرانی و ترک بفروشند.

در چنین شرایطی تنها یک متخصص درب می تواند موضوع را تشخیص دهد، در نتیجه شدیدا توصیه می کنیم در چنین شرایطی یا یک متخصص با خود همراه داشته باشید، یا با مراجعه به فروشگاه های معتبر کیفیت و اصالت درب ضد سرقت خود را تضمین کنید.

درب ضد سرقت، هوشمندی در انتخاب

اگر حوصله کرده باشید و متن را تا اینجا ادامه داده باشید، حتما به خاطر دارید در ابتدای بحث اشاره کردیم که در هر فضایی می توان درب ضد سرقت قرار داد. بله در هر فضایی می توان درب ضد سرقت قرار داد اما درب از مکانی به مکان دیگر مولفه و نیازهای متفاوتی دارد. به عنوان مثال درب ضد سرقت برای یک طلافروشی متفاوت است با درب ضد سرقت یک منزل مسکونی در آپارتمانی 300 واحدی. به طور مشابه درب ضد سرقتی که محیط های تجاری استفاده می شود با اداری ها تفاوت ساختار دارند.

در نتیجه ابتدا نیازهای محیط خود را بسنجید، سپس با چشمانی باز سراغ انتخاب محصول بروید.

وقتی از درب ضد سرقت سخن می گوییم دقیقا منظور چیست؟

آن چه شرط توصیف و مباحث نظری بود در بالا ارائه شد. همچنین به انواع درب های موجود در بازار اشاره کردیم، ویژگی های هر کدام را بر شمردیم، به طور کامل گفتیم استفاده از هر کدام در چه زمانی لازم است. اما به نظر می رسد که خیلی خوب به ساختار داخلی درب های ضد سرقت نپرداختیم.

در این قسمت و سطرهای پیش رو بیشتر تمرکز خود را معطوف می کنیم به همین امر. با ما همراه باشید.

درب ضد سرقت و رنگ های مختلف آن

به طور کلی بسته به سلیقه ی شما تقریبا می توان هر رنگی را برای روکش یک درب ضد سرقت سفارش داد، از روشن ترین روکش های چوبی تا فلزی و قهوه ای تیره، شاید هم سیاهِ سیاه. اما نا گفته پیدا است که بعضی رنگ ها طرفدار بیشتری دارند و اقبال عمومی به سمت آن ها سرازیر است.

در صورتی که هیچکدام از رنگ های بالا نمی تواند سلیقه ی شما را به وجد آورد چاره ای نیست جز این که نگاهی به نمونه های فلزی داشته باشید، بعضا می توان هم کیفیت و هم زیبایی و جلوه ی بصری فوق العاده ای از درب های ضد سرقت فلزی دریافت کرد.

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت، جمع بندی

امیدواریم آن طور که در مقدمه گفته بودیم عمل کرده باشیم و سوالی نمانده باشد که راجع به انواع درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران بی پاسخ مانده باشد. اهمیت پرداختن به موضوع را گفتیم و اصول و مقدمات بحث را ارائه دادیم. سپس سفری داشتیم به ترکیه و چین، در آخر متوجه شدیم که محصولات تولیدی داخل ایران هم نسبت به چینی ها با کیفیت هستند و هم نسبت به ترک ها اقتصادی و به صرفه.

چند تذکر درباره ی خرید ایمن ارائه کردیم و در آن ها تجارب و تخصص افراد حاذق در زمینه ی درب های ضد سرقت را گنجانده بودیم. در آخر به طور مصداقی نمایش دادیم که منظور از درب ضد سرقت چیست، چه اشکالی دارد، به چه صورت هایی رنگ دارد و اموری از این دست.

حال به پایان رسیده ایم و قصد جمع بندی داریم. اگر موافق باشید بحث را با تاکید دوباره به اهمیت حفظ ایمنی فضای داخلی خانه به اتمام برسانیم. به این منظور از زبان استعاره بهره می گیریم، یک کشور را بدون مرزبان تجسم کنید، چه اتفاقی می افتد؟ چه خطراتی وجود دارد و چالش ها کدام اند؟

بله، استقرار نیروی مرزبانی هزینه دارد و گرفتاری و سرکشی، اما وقتی طعم ایمنی و آرامش را می کشی متوجه خواهی شد که بازی دو سر بردی را اغاز کرده بوده ای.

درباره ی درب های ضد سرقت هم اوضاع به همین منوال است، هنگامی که هوشمندانه انتخاب صورت گیرد و درب نصب شود، به معنی واقعی کلمه ورود دزد نا ممکن خواهد بود. این مطلب دستاورد کمی نیست، چه صحبت از منزل شما باشد که سرمایه ی یک عمرتان را در ان نگاه می دارید، چه دفتر کارتان با انبوه سند و مدرک و چه یک کارخانه ی تجاری با خطوط گسترده ی تولید.

اگر یک انبوه ساز هستید، با انتخاب درب های ضد سرقت برای پروژه ی خود نه تنها ارزش کار را ارتقا داده اید، بلکه شرافت و تعهد به کار بالای خود را به رخ کشیده اید. زیرا چنین اقدامی نه تنها ایمنی بلکه کیفیت زیستن را افزایش می دهد. درب ضد سرقتی که عایق صوت و حرارت است کجا و یک پوشش چوبی کجا؟ ارتقای بهره وری از طریق حفظ انرژی و دما هم امری نیست که بتوان به سادگی از کنارش گذشت.

بحث را به مسیر اصلی باز می گردانیم و حواشی را جمع می کنیم، اگر می خواهید در خرید درب ضد سرقت قدرتمند عمل کنید ابتدا به ساکن خواسته های خود را شناسایی کنید، سپس به یک متخصص کارکشته و امتحان پس داده مراجعه کنید و به طور کلی تحقیق را چاشنی کار سازید تا دربی که با خواسته های شما هماهنگی دارد شناسایی شود، پس از این می ماند تعیین اصالت درب ضد سرقت که می توان با خرید از فروشگاه های معتبر آن را هم تضمین کرد.

اگر سوالی دارید که در مقاله ی فوق به آن پاسخ داده نشده بسیار خوشحال می شویم که با ما در میان بگذارید، در حد توان تعهد می دهیم که آن را برآورده ساخته و پاسخ دهیم.

با ما ارتباط داشته باشید.

درب ضد سرقت

  

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 09120576319  

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page