کانال تلگرام

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

 • تلفن: 09120576319
 • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

تخت خواب گرد

تخت خواب گرد ستون دار

در میان انواع تخت خواب هایی که در بازار وجود دارد، تخت خواب گرد یکی از مدل های فانتزی امروزی است که جذابیت زیادی داشته و علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است. این مدل تخت خواب به صورت تک نفره و دو نفره در طرح های مختلف در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

سرویس خواب پرده دار
سرویس خواب گرد با پرده تزئینی - قیمت 5,700,000
تخت گرد تک
تخت گرد تک دارای رنگبندی - قیمت 2,950,000
سرویس خواب گرد ستون دار
سرویس خواب گرد ستون دار - قیمت 4,950,000
سرویس خواب گرد جدید
سرویس خواب گرد مدل ورساچ - قیمت 3,950,000
تخت خواب گرد
سرویس خواب گرد - قیمت 4,550,000
سرویس خواب گرد ارزان
سرویس خواب گرد مدل لاو - قیمت 4,550,000
ویدئوی تهیه شده از یکی از مدل های سرویس خواب گرد جدید

چرا انتخاب سرویس خواب گرد ( تخت خواب گرد)؟

 

یکی از دلایل اصلی این که چرا مردم شاید کمتر سرویس های خواب گرد  را انتخاب کنند،  این  است که شاید کتر به طرح و مدل آت اعتماد می کنند در زمان های مدرن، دیدگاه نقش مهمی در انتخاب دارداز آنجایی که بسیاری از ایده های طراحی اتاق خواب در مجلات و اینترنت که فقط تخت های مربعی و مستطیلی را پوشش می دهند، ذهن ما به طور طبیعی از آنها حمایت می کندبا این حال،  این مدل سرویس ها همیشه مشتری خاص خود را دارد

تخت های دایره ای برای تمام  سنین، نماد ثروت، سبک خاص، پیچیدگی و عجیب و غریب بودن و حس لاکچری بودن را داده باستآنها با ستاره های هالیوود، آیکون های موسیقی و حق امتیاز منحصر به فرد و خاص بودن همراه شده اندبه همین دلیل است که بسیاری از هتل های لوکس و مجلل از آنها برای اتاق های درجه 1 و خاص خود استفاده می کنند، در حالی که بیشتر صاحبان خانه احساس می کنند که تخت هایگردبرای آنها نیست!

راه های زیادی وجود دارد که می توان از تختگرداستفاده کرد. آنها را در اتاق کودک خود با برخی تابلوها و طرح های زیبا قرار دهید و بلافاصله آن را بسیار جذاب تر از طراحی های تخت نرمال می کند. اتاق خواب دختر کوچک خود را تبدیل  به  قلعه یکی از شاهزادگان مشهور دیزنی تبدیل کنید. بزرگسالان می توانند کمی آبی و قرمز را بعه رنگ سرویس خود اضافه کنند تا بتوانند به یک اتاق خواب رویایی دست یابند.

 حتی می توانید از یکسرویس خواب گرد در کنار استخر یا فضای تراس استفاده خود  کنید یا  یک طراحی  پرشور و هیجان انگیز در کنار شومینه ایجاد کنید

زیرا شما از یک غروب خورشید دوست داشتنی یا منظره ای از دریا لذت می بریدبه نظر می رسد سرویس گرد با کیفیتی  که دارد همه نماها و چیز های عادی را به چیزی خاص و به یاد ماندنی تبدیل می کند.

طراحی های خیره کننده ای که سازندگان مبلمان کلاس جهانی در حال حاضر ارائه می دهند، شاید کمی به این دیدگاه نزدیک باشددر حقیقت، تخت های تیره برای یک خانه معاصر و حتی یک مینیمالیست ایده آل استآنها در فضاهای بی نظیری که در آن دیوار منحنی یا حتی یک گوشه ای که باید مورد استفاده قرار گیرد، به خوبی کار می کنند در طراحی مدرن  وامروزی ما تخت گرد، یک تغییر و تحول پذیرفته و حتی خوشایند را ارائه می دهد.

بدون تردید شاید سرویس و تخت دایره ای شکل  با آن ویژگی های منحصر به فرد خود بسیار خاص باشدشما ممکن است مجبور باشید  برای پیدا کردن ورق ها و بالشتک های مناسب برای تخت خاص خودتان  کی بیشتر زمان بگذارید تا طرج مد نظرتان را بیابیداما زمانی که به مدل و طرح مورد علاقه خود دست یافتید بدانید که یک سرویس گرد خاص دارید

 

تخت های گرد کاملا بحث برانگیز هستند بسیاری از مردم بر این باورند شاید نتوانند با آن ارتباط بر قرار کنند  با این حال، آنها همچنین اعتراف می کنند که یک  سرویس و تخت  گرد می تواند جلوه ای خاص به منزل آنها دهد و طراحی آن ها را با دیگران متمایز کند بنابراین اگر شما به دنبال تغییر بزرگ بعدی برای خانه یا اتاق خواب  خود هستید، این گزینه را در نظر بگیریداحساس ترس و وحشت با تخت های گردو مدل آنها نکنید  آنها کاملا چند منظوره هستند و در بسیاری از سبک ها هستندمدرن و معاصر آن بسیار چشمگیر هستند، با ظرافت و زیبایی پیچیده خوددر هر صورت شما را راغب به خرید آن می کند

اگر فضای منزل شما مناسب باشد ، با انتخاب یک مدل بزرگ،سرویس خواب گرد را به یک نقطه کانونی قابل توجه تبدیل کنید،. از آنجا که اندازه همیشه اهمیت دارد، می توانید این را به نفع خود استفاده کنید. تختخواب خود را مجبور نکنید بسیار بزرگ باشد. با این حال، می تواند یک صندلی بزرگ یا سرویس اضافه دیگری نیز در این مورد داشته باشد. این می تواند به عنوان جدایی بین فضاهای  استفاده  شود.

تختهای گرد همیشه حالت دایره ای ندارند گاهی  اوقات آنها در واقع بیضی شکل هستند و گاهی اوقات حتی می توانند شکل های نامنظم داشته باشند.آنها توسط شکل های منحنی و خطوط صاف تعریف می شوند.

 

 ♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: سرویس خواب عروس

 ویژگی های یک تخت خواب گرد خوب:

 در سال های اخیر با ورود تخت خواب گرد به بازار علاقه مردم به سمت این تخت خواب ها بیشتر شده و در همزمان با ارائه مدل ها و طرح های جدید از این تخت خواب، مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب می کند اما لازم است بدانید که خرید تخت خواب نباید تنها براساس ظاهر انجام شود بلکه کیفیت و جنس تخت خواب مهمترین نقش تعیین کننده در کیفیت خواب و سلامت جسم شماست لذا ابتدا بهتر است بدانید که یک تخت خواب گرد چه ویژگی هایی دارد:

 1. جنس تخت خواب است. امروزه تخت خواب در جنس های مختلف در بازار وجود داد که بهترین جنس تخت خواب گرد از نوع چوب است و این مسئله از نظر فنگ شویی نیز به اثبات رسیده است.
 2. ارتفاع تخت خواب گرد باید به حدی باشد که از سطح زمین فاصله گرفته و امکان تهویه هوا در اطراف تخت خواب فراهم باشد.
 3. با توجه به این که تخت خواب گرد زاویه ندارد در نتیجه به راحتی در هر نقطه ای قابل نصب بوده و فضای زیادی را اشغال نمی کند. در اتاق های کوچک استفاده از تخت خواب گرد یک انتخاب بسیار مناسبی است.
 4.   جالب است بدانید که جابجا کردن تخت خواب گرد بسیار راحت تر از تخت خواب های دیگر است.
 5. همواره در خرید تخت خواب باید به مدل دکوراسیون اتاق توجه کنید ولی در مورد تخت خواب گرد محدودیتی وجود نداشته و شما در هر اتاق خواب با هر سبک دکوراسیونی، می توانید از این نوع تخت خواب استفاده کنید.

راهنمای خرید تخت خواب گرد:

اگر شما از جمله افرادی هستید که به خرید تخت خواب گرد علاقمند هستید حتما قبل از خرید به این نکات که در ادامه بیان می شود توجه داشته باشید:

 1. همان گونه که بیان کردیم بهترین جنس تخت خواب گرد از نوع چوب است لذا حتی المقدور تخت خواب چوبی را برای خود انتخاب کنید چرا که از نظر تاثیرگذاری انرژی ها، جنس چوب بهتر عمل می کند.
 2. حتما قبل از خرید تخت خواب گرد به ابعاد محل قرار گرفتن تخت توجه داشته باشید. ممکن است شما تختی را خریداری کرده اید ولی بزرگتر از اتاق بوده و نمی توانید در آن قسمت قرار دهید.
 3. در مورد تمامی تخت خواب ها و تخت خواب گرد لازم است بدانید که باید سطح تخت از زمین فاصله داشته باشد تا جریان ها در اطراف تخت وجود داشته باشد و در نتیجه تهویه اطراف تخت برای افراد به خوبی انجام گیرد.
 1. اندازه تخت خواب گرد به تک نفره یا دو نفره بودن بستگی دارد. در صورتی که قرار است از تخت خواب گرد دو نفره استفاده کنید حتما به طول تخت خواب و پهنای آن دقت داشته باشید که به اندزاه کافی بزرگ و جادار باشد.
 2. با توجه به این که تخت خواب نیز ممکن است در طول دوران استفاده از آن خراب شود لذا توصیه می شود که حتما برای خرید تخت خواب گرد از فروشگاه هایی خریداری کنید که برای کالاهای خود گارانتی در نظر می گیرند تا در صورت بروز عیب در مدت زمان اعتبار ضمانت نامه، تعمیر و یا تعویض تخت خواب به صورت رایگان انجام شود.
 3. تخت خواب گرد دارای مدل، طرح و رنگ های مختلف است که در زمان خرید باید مدل انتخابی و رنگ آن با دکوراسیون قسمتی که قرار است تخت خواب قرار گیرد هارمونی داشته باشد.
 4. اگر قرار است تخت خواب گرد یک نفره را برای کودک خود بخرید بهتر است اندازه تخت خواب به حدی باشد که حت تا نوجوانی بتواند از آن استفاده کند تا در این صورت هزینه خرید یک تخت جدید از دوش شما برداشته شود.

 ♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: سرویس خواب سلطنتی  

سرویس خواب گرد شیک
سرویس خواب گرد مدل ورساچ - قیمت 3,950,000
جدیدترین سرویس خواب گرد
سرویس خواب گرد - قیمت 4,550,000
تخت خواب گرد جدید
تخت خواب گرد تک - قیمت 3,900,000
سرویس خواب گرد ارزان
سرویس خواب گرد - قیمت 4,550,000
جدیدترین تخت خواب گرد
تخت خواب گرد تک - قیمت 3,900,000
تخت خواب گرد فانتزی
سرویس خواب گرد - قیمت 4,950,000

نگهداری از تخت خواب گرد:

در محلی که تخت خواب قرار می گیرد بهترین فضا برای جمع شدن گرد و غبار، لانه کردن حشرات و... است در نتیجه باید در همراه نکاتی را جهت تضمین سلامت تخت خواب گرد در نظر داشته باشید:

 1. هر از گاهی تخت خواب را جابجا کرده و زمین زیر تخت و دیوارهای پشتی را تمیز کنید. همچنین با یک دستمال پشت تمامی قسمت های تخت به ویژه قسمت پشتی که دسترسی به آن سخت است را تمیز کنید.
 2. با توجه به این که در زیر تخت بهترین شرایط برای رشد حشرات فراهم می شود در نتیجه بهتر است هر گاهی سمپاشی زیر تخت را انجام دهید.
 3. در صورتی که تخت خواب گرد را از جنس چوبی انتخاب کرده اید گاها از روغن های جلا که هم باعث براق شدن چوب و هم حفاظت از آن در برابر محیط می شود استفاده کنید.
 4. فراموش نکنید که هر از گاهی باید تشک تخت خواب برداشته شده و قسمت های زیر آن نیز تمیز شود.

 بازدید حضوری

نظرات (4)

 1. رزا راد

ببخشید قیمت ها به روز ؟؟؟

  پیوست ها
 

سلام وقت بخیر قیمت تخت خواب گرد به روز می باشد.البته بعضی مدل ها داری تخفیف می باشد.برای دریافت قیمت دقیق تر و مشاوره رایگان خرید حضوری و غیر حضوری با شماره 09129630185 و 02146084205 تماس حاصل فرمائید.
همچنین پیشنهاد می کنم سرویس خواب mdf ترکیه...

سلام وقت بخیر قیمت تخت خواب گرد به روز می باشد.البته بعضی مدل ها داری تخفیف می باشد.برای دریافت قیمت دقیق تر و مشاوره رایگان خرید حضوری و غیر حضوری با شماره 09129630185 و 02146084205 تماس حاصل فرمائید.
همچنین پیشنهاد می کنم سرویس خواب mdf ترکیه را مشاهده کنید.

ادامه مطلب
  پیوست ها
 
 1. محمدحسین

سلام تشک گرد و همچنین روتختی گرد وزیبا رو ازکجا تهیه کنیم. ? تخت گرد طوری بازوبسته میشه که بشه به راحتی مثل تخت مستطیلی وارد سالن یااتاق کرد. ?

  پیوست ها
 
 1. علیرضا

سلام تخت گرد طوری بازوبسته میشه که بشه به راحتی مثل تخت مستطیلی وارد سالن یااتاق کرد. ?

  پیوست ها
 
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 09120576319  

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page