تلفن فروشگاه تخت طاووس

 فروشگاه تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02146084205
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

انتخاب و خرید مبل سلطنتی

مبل سلطنتی همان طور که از نام آن مشخص است به گونه‌ای طراحی شده که جلال و جبروت زندگی پادشاهی را به نمایش می‌گذارد؛ بنابراین کاربرانی باید این مبل‌ها را جهت استفاده مد نظر داشته باشند که دکوراسیون داخلی آن‌ها با وسایل گران قیمت و شکیل دیزاین شده است.

(0 votes, average 0 out of 5)

به عنوان مثال یک سالن پذیرایی با رنگ روشن و نورانی و لوسترهایی هیجان انگیز محل مناسبی برای قرار دادن یک مبل سلطنتی می‌باشد. برای زیباتر جلوه دادن محیط می‌توانید در کنار مبل‌ها از تابلو فرش‌های قیمتی نیز بهره بگیرید.

لزومی ندارد که تمام قسمت‌های خانه دارای دکوراسیون شیک و مجلل باشد و تنها بخشی از خانه را می‌توانید با این نمونه از چیدمان تزیین کنید.

این فضا بهتر است برای پذیرایی از افراد خاص و میهمانان ویژه در نظر گرفته شود و نسبت به سایر مکان‌ها از دسترسی کمتری برخوردار باشد.

 در عین حال باید بتوانید میهمانان را به محض ورود به سوی مبل‌های سلطنتی ویژه راهنمایی کنید؛ بنابراین باید فضای مناسبی جهت رفت و آمد در اطراف مبل‌ها در نظر داشته باشید و میز و عسلی‌ها را به گونه‌ای در کنار مبلمان قرار دهید که سبب بسته شدن مسیر رفت و آمد نشوند.

مبلمان سلطنتی

انتخاب رنگ مبل سلطنتی

انتخاب رنگ مبل سلطنتی یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ زیرا رنگ مبل‌ها باید با رنگ دیوارها، وسایل تزیینی استفاده شده و... از هماهنگی کافی برخوردار باشد. در غیر این صورت چیدمان دکوراسیون داخلی خانه زشت‌تر از همیشه جلوه خواهد کرد و مخاطب تصور می‌کند که شما هیچ دانشی درباره هماهنگی در چیدمان داخلی ندارید!

اگر رنگ سایر وسایل روشن است، بهتر است مبل‌هایی با رنگ سفید، طلایی یا حتی آبی روشن را جهت استفاده مد نظر داشته باشید؛ اما در صورتی که جهت زیباتر شدن فضای خانه از رنگ‌های تیره نیز بهره گرفته‌اید، مبل‌هایی با رنگ آبی تیره، قهوه‌ای و خاکستری رنگ، زیبایی منزلتان را چندین برابر می‌کنند.

حتی برای زیباتر جلوه کردن محیط می‌توانید رنگ تاج مبل را با چندین وسیله تزئینی ست کنید. به عنوان مثال اگر مبلمان دارای تاجی طلایی رنگ است، استفاده از یک ساعت رومیزی با حاشیه‌هایی به رنگ طلایی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

رنگ مبل سلطنتی

انتخاب طرح مبل سلطنتی

انتخاب طرح مبل سلطنتی نیز برای کاربران از اهمیت زیادی برخوردار است؛ زیرا با وجود این که بیشتر مبل‌های سلطنتی از تاج‌های منبت کاری شده و پر پیچ و خم برخوردارند، مبل‌های سلطنتی با تاج‌ها و طراحی‌های ساده نیز در بازار مشاهده می‌شوند.

اگر علاقه زیادی به طراحی‌های شلوغ دارید، بهتر است مبل‌هایی که دارای تاج‌هایی بزرگ‌تر و پر نقش و نگارتر هستند را مد نظر داشته باشید؛ اما در صورتی که به دکوراسیون‌های ساده عشق می‌ورزید، بهترین گزینه پیش روی شما مبل‌هایی با تاج و طراحی‌های ساده است.

مبل‌هایی که بر روی تاج آن‌ها نقوش کمتری دیده می‌شود و به نسبت از طراحی امروزی‌تری برخوردار هستند، جهت استفاده در خانه‌هایی با دکوراسیون‌های مدرن ارائه شده‌اند. این مبل‌ها در اصل ترکیبی از مبل‌های رومی و مبل‌های سلطنتی هستند که شکوه و زیبایی مبل سلطنتی را در کنار سادگی و ظرافت خیره کننده مبل رومی دارا می‌باشند.

طرح مبل سلطنتی

ابعاد مناسب مبل سلطنتی

ابعاد مبل سلطنتی باید با توجه به فضایی که قصد دارید مبل‌ها را در آن مکان قرار دهید تعیین شود. به عنوان مثال مبل‌هایی که جهت استفاده در خانه‌های ویلایی گزینه مناسبی هستند، نمی‌توانند مبلمان ایده آلی برای استفاده در خانه‌های آپارتمانی کوچک باشند!

همچنین ابعاد و تعداد مبل‌های سلطنتی باید با توجه به میهمانان در نظر گرفته شود. به عنوان مثال نوعروس‌ها که به نسبت رفت و آمد کمتری دارند، بهتر است از مبل‌های سلطنتی 5 نفره استفاده کنند.

اما خانواده‌هایی که پذیرای میهمان زیادی در روزهای مختلف سال هستند، باید مبل‌هایی با ظرفیت 7 تا 9 نفره را خریداری کنند.

از دیگر نکاتی که هنگام بررسی ابعاد مناسب مبل سلطنتی باید به آن توجه داشته باشید می‌توان به فضای خالی دیوار پشت مبل‌ها اشاره کرد. اگر دیوارهای کمی در اطراف مبلمان وجود دارد و محدودیت زیادی جهت نصب تابلو فرش‌های تزیینی و ... دارید، بهتر است مبل‌هایی را انتخاب کنید که به نسبت تاج بزرگ‌تری داشته باشند.

اما در صورتی که فضای پشت مبلمان با اشیای تزئینی و تابلوهای متعدد پوشانده شده است. مبلمان سلطنتی مدرن با طراحی‌های ساده و ابعاد جمع و جور گزینه مناسب‌تری می‌باشند.

ابعاد مبل سلطنتی

 

طراحی میز و عسلی‌های اطراف مبل سلطنتی
طراحی میز و عسلی‌های اطراف مبل سلطنتی را می‌توان از تأثیرگذارترین عوامل در چیدمان مبل‌ها اشاره کرد. یک میز جلو مبلی با حاشیه‌هایی مشابه با تاج مبلمان و پایه‌های با طراحی‌های خاص و مسحور کننده می‌تواند جلوه ویژه‌ای به مبل‌های سلطنتی ببخشد.

این میز می‌تواند به شکل‌های مختلف طراحی شده باشد. از رایج‌ترین میزهای جلو مبلی سلطنتی می‌توان به میزهای دایره‌ای شکل، میزهای مربعی، میزهای بیضی مانند و میزهای مستطیلی اشاره کرد.

با توجه به این که مبل‌ها در فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند، ممکن است  برای هر مبلمان، میزهای گوناگونی در شکل‌های مختلف طراحی و ارائه شده باشند. تا خریدار هنگام انتخاب میز و ست کردن آن با مبل‌ها از آزادی عمل بیشتری برخوردار باشد.

عسلی‌ها یا میزهای کوچکی که کنار مبل سلطنتی قرار می‌گیرند نیز بی‌شباهت به میز جلو مبلی نیستند. این عسلی‌ها از ابعاد جمع و جورتری نسبت به میز اصلی برخوردار هستند و پایه‌هایی کشیده‌تر دارند.

بنا بر تعداد مبل‌ها، معمولاً دو تا چهار عسلی به همراه آن­ها ارائه می‌شود. این میزهای کوچک که جهت قرار دادن وسایل پذیرایی استفاده می‌شوند، از جنبه تزیینی نیز برخوردار هستند؛ بنابراین می‌توانید چندین شی‌ء تزیینی گران بها را بر روی عسلی‌ها در کنار مبلمان سلطنتی به نمایش بگذارید.

طراحی میز عسلی

ست کردن مبل سلطنتی با ناهار خوری
اطراف مبل سلطنتی را تنها با وسایلی می‌توانید پر کنید که از هماهنگی لازم با مبل‌ها برخوردار هستند. به عنوان مثال قرار دادن یک میز ناهار خوری سلطنتی که همرنگ با مبل‌ها باشد می‌توانید جلوه گری آن‌ها را بیشتر کند.

حتی می‌توانید از رنگ‌های تیره و روشن یا متضاد برای زیباتر جلوه دادن مبل‌ها و ناهار خوری استفاده کنید؛ اما توجه به این نکته حائز اهمیت است که فاصله بین مبل‌ها و ناهار خوری باید مناسب باشد.

تا بیننده هر کدام از آن‌ها را جداگانه تماشا کند و جلوه ­گری یک گزینه سبب کم اهمیت جلوه دادن گزینه دیگر نشود.

میزناهارخوری

طرح و جنس پارچه رویی مبل سلطنتی

جهت طراحی مبل‌ سلطنتی قدیمی، بیشتر از پارچه‌های زری دوزی شده و گل‌دار استفاده می‌شود؛ اما در مبل‌های مدرن و ساده‌تری که از روکش‌های چرم و پارچه برخوردار هستند، هیچ اثری از طراحی‌های سنتی به چشم نمی‌خورد.

این مبل‌ها دارای روکش‌های ساده‌ای هستند که به راحتی می‌توانید آن‌ها را با سایر وسایل موجود در اتاق ست کنید.

اگر به قصرهای سلطنتی و تاریخ عشق می‌ورزید، بهتر است مبل‌هایی که روکش‌های رنگی و زری دوزی شده دارند را انتخاب کنید؛ اما در صورتی که علاقه‌مند هستید یک گوشه کوچک از خانه مدرنتان را به سبک امپراتوری‌های قدیم تزیین کنید، مبل‌هایی با روکش‌های ساده و رنگ روشن گزینه مناسب‌تری هستند.

پارچه مبل

خرید اینترنتی مبل سلطنتی
بسیاری از افراد تصور می‌کنند که باید حتماً مبل سلطنتی را به صورت حضوری انتخاب کنند و آن را خریداری نمایند. در صورتی که با وجود گسترش تکنولوژی امکان خرید اینترنتی مبل سلطنتی برای همگان فراهم شده است.

جهت خرید مبل دلخواهتان کافی است مدل‌های متنوع و منحصر به فرد عرضه شده در فروشگاه ما را مورد بررسی قرار دهید و گزینه دلخواهتان را انتخاب نمایید.

پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه، مبل مورد نظر در اسرع وقت به درب منزل مشتری ارسال خواهد شد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

دسته بندی مقالات

تلفن فروشگاه تخت طاووس

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 22:30

تلگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 51 تخت طاووس

شماره تلفن: 02146084205 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page