فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

گالری سرویس خواب نوزاد، کودک، نوجوان

 گالری سرویس خواب نوزاد، کودک، نوجوان را مشاهده می کنید.برای دریافت قیمت سرویس خواب نوزاد، کودک، نوجوان با شماره 09128186370 - 09399920433 تماس بگیرید.

یکی از مهم ترین وسایل موجود در اتاق خواب، سرویس خواب است. سرویس خواب شامل تخت خواب و چند وسیله جانبی است. داشتن یک سرویس خواب عالی، به زیباتر شدن فضای اتاق و داشتن خوابی راحت کمک می کند. در این نوشته قصد داریم درباره سرویس خواب نوزاد، سرویس خواب کودک و سرویس خواب نوجوان با شما صحبت کنیم. نکات جالبی در این مطلب وجود دارد که به شما در انتخاب بهترین سرویس خواب برای نوزاد، سرویس خواب کودک و سرویس خواب نوجوان کمک خواهد کرد.

سرویس خواب نوزاد

بسیاری از والدینی که در انتظار به دنیا آمدن فرزند خود هستند، به دنبال سرویس خواب مناسب برای نوزاد خود هستند. مهم ترین وسیله در هنگام خرید سیسمونی برای نوزاد، سرویس خواب نوزاد است. برای خرید سرویس خواب نوزاد، تنها به زیبایی سرویس خواب تکیه نکنید و راحتی و جنس خوب آن را نیز در نظر بگیرید. معمولا والدین مهربان وقت و هزینه زیادی برای خرید سرویس خواب نوزاد خود اختصاص می دهند و بهتر است نکات مهم برای خرید سرویس خواب نوزاد را بدانند تا بتوانند بهترین گزینه را انتخاب کنند. سرویس خواب نوزاد شامل تخت خوابی کوچک یا گهواره، ملحفه، تشک و بالشت است. تخت خواب نوزاد معمولا به صورت گهواره نیز استفاده می شود تا با تکان خوردن های آرامش بتواند کودک را ساکت کرده و چشمانش را غرق در خواب کند. به آرامش رسیدن کودک و خواب راحت او، مساله بسیار مهمی است که در افزایش رشد، حفظ سلامتی، کم کردن بی قراری و گریه های او تاثیر زیادی دارد؛ بنابراین تخت خواب نوزاد باید راحت و استاندارد باشد. نوزادان از یک ماهگی می توانند روی تخت خواب خود بخوابند. هرچه کودک زودتر روی تخت خودش بخوابد، سریع تر به آن خو می گیرد.

یکی از موضوعات مهم برای انتخاب سرویس خواب نوزاد، ابعاد تخت خواب کودک است. نمی توان برای همه نوزادان از یک سرویس خواب نوزادی استفاده کرد؛ زیرا بعضی از آنها کوچک و لاغر هستند و بعضی از آنها تپل هستند و جثه درشتی دارند. به همین دلیل مهم ترین معیار برای انتخاب تخت خواب کودک، طول قد و وزن نوزاد است. تخت خواب نوزاد معمولا لبه های بلندی دارد تا از سقوط کودک به روی زمین جلوگیری کند. این لبه ها قابل تنظیم شدن هستند و می توانید ارتفاع آنها را کم یا زیاد کنید.

در بازار می توانید تخت خوابهای چند منظوره پیدا کنید که از نوزادی تا نوجوانی قابل استفاده است. این مدل از تخت خوابها از نظر ارتفاع از سطح زمین و طول تخت تغییر می کنند و به راحتی از تخت نوزاد تبدیل به تخت کودک یا نوجوان می شوند. با خرید تخت خوابهای چندمنظوره بادوام تا جوانی فرزندتان نیاز به پرداخت پول برای خرید یک تخت خواب جدید ندارید.

امنیت سرویس خواب نوزاد

خرید سرویس خوابی زیبا باعث زیبایی فضا و دکوراسیون اتاق خواب نوزاد شما می شود؛ اما نکته ای که بیشتر اهمیت دارد، امنیت سرویس خواب نوزاد است. سرویس خواب نوزاد شما باید امنیت کافی را داشته باشد تا بتواند ساعت ها و روزها نوزادتان را در خود جای دهد. تشک باید محکم داخل تخت خواب جا بگیرد. می توانید از یک کمربند برای محکم کردن تشک به گهواره استفاده کنید تشک دیگر تکان نخورد. تخت خواب نوزاد باید حفاظی محکم داشته باشد تا بتواند مانع از افتادن نوزاد شود. میله های تخت خواب نوزاد باید نزدیک به هم باشد تا مانع از رد شدن سر نوزاد از لای میله ها یا گیر کردن سر او شود. تخت خواب نوزاد نباید هیچ گونه نقطه تیز و برنده ای داشته باشد؛ زیرا تن کودک لطیف تر از آن است که تحمل تیزی را داشته باشد. اگرمواد استفاده شده برای ساخت سرویس خواب نوزاد، شیمیایی و حساسیت زا باشند، تنفس نوزاد را دچار اختلال می کنند. برای آنکه نوزاد شما از نیش پشه ها و حشرات در امان بماند، پشه بندی که به تخت خواب فروخته شده را نصب کرده و از آن استفاده کنید.

تمیز کردن سرویس خواب نوزاد

ملحفه و پتوی نوزاد را با ماشین لباسشویی و شوینده های مخصوی می توانید بشویید. برای تمیز کردن بدنه سرویس خواب نیز می توانید از دستمال و بعضی از شوینده های ملایم استفاده کنید. هنگام خرید سرویس خواب نوزاد، از فروشنده درباره نحوه تمیز کردن سرویس خواب کودک سوال کنید.

سرویس خواب نوزاد،کودک،نوجوان

سرویس خواب کودک

بعد از اینکه فرزندتان را از شیر گرفتید، به عنوان یک کودک باید خیلی از مسائل را به او آموزش دهید. اگر هنوز کودکتان را در کنار خود می خوابانید، بهتر است هرچه سریع تر مکان خواب او را از مکان خواب دو نفره والدین جدا کنید. برای ترغیب کودک به خوابیدن به صورت مستقل، خرید یک سرویس خواب کودک زیبا است. سرویس خواب کودک می تواند انگیزه ای برای خوابیدن او بدون حضور والدینش باشد. با بزرگ شدن نوزادان، باید به فکر تهیه سرویس خواب کودک باشید. حتی فرزندانی که در دوران نوزادی روی تخت نوزادی خوابیده اند، باید به تدریج به تخت خواب مخصوص کودک نقل مکان کنند. اگر فرزندتان در دوران نوزادی روی تخت نوزاد خوابیده باشد، اکنون راحت تر به تخت خواب جدیدش خود عادت می کند.

سرویس خواب کودک باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا کودک از خوابیدن روی آن احساس راحتیکند؟ در ادامه این نوشته نکات مهم برای انتخاب سرویس خواب کودک را خواهید خواند.

انواع سرویس خوابهای مناسب برای کودکان

سرویس خواب مخصوص کودکان، با انواع طرح ها و مدل ها در بازار موجود است. مدل های تخت خواب کودکان در چندین دسته قرار می گیرند، از جمله تخت خواب نیمه محافظ، تخت خواب سینگل، تخت خواب مرتفع، تخت خواب دو طبقه و تخت خواب کابینی. تفاوت این مدل ها در شکل ظاهری آنها است.

تخت خواب نیمه محافظ: تخت خواب های نیمه محافظ، شبیه تخت خوابهای محافظ دار هستند. در قسمت های کناری تخت های نیمه محافظ، میله یا تخته ای برای محافظت از کودک در هنگام خواب دارد. تخت خواب نیمه محافظ، به گهواره ها و تخت خوابهای دوران نوزادی شبیه هستند و برای همین است که کودکان کم سن و سال از چنین تخت خوابهایی استقبال می کنند. با خرید تخت خواب نیمه محافظ پدرها و مادرها نگران پایین افتادن فرزند خود از روی تخت نیستند. این تخت ها هزینه زیادی هم ندارند و گزینه ای اقتصادی به شمار می روند. با خرید تخت خواب نیمه محافظ، می توانید به راحتی فرزند خود را از تخت خواب نوزادی به تخت خواب کودک منتقل کنید. تخت خوابهای نیمه محافظ بزرگتر از سرویس خواب مخصوص نوزاد است و به همین دلیل فضای بیشتری از اتاق خواب را به خود اختصاص می دهد. بزرگتر شدن فضای تخت خواب به کودک این اجازه را می دهد که آزادانه روی تخت خواب خود تکان بخورند و بازیگوشی کنند. عمر تخت های نیمه محافظ به قد و وزن کودک و میزان تحرک او بستگی دارد. اگر کودک روی تشک تخت زیاد پایین و بالا بپرد، عمر تخت خوابش کوتاه تر می شود.

تخت خواب سینگل: متداول ترین تخت خواب برای کودک، تخت خواب سینگل است. اندازه استاندارد تخت های سینگل 75 در 190 سانتی متر است. تخت خواب سینگل، یک نفره است و در مدل های بسیار متنوع و زیبا ساخته می شود.

تخت خواب دو طبقه: اگر دو کودک همسن دارید، می توانید یک تخت خواب دو طبقه بخرید. تخت خواب دو نفره، دو طبقه دارد که یکی از آنها در پایین و یکی از آنها در بالا قرار می گیرد و با استفاده از نردبان می توان به طبقه بالا رفت. معمولا نردبان به تخت چسپیده است تا لق نخورد و ثابت بماند. تخت خواب دو نفره نسبت به دو تخت خواب یک نفره یا سینگل، فضای کمتری را اشغال می کند و به همین دلیل برای اتاق های کوچک مناسب است. بهتر است فرزند بزرگتر صاحب طبقه بالای تخت خواب دو نفره شود تا خطر سقوط کاهش پیدا کند.

تخت خواب مرتفع: تخت خواب مرتفع شبیه تخت خواب دو نفره است، اما یک تفاوت بزرگ با آن دارد. در پایین تخت خواب دو نفره، یک طبقه قرار دارد؛ ولی در تخت خواب دو نفره در زیر تخت فضایی برای قرار دادن وسایل کودک، میز مطالعه و اسباب بازی های او وجود دارد. تخت خوابهای مرتفع در مدل ها و طرح های مختلف و فانتزی ساخته شده اند. تخت خواب مرتفع در فضای اتاق خواب کودک صرفه جویی می کند و فضای بیشتری برای بازی کردن در اختیار او قرار می دهد. این نوع تخت خواب ها به دلیل ارتفاعی که دارند، برای کودکان بزرگتر مناسب است.

تخت خواب کابینی: بیشتر کودکان و نوجوانان عاشق تخت خواب های کابینی می شوند. ظاهر خاص این تخت خوابها، دلیل محبوبیتشان است. ارتفاع تخت خوابهای کابینی از ارتفاع تخت خوابهای دو طبقه کمتر است. دلیل پرطرفدار بودن این مدل تخت خواب این است که برای استراحت کودکان فضای بسته ای را فراهم می کند. تخت خوابهای کابینی برای کودکان بازه های سنی مختلف می تواند استفاده شود.

سرویس خواب نوزاد،کودک،نوجوان

جنس سرویس خواب کودک

یکی دیگر از نکات مهم برای خرید سرویس خواب کودک، جنس آن است. سرویس خواب کودک از جنس فلز، چوب و پلاستیک ساخته می شود که هرکدام مزایای خاص خود را دارند و در ادامه نوشته با ویژگی های هر کدام از این سرویس خوابها آشنا خواهید شد.

تخت خواب های چوبی محبوب و پرطرفدار هستند. محصولات چوبی زیبایی و گرمای خاصی به اتاق خواب کودک می بخشد. تخت های چوبی از چوب های محکم مانند چوب صنوبر و چوب بلوط، چوب های ترکیبی و طرح چوب ساخته می شوند. سرویس خواب های چوبی دوام زیادی دارند، حس طبیعت را به داخل اتاق خواب کودک می آورند و در طرح ها و رنگهای متنوع ساخته می شوند. ترکیب چوب های متنوع برای ساخت سرویس خواب کودک، باعث می شود طرحی زیبا و دوست داشتنی پدید بیاید.

تخت خواب های فلزی از جنس آلومینیوم، برنج، نیکل و ... است. تخت خوابهای فلزی مدتها در بین مردم محبوب بوده اند و بسیاری از افراد عاشق زیبایی این مدل تختها شده اند. تخت خوابهای فلزی معمولا مقاوم هستند و برای کودکان بازیگوش انتخاب خوبی است. از مزایای تخت خوابهای فلزی استحکام، دوام زیاد، تنوع طرح و رنگ و ارزان قیمت بودن آن است.

تخت های پلاستیکی نیز یکی از گزینه های مورد علاقه برای کودکان است. تخت های پلاستیکی از نظر دوام از تخت های فلزی و چوبی پایین تر است. یکی از مزایای تخت های پلاستیکی این است که تنوع و تطبیق پذیری بالایی دارد. تخت های پلاستیکی، از تخت های فلزی و چوبی ارزان تر هستند و راحت تر تمیز می شوند. رنگها و طرح های موجود از این مدل تخت بسیار متنوع هستند. اکثر تخت های فانتزی از جنس پلاستیک ساخته می شوند.

یکی از موضوعات مهم برای انتخاب سرویس خواب کودک، مواد مورد استفاده برای ساخت سرویس خواب است. سرویس خواب کودک باید از مصالح فرآوری شده ساخته شود تا برای کودک حساسیتی ایجاد نکند.

در هنگام خرید تخت خواب کودک توجه کنید که تخت خریداری شده فاقد گوشه های پاگیر یا لبه های تیز باشد؛ زیرا مانع از ایجاد حس راحتی در کودک می شود.

رنگ سرویس خواب کودک

اگر سرویس خواب کودک از رنگهای روشن انتخاب شود، کودک راحت تر با آن ارتباط برقرار می کنند. رنگهای شاد همچنین باعث می شود فضای اتاق دلبازتر و بزرگتر نشان داده شود. می توانید سرویس خواب اتاق کودک را با رنگ ها یا به شکل تم های کارتونی مورد علاقه کودک انتخاب کنید. اگر سرویس خواب کودک را تک رنگ و ساده انتخاب کنید، هماهنگ کردن آن با پرده و فرش و کاغذ دیواری کار راحتی خواهد بود.

ابعاد و ارتفاع تخت خواب کودک

اندازه استاندارد برای ساخت تخت خواب کودک 70 در 130 سانتی متر یا 70 در 135 سانتی متر است. ارتفاع تخت خواب کودک نباید آنقدر زیاد باشد که پاهای کودک به زمین نرسد و نباید آنقدر کم باشد که کودک مجبور به خم کردن زانوهای خود نشود. ارتفاع تخت کودک به قدری باشد که کودک هنگام نشستن روی تخت، کف پاهایش به زمین برسد. اگر فرزند شما در خواب زیاد غلت می زند و پرجنب و جوش است، ارتفاع تخت را برای او کم کنید.

تشک تخت خواب کودک

برای راحتی کودک بهتر است از تشک های فلزی استفاده نکنید؛ زیرا این تشک ها بدن کودک را اذیت می کنند. روکش تشک موضوع دیگری است که در کنار تشک مناسب تخت باید به آن توجه کنید. تخت خوابهای تمام پارچه ای برای کودک و نوزاد بسیار مناسب است؛ زیرا جنس لطیفی دارند و به بدن کودک هیچ آسیبی نمی رسانند.

وسایل موجود در سرویس خواب کودک

سرویس خواب کودک با دیگر وسایلی نظیر میز تحریر یا آینه و دراور عرضه می شود. گرچه خردسالان معمولا از این وسیله ها استفاده نمی کنند؛ اما چند سال بعد که بزرگتر شوند، به این وسایل نیاز پیدا می کنند. وجود میز تحریر و کشو در سرویس خواب کودک باعث نظم بخشیدن به اتاق کودک می شود.

سرویس خواب نوزاد،کودک،نوجوان

نقش کمدها و دراورها در نظم دادن به اتاق کودک

کمدها و دراورهایی که در سرویس خواب کودک وجود دارند، باعث نظم بخشیدن به اتاق کودک می شوند. می توانید وسایل اضافی کودک از جمله اسباب بازی و لباس های کودک را در کشوهایش قرار دهید و به این وسیله وسیله های کودک را طبقه بندی و منظم کنید.

چگونه می توانید اتاق کودک را دلنشین تر کنید؟

فضایی که کودک در آن به سر می برد، در شادی، سرعت رشد و خلاقیت او تاثیر زیادی دارد. اگر دوست دارید کودک شما به خوبی رشد کند و بزرگ شود، اتاق او را به زیبایی و درست بچینید. اگر در چیدمان اتاق کودک درست عمل نکنید، اثرات نامطلوبی روی روحیه او بر جای می گذارد. اتاق کودک باید باعث پرورش استعدادها و به آرامش رسیدن کودک باشد، نه اینکه باعث ترس و گوشه گیری کودک شما شود. خیلی از خانواده ها دوست دارند بدانند که با چه روش هایی می توان فضای اتاق کودک را دلنشین تر کرد؟ در زیر نکات مهم برای زیباتر کردن اتاق کودک را خواهید خواند.

نکات مهم در چیدمان اتاق کودک

کف اتاق کودک:کفپوش اتاق کودک معمولا از جنس موزائیک یا سرامیک است. کف اتاق کودک نباید خالی باشد؛ در نتیجه کف اتاق کودکتان را با فرش یا موکتی نرم بپوشانید. توجه کنید که رنگ فرش و موکت اتاق کودک باید با دیگر وسایل اتاق او هماهنگ باشد.

نور اتاق کودک: هرچه نور اتاق کودک بیشتر باشد، حس امنیت کودک بیشتر است. بسیاری از کودکان به نور ماه علاقه دارند. بنا به سلیقه کودک می توانید از لامپ هایی که رقص نور دارند یا شبیه نور ماه هستند استفاده کنید.

رنگ اتاق کودک: برای اتاق کودک بهتر است از رنگ های ملایم استفاده کنید. منظور از رنگ های ملایم، کرم، صورتی، آبی و سبز روشن است. هرچه که کودک بزرگتر می شود بیشتر می تواند درمورد رنگ اتاقش نظر بدهد. کودکان بالای 7 سال رنگهای شاد مانند زرد، نارنجی و قرمز را برای اتاق خواب خود می پسندند.

پرده اتاق کودک: پرده اتاق کودک باید نه ضخیم باشد و نه نازک. ضخامت پرده نباید به اندازه ای باشد که مانع از ورود نور به اتاق و تاریکی اتاق کودک شود. به علاوه پرده اتاق کودک نباید خیلی نازک باشد تا بتواند جلوی تابش شدید نور خورشید را بگیرد.

سرویس خواب کودک: رنگ سرویس خواب کودک را متناسب با رنگ پرده و دیگر وسایل او انتخاب کنید. روکش تخت خواب کودک نیز باید با سلیقه کودک و دکوراسیون اتاقش هماهنگ باشد. اگر کودک شما قهرمان ذهنی دارد و دوست دارد روکش تخت خوابش با طرح قهرمانش باشد، به او این فرصت را بدهید تا وسایل اتاقش را خودش انتخاب کند.

برچسپ ها و وسایل تزئینی: روی دیوار اتاق کودک از برچسپ های زیبا و نقاشی های کودکانه برای تزئین و زیباسازی اتاق کودک استفاده کنید. این کار باعث افزایش قدرت تخیل کودک شما می شود. هم چنین می توانید از تصویر کودک در اتاقش استفاده کنید تا کودک شما با حس خودباوری و اعتماد به نفس بزرگ شود.

سرویس خواب نوزاد،کودک،نوجوان

سرویس خواب نوجوان

پا گذاشتن کودک به سن 10 سالگی، به معنای ورود او به دوران نوجوانی و شروع بلوغ فکری و جسمی او است. اتاق خواب نوجوان باید مکانی زیبا و آرامش بخش باشد تا بتواند به خوبی در اتاقش استراحت و تفکر کند. تمرکز اتاق خواب نوجوان، روی سرویس خواب نوجوان است. سرویس خواب نوجوان با سرویس خواب کودک به صورت کلی فرق دارد. تخت نوجوان از نظر کارآیی و ظاهری به تخت بزرگسالان شباهت دارد. سرویس خواب نوجوان باید بابِ میل او باشد؛ زیرا فقط او از وسایلش استفاده می کند و سلیقه خودش از هر موضوع دیگری مهم تر است. مبحثی که باعث سخت شدن انتخاب سرویس خواب نوجوان شده است، تنوع طرح ها و رنگهای سرویس خوابهای موجود در بازار است.

در انتخاب سرویس خواب نوجوان، اولین وسیله ای که جلب توجه می کند، تخت خواب است. برای انتخاب تخت خواب نوجوان باید به 4 موضوع توجه کرد: راحتی تخت خواب، زیبایی و ظاهر تخت، میزان فضای اشغال شده، حداكثر كارايی تخت خواب.

راحتی تخت خواب به تشک تخت بستگی دارد. هرکسی طرفدار تختی با ویژگی های خاص است. بعضی افراد از تشک های نرم و بعضی دیگر از تشک های سفت خوششان می آید. سلیقه افراد در انتخاب تخت خواب و تشک آن متفاوت است. تخت خواب های موجود در بازار، از نظر زیبایی ظاهری بسیار متنوع است و موردپسند اکثر سلیقه ها واقع می شود. میزان فضایی که تخت خواب اشغال می کند، یکی دیگر از موضوعات مهم در انتخاب سرویس خواب نوجوان است. اگر اتاق خواب او بزرگ و وسیع باشد، می توانید هر مدل تخت خوابی در آن قرار دهید. اگر اتاق خواب نوجوان کوچک باشد، بهتر است به تخت خوابهای جمع و جور توجه کنید. حداکثر کارایی تخت خواب نیز در انتخاب تخت خواب مناسب اهمیت دارد. بعضی از تخت خواب ها هستند که چندین کشو دارند، بعضی از تخت خوابها تا می شوند و به شکل مبل در می آیند. این تخت خوابها باعث صرفه جویی در فضای اتاق و بزرگتر نشان دادن آن می شود. خانواده هایی که به دلیل کوچک بودن فضای خانه از خرید تخت خواب برای نوجوان خودداری می کنند، می توانند تخت خوابی تاشو بخرند تا نوجوان پس از استفاده، تختش را جمع کند و او را به صورت یک مبل در بیاورد. بعضی از تخت خوابها، قفسه بندی نیز دارند و همه اینها یعنی اینکه تخت خواب می تواند علاوه بر مکانی برای استراحت کردن و خوابیدن، جایی برای قرار دادن وسایل دیگر نیز باشد. اگر در انتخاب سرویس خواب نوجوان هوشمندانه عمل کنید، با یک تیر دو نشان می زنید و هم اتاقی بزرگتر و هم فضایی منظم تر خواهید داشت.

سرویس خواب نوزاد،کودک،نوجوان

جنس سرویس خواب نوجوان

سرویس خواب نوجوان از چوب، فلز، پلاستیک یا ام دی اف ساخته می شود. طرح های تخت خوابهای چوبی که از ام دی اف ساخته می شوند زیاد هستند و مدلهای جذابی نیز دارند. اگر فرزند شما لاغر است، هر تختخوابی با هر جنسی برای او مناسب خواهد بود؛ اما اگر نوجوان شما چاق است، برای او به تخت خواب های مقاوم تر مانند تختهای فلزی یا تخت خوابهای محکم از جنس ام دی اف فکر کنید. عرض تخت خوابها معمولا 75 سانتی متر است. اگر قرار است تخت خواب را فردی چاق استفاده کند، باید تختی پهن تر بخرد. ارتفاع تخت خوابها نیز بین 170 سانتی متر تا 2 متر متغیر است.

مکان مناسب برای قرار دادن سرویس خواب نوجوان

سعی کنید در موضوعاتی مانند مکان مناسب برای قرار دادن تخت خواب و وسایل نوجوان، از او نظرخواهی کنید. این کار به او غرور خاصی می دهند و در دوران بلوغ اعتماد به نفسش را بیشتر می کند. وقتی می خواهید تخت خواب را در قسمتی از اتاق خواب قرار دهید، به مکان قرارگیری تاج تخت توجه کنید. اگر مجبور هستید تخت خواب را جلوی شیشه های رنگی با نور خیره کننده قرار دهید، بهتر است برای این کار تختی با تاج کوتاه در نظر بگیرید.

ارتفاع تخت خواب نوجوان

شاید باورتان نشود که ارتفاع تخت خواب در کوچک به نظر رسیدن یا بزرگ به نظر رسیدن اتاق خواب تاثیر می گذارد. اگر ارتفاع تخت خواب بلند باشد، اتاق خواب کوچکتر به نظر می رسد و دکوراسیون اتاق خواب تحت تاثیر قرار می گیرد. ارتفاع تخت نوجوان نباید به قدری باشد که پاهای او هنگام نشستن روی تخت آویزان باشد!

رنگ سرویس خواب نوجوان

رنگ های مورد استفاده برای ساخت سرویس خواب ها به قدری متنوع هستند که انتخاب از میان آنها را کاری سخت می کند. برای تعیین رنگ سرویس خواب نوجوان نظر او را جویا شوید و بنا بر دلخواه او شروع به گشتن کنید. در کنار رنگهای مورد علاقه فرزندتان می توانید رنگهایی را به دکوراسیون اتاق خوابش اضافه کنید تا فضای اتاق او زیباتر و چشم نوازتر شود. مثلا اگر نوجوان عاشق رنگ زرد است، وسایلی با رنگ خاکستری در اتاقش قرار دهید تا توازن را در اتاق خواب به وجود بیاورد. اگر نوجوان سرویس خوابی با رنگ آبی انتخاب کرده است، پرده های اتاقش را به رنگ مرجانی یا آبی آسمانی انتخاب کنید. با این کار اتاق او مانند دنیای زیرآب آرامش بخش می شود. استراحت کردن در اتاقی با ترکیب رنگ آبی و مرجانی واقعا لذت بخش است. صورتی رنگ دلخواه بسیاری از دختران است و برای همین در هنگام تصمیم گیری، به دنبال وسیله ای با رنگ صورتی هستند! بهترین رنگ برای قرار گرفتن کنار صورتی، سفید یا مسی است. اگر نوجوان شما سرویس خوابی به رنگ نارنجی انتخاب کرد، روتشکی و بالشت هایش را به رنگ آبی انتخاب کنید. ترکیب آبی و نارنجی با اشباع پایین باعث می شود اتاق خواب نوجوان هم انرژی دهنده باشد و هم آرامش بخش. نوجوان های پرشور، معمولا سرویس خوابی قرمز رنگ انتخاب می کنند. انرژی و پویایی در اتاقی با دکوراسیون قرمز موج می زند. برای کم کردن هیجان فضا، از رنگ های خنثی مانند خاکستری و مشکی در کنار رنگ قرمز استفاده کنید.

نکته مهمی که پدرها و مادرهای عزیز باید به آن توجه کنند این است که نوجوان شما بعد از سپری کردن دوران نوجوانی وارد دوران جوانی می شود. در نتیجه اگر فرزندتان 14 تا 17 ساله است، دیگر وقتش رسیده که تخت خوابی ساده تر برای او خریداری کنید تا چند سال بدون گله و شکایت از آن استفاده کند. می توانید سرویس خوابی ساده و تک رنگ انتخاب کنید و روی تخت را با روکش های رنگی و بالشت های زیبا پر کنید. با این کار هم فضای اتاقش جذاب می شود و هم می توانید با پرداخت هزینه ای کمترو فقط با خرید روتشکی، دکوراسیون اتاق خواب نوجوان را تغییر دهید.

سرویس خواب نوزاد،کودک،نوجوان

7  نکته برای خرید سرویس خواب نوجوان

  1. از چندین فروشگاه بازدید کنید. به یک یا دو مغازه اولی که دیده اید اکتفا نکنید، کمی بیشتر بگردید تا مدلهای مختلف سرویس خواب نوجوان را ببینید. سرویس خوابهای موجود در بازار از نظر ساختار، شکل و پیکربندی با هم فرق دارند و بهتر است مدل های مختلف آن را ببینید.
  2. فقط روی تخت خواب دست نکشید! اجازه دهید نوجوان روی تخت خوابی که می خواهد بخوابد دراز بکشد تا بتواند میزان راحتی آن را بسنجد. دست کشیدن روی تخت خواب چیزی را ثابت نمی کند و باید از روی  تجربه خوابیدن روی تخت تصمیم بگیرید.
  3. به ابعاد اتاق خواب نوجوان توجه کنید. اگر اتاق خواب نوجوان کوچک است، سرویس خوابی بزرگ برای اتاق او مناسب نیست. سرویس خواب نوجوان باید به درستی انتخاب شود و فضایی برای رفت و آمد، نشستن روی زمین و ... باقی بگذارد.
  4. به نوجوان اجازه دهید تکیه گاه تخت خواب را امتحان کند. تخت خواب فقط برای خوابیدن نیست، گاهی اوقات نوجوان روی آن می نشیند، به پشتی آن تکیه کرده و کار خود را انجام می دهد. پشتی بعضی از تخت خواب ها راحت نیست و باعث آسیب رسیدن به کمر نوجوان می شود.
  5. تخت و تشک را همزمان بخرید. زمانی که برای خرید تخت خواب به بازار می روید، در فکر خرید تشک نیز باشید. تخت خواب جدید نوجوان با تشکی قدیمی چندان خوب به نظر نمی رسد. تشکی که می خرید باید دقیقا با تخت فیت شود و محکم داخل تخت قرار بگیرد.
  6. به دنبال سرویس خواب های ارزان نباشید. پیشنهاد نمی کنیم که چندین میلیون برای خرید سرویس خواب نوجوان کنار بگذارید. منظورمان این است که کالاهای ارزان، کیفیتی پایین دارند. شما چیزی را دریافت می کنید که بابتش پول پرداخت کرده اید. قبل از اینکه به بازار مبل و تخت بروید، بهتر است جستجو کنید و جنس مرغوب سرویس خواب نوجوان خود را انتخاب کنید.
  7. در منزل مدل سرویس خواب نوجوان را انتخاب کنید. زمانی که در خانه هستید، درباره مدل سرویس خواب دلخواهش با او حرف بزنید. اگر او عاشق یک طرح یا شخصیت کارتونی خاص است، به نظرش احترام بگذارید و همان را خریداری کنید.

خرید سرویس خواب از تولیدی معتبر

یکی از بهترین راه ها برای خرید سرویس خواب با هزینه ای کم و قیمتی منطقی، خرید آن از تولیدی های معتبر از جمله تولیدی تخت طاووس است. برای انتقال سرویس خواب از تولیدی به مغازه، هزینه هایی بابت حمل و نقل محصولات پرداخت می شود و این موضوع باعث گران تر شدن قیمت سرویس خواب می شود. اگر برای خرید سرویس خواب به یک تولیدی معتبر بروید، می توانید سرویس خواب موردنظر خود را با هزینه ای کمتر بخرید. انواع سرویس خوابها با مدل های جدید و متنوع در تولیدی سرویس خواب وجود دارد و می توانید آزادانه سرویس خواب دلخواهتان را انتخاب کنید.

از اینکه این نوشته را تا انتها مطالعه کردید، از شما متشکریم.

 

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page