فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

کابینت آشپزخانه هایگلاس

تولید کابینت متوقف شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

از مهمترین اجزاء آشپزخانه، که تاثیر زیادی بر چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه دارد، کابینت است. کابینت کاربردی ترین عنصر آشپزخانه است که زیبایی و جلوه ای خاص به آشپزخانه می بخشد. افراد با توجه به میزان تاثیر کابینت در چیدمان آشپزخانه و همچنین تاثیر آن بر فضای منزل، دقت و وقت زیادی برای انتخاب سبک، طرح و رنگ کابینت صرف می کنند.

کابینت آشپزخانه هایگلاس

با توجه به اهمیت کابینت، طراحان کابینت و متخصصین، تنوعی گسترده از طرح ورنگ برای کابینت ارائه می دهند؛ همچنین مجموعه متنوعی از متریال در ساخت انواع کابینت مورد استفاده قرار می گیرد، ام دی اف، چوب، ممبران و هایگلاس از جمله متریال های پرکاربرد در ساخت کابینت است؛ افراد متناسب با سبک و طرح مورد نظر برای کابینت، از میان متریال های موجود متریال مناسب را انتخاب می کنند؛ برای مثال متریال چوب در کابینت سبک کلاسیک پر کاربرد است و متریال ام دی اف و ممبران و هایگلاس در کابینت آَشپزخانه سبک مدرن مورد استقبال قرار می گیرد.

یکی از متریال هایی که پرکابرد است و زیبایی ویژه ای به آشپزخانه می بخشد، هایگلاس است. در این مطلب می خواهیم ویژگی ها و ریزه کاری های به کاربردن متریال هایگلاس را در کابینت بررسی کنیم.

شما هم اگر می خواهید از کابینت آشپزخانه هایگلاس سفارش دهید، با ما همراه باشید. در این مطلب می خواهیم مزایا، ویژگی ها، انواع رنگ و طرح کابینت هایگلاس را بررسی کنیم و نکات و ریزه کاری های نگهداری از کابینت هایگلاس را نیز مرورکنیم. شما با آگاهی از ویژگی های متریال ها در ساخت کابینت، می توانید متناسب با سبک و طرح مورد نظر و همچنین سلیقه خود، مناسب ترین متریال را برای کابینت خود در نظر بگیرد.

مزایای کابینت آشپزخانه هایگلاس

زیبایی منحصر به فرد از ویژگی آشپزخانه با کابینت هایگلاس است. براق بودن  و انعکاس نور از دیگر ویژگی هایی است که این کابینت دارد؛ کابینت هایگلاس به آسانی پاک می شود و تمیز کردن آن نسبت به سایر کابینت ها، آسان تر است. همچنین تنوع گسترده طرح و رنگ از ویژگی های کابینت هایگلاس است.

مقاومت کابینت هایگلاس از ویژگی های این کابینت است. استفاده از کابینت گلاس علاوه بر اینکه منبع نور است، سادگی و زیبایی منحصر به فردی ایجاد می کند؛ نور محیط درونی و بیرونی به وسیله کابینت گلاس منعکس می شود. سطح صاف این کابینت موجب می شود که  به راحتی تمیز می شود و دیرتر از سایر متریال ها کثیف می شود. با توجه به این نکته که تمیز کردن سطوح کابینت از چربی و گرد و خاک،  علاوه بر تاثیر بر زیبایی بر بهداشت و سلامت افراد نیز تاثیرگذار است، این ویژگی کابینت هایگلاس که به علت سطوح صاف، دیرتر کثیف می شود و همچنین به آسانی پاک می شود از مزایایی است که موجب استقبال و گسترش کاربرد این متریال شده است.

زیبایی منحصر به فرد آشپزخانه با کابینت هایگلاس

علاوه بر طرح های ساده، طرح های موج دار نیز وجود دارد؛ یکی از طرح های جدید کابینت هایگلاس، طرح چرم است که جلوه ای مانند چرم دارد. گستره متنوع از کابینت گلاس ساده و یا طرح دارد، نیاز و سلیقه افراد زیادی را پاسخ می دهد.

جلوه زیبا و خاص از مهم ترین ویژگی های کابینت گلاس است؛ این زیبایی در کنار سادگی، فضایی شیک و زیبا ایجاد می کند. سادگی کابینت ام دی اف ویژگی این متریال است که موجب می شود در طراحی و اجرای کابینت مدرن پرکاربرد شود. زیرا سادگی از بارزترین ویژگی های سبک مدرن است. همچنین با توجه به این امر که کابینت مدرن معمولا بدون فریم طراحی می شود، براق بودن سطح هایگلاس، و همچنین استفاده از دستگیره های براق، زیبایی کابینت مدرن را تکمیل می کند.

یکی دیگر از ویژگی های کابینت گلاس نحوه نصب و کاربرد دستگیره های آن است؛ در کابینت گلاس افراد می توانند به راحتی دستگیره ها را تغییر دهند و نیاز به مهارت و هزینه زیادی نمی باشد؛ با تغییر دستگیره می توان علاوه بر شخصی سازی و خاص کردن کابینت، به آسانی در دکوراسیون آشپزخانه تنوع ایجاد کرد.

نگهداری از کابینت آشپزخانه هایگلاس

کابینت هایگلاس، در حقیقت کابینتی است که مغز آن  ام دی اف است و پوششی از پلاکسی گلاس بر روی آن قرار دارد؛ در نتیجه برای محافظت و نگهداری از این متریال باید اصول نگهداری از کابینت ام دی اف و همچنین اصول نگهداری از پوشش براقی که بر روی کابینت هایگلاس وجود دارد رعایت شود.

باید توجه شود که از برخورد رطوب با کابینت جلوگیری شود؛ رطوبت از مواردی است که موجب می شود که کابینت زودتر آسیب ببیند و عمر کوتاه تری داشته باشد؛ در نتیجه برای پاک کردن و تمیز کردن کابینت باید از استفاده از آب خود داری کرد؛ همچنین با توجه به پوشش براق در کابینت هایگلاس باید از برخورد سطوح تیز با کابینت خود داری کرد.

از نکاتی که باید مورد توجه قرار بگیرد این است، که در صورتی که کابینت آسیب دید، هرگز به صورت شخصی اقدامی انجام داده نشود؛ و باید از یک متخصص برای تعمیر کابینت کمک خواست.

با رعایت نکات ضروری، کابینت هایگلاس عمر طولانی تری خواهد داشت,

ویژگی کابینت آشپزخانه هایگلاس

یکی از انواع کابینت ام دی اف هایگلاس است؛ یک روکش پلاکسی گلاس، بر روی ام دی اف پوشانده می شود؛ ظاهر پلاکسی گلاس که  یک نوع پلاستیک است، شیشه مانند است و بسیار شفاف است. از دیگر ویژگی های این پلاکسی گلاس، وزن آن است که  سبک تر از شیشه است و در مقابل بسیار مقاوم تر است.

در کابینت هایگلاس، مغز ام دی اف به کار رفته است؛ تفاوت کابینت ام دی اف و کابینت گلاس، روکش براق و گلاسی است که بر روی ام دی اف فیکس شده است.

کابینت ام دی اف هایگلاس

طرح کابینت آشپزخانه هایگلاس

رنگ ها و طرح های بسیار متنوعی در کابینت هایگلاس موجود است؛ انواع مدل های ساده و موج دارد در کابینتهایگلاس ارائه می شود؛ به دلیل تنوع گسترده طرح ها، افراد می توانند متناسب با سلیقه خود و چیدمان و دکوراسیون سایر اجزاء آشپزخانه، طرح مورد نظر را انتخاب کنند.

هایگلاس سفید از طرح های کاربردی این متریال است که مورد استقبال قرار دارد.

کابینت آشپزخانه هایگلاس در آشپزخانه به سبک مدرن بسیار کاربردی و زیبا است؛ کابینت هایگلاس که یکی از انواع ام دی اف با روکش براق و شیشه ای می باشد، در بیشتر خانه های مدرن برای کابینت، استفاده می شود.  از ویژگی های دکوراسیون در سبک مدرن، سادگی است؛ طرح های ساده هایگلاس، برای استفاده در آَشپزخانه به سبک مدرن بسیار مورد استقبال قرار دارد و توسط طراحان، استفاده می شود. تنوع رنگ موجود در هایگلاس برای اجرای این متریال در آشپزخانه به سبک مدرن بسیار تاثیر گذار است؛ در آَشپزخانه به سیک مدرن، در بسیاری از موارد نیاز به رنگ هایی خاص مانند بنفش، قرمز، نارنجی و ....است؛ به علت تنوع رنگ و طرح ، متریال هایگلاس، این قابلیت را برای اجرای کابینت آشپزخانه هایگلاس در آشپزخانه مدرن دارد. همچنین دستگیره هایی که در کابینت آشپزخانه هایگلاس مورد استفاده قرار می گیرد، برای سبک مدرن مناسب است. براق بودن هایگلاس نیز مناسب به کار بردن این متریال در کابینت ها به سبک مدرن است که بدون فریم طراحی می شود.

رنگ کابینت آشپزخانه هایگلاس

روکش پلاکسی گلاس در کابینت هایگلاس سطح ام دی اف را پوشانده است. ظاهر شفاف و شیشه ای پلاکسی گلاس از ویژگی ها و مزیت های این متریال است؛ همچنین سبکی و مقاومت پلاکسی گلاس از عواملی است که موجب کاربرد و استقبال از این متریال شده است.

یکی از مهمترین ویژگی های کابینت های گلاس، تنوع گسترده رنگ است، مجموعه گسترده ای از کابینت هایگلاس در انواع رنگ ها در بازار موجود است و به علت این تنوع، امکان انطباق این متریال با انواع دکوراسیون ها وجود دارد؛ افراد متناسب با سایر عناصر دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه، می توانند به سهولت رنگ کابینت مورد نظر خود را انتخاب کنند.

در انتخاب رنگ کابینت آشپزخانه هایگلاس، اولین نکته ای که توسط طراحان و متخصصان دکوراسیون مورد توجه قرار می گیرد، هماهنگی رنگ کابینت آشپزخانه هایگلاس با سایر عناصر آشپزخانه به ویژه رنگ کفپوش و دیوار ها  می باشد؛ در صورتی که با انتخاب رنگ کابینت، هارمونی میان عناصر ایجاد شود، فضایی زیبا و شیک ایجاد می شود. تنوع گسترده رنگ کابینت آشپزخانه هایگلاس، ایجاد این هارمونی و تطابق را برای افراد و طراحان امکان پذیر ساخته است.

طرح ساده و مدرن کابینت هایگلاس برای آشپزخانه

از رنگ های پرکاربرد این متریال، هایگلاس سفید است که در آَشپزخانه هایی با فضای کوچک و آشپزخانه هایی با فضای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و فضایی باز ایجاد می کند؛ رنگ سفید یک رنگ خنثی است و امکان هماهنگی این رنگ با سایر رنگ ها می باشد.

همچنین در دکوراسیون هایی که در سالهای اخیر اجرا شده است، استفاده از رنگ مشکی و خاکستری برای کابینت آشپزخانه هایگلاس پرکاربرد بوده است؛ این رنگ ها به تنهایی و یا در ترکیب با رنگ های دیگر بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. در فضاهای کوچک بهتر است رنگ غالب رنگ روشن باشد و از رنگ های تیره مانند مشکی و یا خاکستری به صورت محدود استفاده شود. اما در آشپزخانه با فضای بزرگ می توان رنگ های تیره را نیز به عنوان رنگ غالب در نظر گرفت. این انتخاب فضایی مدرن و زیبا برای آشپزخانه ایجاد می کند.

برای اجرای کابینت هایگلاس ایجاد کنتراست رنگ نیز با استقبال زیادی رو به رو شده است؛ ترکیب رنگ سفید و مشکی در اجرای کابینت از مواردی است که پرکاربرد بوده و فضایی شیک در آشپرخانه ایجاد می کند. همچنین ترکیب سفید و خاکستری نیز در طراحی های موجود به چشم می خورد.

قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس

یکی از عواملی که افراد به هنگام خرید کابینت آَشپزخانه هایگلاس مورد توجه قرار می دهند، قیمت کابینت است؛ جنس و برند هایگلاس مورد استفاده در کابینت، کیفیت و نوع یراق آلات مانند دستگیره و .... از عواملی است که بر قیمت کابینت هایگلاس تاثیرگذار است. در کابینت هایگلاس باید از یراق آلات با کیفیت استفاده شود؛ زیرا استفاده از یراق آلات با کیفیت موجب دوام و طول عمر کابینت می شود. همچنین با توجه به آنکه کابینت هایگلاس معمولا در سبک کابینت مدرن که یک کابینت بدون فریم است مورد استفاده قرار می گیرد، نوع دستگیره ها بر جلوه و زیبایی کابینت تاثیر گذار است و باید در انتخاب آن دقت شود.

در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس مجموعه متنوعی از کابینت های هایگلاس ارائه شده است، به علت حذف واسطه قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس مقرون به صرفه است.

کیفیت و یرق آلات کابینت هایگلاس آشپزخانه

خرید کابینت آشپزخانه هایگلاس از مجموعه فروشگاه های تخت طاووس

آشپزخانه یکی از عناصری است که افراد برای چیدمان آن حساسیت زیادی دارند؛ زیرا علاوه بر آنکه چیدمان آشپزخانه تاثیر زیادی بر دکوراسیون و چیدمان منزل دارد، اعضای خانواده زمانی از روز را در آشپزخانه سپری می کنند؛ در نتیجه افراد برای چیدمان این فضا دقت و حساسیت به خرج می دهند؛ از مهمترین اجزاء آشپزخانه کابینت است که بیشتر از سایر اجزاء جلب توجه می کند و بر دکوراسیون تاثیرگذار است. انواع کابینت در طرح، رنگ و سبک های مختلف ارائه می شود که افراد متناسب با نیاز و سلیقه خود اقدام به خرید می کنند؛ یکی از متریال های پرکاربرد که در ساخت کابینت به ویژه کابینت در سبک مدرن مورد استفاده قرار می گیرد، هایگلاس است. در ساخت این متریال ام دی اف و یک روکش پلاکسی گلاس مورد استفاده قرار می گیرد؛ از ویژگی های این متریال، سادگی و براق بودن و تنوع گسترده رنگ آن است؛ افراد متناسب با سلیقه خود می توانند رنگ مورد نظر را انتخاب کنند. در نتیجه کابینت آشپزخانه هایگلاس یکی از پرطرفدار ترین کابینت هایی است که در آشپزخانه اجرا می شود.

برای اجرای کابینت علاوه بر زیبایی، کیفیت متریال و کیفیت ساخت نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.

اگر شما هم قصد خرید کابینت آشپزخانه هایگلاس را دارد و می خواهید با سفارش این محصول، فضایی زیبا و شیک در آشپزخانه خود ایجاد کنید، می توانید از مجموعه فروشگاه های تخت طاووس خرید نمایید.

مجموعه ای متنوع از کابینت آشپزخانه هایگلاس در سایت تخت طاووس ارائه شده است؛ در ساخت این مجموعه از بهترین متریال استفاده شده و تمام استاندارهای لازم برای کیفیت ساخت مورد توجه قرار گرفته است.

مجموعه فروشگاه های تخت طاووس با مجموعه ای متنوع از کابینت آشپزخانه هایگلاس در خدمت شما می باشد.

کابینت آشپزخانه هایگلاس

تولید کابینت متوقف شده و هیچ مدلی برای فروش موجود نمیباشد. لطفاً به هیچ وجه تماس نگیرید

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page