فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

چرم مصنوعی طرح دار

چرم مصنوعی طرح دار بزرگترین مزیت را نسبت به چرم طبیعی داشته و آن را از این لحاظ مطلوب تر از چرم طبیعی می نماید. وجود این ویژگی در چرم مصنوعی طرح دار به دلیل تعویض کاغذ رلیز در حین فرایند ساخت چرم بستگی دارد. از این جهت می توان چرم هایی با گسترگی تنوع زیاد ایجاد کرد. چرم های مصنوعی طرح دار به دلیل تنوع بالا مشتریان فراوانی داشته و از آن ها به صورت گسترده در صنایع ساخت کیف و کفش استفاده می شود.

چرم مصنوعی طرح دار

مزیت های چرم مصنوی طرح دار

این مطلب درست است که می توان با استفاده از روش هایی به ایجاد طرح در چرم هایی طبیعی پرداخت اما باید دانست که هیچگاه تنوعی که در چرم مصنوعی طرحدار وجود دارد را نمی توان در چرم طبیعی مشاهده نمود. این طرح ها تقریبا نا محدود بوده و می توان آن را با هر رنگ دیگری ترکیب نمود. بزرگترین مزیت چرم های مصنوعی طرح دار نسبت به چرم طبیعی در تنوعی است که این محصول داشته و کار کردن با آن را برای طراحان کیف و کفش آسان می نماید. چرم مصنوعی طرح دار انقلابی در صنعت چرم بود، که باعث گردید توجه افراد از چرم طبیعی به سوی چرم مصنوعی جلب گردد. این طرح ها آنقدر متنوع هستند که می توان به ازای هر طرح کیف و کفش یک طرح چرم مصنوعی نیز داشت.

عمده مصرف کنندگان چرم مصنوعی طرح دار بانوان هستند. آن ها با ظرافت خاصی طرح مورد نظر خود را از میان صد ها طرح انتخاب کرده و از آن کالای مورد نظر خود را می سازند. چرم مصنوعی طرح دار به راحتی می تواند با پارچه هایی در هر طرحی رقابت کند و از لحاظ زیبایی و دوام بسیار بیش از آنها باشد.

چرم مصنوعی طرح دار در رنگبندی های مختلف

چشمگیر بود و داشتن جلای زیاد از ویژگی های یک چرم خوب بوده که باعث جلب نظر مشتریان می گردد. دامنه چرم مصنوعی طرح دار از ، از طرح های سنتی تا مدرن ادامه داشته و می توان  از آنها به هر منظوری استفاده نمود. چرم مصنوعی طرح دار را می توان در اکثر مغازه ها و فروشگاه های آنلاین با قیمتی بسیار کمتر از ارزش واقعی آن خریداری نمود. همچنین وجود طرح ها بر روی چرم باعث می شود که برخی از این چرم های مصنوعی طرح دار مناسب برای تهیه لباس نیز باشند. معمولا استفاده از چرم بیشتر توسط جوانان صورت گرفته و عمدتا نمادی از شیک، فاخر، پولدار و خوش سلیقه بودن است.

چرم مصنوعی طرح دار معایب چرم طبیعی را نداشته و کمتر باعث ایجاد حساسیت های پوستی، بوی نامطلوب و ایجاد کپک بر روی خود می شود. لازم به ذکر است که گفته شود برش و دوختن چرم های مصنوعی طرح دار بسیار آسان تر از چرم طبیعی بوده و به ندرت خیاطی یافت می گردد که از چرم طبیعی برای تهیه لباس استفاده نماید.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page