فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

میز مدیریت سلطنتی

نشان دادن قدرت و شکوه هر مدیری با داشتن یک میز زیبا که در خور شخصیت مدیریتی او باشد، همیشه برای یک مدیر لذت بخش است. میز مدیریت سلطنتی بهترین گزینه برای افرادی است که به جلال و بزرگی خود بسیار اهمیت می دهند، و دارای روحیه ای سلطنت طلبانه هستند. این میز ها معمولا توسط افراد عادی تهیه و استفاده نمی شوند. زیرا که بسیار خاص و گران قیمت هستند. میز مدیریت سلطنتی از دیرباز فقط مخصوص درباریان بود. اما امروزه هر کسی که توان خرید این نوع میز را داشته باشد می تواند از ویژگی های منحصر به فرد آن استفاده کند.  در اولین نگاه به  یک میز مدیریت سلطنتی تنها چیزی که در ذهن بیننده نقش می بندد زیبایی، و ابعاد بی نظیر آن است.

میز مدیریت سلطنتی

میز مدیریت سلطنتی همان گونه که از نامش پیداست، سراسر یکتایی و هنر است. برای این نوع میز بهترین نوع چوب، بهترین طراح و بهترین استاد کار را به کار برده تا در پایان میزی که شایسته و در شان یک پادشاه باشد، ساخته شود. حال آن پادشاه یک مدیر یا یک نخست وزیر با اقتدار می تواند باشد. مهم این است که وسایل و ابزار آلات یک شخصیت بزرگ در خور او بوده و بخشی از قدرت او را به نمایش بگذارد.

میز مدیریت سلطنتی و هر آنچه که باید در مورد آن دانست

این میز مدیریت با شکوه نسبت به سایر میز های امروزی نیاز به صرف وقت بیشتر برای ساخت دارد. آنچه را که به عنوان حاصل کار خواهید دید، صرفا یک میز مدیریت سلطنتی نیست، بلکه ترکیبی از عشق، ذوق و مهارت دست استاد کار و طراح اوست. با این اوصاف آیا نمی ارزد که آدمی حاصل عمر و عشق کسی را استفاده کند؟ حال هر چقدر هم که قیمت آن گران باشد. در این مواقع باید تصمیمی گرفت. یا آنکه به اصالت اثر توجه کرده و بهایی این همه زیبایی را فقط در مقابل مشتی اسکناس بیشتر پرداخت، و یا دل از شکوه این میز بی همتا کشید و مانند سایرین تنها به خرید میزی که هیچ اصالتی ندارد، بسنده کرد.

میز مدیریت سلطنتی شیک

میز مدیریت سلطنتی آن قدر با ارزش است که کمتر فروشگاه و یا مغازه ای جرات به تولید و به نمایش گذاشتن آن را می کند. زیرا که فروشندگان می دانند این ستارگان درخشان گالری، آنقدر با ارزش هستند که ممکن است هیچکس توانایی خرید این جواهر بی نظیر را نداشته باشد. لزا برای خرید میز مدیریت سلطنتی می بایست به مکان های خاصی مراجعه کرد و یا سفارش آن را به فروشگاه های معتبر سپرد. این میز ها هیچکدام همانندی نداشته و همیشه به صورت تک طراحی و ساخته می شوند. این ویژگی یونیک بودن، آن ها را بسیار خاص و به دور از دسترس همگان کرده و باعث ارزش فوق العاده آنان می شود.

مدیر بودن و داشتن سمتی که شخص را در جایگاهی بالاتر از دیگران قرار می دهد، سبب می شود که به کمتر کالای ارزان و پیش و افتاده ای توجه شود و خواه ناخواه توجه مدیران بزرگ به سمت میز های مدیریت سلطنتی جلب می شود. زیرا که در بستن قرار داد های مهم و یا اولین ملاقات های کاری، اولین چیزی که در چشم بیننده نقش می بندد، فضایی است که یک مدیر در آن قرار دارد. میزان توجه یک مدیر به ابزارآلاتش نشان دهنده دقت و مناعت طبع او در به کار گیری کیفیت در کار و سبک کاری اوست. لزا درست است که اکثر مردان به ظواهر توجهی ندارند، اما نباید این نکته را فراموش کنند که همیشه در برخورد های اول این ظاهر است که مشتری و سرمایه گذاران را جلب می کند، که از این نظر داشتن میز منحصر به فرد و باشکوهی مانند میز مدیریت سلطنتی می تواند به آن ها در پیش برد اهدافشان کمک  شایانی کند.

میز مدیریت سلطنتی اداری

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page