فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

میز مدیریت

گالری میز مدیریت را مشاهده می کنید.برای دریافت قیمت میز مدیریت با شماره زیر تماس بگیرید.عکس بیشتر از زوایای مختلف محصول مورد نظر وایبر ، واتس آپ، تلگرام می شود.

09108866308 عسگری

 

در بخش های مختلف یک شرکت مانند اتاق مدیریت، اتاق کنفرانس، اتاق کارکنان و سالن انتظار مجموعه ای از میز و صندلی هایی که کاربرد دارند و موجب نظم دهی به فضای مجموعه می شوند را مبلمان اداری می نامند؛ این مجموعه از وسایل عبارتند از میز کنفرانس، کتابخانه، پارتیشن، قفسه و انواع صندلی و مبلمان که در شرکت مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به فضای اتاق مدیریت، اتاق کنفرانس و بخش های دیگر، مبلمان اداری مورد استفاده ویژکی های خود را دارد؛ برای مثال چیدمان فضای اتاق مدیریت با چیدمان فضای اتاق کارکنان و اتاق کنفرانس متفاوت است.

امروزه به علت وجود تنوع بسیار در مبلمان اداری، انتخاب مبلمان اداری برای فضاهای مختف از جمله اتاق مدیریت فرایندی است که باید با دقت انجام شود و چیدمان هر فضا متناسب با کاربرد آن طراحی شود.

برای توجه به سلامت جسمی و سلامت روحی کارمندان باید در انتخاب مبلمان اداری و چیدمان آن دقت کافی اعمال شود، زیرا افراد زمان زیادی را در محیط کاری و اداری خود سپری می کنند. به وسیله مبلمان اداری مناسب، محیطی زیباتر و آسایش و آرامش بیشتر برای افرادی فراهم می شود.

یکی از فضاهایی که در انتخاب و چیدمان مبلمان اداری آن باید دقت لازم اعمال شود، اتاق مدیریت است. و یکی از مهمترین اجزاء و عناصر مبلمان اداری اتاق مدیریت، میز مدیریت است.

در ادامه ویژگیهای مهم این عنصر لازم و ضروری برای چیدمان مهمترین فضای یک مجموعه یعنی میز مدیریت، مورد بررسی قرار می گیرد.

اگر شما هم در حال کسب آگاهی برای انتخاب و خرید میز مدیریت هستید، با ما همراه شوید تا نکات و ریزه کاری های انتخاب و چیدمان میز مدیریت را با هم بررسی کنیم؛ و با انتخابی آگاهانه، فضایی زیبا و آرام برای مدیران مجموعه خود فراهم کنید.

میز مدیریت

 

اتاق مدیریت

یک شرکت و یا یک اداره، باید برای فضای کاری خود تجهیزات مورد نیاز را فراهم کند؛ یکی از بخش های مهم هر شرکت و اداره، اتاق مدیریت آن است؛ اتاق مدیریت عنصر مهمی از یک مجموعه اداری و کاری است و جزء مهمترین اتاق هایی است که باید برای چیدمان آن برنامه ریزی کرد.

توجه به همه فضاهای اداری مهم است اما علت اهمیت بیشتر اتاق مدیریت، به دلیل آن است که میهمانان و افراد مهمی از سایر سازمان ها و مجموعه ها در این اتاق با مدیریت مجموعه ملاقات دارند؛

اتاق مدیریت بخش مهمی از یک مجموعه است که تمام اجزاء آن و چیدمان آن از جمله میز مدیریت، صندلی مدیریت، کتابخانه و ....باید طبق اصول انتخاب شود.

همه افراد در فضایی خوب و آرام که اصول متناسب با موقعیت آن رعایت شده باشد، احساس آرامش می کنند و این احساس آرامش بر کارایی آنها تاثیر گذار است؛ مدیریت یک مجموعه هم از این امر مستثنی نیست و در فضایی که طبق اصول روانشناختی طراحی شده است، احساس آرامش بیشتری می کند و در این فضا کارایی بیشتری خواهد داشت.

این رعایت اصول در اتاق مدیریت، بر افرادی که به آن اتاق مراجعه می کنند نیز تاثیر گذار است و با ایجاد وجهه ای مثبت و تاثیر گذار بر مراجعه کنندگان، می تواند معیاری برای مشتریان باشد که بر تعهدات و اعتبار مجموعه اعتماد کنند. چرا که بر اساس نتایج روان شناسی، دید و نگرش افراد که در نگاه اول شکل میگیرد بر روابط افراد تاثیر گذار است؛ در روابط کاری و تجاری نیز، اولین نگاه در یک قرار کاری مهم در اتاق مدیریت شکل می گیرد.

اتاق مدیریت به عنوان نشانه و حتی شناسنامه میزان دقت و اعتبار یک مجموعه محسوب می شود. پس برای انتخاب عناصر و اجزاء چیدمان این فضای مهم باید دقت لازم اعمال شود؛ در ادامه نکات لازم برای انتخاب میز مدیریت که مهمترین جزء اتاق مدیریت است بررسی می شود.

میز و صندلی مدیریت

 

انواع میز اداری

میز های اداری متناسب با فضایی که قرار است در آن مورد استفاده قرار بگیرد، متفاوت طراحی می شود؛ برای اتاق مدیریت، میز مدیریت و برای اتاق کارمندان، میز کارشناسی طراحی می شود.؛ میز مدیریت در مقایسه با میز کارمندی، شکوه و جلال بیشتری دارد. قیمت میز مدیریت، گران تر از میز کارمندی است، همچنین ابعاد میز مدیریت نسب به میز کارمندی بزرگ تر است؛ شکوه و جلال بیشتر میز مدیریت، ابعاد میز مدیریت موجب وجهه ای بهتر و تاثیر بیشتر بر افرادی است که وارد اتاق مدیریت می شوند.

میز کارمندی در مقایسه با میز مدیریت ابعاد کوچک تری دارد و در طراحی آن از یراق آلاتی که در میز مدیریت استفاده می شود به کار نمی رود.

طراحی میز کارمندی بیشتر یاد آور نظم و کار است و طراحی میز مدیریت، بیشتر یادآوری کاریزما و قدرت مدیریت است.

در فضاهای کوچک تر، برای استفاده بییشتر از فضا، به جای میز کارمندی، از سایت های کارمندی استفاده می شود؛ با استفاده از سایت های کارمندی، علاوه بر استفاده از فضای محدود مجموعه، میتوان فضای خصوصی مورد نیاز برای کار و تمرکز را برای کارمندان فراهم کرد.

استفاده از میز تی شکل نیز در فضاهای محدود،  بسیار مورد توجه است و فضای لازم را برای افراد در اختیار آنها قرار می دهد. برای افرادی که نیاز به یک میز کاربردی دارند، انتخاب میز تی شکل ، انتخابی صحیح است.

میز های اداری دیگر نیز برای اتاق کنفرانس طراحی شده است. با توجه به کارکرد اتاق کنفرانس، که برای برقراری ارتباط چهره به چهره میان افراد در نظر گرفته شده است، به گونه ای طراحی شده است که مناسب با فضای مورد نظر باشد.

کانتر نیز یکی دیگر از انواع میز اداری است که در قسمت پذیرش یک مجموعه اداری قرار دارد؛

برای انتخاب تمام میزهای اداری باید دقت لازم اعمال شود و متناسب با فضای موجود و نوع بهره وری از آن، انتخابی بهینه صورت گیرد؛ اما در میان انواع میز های اداری، انتخاب میز مدیریت از اهمیت و حساسیت بیشتری نسبت به میزهای کنفرانس، میز کارمندی و کانتر دارد؛  زیرا ن محیط کار مدیر یک مجموعه و اجزاء و عناصر  این محیط که مهم ترین آن میز مدیریت است، بر موفقیت یک مجموعه تاثیرگذار است.

میز مدیریت و اداری

میز مدیریت

یکی از انواع میز های اداری که در چیدمان فضای کاری مورد استفاده قرار می گیرد، میز مدیریت است. میز مدیریت باید متمایز از سایر میزها باشد؛ استفاده از طرح ها و اشکال خاص برای میز مدیریت،  می تواند ویژگی های لازم برای اتاق یک مدیر را فراهم کند.

ام. دی اف و چوب در ساخت میز مدیریت، کاربرد زیادی دارد؛ استفاده از چوب موجب بالا ت رفتن هزینه میز مدیریت می شود؛ با توجه به هزینه ای که برای میز مدیریت پرداخت می شود، بهتر است، در انتخاب آن دقت لازم اعمال شود که نیاز به تغییر آن پس از فاصله زمانی کم نباشد؛ یکی از این نکته هایی که باید در آن دقت داشت، کیفیت میز مدیریت است. کیفیت محصول بر دوام آن تاثیر گذار است.

علاوه بر تفاوت میز مدیریت با میز کارمندی، میز مدیریت در مجموعه های مختلف نیز متفاوت است؛ برای مثال در مجموعه ای کوچک، نیاز به یک میز مدیریت بسیار بزرگ و مجلل نمی باشد؛ و تفاوت اندک میان میز مدیریت و میز کارمندان کفایت می کند؛ اما در مجموعه های بسیار بزرگ، که مدیر آن مجموعه جایگاه ویژه ای دارد و افراد بسیار مهمی برای ملاقات با مدیر وارد این فضا می شوند، تهیه یک میز مدیریت بسیار مجلل و بزرگ لازم و ضروری است؛ زیرا میز مدیریت یک مجموعه باید با وجهه آن مجموعه هماهنگ باشد. و حس اقتدار مدیریت را نشان دهد. در چنین فضایی که افراد بلند مرتبه از سایر سازمان ها به اتاق مدیریت رفت و آمد دارند، چیدمان اتاق مدیریت باید القا کننده شکوه و اقتدار باشد.

با توجه به اهمیت میز مدیریت، آگاهی از انواع میز مدیریت موجود در بازار و ویژگیهای آن، امری ضروری است؛ زیرا با داشتن اطلاع کافی و در نظر گرفتن فضای موجود برای میز مدیریت، انتخاب این عنصر ضروری و تاثیر گذار، انتخابی صحیح تر خواهد بود.

میز و صندلی اداری

 

انواع میز مدیریت

میز مدیریت در انواع مختلف در بازار موجود است؛ برخی از رایج ترین میزهای مدیریت عبارتند از: میز مدیریت ام دی اف، میز مدیریت شیشه ای، میز مدیریت تی شکل و میز مدیریت مدرن.

میز مدیریت ام دی اف: استفاده از ام دی اف در میز مدیریت مزایای زیادی دارد؛ استفاده از چوب در فضا محیطی گرم ایجاد می کند و سردی فضا را کم می کند؛ ام دی اف در عین حال که ظاهر چوب را دارد، مقاومت لازم برای میز مدیریت را نیز دارا می باشد؛ انتخاب میز مدیریت ام دی اف انتخابی مقرون به صرفه است که نیازهای اتاق مدیریت را برطرف می کند.

میز مدیریت تی شکل: در برخی از مجموعه ها، اتاق کنفرانس مجزا از اتاق مدیریت در نظر گرفته نشده است؛ استفاده از میز مدیریت تی شکل در این فضا، انتخابی صحیح است که امکان برگزاری جلسات در اتاق مدیریت را فراهم می کند.

میز مدیریت مدرن: برخی از افراد سبک مدرن را برای فضای کاری خود ترجیح می دهند و در چیدمان با سبک مدرن احساس راحتی و آرامش بیشتری می کنند؛ این افراد می توانند با خرید میز مدیریت مدرن، فضای مورد علاقه خود را فراهم کنند.

میز مدیریت مدرن، میزهای ساده و شیکی هستند که از یراق آلات زیادی در آن استفاده نشده است و در طراحی آن، جزئیات زیادی در نظر گرفته نشده است.

میز مدیریت ال شکل:

میز مدیریت شیشه ای: بسیاری از طراحان برای چیدمان اتاق مدیریت بر استفاده از رنگ های تیره تاکید می کنند؛ اما استفاده از رنگ های تیره در یک فضای کوچک انتخابی نادرست است؛ برای فضای کوچک می توان از میز مدیریت شیشه ای استفاده کرد؛ قابلیت شیشه برای انعکاس نور موجب بزرگ تر نشان دادن فضای اتاق می شود.

میز مدیریت ام دی اف

ویژگی های میز مدیریت

برای انتخاب میز مدیریت باید ویژگی های زیادی در نظر گرفته شود؛ اندازه، زنگ، طرح و فرم میز مدیریت و ارتفاع میز مدیریت از ویژگیهایی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

اندازه و ابعاد میز مدیریت بزرگتر از میزهای کارمندی است؛  باید فضای کافی برای وسایلی مانند یک سیستم کامپیوتر، لوگوی شرکت؛ تقویم، کاتالوگ های شرکت و ... بر روی میز  فراهم باشد؛ همچنین باید علاوه بر این وسایل، باید فضای کافی برای سایر وسایل مدیر و وسایل پذیرایی موجود باشد؛ با توجه به وسایل زیادی که باید بر روی میز مدیریت قرار بگیرد، و حس اقتداری که لازم است میز مدیریت القا کند، ابعاد بزرگ، از ویژگی های ضروری میز مدیریت است؛ به ویژه در مکان هایی که فضا کافی برای یک میز مدیریت بزرگ فراهم است.

طرح و فرم میز مدیریت نیز باید تمایز آن با سایر میز ها را نشان دهد؛ استفاده از اشکال زیبا و خاص در طراحی میز مدیریت، می تواند میزی متمایز و خاص برای مدیر مجموعه فراهم کند.

در طراحی ارتفاع میز مدیریت باید ویژگیهای ارگونومیک در نظر گرفته شود؛ امروزه با توجه به صندلی های مدیریت که قابلت تنظیم ارتفاع دارد، این مسئله آسان تر شده است؛ در صورتی که میز مدیریت ارتفاع زیادی داشته باشد، دسترسی به وسایل روی میز با سختی امکان پذیر است؛ ارتفاع کم میز مدیریت هم، موجب خم شدن کاربر، و ایجاد مشکلات جسمانی می شود.

رنگ میز مدیریت

تاثیر رنگ بر روحیه افراد و مخاطبان، تاثیری انکار ناپذیر است که در مطالعات فراوان توسط روان شناسان اثبات شده است؛ با توجه به اینکه افراد زمان زیادی از عمر خود را در فضای کاری سپری می کنند، انتخاب رنگ مناسب که زمینه آرامش افراد را فراهم کند، لازم و ضروری است. همچنین توجه به بحث مخاطب نیز، اهمیت رنگ در فضای اداری را بیشتر می کند؛ زیرا رنگ انتخاب شده برای یک فضای کاری، واقعیت شغلی افراد را به دیگران و مخاطبان یادآوری می کند. رنگ و نور و چیدمان از عواملی هستند که بر خاطب به صورت ناخودآگاه تاثیر می گذارند.

رنگ هایی مانند زرد کم رنگ، کرم مایل به سفید و آبی روشن که رنگ هایی خنثی هستند، برای فعالیت های تجاری انتخابی مناسب است. رنگ های نارنجی و سبز و همچنین آبی تیره برای محیط کاری که می خواهد خلاقیت خود را به مخاطب نشان دهد مانند یک شرکت تبلیغاتی، رنگی مناسب است.

در فضاهایی که نیاز به بالا بردن انرژی و افزایش کارایی می باشد، به کار بردن رنگ های گرم مانند نارنجی و زرد، تاثیر گذار خواهد بود

برای تاثیر کذاری رنگ، می توان رنگ مورد نظر را در دیوار، کفپوش و یا پرده استفاده کرد و یا اینکه رنگ مورد نظر را در عناصر و اجزاء چیدمان به کار برد.

در انتخاب رنگ، علاوه بر رنگ مورد استفاده، هماهنگی اجزاء و عناصر قابل توجه است.

یکی از قسمت های مهم چیدمان اداری، مربوط به اتاق مدیریت است؛ انتخاب رنگ میز مدیریت و سایر عناصر باید متناسب با سایر اجزاء دکوراسیون مانند دیوار ها، کفپوش و ... باشد؛ اما بهتر است میز مدیریت رنگ و لعاب بیشتری نسبت به سایر فضاها داشته باشد؛ رنگ های تیره، بیشتر برای میز مدیریت انتخاب می شوند؛ جذابیت این رنگ ها بیشتر از رنگ های روشن است، همچنین رنگ های تیره برای جلب نظر مخاطب تاثیر بیشتر دارد. رنگ میز مدیریت باید القاء کننده اقتدار و کاریزمای یک مدیر باشد.

میز مدیریت مدل نیم گرد

چیدمان اتاق مدیریت

مراجعه افراد به سازمان های اداری و درگیری با فرایند های اداری برای بسیاری از افراد، تجربه ای آشنا است. بخشی از مراجعین و کارمندان و کارفرمایان در مراجعات اداری، به اتاق مدیریت وارد نمی شوند؛ اما بخشی از ملاقات هایی که در اتاق مدیریت انجام می شود به قدری مهم است که علاوه بر دقت در انتخاب تمام اجزاء و عناصر اتاق مدیریت، چیدمان این عناصر و اجزاء نیز حائز اهمیت می باشد. این اتاق باید یک مکان زیبا و شیک باشد؛ عناصر اتاق مدیریت که شامل میز مدیریت، مبلمان و ..... نورپردازی و چیدمان این فضا باید مورد توجه قرار بگیرد.

نکته مهم در چیدمان اتاق مدیریت، قرار دادن عناصری مانند میز مدیریت، صندلی، مبلمان و .... در قسمتی از اتاق است که به بزرگ جلوه دادن اتاق مدیریت کمک کند.در چیدمان اتاق مدیریت باید در نظر داشت که اتاق مدیر باید چه حسی را به مراجعه کننده منتقل کند.

از میان اجزاء اتاق مدیریت، میز مدیریت یکی از مهم ترین عناصر است. میز مدیریت  باید با توجه به ابعاد اتاق انتخاب شود؛ در چیدمان میز مدیریت هم باید این نکته مورد توجه قرار بگیرد که فرد به هنگام نشستن پشت میز مدیریت بر اتاق مسلط باشد.

در مبحث چیدمان، میز مدیریت مهم ترین رکن چیدمان را شامل می شود.و یکی از مهم ترین عناصر تاثیر گذار محیط می باشد.

در چیدمان اتاق مدیر باید علاوه بر صندلی مدیریت، و میز مدیریت، میز و صندلی برای مراجعه کنندگان در نظر گرفت که القا کننده راحتی و آرامش به مراجعه کننده است. قرار دادن میز و صندلی برای میهمانان در اتاق مدیریت از نکات اساسی چیدمان اتاق مدیریت است؛ زیرا توجه مدیر یک مجموعه به مخاطب را نشان می دهد.

رنگ اتاق مدیریت میتواند متفاوت از سایر اتاق ها باشد؛ و نور اتاق نیز باید متناسب با اصول روان شناسی در نظر گرفته شود.

استفده از چرم در عناصر اتاق مدیریت، فضایی لوکس ایجاد می کند.

در چیدمان اتاق مدیریت باید توجه شود که براق آلات مناسب و درجه یک در ساخت میز مدیریت، کتابخانه و میز کنفرانس استفاده شود.

در چیدمان اتاق مدیریت باید دیور پوش ها نیز موردتوجه قرار بگیرد؛ طرح و رنگ دیوار پوش ها باید با سایر عناصر اتاق مدیریت هماهنگ باشد

تغییرات میز مدیریت در طول زمان

ابعاد میز مدیریت در گذشته کوچک تر از ابعاد میز مدیریت در زمان حال است؛ در گذشته وسایل کمتری برای وسایل در نظر گرفته می شد؛ امروزه فضای بیشتری برای وسایلی مانند سیستم کامپیوتر، و ....  بر روی میز مدیریت در نظر گرفته می شود؛

جنس بدنه میز مدیریت نیز در طول زمان تغییر کرده است؛ در گذشته فلز و چوب خالص در ساخت میز مدیریت مورد استفاده قرار می گرفت؛ امروزه متریال های متنوع تری در ساخت میز مدیریت مورد استفاده قرار می گیرد؛

طرح های میز مدیریت نیز در طول زمان تغییر کرده است در گذشته طرح های میز مدیریت ساده بوده و امروزه میز مدیریت در طرح های مدرن و زیبا ساخته می شوند.

 میز مدیریت چوبی

خرید میز مدیریت

یک مجموعه کاری می بایست با در نظر گرفتن اهمیت فضای کار و تاثیر آن بر مخاطبین، تمام عناصر و ارکان چیدمان فضای اداری را رعایت کند؛ یکی از مهم ترین قسمت ها که باید مورد توجه قرار گیرد، چیدمان اتاق مدیریت است که بیش از سایر فضا ها باید مورد توجه قرار بگیرد؛ اتاق مدیریت دارای عناصری مانند میز مدیریت، کتابخانه، صندلی مدیریت و میز و صندلی برای مخاطبان است. در انتخاب و چیدمان این عناصر باید دقت لازم اعمال شود تا فضای مورد انتظار برای اتاق مدیریت را  فراهم کند؛ از میان این عناصر، میز مدیریت یکی از مهم ترین عناصر است؛ زیرا از یک سو از مهم ترین و تاثیرگذارترین اجزائی است که شکل، رنگ، سبک و نحوه چیدمان آن بیش از سایر عناصر بر مخاطب تاثیر گذار است. و از سوی دیگر مدیر یک مجموعه زمان زیادی از روز را در پشت میز مدیریت سپری می کند و بنابر این میز مدیریت باید فضایی مناسب و راحت برای مدیر یک مجموعه فراهم کند

برای خرید میز مدیریت، علاوه بر توجه به فضای اتاق، رنگ سایر اجزاء، قیمت و ....باید کیفیت نیز مورد توجه قرار بگیرد؛ انتخاب یک میز مدیریت با کیفیت، به علت استفاده از مواد اولیه و یراق آلات با کیفیت، علاوه بر دوام و استحکام، جلوه و شکوه بیشتری به فضای اتاق مدیریت می بخشد

به هنگام خرید میز مدیریت، برای اطمینان از کیفیت، باید از یک تولیدی معتبر اقدام به خرید کرد که با  ارائه مجموعه ای متنوع از این محصول، امکان انتخاب را برای مشتری فراهم کند؛ و با ارائه محصولی با کیفیت، زیبای و شکوه را برای اتاق مدیریت به همراه داشته باشد.

مجموعه فروشگاه های تخت طاووس با ارائه مجموعه ای از انواع میز مدیریت، و ارائه محصولاتی با کیفیت، از تولیدی های معتبری است که می توان با اطمینان از کیفیت محصولات، اقدام به خرید میز مدیریت نمود.

میز مدیریت سوئدی، میز مدیریت شهرزاد، میز مدیریت سناتور و میز مدیریت روژان از انواع میز های مدیریتی موجود در مجموعه فروشگاه های تخت طاووس است.

گروه فروشگاه های تخت طاووس متشکل از مجموعه چندین کارگاه مختلف در شهرهای تهران و کرج می باشد..این مجموعه هم اکنون تجهیز کننده بیمه پارسیان، برخی ادارات آموزش پرورش، آتش نشانی و غیره بوده است .برای دریافت قیمت محصولات این فروشگاه با ما تماس بگیرید.

میز مدیریت طرح جدید

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page