فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

سرویس خواب مدرن

 معرفی انواع گوناگون سرویس خواب مدرن

سرویس خواب مدرن مدل زد طلایی

انتخاب و استفاده از سرویس خواب مدرن امروزه نسبت به گذشته رواج بیشتری پیدا کرده است؛ زیرا دیگر طراحی داخلی منازل از سبک و سیاق سنتی پیروی نمی‌کند و کمتر کسی را می‌بینید که طراحی داخلی کلاسیک را برای یک خانه مدرن و امروزی انتخاب کرده باشد!

سرویس خواب مدرن مدل ایشین
سرویس خواب مدل آیشین - قیمت 3,500,000

جنس: MDF ترک

سرویس خواب مدرن مدل اتیلا
سرویس خواب مدل اتیلا - قیمت 3,950,000

جنس: MDF

سرویس خواب مدرن مدل اتیلا
سرویس خواب مدل آتیلا - قیمت 3,950,000

جنس: MDF

سرویس خواب مدرن مدل سیدنی
سرویس خواب مدل سیدنی - قیمت 3,500,000

جنس: MDF

سرویس خواب مدرن مدل روسینی
سرویس خواب مدل روسینی ترک - قیمت 3,500,000

جنس: MDF

سرویس خواب مدرن مدل قایقی
سرویس خواب مدل قایقی - قیمت 3,950,000

جنس: MDF

ایده‌های خلاقانه‌ای که در طراحی داخلی صورت پذیرفته است خواه یا ناخواه سبب می‌شود که وسایل منزل و نحوه چیدمان آن‌ها نیز شکلی مدرن و امروزی داشته باشد.

به عنوان مثال در خانه‌ای که دیوارهای اتاق خواب با تناژهای رنگی بنفش، صورتی، سفید، سبز یا آبی رنگ آمیزی شده است باید از یک سرویس خواب مدرن و امروزی استفاده کنید تا جلوه گری طراحی داخلی چندین برابر شود.

مدل تخت‌های متفاوت و خلاقانه در سرویس خواب مدرن

در یک سرویس خواب مدرن دیگر خبری از تخت خواب‌های یک دست که تنها با رنگ‌های تیره رنگ آمیزی شده‌اند نخواهد بود. طراحی تخت خواب‌های تک نفره یا دو نفره دستخوش تغییرات بسیاری شده است تا افراد در هنگام استراحت از آرامش بیشتری برخوردار باشند.

 طراحی‌های خمیده یا غیرمتعارف را می‌توان در این سرویس خواب‌ها مشاهده کرد. طراحی تخت می‌تواند به صورت دو تکه انجام شود تا سرویس خواب از جلوه گری بیشتری برخوردار باشد.

برخی از افراد ترجیح می‌دهند که یک تخت خواب ساده و در عین حال شیک داشته باشند؛ زیرا علاوه بر خواب شبانه می‌توان از تخت خواب جهت استراحت در نیم روز و مطالعه یا بازی‌های رایانه‌ای نیز استفاده کرد. بنابراین طرحی تخت باید به گونه‌ای صورت پذیرفته باشد که هنگام استفاده از آن احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

مهم‌ترین قسمت تخت خواب‌ها قسمت بالای تخت است که می‌تواند دارای طراحی‌های خارق‌العاده‌ای باشد که در عین سادگی زیباتر نیز به نظر برسد. همچنین می‌توان این قسمت را به گونه‌ای طرحی کرد که به عنوان تکیه گاه قابل استفاده باشد.

پاتختی‌های مناسب و جمع و جور در سرویس خواب مدرن

در یک سرویس خواب مدرن پاتختی‌های که کنار تخت قرار می‌گیرند نیز بسیار قابل توجه می‌باشند. به عنوان مثال اگر تخت ارتفاع زیادی دارد باید پاتختی‌ها نیز دارای ارتفاعی مناسب باشند تا از روی تخت بتوانید به راحتی به پاتختی دسترسی داشته باشید.

در قسمت کشوهایی پاتختی یک طرح کلی که در تمام قسمت‌های سرویس خواب به کار رفته است استفاده می‌شود. به کارگیری این طراحی سبب می‌شود که تمامی اجزای سرویس خواب خریداری شده از هماهنگی برخوردار باشند.

بنا بر ارتفاع پاتختی از دو یا سه کشو در پاتختی‌های امروزی استفاده می‌شود. پاتختی‌ها ممکن است دارای طراحی خاصی باشند به عنوان مثال در گوشه‌ای از پاتختی از یک طرح براق استفاده شده باشد تا جذاب‌تر به نظر برسد.

 

سرویس خواب مدرن مدل پاسارگاد
سرویس خواب مدل پاسارگاد - قیمت 3,950,000

جنس: MDF

سرویس خواب مدرن مدل پولیشی ترک
سرویس خواب مدل پولیشی ترک - قیمت 3,950,000

جنس: MDF

سرویس خواب مدرن مدل پنجره
سرویس خواب مدل پنجره - قیمت 3,800,000

جنس: MDF

سرویس خواب مدرن مدل نسیم
سرویس خواب مدل نسیم - قیمت 4,900,000

جنس: MDF و چوب

سرویس خواب مدرن مدل معین
سرویس خواب مدل معین - قیمت 4,900,000 فایل 5 کشو: 120

جنس: چوب

سرویس خواب مدرن مدل ژینوس
سرویس خواب مدل ژینوس - قیمت 5,900,000

جنس: MDF و چوب

سریس خواب مدرن مدل ایزابلا
سرویس خواب مدل ایزابلا - قیمت 3,950,000

جنس: MDF و چوب

سرویس خواب مدرن مدل امیلی
سرویس خواب مدل امیلی - قیمت 4,900,000

جنس: چوب

♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: سرویس خواب سلطنتی

میز آرایش خاص و هیجان انگیز در سرویس خواب مدرن

میز آرایش‌ها نیز در سرویس خواب مدرن دچار تغییر و تحولات بسیاری شده‌اند و دیگر از طراحی‌های قدیمی و سنتی پیروی نمی‌کنند. در طراحی میز آرایش از خطوطی با رنگ‌های متضاد در کنار هم استفاده می‌شود. این شیوه از طراحی رنگ و بوی تازه‌ای را به اتاق خوابتان هدیه می‌کند. میز کشودار زیر آینه نیز می‌تواند به صورت خاص و در ابعاد بزرگ‌تری طراحی شود.

در طراحی مدرن ممکن است آینه میز توالت به جای این که بر روی میز قرار بگیرد در قسمت بالای آن نصب شود. این طراحی امکان استفاده از تمام فضای قسمت رویی میز آرایش را امکان پذیر می‌سازد. بنابراین می‌توانید لوازم آرایش پرکاربرد را در کنار یک گلدان یا شی تزئینی بر روی میز قرار دهید تا زیبایی آن چشم نواز تر باشد.

طراحی میز درآور در سرویس خواب مدرن

 میز درآور نیز امروزه در سرویس خواب مدرن جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. درآورهای مناسب با توجه به این که جهت نگه داری لباس های جمع و جور مانند لباس زیر، جوراب و... مورد استفاده قرار می‌گیرند اهمیت ویژه‌ای در طراحی یک سرویس خواب دارند.

در سرویس خواب‌های امروزی گاهی از درآورهایی با چند جعبه استفاده می‌شود و در برخی از اوقات درآورهای طراحی شده به صوت عمودی هستند و جعبه‌های بیشتری دارند.

اگر نیاز به یک درآور جادار و بزرگ‌تر دارید درآورهای عمودی گزینه مناسب‌تری به نظر می‌رسند؛ اما با انتخاب یک درآور افقی و متفاوت که امروزه جایگاه ویژه‌ای در یک سرویس خواب مدرن دارد می‌توانید اشیا تزئینی را نیز بر روی آن قرار دهید و اتاق خواب زیباتری داشته باشید.

اهمیت کمدها در سرویس خواب مدرن

اگر فضای کافی در اتاق خواب دارید می‌توانید از کمدهایی که در سرویس خواب مدرن ارائه شده‌اند استفاده کنید. این کمدها نسبت به سایر اجزای سرویس خواب دارای طراحی خاص‌تر و متفاوت‌تری هستند.

اگر از سرویس خواب دونفره استفاده می‌کنید کمد به گونه‌ای طراحی شده است که جهت استفاده دو نفر مناسب باشد اما طراحی کمدها در سرویس خواب‌های مدرن تک نفره جمع و جورتر است.

در کمدها با توجه به این که فضای بیشتری در اختیار طراح است می‌توان از طراحی‌های ویژه‌ای استفاده کرد تا سرویس خواب زیباتر به نظر برسد. توجه داشته باشید که اولین اصل در انتخاب سرویس خواب مدرن طراحی ساده، جذاب و با کیفیت آن است. بنابراین به رنگ‌های استفاده شده اجزای گوناگون و چگونگی هم‌خوانی آن‌ها با یکدیگر توجه ویژه‌ای داشته باشید.

 

میز پذیرایی در یک سرویس خواب مدرن

امروزه  در طراحی سرویس خواب مدرن از میزهای پذیرایی استفاده می‌شود تا در هنگام استراحت در اتاق خواب یا هنگام صرف صبحانه بتوانید از آن‌ها استفاده کنید. در طراحی میزهای پذیرایی معمولاً از اصول خاصی تبعیت می‌شود؛ زیرا میز باید دارای جعبه‌های مناسب جهت قرار دادن وسایل پذیرایی باشند. همچنین فضای روی میز باید به گونه‌ای در نظر گرفته شده باشد که بتوانید وسایل مد نظرتان را بر روی آن قرار دهید.

زیبایی سرویس خواب مدرن در گرو رنگ بندی مناسب اجزای استفاده شده در آن است. تا هر اندازه از طیف‌های رنگی متضاد و جذاب مانند مشکی، قهوه‌ای، سفید و... در کنار هم بهره بگیرید سرویس خواب زیباتر به نظر خواهد رسید.

پایه‌های میز پذیرایی نیز باید به گونه‌ای طراحی شده باشند که به راحتی بتوانید از آن در قسمت‌های مختلف اتاق خواب استفاده کنید.

اگر قصد دارید یک سرویس خواب مدرن را خریداری کنید باید ابتدا به فضای اتاق خواب توجه داشته باشید. اگر اتاق خوابتان کوچک است از سرویس خواب‌های جمع و جورتر استفاده کنید تا فضای بیشتری جهت رفت و آمد در اختیار داشته باشید. 

بازدید حضوری

نظرات (6)

  1. سالاروند

تخت گرد

  پیوست ها
 

با سلام
دوست گرامی برای مشاهده مدل سرویس خواب های گرد و یا تخت خواب گرد به صفحات مورد نظر مراجعه کنید.همچنین اگر سوالی دارید در ادامه همین کامنت ذکر کنید پاسخگوی شما هستیم.

  پیوست ها
 
  1. سعید عبدی

سلام روز بخیر
امروز جمعه تا چه ساعتی باز هستید. باتشکر

  پیوست ها
 

سلام کاربر عزیز
بازدید حضوری همه روزه از 11صبح الی 22:30 بصورت یکسره امکان پذیر است.

  پیوست ها
 
  1. هاجر

با سلام و خسته نباشید
ایا فقط تخت میشه سفارش داد یا خیر؟

  پیوست ها
 
  1. فروشگاه تخت طاووس    هاجر

سلام ممنون وقت شما بخیر
بله فقط تخت هم میتونید سفارش بدید

  پیوست ها
 
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page