فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

خرید آنلاین تخت خواب

خرید آنلاین تخت خواب در مراکز معتبر فروشگاهی که به شرکت های تولیدی و یا وارداتی وابسته می باشند، امکان پذیر گشته است. با گسترش روز افزون تجارت الکترونیکی در عصر حاضر خرید محصولات مختلف به صورت آنلاین در سراسر جهان صورت گرفته و این نوع خرید به مکان ها و زمان های خاصی محدود نبوده و حتی معاملات برون مرزی نیز به راحتی صورت می پذیرد. خرید آنلاین به محصولات کوچک و روزمره محدود نشده و محصولاتی مانند تخت خواب نیز به این روش مورد معامله قرار می گیرند.

خرید آنلاین تختخواب مدل سونیا

خرید آنلاین تخت خواب نسبت به خریدهای حضوری و یا خرید های سنتی مزیت هایی داشته که آگاهی از این مزیت ها سبب افزایش مشتری های فروشگاه های اینترنتی شده و نیز خرید آسان و باکیفیت را برای افراد رقم می زند و در واقع هم به سود مشتری و هم به سود فروشنده تمام می شود. خرید آنلاین ست خواب از فروشگاه های اینترنتی خریدار را با طیف وسیعی از طرح ها و مدل ها آشنا می سازد و به خریدار کمک می کند  که مناسب ترین تخت خواب را که بیشترین تطابق را با دکوراسیون اتاق خود دارد، خریداری نماید.

مزیت های خرید آنلاین تخت خواب

با توجه به اینکه قرن حاضر را قرن سرعت می نامند و اعتقاد دارند که بهترین امور اموری است که در کمترین زمان و باکیفیت بالا صورت پذیرد، این اعتقاد نیز در انواع معاملات رسوخ کرده و باعث به وجود آمدن فروشگاه های اینترنتی شده است. البته کاملا واضح است که تنها دلیل ایجاد مراکز خرید اینترنتی این موضوع نبوده و عوامل موثر دیگری در گسترش خرید آنلاین دخیل می باشد. مراکز خرید اینترنتی محدودیت زمانی و مکانی ندارند و در نتیجه باعث سود بیشتر فروشندگان خواهد شد. به عنوان مثال یک مغازه ی تخت خواب فروشی در سطح شهر شتریانی از همان شهر و یا شهرهای اطراف خواهد داشت و تا زمانی که در مغازه مشغول فعالیت می باشد، مشتریان خود را خواهد داشت، در حالی که در یک فروشگاه اینترنتی خریداران از مکان های دور دست نیز می باشند و به صورت 24 ساعته فروش محصلات صورت می پذیرد. خرید محصول از این طریق تنها با یک کلیک صورت گرفته و این امر به سود دو طرف معامله خواهد بود. تخت خواب ها در مراکز اینترنتی معتبر عرضه شده و امکان ارسال آن ها به دور دست ترین ماکن ها وجود داشته و نصب آن ها نیز به صورت رایگان صورت می پذیرد.

 ♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: سرویس خواب

خرید آنلاین تخت مدل سیلور

خرید آنلاین بروز ترین مدل های تخت خواب

در خرید آنلاین تخت خواب امکان مشاهده ی بروزترین، جدیدترین و کاربردی ترین تخت خواب های تولید شده وجود دارد. در هنگام خرید حضوری در محل فروش تخت خواب با محدودیت مدل ها، جنس ها و طرح ها مواجه هستیم، به طور مثال هنگام مراجعه به یک مرکز فروش در سطح شهر با مدل هایی روبرو می شویم که تنوع کمتری دارند، مثلا مرکز فروش مورد نظر فقط در زمینه ی تخت خواب های چوبی فعالیت داشته و یا صرفا در زمینه ی فروش تخت خواب های فلزی فعالیت دارد. کمتر مرکزی را در سطح شهر می توان یافت که در انواع مدل ها و طرح ها تخت خواب هایی را ارائه دهد. اگر خریدار ساکن شهرهای کوچک تر باشد که این مسئله ی محدودیت طرح ها و مدل ها محدودیت بیشتری داشته و با قیمت غیر واقعی تری هم عرضه می شوند. اما این مشکلات در هنگام خرید اینترنتی کاملا رفع شده و به علاوه مزیت های دیگری را نیز در بر می گیرد. خریداران اینترنتی نسبت به دیگر خریداران حق انتخاب بیشتری داشته و تنوع محصولات موجود در یک فروشگاه اینترنتی و یا فروشگاه های اینترنتی متعدد این حق انتخاب بالا را به آن ها می دهد.

خرید آنلاین تختخواب مدل آنیل سلطنتی

نکات ویژه در خصوص خرید آنلاین تخت خواب

با وجود مزیت های زیاد خرید آنلاین ست خواب، خیلی از افراد از روش خرید آنلاین اجتناب می کنند و این به دلیل نگرانی هایی است که در مورد این نوع روش خرید در ذهن خود دارند. یکی از این نگرانی ها، نگرانی از بی کیفیت بودن محصول و قرار دادن اطلاعات غیر واقعی در اختیار مشتریان می باشد. در جواب این سوال باید گفت که این گونه نگرانی ها صرفا مربوط به یک خرید اینترنتی نمی باشد و ممکن است که این اتفاق در هنگام خرید حضوری نیز بوجود بیاید. در ثانی همانطور که برای یک خرید حضوری وقت کافی را می گذارید و یک مرکز معتبر و خوش نام را پیدا می کنید، برای خرید از یک فروشگاه اینترنتی نیز باید همین منوال را دنبال کنید و از یک مرکز خوش نام و معتبر خرید خود را انجام دهید. به یاد داشته باشید که پیدا کردن یک مرکز خرید اینترنتی معتبر بسیار راحت تر از یک مرکز خرید حضوری معتبر می باشد. در مراکز خرید اینترنتی معتبر امکان مقایسه ی محصولات وجود داشته و آگاهی از نظر خریداران قبلی کمک زیادی به مشتریان فعلی می کند در حالی که این امکان در هنگام خرید حضوری وجود ندارد. از آنجا که فروشگاه های اینترنتی با طیف وسیعی از مشتریان از نقاط مختلف جهان روبرو می باشند و رقابت تنگاتنگی در بین مراکز اینترنتی مختلف وجود دارد، و نیز برای جلب مشتری های بیشتر و تبدیل یک مشتری موقت به یک مشتری همیشگی تمام سعی خود را می کنند تا محصولاتی باکیفیت، خوش نام و با دوامی بالا را ارائه دهند. از آنجا که فروشگاه های اینترنتی توسط افراد مختلف مکررا مورد ارزیابی قرار می گیرد، آگاهی از کیفیت محصولات ارائه شده توسط آنها راحت تر می باشد.

 ♦ از دیگر محصولات فروشگاه تخت طاووس دیدن کنید: سرویس خواب عروس

خرید اینترنتی سرویس خواب مدل الیزابت

خرید آنلاین تخت خواب در برندهای تخصصی

در خرید آنلاین تخت خواب از مراکز معتبر فروشگاهی ممکن است با طرح هایی روبرو شویم که نمونه های آن در بازار موجود نباشد، که علت آن عرضه طرح ها و مدل های بروز جهانی توسط شرکت های وارداتی و یا تولیدی های معتبر می باشد. ممکن است که شرکت ها و یا تولیدی ها صرفا از طریق فروشگاه های اینترنتی و سایت های فروش خود فعالیت نموده و یا نمایندگی های اختصاصی را صرفا در شهرهای بزرگ مانند تهران و مشهد داشته باشند، از این رو طرح های نایاب را می توان صرفا در اینگونه فروشگاه ها مشاهده نمود. تخت خواب ها با برندهای تخصصی و باکیفیت های بالا در این فروشگاه ها عرضه می شوند. علاوه بر عکس و مشخصات ظاهری تخت خواب، شناسنامه ی محصول، کسب نشان های افتخار، نماد نشان برتر استاندارد ملی و بین المللی، مشاهده ی ویژگی های لوازم جانبی و یراق آلات، مشاهده ی گارانتی نامه و ضمانت اصل بودن کالا نیز وجود دارد. فروشگاه های معتبری که طی سالیان متمادی با ارائه ی محصولات باکیفیت نظر مشتریان خود را جلب نموده اند، و از کیفیت و دوام عمر محصولات خود مطمئن می باشند، ضمانت برگشت و یا تعویض کالا را همراه با هزینه ی پرداخت شده در فهرست خدمات ارائه شده ی خود دارا می باشند.

خرید آنلاین تخت خواب

استفاده از مشاوره ی رایگان در خرید آنلاین تخت خواب

در خرید آنلاین تخت خواب از سایت های اینترنتی معتبر و مشهور امکان مشاوره ی رایگان در خصوص سرویس خواب انتخاب شده توسط مشتری وجود دارد. مشاوره ی اینترنتی به خریدار کمک می کند تا با توجه به بودجه ی در نظر گرفته شده و با توجه به فضای اتاق خواب و نوع چیدمان و دکوراسیون اتاق چون رنگ و طرح پرده، رنگ و طرح دیوارها، نورگیر بودن و یا تاریک بودن اتاق ایده آل ترین طرح و مدل را انتخاب کرده و خریداری نماید. خرید آنلاین امکان مکاتبه با فروشنده و نظر سنجی را به خریدار داده و کمک زیادی در جهت خریدی مطلوب و ایده آل به خریدار می کند. یکی از مزایای مورد توجه در خرید آنلاین تخت خواب، خرید با دیدی بازتر و آگاهی بیشتر می باشد. در خرید حضوری و بهره گرفتن از مشاوران حضوری صرفا به سوال های خریدار پاسخ داده می شود، در حالی که در خرید آنلاین علاوه بر پاسخ به سوال های شما به روش های مختلف، لیستی از پرسش های خریداران قبلی را در معرض قرار داده و باعث می شود تا خریدار پاسخی برای سوال های فراموش شده ی خود بیابد.یکی دیگر از مزیت های خرید آنلاین سرویس خواب حذف هزینه های اضافی خواهد بود. این هزینه ها صرفا هزینه های مادی نبوده و باعث صرفه جویی در زمان  و انرژی نیز خواهد شد. حذف هزینه های اضافی فقط مختص مشتری نبوده و برای فروشندگان نیز هزینه های سربار زیادی حذف می گردد.

خرید آنلاین تخت خواب مدل معین

خرید آنلاین تخت خواب کودک

خرید انلاین تخت خواب کودک در سایت های اینترنتی مراکز تولیدی امکان پذیر شده است. راه اندازی سایت های اینترنتی توسط تولید کنندگان و امکان فراهم کردن خرید آنلاین باعث حذف واسطه گری ها و دلالی ها شده و در نتیجه باعث شکست و افت قیمت تخت خواب های کودک گردیده است. در نتیجه با قیمتی پایین تر می توان تخت خواب کودک باکیفیت تری را خریداری کرد. در هنگام خرید تخت خواب کودک به صورت حضوری بردن کودک به همراه خود کمی مشکل می باشد. از این رو یا باید بدون در نظر گرفتن سلیقه ی کودک تخت خواب او را خریداری کرد و یا منتظر شیطنت ها و بهانه گیری های بی مورد کودک در فضای بازار باشید. اما در هنگام خرید آنلاین دیگر این مشکل وجود ندارد و به راحتی می توان با نشان دادن تصاویر، از کودک خود برای انتخاب سرویس خواب اتاقش کمک گرفت. همچنین تصاویر موجود در سایت ها به شما کمک می کند که به راحتی مزیت های تخت خواب های موجود را برای کودک بازگو کنید تا تصمیم گیری برای او راحت تر باشد. از طرفی والدین با نشان دادن تصاویر گویا و منطبق با دکوراسیون های مختلف و نحوه ی چیدمان سرویس خواب در سایت های اینترنتی به راحتی می توانند کودکان خود را برای خرید تخت خواب مورد نظرشان توجیه نمایند.

خرید آنلاین تخت خواب کودک مدل کلج

عرضه ی انواع تخت خواب کودک به صورت اینترنتی

انواع تخت خواب های کودک در مدل های فانتزی، پازلی، وکیوم، ام دی اف، چوبی، نئوپان، هایگلاس به صورت اینترنتی در سایت های فروش عرضه می شود. مدل های فانتزی طرفداران خاص خود را داشته و موجب قوی تر شدن تخیل کودک می شود. تخت خواب کودک پازلی کارایی بالایی داشته و باعث تنوع در دکوراسیون اتاق کودک می شود. تخت خواب کودک ام دی اف در مدل های مختلف چون جا به جا شو، متحرک، تاشو یا دیواری، چندکاره و چند طبقه موجود بوده و بیشترین تنوع را از آن خود کرده است. تخت خواب کودک در برندهای داخلی و خارجی عرضه شده و کیفیت و قیمت نهایی ان ها با توجه به عوامل مختلف متفاوت می باشد.

عوامل موثر در تعیین قیمت خرید آنلاین تخت خواب

عوامل موثری در تعیین قیمت تخت خواب ها موثر می باشد. عوامل موثر در قیمت، در خرید آنلاین نیز موثر می باشند و نوسانات بازار نیز بر قیمت های آنلاین تاثیر گذار است. با توجه به جنس و کیفیت مواد اولیه، کیفیت ساخت و برش، دستگاه های استفاده شده در ساخت تخت خواب، مدل و طرح ارائه شده، میزان طرفداران طرح ارائه شده، قیمت ارز و دلار، نوسانات بازار، هزینه های حمل و نقل گمرکی و عوارض گمرک در برند های خارجی، هزینه ی نصب، هزینه ی پست در خرید آنلاین، قیمت نهایی تخت خواب تعیین می گردد. ممکن است قیمت یک مدل تخت خواب در سایت های مختلف اینترنتی متفات باشد که با توجه به عوامل گفته شده باید تفاوت قیمت را مورد سنجش قرار داد. نوع مرکز ارائه دهنده نیز در تعیین قیمت موثر می باشد.

خرید آنلاین سرویس خواب مدل نیوپاسارگاد

خرید آنلاین تخت خواب دونفره

خرید انلاین تخت خواب دو نفره برای زوج های جوان، تازه عروس ها، زوج های میانسال و سالخورده در سایت های وابسته به مراکز تولیدی و یا وارداتی امکان پذیر می باشد. تخت خواب های دو نره همراه با پاف، میزهای عسلی، دراور و قاب اینه، کشو و کمدهای لباس، ویترین و لوازم جانبی دیگر صورت می پذیرد. در برخی از سایت های اینترنتی معروف امکان خرید روکش ها و تشک های طبی و معمولی در کنار تخت خواب نیز فراهم شده و با برترین و بالاترین کیفیت و استاندارد، و همراه با گارانتی تعویض با قیمت مناسب به فروش می رسند. تخت خواب های دو نفره در جنس های مختلف و در طرح های سلطنتی، مجلل، مدرن و کلاسیک به صورت اینترنتی عرضه می گردند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

دسته بندی مقالات

تلفن فروشگاه تخت طاووس

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Call for price

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page