فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

تخت خواب شیک

بسیاری از ما حدود یک سوم از عمر خود را در تخت خواب سپری می کنیم، به همین جهت انتخاب یک تخت خواب راحت و ایده آل یکی از اولویت های مهم در زندگی هر فردی به شمار می رود. در واقع انتخاب یک تخت خواب شیک و مناسب، یک سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود و در سلامتی افراد نیز بسیار تأثیر گذار است. بنابراین برای داشتن یک خواب شبانه راحت و آسوده و هم چنین استفاده از یک دیزاین عالی برای اتاق خوابتان بهتر است در زمینه خرید تخت خواب، دقت و حساسیت بیشتری به خرج دهید و به این ترتیب از یک سرمایه گذاری منطقی و مناسب برای مدت حدودا ده سال در زندگی و سلامتی خود بهره مند شوید.

برای داشتن یک خواب شبانه آرام بهتر است در هنگام انتخاب تخت خواب شیک، دقت و سلیقه بیشتری به خرج دهید، انتخاب یک تخت خواب مناسب در ابتدا ممکن است آسان به نظر برسد، اما برای انتخاب یک تخت خواب مناسب، نیاز به آگاهی و تحقیقات کافی در این زمینه می باشد و باید معیارهای گوناگونی را در هنگام خرید تخت خواب شیک و مناسب در نظر داشته باشید و با توجه به این معیارها به انتخاب و خرید تخت خواب منحصر به فرد و عالی اقدام کنید.

در این مقاله ما برخی از پیشنهادات لازم برای خرید یک تخت خواب مناسب را برای شما ارائه می کنیم:

تخت خواب شیک مدل صدف

میزان راحتی: مهم ترین نکته ای که در هنگام خرید تخت خواب باید در نظر داشته باشید توجه به میزان آسایش و راحتی مورد انتظار از آن است. در واقع تخت خواب یکی از مهم ترین وسایلی است که نقش مهمی را در آسودگی و استراحت شما ایفا می کند. بنابراین توجه به این نکته ضروری است که پیش از اقدام به خرید تخت خواب در مورد میزان راحتی آن تصمیم بگیرید و با اطمینان خاطر از کیفیت آن به انتخاب یک تخت خواب راحت و ایده آل برای استراحت خود بپردازید و از آسایش ایجاد شده توسط آن نهایت لذت و بهره را ببرید.

برای آزمودن میزان راحتی تخت خواب بهتر است درون آن قرار بگیرید و به طور مستقیم آن را احساس کنید، برای این کار می توانید کفش های خود را در آورده و درون تخت خواب دراز بکشید و میزان راحتی آن را بسنجید و یا در هنگام خرید تخت خواب بهتر است روی تخت خواب بنشینید و میزان راحتی آن را بسنجید و در صورتی که احساس آرامش و راحتی داشتید، در رابطه با دیگر موارد تأثیرگذار در انتخاب تخت خواب تصمیم گیری نمایید.

کنسول سرویس خواب مدل صدف

ابعاد مناسب: انتخاب یک تخت خواب استاندارد سبب فراهم آوردن محیطی مناسب برای آسودن شما می گردد، البته ابعاد تخت خواب نسبت به تقاضای مشتریان متغیر است.

بهتر است در هنگام خرید، یک تخت خواب بزرگتر را انتخاب کنید تا به این ترتیب از فضای موجود نهایت بهره را ببرید و به این ترتیب یک خواب آسوده و لذت بخش را تجربه کنید. برای انتخاب یک تخت خواب با طول مناسب بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که طول آن باید 10 الی 15 سانتی متر از قد شما بلندتر باشد.

اگر اندازه اتاق خواب شما کوچک است، در ابتدا باید ابعاد متناسب و مورد نیاز خود را مشخص نموده و سپس به انتخاب یک تخت خواب عالی و متناسب بپردازید. اندازه تخت خواب انتخابی شما باید به گونه ای باشد با اتاق خواب شما تناسب داشته باشد و پس از قرار دادن آن در اتاق خواب، فضای کافی برای رفت و آمد در اطراف تخت خواب وجود داشته باشد

ارتفاع مناسب تخت خواب هم یکی دیگر از عوامل مهم و تأثیرگذار در زمینه انتخاب تخت خواب می باشد، برای این که بتوانید یک تخت خواب مناسب را برای هر یک از اعضای خانواده خود فراهم آورید باید سن آنان را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال در هنگام انتخاب تخت خواب برای کودکان و افراد مسن باید از تخت خواب هایی با ارتفاع کم تر استفاده کنید.

البته این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که سلیقه هر فرد در انتخاب تخت خواب ایده آل و منحصر به فرد برای آن شخص نیز بسیار تأثیر گذار است.

سرویس خواب شیک طرح گندم

تناسب تخت خواب با دکوراسیون اتاق خواب: در هنگام انتخاب تخت خواب، باید به تناسب آن با دکوراسیون اتاق خواب تان توجه داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که تخت خواب انتخابی شما علاوه بر فراهم آوردن احساسی خوب برای شما از ظاهر شیک و زیبایی نیز برخوردار است، تا به این ترتیب بتوانید یک تخت خواب مناسب و هماهنگ با دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود را برگزینید.

اگر از وسایل چوبی تیره در دکوراسیون اتاق خوابتان استفاده می کنید بهتر است یک تخت خواب چوبی و نزدیک به رنگ سایر وسایل موجود در اتاق خواب را انتخاب کنید. این در صورتی است که اگر دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما به رنگ مشکی می باشد، بهتر است به انتخاب یک تخت خواب با فریم چوبی مشکی رنگ بپردازید.

فریم های تخت خواب یکی از مهم ترین قطعه از مبلمان در خانه هستند، همانطور که در کل 33٪ از زندگی ما برای خواب صرف می شود بنابراین، خرید تخت خواب مناسب مهم است. با این حال، خرید یک تخت خواب با چارچوب مناسب و با کیفیت، زمینه ساز یک خواب آرام و راحت شبانه می باشد. بنابراین در هنگام خرید تخت خواب باید کیفیت چارچوب آن و تشک تخت خواب را نیز در نظر داشته باشید و متناسب با این ویژگی ها تخت خواب خود را انتخاب کنید.

تاج های تخت خواب یکی از تأثیرگذارترین اجزای تخت خواب است که تأثیر بی نظیری در ایجاد ظاهری زیبا و منحصر به فرد در اتاق خواب دارد و باید تخت خواب هایی با تاج زیبا و هماهنگ با اسیر وسایل منزل را برگزینید تا به این ترتیب از یک چیدمان زیبا و بی نظیر در اتاق خواب خود بهره مند شوید.

تخت خواب شیک برای عروس

کیفیت و مرغوبیت:  استفاده از یک تخت خواب مرغوب و با کیفیت، تأثیر بسیار زیادی در حفظ سلامتی دارد و از بدن در برابر کمر درد محافظت می کند.

یکی از عوامل تأثیر گذار بر روی کیفیت تخت می تواند چارچوب و فریم استفاده شده در آن باشد؛ زیرا هر چه چارچوب تخت خواب از استحکام بالاتری برخوردار باشد، تخت خواب شما دارای طول عمر و دوام بالاتری خواهد بود.

جنس تخت خواب: در هنگام خرید تخت خواب باید به جنس آن نیز توجه داشته باشید و تعیین کنید که قصد خرید چه تختی را دارید. برای این کار متناسب با نیاز تان یک تخت چوبی و یا فلزی مرغوب و با کیفیت را انتخاب کنید. مناسب است جنس و سبک تخت خواب را به گونه ای انتخاب کنید که با دکوراسیون اتاق خواب شما هماهنگی داشته باشد.

برای این که تخت خواب انتخابی شما با اصول فنگ شویی تناسب داشته باشد و آسایش و راحتی را برای شما به ارمغان آورد، بهتر است تخت خوابی را برگزینید که دارای ارتفاع مناسبی باشد و هم چنین در قسمت زیرین آن کشوهایی برای قرار دادن وسایل اضافه داشته باشد. در اصل فنگ شویی تخت خواب هایی که دارای ارتفاع کم تری هستند مناسب نیستند، به همین جهت بهتر است تخت خواب هایی با جنس مرغوب و سبک مناسب را خریداری نمایید و به این ترتیب زمینه را برای خوابی آرام و لذت بخش، فراهم آورید.

ست کامل تخت خواب شیک

تشک تخت خواب:  تشک تخت خواب یکی از مهم ترین ویژگی های یک تخت خواب ایده آل به شمار می رود و در واقع می توان گفت تشک نقش قلب را برای تخت خواب بازی می کند و باید پول و وقت بیشتری را صرف خریداری تشک تخت مناسب کنید تا در نهایت بتوانید از مزایای بی نظیر آن در استراحت و هم چنین افزایش میزان سلامتی خود بهره مند شوید.

راز داشتن یک خواب عالی، استفاده از یک تشک مناسب و مرغوب می باشد به همین دلیل بهتر است در هنگام خرید تشک و تخت را هم زمان خریداری کنید تا بتوانید یک تشک متناسب و هماهنگ با ابعاد و ویژگی های تخت خواب خود انتخاب کنید.

انتخاب یک تشک مناسب برای تخت خواب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است برای همین بهتر است هوشمندانه و از روی آگاهی به انتخاب یک تشک مرغوب و با کیفیت برای تخت خواب تان بپردازید و قبل از اقدام به خرید از جنس تشک و استاندارد بودن آن برای بدن مطمئن شوید تا به این ترتیب بتوانید خوابی آسوده و لذت بخش داشته باشید و علاوه بر آن از بسیاری از مشکلات جسمی نظیر کمر درد جلوگیری به عمل آورید.

پشتیبانی صحیح تشک از بدن، بستگی به وزن، قد، انعطاف پذیری و کیفیت مواد استفاده شده  در تولید آن دارد. بهترین تشک تخت خواب، تشکی است که در هگام خوابیدن به پهلو، ستون فقراتتان حالت افقی داشته باشد و همچنین در هنگام خوابیدن درون تشک قالب بذن حالت طبیعی خود را حفظ کند.

البته انتخاب تشک مناسب برای تخت خواب تا حدودی می تواند بستگی به سلیقه فردی شما نیز داشته باشد؛به عنوان مثال، اگر شما بر روی شکم خود می خوابید حتما ترجیح می دهید از تشک های نرم تر برای تخت خواب خود استفاده کنید. این در حالی است که در هنگام خوابیدن به پشت بهتر است از تشک هایی که کمی سفت تر هستند استفاده کنید.

سرویس خواب شیک مدل اوکیا

انتخاب نوع و سبک تخت خواب: از انواع تخت خواب های موجود می توان به تخت خواب های بادی، فلزی، متحرک، چند طبقه و تخت خواب های تاشونده و کانماپه شو اشاره کرد.

تخت خواب های فلزی از دوام و استحکام بیشتری نسبت به سایر تخت خواب ها برخوردارند و این سبب شده است که تخت خواب های فلزی از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر تخت خواب ها برخوردار باشند. تخت خواب های فلزی همچنین در مواردی که احتیاج به حمل و نقل و یا اسباب کشی باشد دارای استحکام و مقاومت زیادی هستند و به افرادی که در منازل استیجاری زندگی می کنند توصیه می شود از تخت خواب های فلزی استفاده کنند؛ زیرا این تخت خواب ها از آسیب پذیری کم تری برخورداند.

اگر منزل شما کوچک است و فضای کافی برای قرار دادن وسایل بزرگی نظیر تخت خواب در آن ها وجود ندارد بهترا است از تخت خواب تاشو و کاناپه شو استفاده کنید. تخت خواب های کاناپه شو فضای کم تری را اشغال می کنند و علاوه بر این فضای مناسب و راحتی را برای استراحت و آرامش به ارمغان می آورند.

برای اتاق فرزندان نیز بهتر است از تخت خواب های چند طبقه استفاده کنیم. این تخت خواب ها فضای مناسبی را در اتاق خواب کودکان برای بازی و استراحت آنان فراهم می آورند و فضای کمتری را نیز احتیاج دارند. بنابراین بهتر است به جای قرار دادن چندین تخت خواب جداگانه در اتاق خواب کودکان، به خریداری تخت خواب های چند طبقه برای اتاق خواب فرزندانتان بپردازید.

ست کامل تخت خواب دونفره مدل الیزابت

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

دسته بندی مقالات

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page