عضویت در کانال تلگرام    اینجا کلیک کنید.

جهت بازدید از اینستاگرام  اینجا کلیک کنید

ارسال پیغام به تلگرام تخت طاووسبرای دریافت قیمت و ارتباط با اپراتور اینجا کلیک کنید.

بازدید حضوری با جوایز ارزنده با هماهنگی قبلی از ساعت 10 صبح تا 8 شب آدرس : تهران . بزرگ راه آزدگان جنوب . خروجی آیت الله سعیدی(چهاردانگه)، ابتدای شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان میثاق یا باسکول . خیابان میلاد. پلاک 62 - شماره تماس : 09399920433 - 02155266112 - 09128186370

فروشگاه تخت طاووس

قیمت سرویس خواب

قیمت سرویس خواب را می توان بر اساس نوع چوب یا ام دی اف استفاده شده در تمامی سرویس خواب های قیمت گذاری کرد.شما مشتری ارجمند برای دریافت قیمت و نوع سرویس مورد نظر با بخش فروش این فروشگاه تماس بگیرید.

قیمت سرویس خواب

قیمت های ما در گروه صنعتی تخت طاووس بر اساس قیمت های بازار بوده و سعی خود را می کنیم تا جایی که می توان قیمت ها را کاهش دهیم تا به توان ، تولیدات خود را افزایش دهیم. قیمت ها سر درج شده در زیر تصاویر به عنوان نازل ترین قیمت بوده و جای هیچ گونه تخفیف را ندارد.تمامی اجناس و مواد اولیه تولید شده در سرویس خواب های فوق بسیار با کیفیت بوده و از بهترین مواد اولیه روز دنیا ساخته و طراحی شده است.

قیمت سرویس خواب

ویژگی های که باعث افزایش قیمت سرویس خواب شده عبارت اند از : 

ضمنا در ساخت تمامی محصولات استاندارهای مورد نظر در رابطه با برشکاری، طراحی و ساخت تمامی سرویس خواب ها رعایت شده است.اکثر مدل های با دستگاه های تمام اتوماتیک CNC طراحی شده و رنگ آن براساس سلیقه مشتری محترم قابل تغییر می باشد.

در صورت در خواست مشتری مدل های سلطنتی و مجلسی به طراحی دستی موجود می باشد.

قیمت سرویس خواب

مقایسه قیمت سرویس خواب ما با  نمایشگاه سطح شهر : 

همچنین شما می توانید با حضور در نمایشگاه ها و تولیداتهای داخل شهر با مقایسه قیمت محصولات متشابه با محصولات ما اختلاف قیمت و کیفیت را تماشا کنید، و بعد برای خریداری تصمیم بگیرید.

ما در این سایت که با نام تخت طاووس فعالیت می کنند تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا بتوانیم با تولید سرویس خواب با کیفیت محصولی در خورشان و شخصیت هموطنان گرامی تولید کنیم که از لحاظ قیمت برای مشتری مناسب بوده و قدرت خرید مردم عزیزمان را بالا ببریم.

قیمت سرویس خواب

قیمت سرویس خواب درج شده هر کدام از محصولات ما همچنین بستگی به جنس و نوع چوبی که استفاده کرده ایم و مقدار زمانی  که برای تولید هر محصول باید وقت گذاشته شود، بستگی دارد.

ما در شبکه های اجتماعی