عضویت در کانال تلگرام    اینجا کلیک کنید.

جهت بازدید از اینستاگرام  اینجا کلیک کنید

ارسال پیغام به تلگرام تخت طاووسبرای دریافت قیمت و ارتباط با اپراتور اینجا کلیک کنید.

بازدید حضوری با جوایز ارزنده با هماهنگی قبلی از ساعت 10 صبح تا 8 شب آدرس : تهران . بزرگ راه آزدگان جنوب . خروجی آیت الله سعیدی(چهاردانگه)، ابتدای شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان میثاق یا باسکول . خیابان میلاد. پلاک 62 - شماره تماس : 09399920433 - 02155266112 - 09128186370

فروشگاه تخت طاووس

خرید سرویس خواب

خرید سرویس خواب برای مشتری در سایت تخت طاووس بسیار راحت و مطمئن بوده است.ما به شما اطمینان می دهیم با خرید سرویس خواب از ما بهترین کیفیت را بهترین مواد اولیه را خریداری می کنید.لطفا بخش مورد نظر خود را انتخاب کنید.برای دریافت قیمت سرویس خواب با شماره 09399920433تماس بگیرید.

خرید سرویس خواب  خرید سرویس خواب  خرید سرویس خواب

خرید سرویس خواب

ما در وب سایت فروشگاه تخت طلاووس، انواع محصولات را برای مشتری عرضه کرده ایم که در چند گروه کلی طبقه بندی می شود ، یکی از این گروه های کلی ، که به عنوان سرویس خواب گفته می شود ، نظیر سرویس خواب نوزاد، سرویس خواب کودک، سرویس خواب نوجوان، سرویس خواب دو نفر و تخت خواب دو نفره ، گفته می شود که هرکدام از این سرویس ها مطالب و تصاویر خواست خود را دارد.

خرید سرویس خواب

ویژگی خرید سرویس خواب از فروشگاه تخت طاووس  : 

  1. داری یک سال ضمنانت و پنچ سال خدمات پس از فروش
  2. خرید مطمن
  3. سرویس خواب با کیفیت
  4. با ارزانترین نرخ
  5. تمام مواد اولیه ترک می باشد.

خرید سرویس خواب

قیمت این سرویس، پایین تر از قیمت بازار است ، به این دلیل که محصولات این سایت همگی مستقیم از تولیدی و کارگاه به دست مشتری رسیده است.شما مشتری و بازدید کننده گرامی همواره می توانید برای خرید سرویس خواب با شماره های ما تماس حاصل فرمائید.

ما در شبکه های اجتماعی