عضویت در کانال تلگرام    اینجا کلیک کنید.

جهت بازدید از اینستاگرام  اینجا کلیک کنید

ارسال پیغام به تلگرام تخت طاووسبرای دریافت قیمت و ارتباط با اپراتور اینجا کلیک کنید.

بازدید حضوری با جوایز ارزنده با هماهنگی قبلی از ساعت 10 صبح تا 8 شب آدرس : تهران . بزرگ راه آزدگان جنوب . خروجی آیت الله سعیدی(چهاردانگه)، ابتدای شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان میثاق یا باسکول . خیابان میلاد. پلاک 62 - شماره تماس : 09399920433 - 02155266112 - 09128186370

فروشگاه تخت طاووس

سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوزاد یکی از متنوع ترین محصوبات بازار است که خواب خوشی را برای کودکان فراهم می کند.سرویس خواب نوزاد از محصول های فروشگاه تخت طلاوس می باشد که این سرویس خواب در ابعاد و اندازه های متفاوت برای کودکان تازه به دنیا آمده تا سن 9 ساله می باشد. و به دلیل اینکه خواب نوزاد از اهمیت بالایی برخوردار است پس انتخاب و خریداری این محصول حائز اهمیت بوده و باید کاملا استاندارد باشد.

سرویس خواب نوزاد

به همین دلیل ما برای مناسب تر بودن این سرویس خواب از الگوها و استانداردهای بین المللی استفاده نموده ایم و همچنین از بهره گیری از افراد متخصص در این صنعت و با تجربه بالا استفاده نموده ایم . همچنین با تاکید بر کیفیتو زیبایی و رعایت اصول متناسب ، این محصول با بدن نوزاد  کاملا مطابقت دارد./ و از لحاظ زیبایی این محصولات از به روز ترین مدل استفاده کرده ایم.

سرویس خواب نوزاد

سرویس دهی این سایت بین شهرهای تهران – کرج می باشد و همچنین شهرستان های مجاور آن، به دلیل ان که تعداد متعددی از این کارگاه ها در تهران و تعدادی دیگر در کرج می باشد، اما هموطنان شهرستانی دیگر نیز با تماس و هماهنگی می توانند محصول مورد نظر خود را سفارش دهند و در مورد روش تحویل هرکدام از سرویس خواب نوزاد مورد نظر هماهنگی انجام دهند.

سرویس خواب نوزاد

 سرویس نوزاد یکی از ارزان ترین محصولات ما نسبت به بازار می باشد.

به دلیل این که شما این محصول را مستقیم از کارگاه تولید سرویس خواب خریداری می کننید ف برای شما بسیار به صرفه تر می باشد.زیرا این محصولات در نمایشگاه ها به دلیل هزینه انتقال و مکانی خود نمایشگاه بالاتر است و همچنین تنوع محصول به دلیل کمبود جا در نمایشگاه پایین و در سایت به دلیل محدودیت نداشتن بسیار بالا است.

و همچنین خریداری از سایت بسیار راحت بوده و دیگر لازم نیست ساعت وقت خود را بگذارند و به دنبال سرویس خواب مورد نظر خود بگردید ، فقط با یک تماس و سفارش مدل مورد نظر محصول انتخابی خود را درب منزل تحویل بگیرند.نوزاد شما لایق بهترین هاست.

سرویس خواب نوزاد

جهت سفارش سرویس خواب نوزاد با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

ما در شبکه های اجتماعی