عضویت در کانال تلگرام    اینجا کلیک کنید.

جهت بازدید از اینستاگرام  اینجا کلیک کنید

ارسال پیغام به تلگرام تخت طاووسبرای دریافت قیمت و ارتباط با اپراتور اینجا کلیک کنید.

بازدید حضوری با جوایز ارزنده با هماهنگی قبلی از ساعت 10 صبح تا 8 شب آدرس : تهران . بزرگ راه آزدگان جنوب . خروجی آیت الله سعیدی(چهاردانگه)، ابتدای شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان میثاق یا باسکول . خیابان میلاد. پلاک 62 - شماره تماس : 09399920433 - 02155266112 - 09128186370

فروشگاه تخت طاووس

سرویس خواب بچه

سرویس خواب بچه یکی دیگر از محصولات سایت ما می باشد که از تنوع و زیبایی بالایی برخوردار است.برای دریافت سرویس خواب بچه با تخت طلاوس تماس بگیرید.

سرویس خواب بچه

این سرویس نیز همانند سرویس های دیگر این سایت از قیمت مناسبی برای مشتری برخوردار است.طراحی این نوع از سرویس ها برای خواب بچه بسیار مناسب بوده ، به  دلیل استانداردبودن تخت خواب ، و رعایت شدن زوایای آن که یکی از مهمترین عوامل در خواب راحت و خوش است ، زیرا ناهم سطح بودن یا زاویه مناسب نداشتن، سطح زیرین تخت خواب می تواند باعث اختلال در گردش خون بدن بچه و به دنبال آن ناراحتی های برای خواب افراد ایجاد کند.

سرویس خواب بچه

الگوها و استانداردهای سرویس های این سایت بر اساس الگو و استاندارد های بین المللی مطابق با بدن بچه بوده و همچنین زیر نظر اساتید این صنعت ، طراحی و ساخته شده است.

سایر ویژگی های سرویس خواب بچه

تخت طاووس تلاش دارد با ورود مدل ها و طرح های جدید محصولات بچه در این صنعت هم در راه رشد و زیبایی بیشتر کندو هم با بیشتر کردن قدرت انتخاب مشتریان گرامی روشی نوین را پایه گذاری کرده و همچنین با ورود وسایل دیگری که شبیه به این صنعت باشد نظیر میز و صندلی و مبل و میز و تلویزیون و جتکفشی و .... برای هماهنگی بیشتر سرویس های منازلکه با این روش رخ و زیبایی بیشتری به منزل شما داده می شود . گامی بلند و ویژه را برداریم.

اگر شما مشتری و بازدید کننده گرامی اگر در رابطه با سرویس خواب بچه ( مدل، طرح و یا هرر نظری ) دارید می توانید با شماره موجود در بخش تماس با ما تماس حاصل و فرمائید.تمامی راهنمایی ها به صورت رایگان می باشد.

ما در شبکه های اجتماعی