عضویت در کانال تلگرام    اینجا کلیک کنید.

جهت بازدید از اینستاگرام  اینجا کلیک کنید

ارسال پیغام به تلگرام تخت طاووسبرای دریافت قیمت و ارتباط با اپراتور اینجا کلیک کنید.

بازدید حضوری با جوایز ارزنده با هماهنگی قبلی از ساعت 10 صبح تا 8 شب آدرس : تهران . بزرگ راه آزدگان جنوب . خروجی آیت الله سعیدی(چهاردانگه)، ابتدای شهرک صنعتی چهاردانگه، خیابان میثاق یا باسکول . خیابان میلاد. پلاک 62 - شماره تماس : 09399920433 - 02155266112 - 09128186370

فروشگاه تخت طاووس

سرویس خواب

سرویس خواب

 در این سایت ، انواع سرویس خواب ، با بهترین سرویس و خدمات به مشتریان ارائه می شود.برای دریافت قیمت سرویس خواب با شماره های ما تماس حاصل فرمائید.

سرویس خواب

برای بهتر استراحت کردن باید هشت ساعت خواب مناسب در هر روز داشته باشیم تا بتوانیم فعالیت های روزانه را بدون خستگی و ناراحتی انجام دهیم، به خاطر همین موضوع هر شخص نیاز به محیط و وسایل لازم و استاندارد برای استراحت روزانه نیاز دارد.ضمنا تمامی محصولات هم به صورت تکی هم به صورت سرویس به فروش می رسد.

وسایل لازم و استاندارد برای خوابیدن از این نظر مهم است که نباید سطح زیرین خود تخت اختلاف سطح داشته باشد و در اثر جابجایی و تکان های معمولی در هنگام خواب نباید تخت خواب صداهای ناهنجار ایجار کند که باعث جلوگیری از یک استراحت مناسب می شود.

ما برای استاندارد بودن این محصولات از ابزار و متخصصان این صنعت بهره گرفته ایم ، که بر اساس استاندارد های زاویه ای و ابعادی مناسب ترین محصول را ارائه دهیم تا خواب خوشی برای شما فراهم شود.

سرویس خواب

ویژگی خرید سرویس خواب از فروشگاه تخت طلاوس :

ازدیدگاه تنوع در محصولات به ذلیل کارگاه های مختلف و متعدد و استفاده از الگو ها و مدل های زیاد ، تنوع در محصولات بسیار زیاد بوده و مشتریان می توانند با انتخاب محصول مورد نظر یا سفارش محصول بر اساس سلیقه یا قیمت سرویس ها به دلیل مستقیم خریداری شدن آنها از کارگاه ، به مشتری بسیار پایین تر از نمایشگاه ها و مراکز فروش محصولات چوبی و ام دی ای می باشد ، به دلیل این که در نمایشگاه ها یک بار هزینه حمل کالا به نمایشگاه و دوم خرید مکان خود نمایشگاه باعث بالا تررفتن قیمت می شود که این موضوع باعث هزینه بی جا برای مشتری می شود ، امروزه با وجود شبکه های ارتباطی بسیار راحت برای خریداری کردن انواع محصولات می توان اقدام کرد و دیگر نیاز نیست که ساعت ، انرژی و  وقت صرف بشود. تا بوسیله مورد نظر رسید. هم به دلیل تنوع بالا در اینترنت و انواع سایت ها ، انرژی و وقت صرف بشود تا به وسیله مورد نظر رسید. هم به دلیل تنوع بالا در اینترنت و انواع سایت ها به دلیل این که در نمایشگاه ها محدودیت مکانی و هزینه ای باعث کم شدن تنوع می شود ، اما در سایت باعث افزایش قدرت خرید و تنوع ، راحتی در خرید می شود.

سرویس خواب

انتخاب و خریداری هر کدام از محصولات درون سایت بسیار راحت و حتی می توان به صورت سفارشی صورت بگیرد و سرویس مورد نظر با ابعاد مناسب مشتری را فراهم کند.

برای خواب فضای مناسب برای استراحت لازم است که باید مناسب با قدو اندازه باشد ، به همین جهت سرویس های سفارشی مدنظر ما است ، چون امروز تخت خواب های موجود در بازار ابعاد خاصی دارد که برای بعضی از افراد استاندارد نبده و باعث نارضایتی آنها می شود.

با سفارش کالا محصول  را درب منزل تحویل گرفته و لازم نیست دیگر برای خرید به بازار بروید و بعد از خرید سرویس خواب مورد نظر دردسر حمل و نقل آن را هم به دوش بکشید.

سرویس خواب

تلاش و انتظار قلبی ما از این سایت ، این است که رضایت چند جانبه بین تولید کننده و مشتری است که تولید کننده با تولید محصول مناسب، و با کیفیت و مشتری با خرید کالای مناسب و ارزان قیمت از خرید خود لذت ببرند.

ما در شبکه های اجتماعی