فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

خرید مبل

خرید مبل اگر با دقت نظر به انجام نرسد شما از نتیجه نهایی راضی نخواهید بود. به همین خاطر قبل از اینکه دست به انتخاب بزنید نیاز است پارامترهای اساسی را مد نظر قرار دهید. به عنوان مثال در مرحله اول باید به تم رنگی حاکم در فضا به خوبی دقت شود و مترداف با تنالیته رنگی، مبل مد نظر تهیه شود. مورد دیگر دقت به سبک چیدمان است که برای انتخاب مبل بسیار گزینه اثر گذاری است. هدف شما اگر یک چیدمان سلطنتی است نیاز است از مبل های سلطنتی استفاده شود، زیرا مبل های کلاسیک هیچ تناسبی با چیدمان های اشرافی ندارند. یا اگر تصمیم به یک چیدمان مدرن دارید حتماً باید از مبلمان راحتی برای منزل خود بهره بگیرد. مورد دیگر که در زمان خرید مبل باید دقت شود این است که شما برای چه فضای قصد خرید دارید. به عنوان مثال برای چیدمان های رسمی در محیط کار انتخاب با اتاق نشیمن تفاوت دارد. با توجه به موارد اشاره شده در مقاله پیش رو از چون و چراهای خرید مبل برای شما می گویم. با ما همراه باشید تا متفاوت ترین ایده پردازی با انتخاب یک مبل مناسب از آن شما باشد.

مبل مدل نارنیا

خرید مبل راحتی برای اتاق نشیمن

خرید مبل را اگر برای چیدمان انتخاب نشیمن مد نظر دارید باید مبلمان راحتی را مد نظر قرار دهید. از آنجایی که اتاق نشیمن فضای کاملاً راحت برای استراحت محسوب می شود نیاز است مبل های که الیاف بیشتری دارند را مد نظر قرار دهید. مبلمان مدرن که به سبک مبل راحتی تهیه می شوند بهترین انتخاب برای چیدمان اتاق نشیمن به شمار می آید. حال شما با توجه به تم رنگی که در محیط است می توانید مبلی متناسب تهیه و خریداری کنید. به عنوان مثال اگر تم رنگی اتاق نشیمن شما رنگی است به شما رنگ های شاد و ساده را توصیه می کنیم؛ زیرا طرح های گل دار برای چیدمان های رنگی سبب شلوغی و به هم ریختگی در محیط می شود. یا اگر فضا را با تم رنگی تیره دیزاین کرده اید به شما رنگ کمکی طلایی را توصیه می کنیم تا ایده پردازی شما جلوه ای زیبا تر داشته باشد. بر فرض اگر مبل شما با رنگ مشکی انتخاب شده است کوسن، میز عسلی و میز پذیرایی را با تم رنگی طلایی انتخاب کنید تا جلوه کار شما زیباتر شود.

 

خرید مبل کلاسیک و ایده پردازی نوستالژی

خرید مبل کلاسیک را برای خانم های سخت سلیقه پیشنهاد می دهیم. اگر می خواهید به یاد گذشته یک فضا سازی کاملاً نوستالژی را داشته باشید پیشنهاد ما به شما مبلمان چوبی به سبک کلاسیک است. تم رنگی این گونه مبل ها به صورتی است که با فضاهای که به سبک سنتی دیزاین شده است تناسب بیشتری دارد. به عنوان مثال شما با استفاده از یک فرش لاکی و خرید مبل چوبی می توانید یک چیدمان بسیار زیبا را در فضا مشاهده کنید. استفاده از کنسول های چوبی به همراه آینه و یک دست شمعدان قدیمی به زیبا سازی اطراف مبل بسیار کمک می کند. مبل های کلاسیک عموماً از چوب راش، گردو و چوب های مقاوم و با کیفیتی تهیه می شوند. به همین خاطر قیمت تمام شده آن ها به نسبت سایر مبلمان بیشتر است. بدون تردید با تهیه مبل کلاسیک تا سالیان سال از دست به جیب شدن برای خرید مبل معاف هستید. تم رنگی مبل های کلاسیک عموماً کرم، قهوه ای روشن و قهوه ای تیره است؛ که شما با توجه به ایده پردازی فضای داخلی منزل خود می توانید تم رنگی مد نظر را تهیه کنید. این سبک از مبل ها را برای نشست های رسمی محیط کار و دیزاین اتاق پذیرایی بسیار مورد استفاده قرار می دهند.

 

خرید مبل سلطنتی و چیدمان اتاق پذیرایی

خرید مبل برای اتاق پذیرایی بسیار متفاوت تر از تمام بخش های منزل دنبال می شود. همیشه برای اتاق پذیرایی از پرده های سلطنتی و لوازم دکوری لوکس بهره گرفته می شود به همین خاطر نیاز است این بخش از منزل با مبل های سلطنتی دیزاین شود. مبل های سلطنتی به شما این امکان را می دهند که یک دکوراسیون لاکچری و اشرافی را در محیط تجربه کنید. بدون تردید تم طلایی که برای تهیه و ساخت مبل های استیل مورد استفاده قرار می گیرد این مهم را پر رنگ تر جلوه می دهد. اگر در آپارتمان های کوچک زندگی می کنید و فضا به اندازه کافی در اختیار ندارید به شما استفاده از مبل های سلطنتی را پیشنهاد نمی دهیم؛ زیرا تاج ها و پایه های منبت کاری شده این سری از مبلمان سبب بی نظمی و شلوغ تر جلوه دادن چیدمان شما می شود. مبل های استیل بهترین گزینه انتخابی برای سالن های پذیرایی بزرگ هستند و در فضاهای کوچک بهره گرفتن از مبل های مدرن را پیشنهاد می دهیم. سادگی یکی از اصلی ترین آیتم های است که در چیدمان مدرن دنبال می شود و همین امر دکوراسیون کردن فضاهای کوچک را ساده جلوه می دهد.

 

تم رنگی و خرید مبل بر اساس هارمونی رنگ

خرید مبل بسیار گزینه مهمی برای زیبا سازی دکوراسیون داخلی به شمار می آید. به همین خاطر نیاز است که به هارمونی رنگ در فضا در کنار سبک های که در نظر گرفته می شود به خوبی دقت شود. به عنوان مثال برای محیطی که دیوار ها با رنگ سفید رنگ آمیزی شده اند و کف پوشی کرم رنگ را به خود اختصاص داده است باید از چه تم رنگی بهره گرفته شود؟ به شما توصیه می کنیم از مبل های رنگ تیره استفاده کنید تا سایه روشن ایجاد شده به زیبا سازی بیشتر منزل شما کمک کند. به عنوان مثال مبل سلطنتی با تم رنگی بنفش تیره، مبل راحتی با تم رنگی سبز پر رنگ و مبل سرمه ای سیر انتخاب مناسبی برای این محیط محسوب می شود. حال اگر کاغذ دیواری های شما از تم رنگی طوسی است باید محیط را با رنگ های شاد دکور بزنید. رنگ طوسی چون در رده رنگ های خنثی قرار گرفته است بهتر است رنگ های کمکی تم روشن تری داشته باشند. رنگ زرد، قرمز، صورتی و نارنجی انتخاب های مناسبی برای این سبک ایده پردازی محسوب می شوند.

 

 

خرید مبل و ایده پردازی‌های شما

خرید مبل را باید بر اساس هدفی که در ذهن دارید دنبال کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید گوشه ای از اتاق نشیمن را با استفاده از مبلمان خود دیزاین کنید باید از مبل های ال استفاده شود تا فضا به خوبی پوشش داده شود. حال اگر می خواهید تلویزیون را به عنوان نقطه مرکزی در اتاق نشیمن مد نظر قرار دهید و به چیدمان بپردازید یک نیم ست راحتی توصیه ما به شما است. از آنجایی که برای تماشای تلویزیون افراد نیاز به راحتی بیشتری دارند کوسن های مربعی شکل هم که به صورت یک صندلی تکی کاربرد دارد انتخاب مناسبی برای دیزاین فضای اطراف مبلمان است. شما از این وسیله علاوه بر زیبا سازی بیشتر می توانید برای آرامش بیشتر خانواده نیز بهره بگیرید. اگر ایده پردازی شما برای یک محیط کوچک است توصیه می کنیم مبل های راحتی و مدرن هفت نفره را انتخاب کنید. حال اگر نیاز به صندلی بیشتری بود از پاف های کنار مبلی که نقش صندلی مهمان را نیز ایفا می کند می توانید کمک بگیرید. ایده ای که شما در ذهن دارید نقش بسیار پر رنگی در ایده پردازی دکوراسیون داخلی منزل شما دارد.

 

خرید مبل برای چیدمان های اداری

خرید مبل همیشه معطوف به دیزاین داخلی منزل نمی شود. یکی از اصلی ترین خریدها عموماً برای شرکت ها و ارکان های اداری صورت می گیرد. از همین رو نیاز است برای انتخاب مبل برای این سری از امکان نیز راهنمایی های ارائه شود. شما می توانید با استفاده از مبل های که تناژ رنگی تیره تری دارند دکوراسیون محیط کار خود را دنبال کنید. رنگ های که تم آن ها رسمی تر است و فضای کار شما را بهتر جلوه می دهد را در لیست علاقه مندی های خود قرار دهید. به عنوان مثال رنگ سرمه ای تیره، طوسی سیر، مشکی و قهوه ای تیره می تواند انتخاب ایده الی برای این سبک از چیدمان ها به شمار آید. شما می توانید از تعداد متفاوت مبل بر اساس فضای که در اختیار دارید نیز استفاده کنید. بر فرض مبل های یازده نفره برای فضاهای بزرگ تر و مبل های هفت نفره برای محیط های کوچکتر انتخاب بسیار مناسبی است.

 

خرید مبل و کلام آخر

هر آن چیزی که برای خرید مبل می بایست مد نظر قرار بگیرد را در مقاله پیش رو برای شما بازگو کردیم. شما بر اساس سلیقه و نیاز خود به تنهایی نباید برای خرید مبل اقدام کنید. بلکه توجه کردن به پارامترهای مهم تری را باید مد نظر قراردهید که به اختصار به آن ها اشاره ای خواهیم داشت. سرویس مبل سلطنتی را برای دکوراسیون های اشرافی به شما توصیه می کنیم. استفاده از مبل های راحتی پیشنهاد ما برای چیدمان های مدرن است. مبل کلاسیک یک انتخاب متناسب با چیدمان های سنتی و نوستالژی است. از سوی دیگر باید به تم های رنگی حاکم در محیط نیز توجه شود. به عنوان مثال اگر فضا با تم رنگی تیره دیزاین شده است بهتر است خرید مبل با تم رنگی دنبال شود. حال اگر فضای شما با رنگ های شاد دکوراسیون شده است ایده پردازی با مبل رنگ تیره انتخاب ایده ال تری است. امید است راهنمایی های ارائه شده به جهت خرید یک سرویس مبل شیک و لوکس به شما کمک کرده باشد.

خرید حضوری

نظرات (2)

  1. مهشید غروی

سلام . من خریدار مبل ال مدل فلیپس هستم . آیا میشود برایش تشک سفارش داد ؟ همچنین میز ساده باشد اما با ابعاد بزرگتر ؟ ضمنا صندلی های مدل گندم میتوانند با یک میز گرد شش نفره باشند ؟ آیا مدل هایی که در سایت دارید در نمایشگاهتان موجود میباشند ؟

  پیوست ها
 

سلام وقت بخیر
بله میتوانید تشک سفارش بدید و میز جلو مبلی با هر ابعاد و طرحی باشه سفارش میپذیریم.
بیشتر مدل ها در نمایشگاه موجود میباشند.
کدام مدل مد نظر شماست؟

  پیوست ها
 
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page