فروشگاه تخت طاووس

پشتیبانی

  • تلفن: 02155266112
  • از شنبه تا 5 شنبه 10 صبح الی 11 شب

تخت طاووس

search

خرید اینترنتی میز کنسول و آینه مدرن

consol9 3450

کنسول چیست؟ اگر بخواهیم در یک نگاه کلی کنسول را به شما معرفی کنیم باید بگویم یک وسیله دکوری و کاربردی است که در منزل مورد استفاده قرار می گیرید. میز کنسول و آینه به صورت های مختلف و در تم های رنگی بسیار متنوع در بازار یافت می شود. شما می توانید از کنسول های کشو دار، کنسول کمدی، کنسول میزی، کنسول همراه آینه و کنسول به صورت تکی برای چیدمان منزل خود بهره بگیرید. همچنین سبک های که در زمان چیدمان و دکوراسیون کردن منزل مورد استفاده قرار می گیرد را می توانید با استفاده از کنسولی با همان سبک مد نظر قرار دهید. به عنوان مثال کنسول کلاسیک، کنسول سلطنتی و کنسول مدرن هر کدام به سبک مخصوص خود تهیه و تولید شده است. برحسب نیاز خود می توانید به صورت اینترنتی آینه و کنسول چوبی ارزان قیمت که به صورت اسپرت تولید می شود یا آینه و کنسول لاکچری با رنج قیمتی بالاتر را تهیه و در چیدمان داخلی منزل خود مورد استفاده قرار دهید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با آینه و کنسول های که در بازار یافت می شود بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا بر حسب تم رنگی حاکم در منزل و سبک دلخواه تان کنسولی متناسب را تهیه و مورد استفاده قرار دهید.

آینه و کنسول یافت آباد

کنسول مدرن، کنسول جاکفشی، آینه کنسول یافت آباد

 

کنسول مدرن

بازار مبل یافت آباد این روزها خرید هر وسیله ای که همراه با مبل به آن نیاز است را برای شما ممکن کرده است. شما به سادگی می توانید در کنار خرید سرویس مبل خود به خرید کنسول مدرن، کنسول جاکفشی و یا هر چیز دیگری که نیاز به آن در منزل احساس می شود بپردازید. شاید از خود بپرسید که کنسول مدرن چیست و چه کاربردی دارد؟ در دنیای مدرن امروز وسایل با سبک و سیاقی متفاوت تر از گذشته طراحی و ساخته می شوند به شکلی که برای هر چیدمانی قابلیت استفاده داشته باشند. به عنوان مثال شما از یک میز کنسول سلطنتی نمی توانید در کنار سرویس خواب کلاسیک خود یا میز نهار خوری مدرنتان بهره بگیرید. نیاز است که یک میز کنسول مدرن برای این محیط مهیا شود. کنسول جاکفشی نیز یکی از محصولاتی است که این روزها در رده محصولات مدرن طبقه بندی می شود و قابلیت استفاده در فضای منزل شما را به دست آورده است. کنسول جاکفشی به عنوان یک جاکفشی مدرن و شیک علاوه بر زیبا سازی منزل شما به کار نظم دهی کفش های شما نیز سر و سامان می دهد.

 

خرید اینترنتی آینه و کنسول مدرن

کنسول ترک، آینه کنسول اسپرت، ميز كنسول و آينه، خرید اینترنتی آینه و کنسول

consol10 3900

علاوه بر بازار مبل یافت آباد که برای خریداران مبل و میز مهیا شده راهکار دیگری برای خرید های شما مد نظر قرار داده شده است. این روزها دیگر همانند گذشته نیاز به صرف زمان زیادی برای خرید مبل و میز و لوازم جانبی همراه آن نیست. کافی است یک بار خرید اینترنتی را تجربه کنید تا با لذت خرید به صورت غیر حضوری آشنا شوید. خرید اینترنتی آینه و کنسول مدرن یکی از گزینه های است که شما می توانید به صورت آنلاین آن را تجربه کنید و این حس خوشایند را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید. شما به سادگی می توانید به صورت آنلاین هر سبک میز کنسولی را که به آن علاقه مند هستید را مورد بررسی قرار دهید و بر اساس سبک دکوراسیون داخلی منزل خود دست به انتخاب بزنید. کنسول ترک، آینه کنسول اسپرت، میز کنسول و آینه همراه و هر وسیله کاربردی دیگری که مد نظر شما است با خرید اینترنتی در کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار داده می شود. کنسول ترک بهترین گزینه انتخابی برای دکوراسیون های خاص شما محسوب می شود. همچنین از کنسول اسپرت می توانید برای چیدمان های مدرن خود در کنار مبلمان راحتی بهره بگیرید. همچنین شما با یک نگاه کلی به چیدمان داخلی می توانید این مهم را مد نظر قرار دهید که می خواهید کنسول میزی داشته باشید یا میز کنسول و آینه همراه را برای چیدمان داخلی خود انتخاب کنید. در هر صورت خرید اینترنتی آینه و کنسول یکی از راهکارهای ساده برای خرید آسان و بی دغدغه شما است.

 

 

قیمت میز کنسول کلاسیک

کنسول چوبی سفید، کنسول چوبی ساده، کنسول چوبی کوچک، کنسول چوب، کنسول چوبی جدید

میز کنسول کلاسیک

وسایل دکوری که در منزل مورد استفاده قرار می گیرند باید بر اساس سبک انتخابی شما تهیه شوند. به عنوان مثال شما نمی توانید از یک میز پذیرایی کلاسیک در کنار یک مبل راحتی ال مانند بهره بگیرید. برای میز های کنسولی نیز این پارامتر باید در نظر گرفته شود. به عنوان مثال اگر ایده ال شما یک چیدمان به سبک کلاسیک است باید از وسایلی که با همین سبک تهیه و تولید شده اند را مورد استفاده قرار دهید. کنسول چوب که با متریال چوب راش، گردو یا ام دی اف تهیه و تولید می شود انتخاب بسیار مناسبی برای سرویس مبل کلاسیک شما است. شما می توانید بر حسب تم رنگی که در منزل حاکم است از یک کنسول چوبی سفید، یک کنسول چوبی کوچک یا یک کنسول چوبی ساده بهره بگیرید. تم رنگی شما، مساحتی که برای دیزاین مد نظر دارید همگی برای رسیدن به یک انتخاب ایده ال باید مد نظر قرار داده شود. میز کنسول چوبی را شما می توانید در کنار یک سرویس نهار خوری کلاسیک قرار دهید و علاوه بر زیبا سازی منزل به عنوان یک وسیله کاربردی نیز از آن بهره بگیرید. از میزهای چوبی کنسول می توانید برای جایگذاری ظروف پذیرایی خود استفاده کنید تا مسیر رفت و آمد شما برای چیدمان میز نهارخوری‌تان به حداقل ممکن برسد. همچنین شما می توانید با استفاده از دو جفت شمعدان یا گل دان های لوکس به دیزاین این میز لاکچری نیز بپردازید.

قیمت آینه کنسول سلطنتی

کنسول استیل، کنسول خیلی شیک، کنسول چوبی سلطنتی

کنسول چوبی سلطنتی

قیمت آینه کنسول بر اساس انتخابی که شما به انجام می رسانید قدری متغیر است. به عنوان مثال اگر قصد دارید به یک ایده پردازی اشرافی بپردازید و حول محور مبلمان استیل خود در اتاق پذیرایی یک کنسول استیل را قرار دهید نیاز است هزینه بیشتری را به نسبت یک میز کنسول ساده و آینه همراه آن داشته باشید. کنسول خیلی شیک که در رده محصولات سلطنتی قرار داده می شود قیمت به نسبت بالاتری را به خریدار متحمل می کند. البته گاها مشاهده می شود که کنسول های مدرن بر حسب متریال استفاده شده قیمت بالاتری را در بر می گیرند. کنسول چوبی سلطنتی به دلیل اینکه به صورت منبت کاری تهیه و تولید می شود قدری هزینه بیشتری را به خود اختصاص می دهد؛ اما این مهم را فراموش نکنید که از کنسول استیل هم گران تر داریم آن هم میز کنسول چوبی کلاسیک است. این سبک از میزها به دلیل متریال بسیار مرغوبی که در زمان ساخت از آن ها بهره گرفته می شود قیمت بیشتری را به خریدار تحمیل می کند. چوب استفاده شده برای ساخت این محصولات باید از مقاومت لازم برخوردار باشد تا در زمان برش و منبت کاری آسیبی به آن وارد نشود.

کنسول دیواری

آینه کنسول جدید، کنسول تخت، کنسول تخت خواب، ميز كنسول و آينه

کنسول دیواری

کنسول های دکوری عموماً به دو صورت دیواری و میزی تهیه و تولید می شوند. آینه کنسول خود را اگر می خواهید همراه سرویس خواب در اتاق خواب مورد استفاده قرار دهید به شما توصیه می کنیم حتماً از مدل های دیواری آن کمک بگیرید. این سری از میزها به صورت ثابت بر روی دیوار فیکس می شوند. علاوه بر میز آینه نیز این قابلیت را دارد که بر روی دیوار به صورت ثابت متصل شود. کنسول تخت خواب خود را می توانید با هر تم رنگی و هر سبکی که در دکوراسیون داخلی اتاق خواب شما دنبال شده است مورد استفاده قرار دهید. آینه کنسول جدید این قابلیت را برای شما فراهم کرده است که از میز کنسول و آینه به صورت دوتایی یا تکی در اتاق خواب خود استفاده کنید. از آنجایی که برخی از افراد آینه و شمعدان مراسم عروسی خود را در منزل به رسم یادگار نگهداری می کنند گاها تمایل دارند از میز تکی کنسول برای چیدمان آن بهره بگیرند. برای این دسته از افراد این مهم فراهم شده است که با کمترین هزینه به تهیه یک میز کنسولی ساده بپردازند و با استفاده از آینه و شمعدانی که در منزل دارند به دیزاین روی آن بپردازند. همچنین کنسول تخت را می توانید به صورت ست با سرویس خواب خود در زمان خرید سرویس خواب تهیه کنید.

میز کنسول

کنسول آینه، خرید میز کنسول چوبی، آینه و کنسول چوبی ارزان قیمت

میز کنسول چوبی

میز کنسول چیست و چه کاربردی دارد؟ اگر می خواهید در اتاق پذیرایی خود یک دکوراسیون متفاوت را تجربه کنید به شما توصیه می کنیم از میز کنسول در محوریت سرویس مبل خود بهره بگیرید. خرید میز کنسول چوبی برای دکوراسیون های مدرن و کلاسیک و یا حتی سلطنتی شما می تواند انتخاب ایده الی باشد. البته اگر تم رنگی که برای این محصول در نظر گرفته می شود با هارمونی رنگ حاکم در دکوراسیون داخلی منزل شما هم خوانی داشته باشد. به عنوان مثال شما می توانید از آینه و کنسول چوبی ارزان قیمت با تم رنگی طلایی برای دکوراسیون های سلطنتی خود استفاده کنید. یا اینکه با استفاده از یک کنسول چوبی سفید فضای مرتبط با مبلمان مدرن را چیدمان کنید. میزهای کنسولی چوبی با تم رنگی قهوه ای روشن و تیره انتخاب بسیار مطلوبی برای دکوراسیون های کلاسیک شما به شمار می آیند. پس بر حسب تم رنگی انتخابی خود می توانید سبکی را که برای دکوراسیون در نظر گرفته اید را به سادگی دنبال کنید. در ادامه کنسول های کلاسیک، کنسول استیل، کنسول مدرن را بیشتر معرفی می کنیم تا در زمان خرید ایده ال ترین انتخاب از آن شما باشد.

 

کنسول سلطنتی

کنسول سلطنتی، کنسول استیل

کنسول سلطنتی

دکوراسیون سلطنتی یکی از پر طرفدار ترین دکوراسیون های است که این روزها در چیدمان های ایرانی به وفور مشاهده می شود. در گذشته درباریان و پادشاهان برای متفاوت تر جلوه دادن چیدمان داخلی قصرهای اشرافی خود از وسایل پر زرق و برق بهره می گرفتند. وسایلی که تم رنگی آن و متریال های که برای ساخت آن ها استفاده می شد بسیار متفاوت تر از آن چیزی بود که در خانه های مردم عوام یافت می شد. امری که این روزها برای چیدمان های اشرافی و ایده پردازی های لاکچری از آن با عنوان دکوراسیون سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرد به پیروی از همان سبک ایده پردازی است که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت. وسایلی که عموماً تم های رنگی طلایی داشت و با پارچه های مخملی بنفش سیر، قرمز لاکی و مشکی طلایی دیزاین می شد. این روزها این سبک ایده پردازی را به لطف صنعت دکوراسیون داخلی در همه جا می توانید مشاهده کنید زیرا وسایلی که با این تم رنگی و این سبک چیدمان هم خوانی داشته باشد به سادگی در دسترس است. یکی از زیبا ترین وسایل دکوری که شما می توانید برای دیزاین فضای اطراف میز و صندلی نهار خوری سلطنتی، مبلمان استیل و سرویس خواب سلطنتی از آن بهره بگیرید کنسول های سلطنتی است. این سبک از کنسول ها با رنگ های طلایی و تاج های بسیار زیبا دیزاین شده اند و سبب متفاوت تر جلوه دادن دکوراسیون داخلی منزل شما می شوند.

 

کنسول مدرن

آینه کنسول اسپرت، کنسول مدرن، کنسول ترک

آینه کنسول مدرن

دکوراسیون مدرن سبکی است که به دلیل سادگی و خاص بودن در بیشتر خانه های ایرانی دنبال می شود. باید به شما بگویم وسایلی که با این سبک ایده پردازی و طراحی می شوند از صنعت مد و دکوراسیون داخلی کشورهای ترکی بسیار الهام می گیرند. مبلمانی که به سبک بسیار خاص به شکل لمسه دوزی شده یا ال و یا به صورت نیم دایره تهیه و تولید می شوند از ایده پردازی های دکوراسیون های ترکی الهام گرفته می شوند. از همین رو برای چیدمان اطراف آن نیاز است از وسایلی با همین سبک و استایل استفاده شود. بر فرض اگر تمایل دارید در کنار میز نهار خوری مدرن خود که با استفاده از صندلی های ساده، اما با طراحی خاص از یک وسیله دکوری متفاوت استفاده کنید پیشنهاد ما به شما کنسول مدرن است. کنسول مدرنی که با آینه همراه ترکیب شده باشد و تم رنگی آن نیز طیف رنگ سفید داشته باشد بسیار به ایده پردازی متفاوت شما کمک می کند. شما می توانید بر حسب علاقه خود از کنسول های آینه دار که طراحی ساده اما متفاوتی دارند برای دیزاین اطراف میز نهار خوری خود استفاده کنید. یا اینکه با قرار دادن یک میز کنسول خاص در اتاق نشیمن و قرار دادن قاب عکس های یادگاری خود بر روی آن مهمان های خود را شگفت زده کنید. آینه کنسول اسپرت را می توان نام دیگر کنسول های مدرن نیز مد نظر قرار داد.

کنسول کلاسیک

آینه و کنسول چوبی ارزان قیمت، کنسول کلاسیک، میز کنسول کلاسیک

آینه کنسول کلاسیک

کنسول کلاسیک و نقش آن در دکوراسیون های داخلی منزل چگونه است؟ همه ما خوب می دانیم که هر سبک ایده پردازی نیازمند وسایلی با همان سبک و همان تم از طراحی است که با سبک و سیاق منزل ما هم خوانی داشته باشد. میزهای دیواری و آینه و کنسول های کمدی این مهم را برای شما فراهم آورده اند که یک وسیله کاربردی بسیار خاص برای چیدمان داخلی منزل خود مد نظر قرار دهید. به عنوان مثال شما با استفاده از یک میز کنسول ساده می توانید با ارزان ترین قیمت تأثیر گذار ترین ایده پردازی را در منزل خود دنبال کنید. برخی از افراد تمایل به استفاده از چیدمان های سنتی و لوکس هنوز دغدغه اصلی آن ها برای رسیدن به یک دکوراسیون ایده ال است. از همین رو کنسول کلاسیک می تواند یکی از پارامترهای کمکی به این دسته از افراد برای رسیدن به متفاوت ترین ایده پردازی باشد. میز کنسول کلاسیک به دلیل بهره گرفتن از مواد اولیه بسیار مرغوب در زمان تهیه و ساخت بسیار انتخاب مناسبی برای افرادی است که در زمینه دکوراسیون داخلی منزل خود سخت سلیقه گام بر می دارند. سبک طراحی و نوع ایده پردازی برای ساخت این سری از میزها به شکلی صورت می گیرد که انتخاب بسیار مناسبی برای فرش های ابریشمی، مبلمان کلاسیک، پرده های کتانی مرغوب و انتخاب های با این سبک است. میز کنسول کلاسیک را در کنار ایده پردازی های خاص خود به عنوان یک میز دکوری بسیار لاکچری برای اتاق خواب، اتاق نشیمن یا حتی محیط کار خود می توانید مورد استفاده قرار دهید.

کاربرد های آینه و کنسول

آینه کنسول، کنسول جاکفشی

آینه کنسول

اگر بخواهیم از کاربرد آینه کنسول برای شما بگویم بدون تردید یکی از وسایل دکوری بسیار مهم است. این وسیله کاربردی را می توانید برای خانه های سنتی، خانه های آپارتمانی، منزل های ویلایی و یا جهیزیه تازه عروس ها مد نظر قرار دهید. از آنجایی که استفاده از این محصول بسیار زیاد است به ذکر چند مورد از آن بسنده می کنیم تا وقت شما گرفته نشود. شما از میز های کنسولی می توانید برای دیزاین راهرو منزل خود در بدو ورود مهمان هایتان استفاده کنید سپس با استفاده از یک دسته گل بسیار زیبا به دیزاین روی آن بپردازید و از مهمان های خود ویژه استقبال کنید. مورد دیگر که قابلیت استفاده از این میز برای شما فراهم کرده است این است که از کنسول جاکفشی برای قرار دادن کفش های خود بهره بگیرید. این مهم را مجدد می توانید در راهرو منزل خود دنبال کنید. اگر تمایل داشته باشید می توانید از مدل آینه ای آن استفاده کنید که در کنار کاربرد این وسیله زیبایی فضا را نیز مهیا سازد. به شما توصیه می کنیم برای اتاق نشیمن خانه های آپارتمانی خود از کنسول دو کمد که اندازه کوچک تری دارد استفاده کنید تا کار ایده پردازی شما سبب زیبا سازی منزل شما شود نه اینکه فضا به ریخته و آشفته شود. شما می توانید در خانه های ویلایتان که مساحت بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد از کنسول چند کمد با آینه عریض تر استفاده کنید تا کار تصویر سازی اثر گذار تری را مشاهده کنید. کنسول و آینه همراه برای اتاق پذیرایی به صورت تکی و یا دو تایی قابلیت استفاده دارد. به شکلی که شما به صورت تکی و قرار دادن ظروف دکوری لوکس بدون بهره گرفتن از آینه به دکوراسیون کردن محیط می پردازید و یا همراه آینه برای جایگذاری وسایل پذیرایی از آن استفاده می کنید.

میز کنسول و جهیزیه عروس خانم ها

کنسول و آینه، میز ساده کنسولی، میز کنسول

دیگر همانند گذشته در معماری های داخلی از طاقچه برای اتاق ها استفاده نمی شود، اما همانند رسوماتی که در گذشته داشتیم آینه و شمعدان به رسم شگون و یادگار برای جهیزیه عروس خانم ها تهیه می شود. از آنجایی که برخی از آینه ها فاقد میز همراه است قدری نگه داری از آن کار سخت و دشواری است. به دلیل مهم بودن آینه و شمعدان نیاز است برای چیدمان آن یک فکر اساسی کشیده شود تا در طی گذر زمان به این وسیله یادگاری با ارزش آسیبی وارد نشود. به همین خاطر به شما توصیه می کنیم از یک میز کمدی یا یک میز ساده کنسولی برای آینه و شمعدان خود بهره بگیرید. از آنجایی که اندازه و تم های رنگی این محصول بسیار متنوع است و عروس خانم ها بسیار به زیبا سازی و رعایت هارمونی رنگ در فضا علاقه مند و حساس هستند اصلاً جای نگرانی نیست. شما به سادگی می توانید با هر تم رنگی که خرید جهیزیه خود را دنبال کرده اید یک میز کنسول متناسب تهیه و در منزل مورد استفاده قرار دهید. شما می توانید با تهیه یک کنسول و آینه همراه تنها به خرید دو جفت شمعدان بپردازید و تأثیر گذار ترین ایده پردازی برای دکوراسیون منزل خود را دنبال کنید. امید است راهنمایی های ارائه شده به جهت متفاوت ترین ایده پردازی دکوراسیون داخلی همراه با کنسول و آینه برای شما مفید واقع شده باشد.

آدرس تخت طاووس

نظرات (6)

  1. علیزاده

سلام
آینه میز کنسول خمره ای رو لطفا بذارید

  پیوست ها
 

سلام
مدل دیگه از میزکنسول خمره ای رو همراه آینه براتون قرار میدم.
https://www.takhttavoosco.com/images/mirrors-consoles/consolebinmatalb/khomrei1-2950.jpg

  پیوست ها
 
  1. Amir

سلام. وقت بخیر . لطفا در مورد خرید اینترنتی و نحوه ارسال به شهرستان راهنمایی بفرمایین.

  پیوست ها
 
  1. فروشگاه تخت طاووس    Amir

سلام دوست گرامی
لطفا برای ثبت سفارش اینترنتی با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا با آیدی های takhttavoosco_askari@
tts_co@ در تلگرام در ارتباط باشید.
09399920433
09129630185
02155266112
02155246836

  پیوست ها
 
  1. امین

سلام ایینه کنسول معرق خمره ای دو درب و تک درب چند قیمته

  پیوست ها
 
  1. فروشگاه تخت طاووس    امین

سلام کاربر گرامی
لطفا برای دریافت قیمت بروزعکس مورد نظر را در تلگرام و یا واتساپ به شماره 09129630185 ارسال فرمایید پایینده باشید.
همچنین میتوانید مدل های بیشتر آینه کنسول را مشاهده فرمایید.

  پیوست ها
 
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

سوالات خود را قبل از خرید بپرسید.

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما
متنی که در تصویر ذیل مشاهده می‌کنید را وارد نمایید

بازدید حضوری همه روزه از ساعت 11صبح الی 21

تلگرام تخت طاووس اینستاگرام تخت طاووس

کارشناس فروش تخت طاووس

آدرس: اتوبان شهید همت غرب(شهید خرازی)خروجی دوم دریاچه شهدای خلیج فارس - میدان دریاچه - خیابان شهید جوزانی غربی - جنب شهرک شهید صیاد شیرازی (فاز2) - پاساژ خلیج فارس - انتهای طبقه اول - پلاک 70  تخت طاووس

شماره تلفن: 02155266112 _ 09129630185

فروشگاه اینترنتی تخت طاووس

فروشگاه تخت طاووس، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از دو دهه تجربه در فروش انواع محصولات چوبی به صورت آنلاین و حضوری در سه شعبه بزرگ واقع در تهران به دلیل استقبال وسیع شما مشتریان عزیز توانسته به یکی از بزرگترین فروشگاه های کشور تبدیل شود و محصول مورد نظر شما را به صورت سفارشی پذیرفته.همچنین فروشگاه تخت طاووس قابلیت ارسال محصول به سراسر کشور را برای رفاه شما مشتریان عزیز فراهم کرده است.

Top of Page